Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

μα καλα βρε κοριτσι ποσο νωρις το εκανες το τεστ;;; εντελώς αναξιόπιστο! εγώ έχω ένα, αλλά δεν το καίω καλύτερα! ούτε καν το πλησιάζω... το έχω γρουσουζιά! όπως πολύ καλά είπε η @annie! 2 χρονια τώρα είχα κάνει όλα και όλα 3 (το ένα για τυπικούς λόγους πριν αρχίσω διέγερση γιατί είχα κάτι ροζ) ένα καλό δεν είδα! χαχαχαχα

εύχομαι αύριο να έχεις το θετικό! προσπαθώ να μη δίνω σημασία σε συμπτώματα γιατί με τόση προγεστερόνη και στην μάνα μου να τα δώσω συμπτώματα θα έχει... οπότε απλά βράζω στο ζουμί μου χαχαχαχα

Τι να πω τώρα?!!! Χαχαχαχαχα κάποια δεν θυμάμαι ποια αλήθεια όταν συζητούσαμε πως θα περάσουν οι μέρες (πρίν κάνω ΕΤ) είχε ανεβάσει ένα βίντεο όπου η τύπισσα μετά την ΕΤ της άρχισε και έκανε τεστ από την 5η μέρα και έδειχνε και μάλιστα στο τέλος έδειχνε και όλα της τα τεστ κατά τη διάρκεια των ημερών πριν την χωριακη. Λέω κι εγώ ε πάει στο καλό αυτή από την 5η μέρα κι έδειξε εμένα από την 7η δεν θα δείξει????🤣😂 Και έφαγα τα μούτρα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Το άγχος από τη στιγμή που μπαίνουμε σε τέτοιες διαδικασίες εγώ προσωπικά το θεωρώ δεδομένο άσε που και σαν χαρακτήρας γενικά το έχω στο τσεπάκι μου 🤣 από μικρή. Αύριο έχω 11 του μήνα και πραγματικά από τώρα σκέφτομαι

1) πως θα διαχειριστώ αυτές τις 4-5 ώρες αναμονής!!! 😨😱

2) Το αποτέλεσμα σε περίπτωση που δεν είναι αυτό που τόσο θέλω και προσπαθώ! 

Είναι από αυτές τις στιγμές αυτές που νιώθω τόσο ανήμπορη και μικρή για να κάνω κάτι και πραγματικά με νευριάζει αυτό!!!! Τι να κάνουμε..... υπομονή και θετική σκέψη! 😊

 

Λοιπόν μπορείς να κανεις ένα γκάλοπ στα μικροβιολογικά να δεις σε πόση ώρα θα το βγάλουν. Εμένα μου έβγαλε το αποτέλεσμα στη 1 ώρα. Η 1 ώρα παλεύεται... Πας μια βόλτα στην αγορά και περνάει. Οι παραπάνω είναι δύσκολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Λοιπόν μπορείς να κανεις ένα γκάλοπ στα μικροβιολογικά να δεις σε πόση ώρα θα το βγάλουν. Εμένα μου έβγαλε το αποτέλεσμα στη 1 ώρα. Η 1 ώρα παλεύεται... Πας μια βόλτα στην αγορά και περνάει. Οι παραπάνω είναι δύσκολα!!

Είχα κάνει από την πρώτη φορά και το πιο γρήγορο ειναι περίπου 4 ώρες εκτός κι αν ανέβω κέντρο Αθήνα που δεν το βλέπω.... αν είναι να ξενιτευτω προτιμώ να περιμένω μην ταλαιπωρούμαι κιόλας πέρα δώθε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Tokyo ευχομαι μεσα από τη καρδιά μου να εχεις μόνο όμορφα νεα!

σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλη μου! Μακάρι πραγματικά αν κ ξέρω καλά πως όλα είναι στο πρόγραμμα... θα δούμε! Εύχομαι όμως πραγματικά να έχουμε να λέμε μόνο όμορφα από εδώ και μπρος!

