Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

 @annie! Μπραβο κοπελα μου!!!! Συγχαρητηρια!!!Τι χαρα είναι αυτή?! Κατσε ξεκουρασου ξαπλα τωρα!!! Μην κουνιεσαιιιι!!!

@melodyy ελα να μεγαλωσεις κ εσυ την παρεα κατά 2 μωρακια!!!

@Papadakis περιμενουμε κ τα δικα σου νεα αυριο!!!

@dimsea ευχομαι να εισαι η επομενη που θα μεγαλωσει την παρεα μας με 1 ή 2 μπεμπακια! Καλη επιτυχια!!!

Ετσι δυναμικα κοριτσια μπηκε κ ο Ιουνιος!!!

Ευχαριστώ ευχαριστώ!!! Αύριο θα ξέρουμε!!! Θα σας ενημερώσω εννοείται αμέσως!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

 @annie! Μπραβο κοπελα μου!!!! Συγχαρητηρια!!!Τι χαρα είναι αυτή?! Κατσε ξεκουρασου ξαπλα τωρα!!! Μην κουνιεσαιιιι!!!

@melodyy ελα να μεγαλωσεις κ εσυ την παρεα κατά 2 μωρακια!!!

@Papadakis περιμενουμε κ τα δικα σου νεα αυριο!!!

@dimsea ευχομαι να εισαι η επομενη που θα μεγαλωσει την παρεα μας με 1 ή 2 μπεμπακια! Καλη επιτυχια!!!

Ετσι δυναμικα κοριτσια μπηκε κ ο Ιουνιος!!!

Αχ κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PAPA EVA είπε:

 @annie! Μπραβο κοπελα μου!!!! Συγχαρητηρια!!!Τι χαρα είναι αυτή?! Κατσε ξεκουρασου ξαπλα τωρα!!! Μην κουνιεσαιιιι!!!

@melodyy ελα να μεγαλωσεις κ εσυ την παρεα κατά 2 μωρακια!!!

@Papadakis περιμενουμε κ τα δικα σου νεα αυριο!!!

@dimsea ευχομαι να εισαι η επομενη που θα μεγαλωσει την παρεα μας με 1 ή 2 μπεμπακια! Καλη επιτυχια!!!

Ετσι δυναμικα κοριτσια μπηκε κ ο Ιουνιος!!!

Ευχαριστώ κορίτσι!! Χαχαχα μέχρι την αυλή και πάλι μέσα!! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa127 είπε:

Συγνώμη αν είναι γίνομαι αδιάκριτη αλλά έμεινες έγκυος στα δίδυμα με την πρώτη σου εξωσωματική;Εγώ τώρα ξεκινάω τις διαδικασίες και έχω μεγάλη αγωνία.Χαρηκα όταν είδα το μνμ σου γιατί είναι ωραίο να βλέπεις ότι μπορείς τέλικα να τα καταφέρεις και μάλιστα εις διπλούν!😊

Δε γίνεσαι καθόλου αδιάκριτη. Ρωτά ότι θέλεις. Ναι η πρώτη μου εξωσωματική ήταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι!! Χαχαχα μέχρι την αυλή και πάλι μέσα!! 

Δε γίνεσαι καθόλου αδιάκριτη. Ρωτά ότι θέλεις. Ναι η πρώτη μου εξωσωματική ήταν.

Αχ πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στην πρώτη σου εξωσωματική.😊Εγω είμαι στα 40 και ενώ φαινομενικά δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα ούτε δικό ούτε του συντρόφου μου,προσπαθούμε δυο χρόνια χωρίς αποτέλεσμα.Καναμε δυο σπερματέγχυσεις αλλά τίποτα..Εσεις είχατε κάποιο θέμα και προχωρήσατε σε εξωσωματική;Επίσης που έκανες τη εξωσωματική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Ευχαριστώ ευχαριστώ!!! Αύριο θα ξέρουμε!!! Θα σας ενημερώσω εννοείται αμέσως!!!! 

Με το καλό κορίτσι μου αύριο !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κοριτσιααααααα διδυμαααααα!!!!!! Πήγα νωρίτερα γιατί είχα αίμα πάλι😞... Ψιλό αποκόλληση μου έδωσε κ utrogestan. Είδαμε 2 σάκους με 2 καρδούλες να πάλλονται!!!💕💕💕 Έβαλε να ακούσουμε και τη μια αλλά λέει πως είναι μη αξιολογησιμη ακόμα σε 2 βδομαδες. Είμαι λοιπόν συγκρατημένα τρελαμένη!!!! Να κάτσουν εκεί που είναι και τα 2 το καλό που τους θέλω !!! 