@dimsea μου έκανε κ ovitrelle (όχι ολόκληρη) οπότε ακόμα ένας λόγος να μην πλησιάζω το τεστ, μπορεί να δείξει θετικό από την ένεση... άσε να μου λείπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo εμένα Κυριακή 31/05 που έκανα ΕΤ και Τρίτη 03/05 μου είπε κι έκανα από μια arvekap (πραγματικά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι κάνει αυτή από ότι διάβασα όμως βοηθάει το ενδομητριο)  ovitrelle.... και τις 2 φορές πριν την ωοληψία μόνο έχω κάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Είχα κάνει από την πρώτη φορά και το πιο γρήγορο ειναι περίπου 4 ώρες εκτός κι αν ανέβω κέντρο Αθήνα που δεν το βλέπω.... αν είναι να ξενιτευτω προτιμώ να περιμένω μην ταλαιπωρούμαι κιόλας πέρα δώθε. 

Κατάλαβα... Όποτε τεστ και βόλτα στην αγορά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

@Tokyo εμένα Κυριακή 31/05 που έκανα ΕΤ και Τρίτη 03/05 μου είπε κι έκανα από μια arvekap (πραγματικά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι κάνει αυτή από ότι διάβασα όμως βοηθάει το ενδομητριο)  ovitrelle.... και τις 2 φορές πριν την ωοληψία μόνο έχω κάνει. 

νομιζω το ιδιο κανουν αυτες οι δυο, δλδ εγω ειχα παρει arvekap πριν την ωοληψια. Κ γω το ιδιο εχω καταλαβει. Βοηθανε στην εμφυτευση, κατι τετοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Κατάλαβα... Όποτε τεστ και βόλτα στην αγορά!!!! 

Όχι καλέ.... είμαστε για βόλτες τώρα και μάλιστα 4 ώρες? Σπίτι ανοιχτό το laptop με το email μου φάτσα κάρτα και αναμονή.... ας είναι τα πράγματα καλά και..... ας περιμένω δεν με νοιάζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@dimsea κοριτσακι μου σήμερα είναι η μερα σου; πφφφφ!

Καλή επιτυχία! με το καλο μόνο ομορφα νεα!!!!

Όχι κορίτσι αύριο..... από τώρα βέβαια η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο!!!! Αυτήν τη φορά δεν μπορώ να διαχειριστώ τίποτα πραγματικά.... προβλέπω ολονύχτια απόψε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Όχι κορίτσι αύριο..... από τώρα βέβαια η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο!!!! Αυτήν τη φορά δεν μπορώ να διαχειριστώ τίποτα πραγματικά.... προβλέπω ολονύχτια απόψε! 

Πω πω ασε.... μόνο που το σκέφτομαι αγχώνομαι... Τις σιχαίνομαι τις χοριακές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου! Ήρθε η ώρα να πω λοιπόν κ τα δικά μου νέα. Τόσες μέρες είχα χαθεί κυρίως γιατί με έφαγε η αγωνία κ το άγχος κ δεν είχα τη διάθεση ούτε κουβέντα να το κάνω... 

Την Πέμπτη (4/6) προχώρησα σε ετ μιας βλαστοκυστης κ τώρα περιμένω! Θεωρητικά τα ποσοστά είναι υπέρ μας αλλά όπως όλες έχουμε μάθει πια σε αυτό το δρόμο δεν υπάρχουν στατιστικά, παρά μόνο ξεχωριστές περιπτώσεις της κάθε μιας μας. 

Κάθομαι λοιπόν κ περιμένω κ φυσικά όπως όλες όσο περνάνε οι μέρες όλο κ κάτι χειρότερο βρίσκω να σκεφτώ! Ευτυχως δεν έχω πολλή αναμονή! 

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια όλο τον καιρό κ συγνώμη που δεν έγραψα νωρίτερα αλλά πραγματικά ένιωθα την ανάγκη να μην το συζητάω καθόλου! 

@lactaki @Ginaak @Taggeris @peacock @annie! @dimsea @Σταυρι @kaposetsi @Papadakis @melodyyνομίζω έβαλα όλα τα κορίτσια που με ρωτήσατε πως πάω κ ευχαριστώ τόσο για το ενδιαφέρον! 

Σου εύχομαι σύντομα να πάρεις το θετικό!!!! Είμαι αισιόδοξη για σένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Όχι καλέ.... είμαστε για βόλτες τώρα και μάλιστα 4 ώρες? Σπίτι ανοιχτό το laptop με το email μου φάτσα κάρτα και αναμονή.... ας είναι τα πράγματα καλά και..... ας περιμένω δεν με νοιάζει! 

Να σου πω κάτσε εκεί που είσαι.. Γιατί εγώ ήμουν ξαμωλημενη με το που το έμαθα και να το αίμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου! Ήρθε η ώρα να πω λοιπόν κ τα δικά μου νέα. Τόσες μέρες είχα χαθεί κυρίως γιατί με έφαγε η αγωνία κ το άγχος κ δεν είχα τη διάθεση ούτε κουβέντα να το κάνω... 

Την Πέμπτη (4/6) προχώρησα σε ετ μιας βλαστοκυστης κ τώρα περιμένω! Θεωρητικά τα ποσοστά είναι υπέρ μας αλλά όπως όλες έχουμε μάθει πια σε αυτό το δρόμο δεν υπάρχουν στατιστικά, παρά μόνο ξεχωριστές περιπτώσεις της κάθε μιας μας. 

Κάθομαι λοιπόν κ περιμένω κ φυσικά όπως όλες όσο περνάνε οι μέρες όλο κ κάτι χειρότερο βρίσκω να σκεφτώ! Ευτυχως δεν έχω πολλή αναμονή! 

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια όλο τον καιρό κ συγνώμη που δεν έγραψα νωρίτερα αλλά πραγματικά ένιωθα την ανάγκη να μην το συζητάω καθόλου! 

@lactaki @Ginaak @Taggeris @peacock @annie! @dimsea @Σταυρι @kaposetsi @Papadakis @melodyyνομίζω έβαλα όλα τα κορίτσια που με ρωτήσατε πως πάω κ ευχαριστώ τόσο για το ενδιαφέρον! 

Όλα καλά θα πάνε και στο εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια μου προχωράω και εγω σιγα σιγα!!!!

Παρασκευή παω για ωοληψια :)..

Καλές γονιμοποιησεις εύχομαι και όλα να πάνε καλά..!! 

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Όχι κορίτσι αύριο..... από τώρα βέβαια η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο!!!! Αυτήν τη φορά δεν μπορώ να διαχειριστώ τίποτα πραγματικά.... προβλέπω ολονύχτια απόψε! 

Εύχομαι μια τεράστια θετική χοριακη.!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock άστα να πάνε!!! Βασανιστικες ώρες..... μια ολική νάρκωση με σώζει χαχαχαχαχα!

@kaposetsi σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι 🙏🤞

Σημερα έχει χοριακη η @elena0212 αναμένουμε εξελίξεις!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια μου προχωράω και εγω σιγα σιγα!!!!

Παρασκευή παω για ωοληψια :)..

Άντε κορίτσι μου με το καλό!! Ποιοτικά και ώριμα ωάρια σου εύχομαι!! Να σε βάλω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλές γονιμοποιησεις εύχομαι και όλα να πάνε καλά..!! 

 

Εύχομαι μια τεράστια θετική χοριακη.!!

Σε ευχαριστω πολυ. 🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Άντε κορίτσι μου με το καλό!! Ποιοτικά και ώριμα ωάρια σου εύχομαι!! Να σε βάλω;;

Σε ευχαριστω πολυ! 💖 

ναι αμε 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...