Κορίτσι μου γλυκό... Τι χαρά είναι αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια...Εύχομαι να κυλήσουν όλα καλά..., υπέροχα, όμορφα και ονειρεμένα.. Με το καλό Παναγία μου 🙏😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Αχ πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στην πρώτη σου εξωσωματική.😊Εγω είμαι στα 40 και ενώ φαινομενικά δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα ούτε δικό ούτε του συντρόφου μου,προσπαθούμε δυο χρόνια χωρίς αποτέλεσμα.Καναμε δυο σπερματέγχυσεις αλλά τίποτα..Εσεις είχατε κάποιο θέμα και προχωρήσατε σε εξωσωματική;Επίσης που έκανες τη εξωσωματική;

ομοιοπαθούσα εδώ! Μόνο που είμαι σχεδόν 38 και προσπαθώ από τα 36. Ειχαμε κανει του κοσμου τις εξετασεις και τιποτα... σπερματεγχυση δεν εκανα γιατι ο γιατρος μου ελεγε πως στα 35+ εχει ελάχιστη επιτυχία και τον εμπιστεύτηκα και ομολογώ δεν το μετάνιωσα. Προχώρησα σε εξωσωματική (διέγερση το Γενάρη και μεταφορά Ιουνιο γιατί επαθα μικρη υπερδιεγερση και μετα με επιασε ο κορωνοϊός) και περιμένω να δω πως θα πάει!

Κ γω παίρνω πολύ κουράγιο από τα κορίτσια εδώ γιατί βλέπεις ότι και συ μπορείς να πετύχεις και είναι ενθαρρυντικό... εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ομοιοπαθούσα εδώ! Μόνο που είμαι σχεδόν 38 και προσπαθώ από τα 36. Ειχαμε κανει του κοσμου τις εξετασεις και τιποτα... σπερματεγχυση δεν εκανα γιατι ο γιατρος μου ελεγε πως στα 35+ εχει ελάχιστη επιτυχία και τον εμπιστεύτηκα και ομολογώ δεν το μετάνιωσα. Προχώρησα σε εξωσωματική (διέγερση το Γενάρη και μεταφορά Ιουνιο γιατί επαθα μικρη υπερδιεγερση και μετα με επιασε ο κορωνοϊός) και περιμένω να δω πως θα πάει!

Κ γω παίρνω πολύ κουράγιο από τα κορίτσια εδώ γιατί βλέπεις ότι και συ μπορείς να πετύχεις και είναι ενθαρρυντικό... εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Γλυκιά μου μέσα άκου ην καρδιά μου πολύ καλή επιτυχία !!!!!!! Αναμένουμε νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Γλυκιά μου μέσα άκου ην καρδιά μου πολύ καλή επιτυχία !!!!!!! Αναμένουμε νέα σου 

Σε ευχαριστώ πραγματικά πάρα πολύ γιατί ξέρω ότι το εννοείς!!! 

Έκανες πολύ γούρικη αρχή μακάρι να μας πάει έτσι σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ πραγματικά πάρα πολύ γιατί ξέρω ότι το εννοείς!!! 

Έκανες πολύ γούρικη αρχή μακάρι να μας πάει έτσι σε όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ πραγματικά πάρα πολύ γιατί ξέρω ότι το εννοείς!!! 

Έκανες πολύ γούρικη αρχή μακάρι να μας πάει έτσι σε όλες μας!

Και δίδυμα Θέλω  μόνο Να μην τραβήξει καμία την ταλαιπωρία μου 😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Και δίδυμα Θέλω  μόνο Να μην τραβήξει καμία την ταλαιπωρία μου 😂😂😂😂😂😂

αυτό αποκλείεται!!! πάω για το 1 και καλο!!! Ας πιασει Παναγία μου κ τι στον κόσμο! Αν είναι τυχερό να έρθει και δεύτερο μετά μακάρι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ομοιοπαθούσα εδώ! Μόνο που είμαι σχεδόν 38 και προσπαθώ από τα 36. Ειχαμε κανει του κοσμου τις εξετασεις και τιποτα... σπερματεγχυση δεν εκανα γιατι ο γιατρος μου ελεγε πως στα 35+ εχει ελάχιστη επιτυχία και τον εμπιστεύτηκα και ομολογώ δεν το μετάνιωσα. Προχώρησα σε εξωσωματική (διέγερση το Γενάρη και μεταφορά Ιουνιο γιατί επαθα μικρη υπερδιεγερση και μετα με επιασε ο κορωνοϊός) και περιμένω να δω πως θα πάει!

Κ γω παίρνω πολύ κουράγιο από τα κορίτσια εδώ γιατί βλέπεις ότι και συ μπορείς να πετύχεις και είναι ενθαρρυντικό... εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Εγώ έκανα 2 σπερματεγχυσειςε την ελπίδα ότι θα αποφύγω την εξωσωματική.
Θα ξεκινήσω διέγερση τον Ιούλιο αλλά έχω ΑΜΗ 44 και ο γιατρός μου θεωρεί πολύ πιθανή την υπερδιέγερση όποτε αν όλα πάνε καλά θα πάω για εμβρυομεταφορα αργότερα.

Ποτε έκανες μεταφορά;;Περιμένεις να περάσουν οι μέρες να κανεις χωριακη;Εύχομαι ειλικρινά ότι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Αχ πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στην πρώτη σου εξωσωματική.😊Εγω είμαι στα 40 και ενώ φαινομενικά δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα ούτε δικό ούτε του συντρόφου μου,προσπαθούμε δυο χρόνια χωρίς αποτέλεσμα.Καναμε δυο σπερματέγχυσεις αλλά τίποτα..Εσεις είχατε κάποιο θέμα και προχωρήσατε σε εξωσωματική;Επίσης που έκανες τη εξωσωματική;

Λοιπόν εγώ είμαι 30, είχαμε θεματάκι με το σπερμα λόγω χρόνιας προστατιτιδας και ίσως συμφησεις στις τριχουλες από τις σάλπιγγες. Προσπαθούσαμε και μεις 2 χρόνια αλλά δεν.. Και με το σπερμα να έχει σκαμπανεβάσματα. Όποτε πήγαμε στο κέντρο. Ο εξωσωματικός είδε πως ίσως υπάρχει θέμα στις σάλπιγγες και είπε όχι σπερματέγχυση. Στη Θεσσαλονίκη στο new life κάναμε την εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό... Τι χαρά είναι αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια...Εύχομαι να κυλήσουν όλα καλά..., υπέροχα, όμορφα και ονειρεμένα.. Με το καλό Παναγία μου 🙏😍❤️

Σ ευχαριστώ πολυυυυυυυυυ!!! Και σε σένα κορίτσι μου!! Με το καλό να υποδεχτείς τα κοριτσάκια σου !!💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

αυτό αποκλείεται!!! πάω για το 1 και καλο!!! Ας πιασει Παναγία μου κ τι στον κόσμο! Αν είναι τυχερό να έρθει και δεύτερο μετά μακάρι! 

Γιατί αποκλείεται ;;;; Ένα θα βάλεις ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Γιατί αποκλείεται ;;;; Ένα θα βάλεις ;;;;

Ναι. Ειχαμε κανει ελεγχο και συμφωνησε κ ο γιατρος οτι ειναι καλυτερα 1 λογω υψηλης πιθανοτητας για διδυμα. Ομολογω οτι ενω μου αρεσουν σαν ιδεα στην πραξη φοβαμαι πολυ μια διδυμη κυηση, το αποφασισαμε δλδ με το γιατρο καθαρα για λογους ασφαλειας! (Δεν ειπε ο γιατρος οτι ειναι επικινδυνο, το ξεκαθαριζω για τα αλλα κοριτσια, εγω ειπα οτι φοβαμαι και μου προτεινε ελεγχο και συμφωνησε στη μεταφορα 1)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι. Ειχαμε κανει ελεγχο και συμφωνησε κ ο γιατρος οτι ειναι καλυτερα 1 λογω υψηλης πιθανοτητας για διδυμα. Ομολογω οτι ενω μου αρεσουν σαν ιδεα στην πραξη φοβαμαι πολυ μια διδυμη κυηση, το αποφασισαμε δλδ με το γιατρο καθαρα για λογους ασφαλειας! (Δεν ειπε ο γιατρος οτι ειναι επικινδυνο, το ξεκαθαριζω για τα αλλα κοριτσια, εγω ειπα οτι φοβαμαι και μου προτεινε ελεγχο και συμφωνησε στη μεταφορα 1)

Ότι σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια .... απλά μα σου πω ότι ακόμα βάζοντας μόνο ένα υπάρχει πιθανότητα μικρή βέβαια να γίνουν δυο ομοζυγωτικα ..... το έχει πάθει μια κοπέλα που ήμασταν νάζια τον σφακ 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι. Ειχαμε κανει ελεγχο και συμφωνησε κ ο γιατρος οτι ειναι καλυτερα 1 λογω υψηλης πιθανοτητας για διδυμα. Ομολογω οτι ενω μου αρεσουν σαν ιδεα στην πραξη φοβαμαι πολυ μια διδυμη κυηση, το αποφασισαμε δλδ με το γιατρο καθαρα για λογους ασφαλειας! (Δεν ειπε ο γιατρος οτι ειναι επικινδυνο, το ξεκαθαριζω για τα αλλα κοριτσια, εγω ειπα οτι φοβαμαι και μου προτεινε ελεγχο και συμφωνησε στη μεταφορα 1)

Όταν λες κάνατε έλεγχο τι εννοείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ότι σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια .... απλά μα σου πω ότι ακόμα βάζοντας μόνο ένα υπάρχει πιθανότητα μικρή βέβαια να γίνουν δυο ομοζυγωτικα ..... το έχει πάθει μια κοπέλα που ήμασταν νάζια τον σφακ 😂😂😂😂😂

αν  πια ειναι αυτό το τυχερο μου ας είναι!!!  😂😂😂 Πιστευω ότι τότε μπορει και να ειναι πιο ευκολο γιατι ειναι μια φυσικη διαδικασια εστω κ ετσι! ή μπορει να λεω και βλακειες... τελοσπαντων ετσι κ αλλιως θα δειξει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Όταν λες κάνατε έλεγχο τι εννοείς;

έλεγχο για χρωμοσωμικές ανωμαλίες (κάποια σύνδρομα δλδ όπως το down). Από όσο μου είπαν αυξάνει την πιθανότητα επιτυχίας γιατί επιλέγεις για ετ μονο υγιή εμβρυα. Δεν ειναι ομως κατι απαραιτητο, εμεις το καναμε γιατι τελοσπαντων φοβηθηκαμε καποια στιγμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

αν  πια ειναι αυτό το τυχερο μου ας είναι!!!  😂😂😂 Πιστευω ότι τότε μπορει και να ειναι πιο ευκολο γιατι ειναι μια φυσικη διαδικασια εστω κ ετσι! ή μπορει να λεω και βλακειες... τελοσπαντων ετσι κ αλλιως θα δειξει!


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κοριτσιααααααα διδυμαααααα!!!!!! Πήγα νωρίτερα γιατί είχα αίμα πάλι😞... Ψιλό αποκόλληση μου έδωσε κ utrogestan. Είδαμε 2 σάκους με 2 καρδούλες να πάλλονται!!!💕💕💕 Έβαλε να ακούσουμε και τη μια αλλά λέει πως είναι μη αξιολογησιμη ακόμα σε 2 βδομαδες. Είμαι λοιπόν συγκρατημένα τρελαμένη!!!! Να κάτσουν εκεί που είναι και τα 2 το καλό που τους θέλω !!! 

Μπράβο κορίτσι μου!! Με το καλό να τα χαρείς στην αγκαλιά σου!

Φαντάζομαι τρελαθηκατε από χαρά!

Φαινόταν κάπως από τη χοριακη σου αλλά τώρα το σιγουρεψαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!! Με το καλό να τα χαρείς στην αγκαλιά σου!

Φαντάζομαι τρελαθηκατε από χαρά!

Φαινόταν κάπως από τη χοριακη σου αλλά τώρα το σιγουρεψαμε!

 Καλημεραααα!! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Χαζέψαμε τελείως.. Και αν σκεφτείς ότι πήγα με αίμα αρον αρον και λέει ο γιατρός να εδώ είναι και τα 2.... Δεν καταλάβαινα τι ελεγε... Ποια 2 του λέω;!;!;!;;;; Χαχααχχα Να πάνε όλα καλά Παναγία μου να ακούσουμε τις καρδούλες τους σε 2 βδομαδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου! Ήρθε η ώρα να πω λοιπόν κ τα δικά μου νέα. Τόσες μέρες είχα χαθεί κυρίως γιατί με έφαγε η αγωνία κ το άγχος κ δεν είχα τη διάθεση ούτε κουβέντα να το κάνω... 

Την Πέμπτη (4/6) προχώρησα σε ετ μιας βλαστοκυστης κ τώρα περιμένω! Θεωρητικά τα ποσοστά είναι υπέρ μας αλλά όπως όλες έχουμε μάθει πια σε αυτό το δρόμο δεν υπάρχουν στατιστικά, παρά μόνο ξεχωριστές περιπτώσεις της κάθε μιας μας. 

Κάθομαι λοιπόν κ περιμένω κ φυσικά όπως όλες όσο περνάνε οι μέρες όλο κ κάτι χειρότερο βρίσκω να σκεφτώ! Ευτυχως δεν έχω πολλή αναμονή! 

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια όλο τον καιρό κ συγνώμη που δεν έγραψα νωρίτερα αλλά πραγματικά ένιωθα την ανάγκη να μην το συζητάω καθόλου! 

@lactaki @Ginaak @Taggeris @peacock @annie! @dimsea @Σταυρι @kaposetsi @Papadakis @melodyyνομίζω έβαλα όλα τα κορίτσια που με ρωτήσατε πως πάω κ ευχαριστώ τόσο για το ενδιαφέρον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...