Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κοριτσιααααααα διδυμαααααα!!!!!! Πήγα νωρίτερα γιατί είχα αίμα πάλι😞... Ψιλό αποκόλληση μου έδωσε κ utrogestan. Είδαμε 2 σάκους με 2 καρδούλες να πάλλονται!!!💕💕💕 Έβαλε να ακούσουμε και τη μια αλλά λέει πως είναι μη αξιολογησιμη ακόμα σε 2 βδομαδες. Είμαι λοιπόν συγκρατημένα τρελαμένη!!!! Να κάτσουν εκεί που είναι και τα 2 το καλό που τους θέλω !!! 

Ιιιι ! Διδυμακιαααα!! Τιιι καλα!! Μπραβο! Τι υπεροχα νεα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Να πω και από εδώ;;;; γιουπιιιι! Χάχα εκεί θα κάτσουν!! Ήρθαν για να μείνουν!!είπαμε πλέον μόνο κλάματα χαράς!

Κορίτσι μου όμορφο σ ευχαριστωωωω!!! Αύριο θα λέμε κ για σένα !!! Είμαι σίγουρη !!!🤰🏼🥰💕🤰🏼🥰💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Απίστευτο !!!!!!! Αχ διδυμάκια τέλεια !!!!!

με το καλό αγάπη μου γλυκιά !!!δυστυχως πια το αίμα είναι πολύ συνηθισμένο ... το ακούω από παντού !! Υπομονή και όλα θα πάνε καλά .......

Ευχαριστώ πολύ λατρεμένη!!! Βρε αν δεν είναι τίποτα κακό δε με πειράζει!! Ας έχω αιμα αρκεί να είναι καλά τα σποράκια μου !!! Αύριο πας εσυ ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Melodyy εσύ έκανες υπέρηχο ή όχι ακόμα; μηπως είσαι κ συ για δίδυμα;;; θυμάμαι είχες κ συ υψηλή χοριακη! 

Αύριο εγώ! Αχ δε ξέρω τι να σου πω και δε ξέρω και τι θέλω! Ας δώσει ο Θεός ότι θεωρεί πιο ασφαλές για την περίπτωση μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσι μου όμορφο σ ευχαριστωωωω!!! Αύριο θα λέμε κ για σένα !!! Είμαι σίγουρη !!!🤰🏼🥰💕🤰🏼🥰💕

Χαχαχαχα ότι θα λέμε θα λέμε! Αλλά πιστεύω πραγματικά μέσα μου ότι είναι ένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Και η @Anna32 επισης; Ή τα εχω μπερδεψει;; Βουρ για διδυμα ολες χαμος !!

εχεις δικιο, δεν θυμαμαι αν ειναι η κοπελα που ανεφερες αλλά όντως κ κάποια άλλη είχε δίδυμα!

Επίσης @dimsea δε θέλω να σου φουσκώσω τα μυαλά γιατί το μέλλον προφανώς δεν μπορώ να το προβλέψω. Όμως για δες εδώ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ευχαριστώ πολύ λατρεμένη!!! Βρε αν δεν είναι τίποτα κακό δε με πειράζει!! Ας έχω αιμα αρκεί να είναι καλά τα σποράκια μου !!! Αύριο πας εσυ ε;

Ναιιιιιιιι μετράω ώρες !!!!! Με τα διδυμάκια είναι πιο πιθανό να έχεις αλλά δεν είναι τίποτα !!!!! Όλα καλά .... πάλοταν και η μια καρδούλα 😘❤️❤️❤️❤️Αχ το ωραία νεαααααααα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_02 είπε:

Η διέγερση καλά, κάναμε 8 βλαστοκυστες. Εμβρυομεταφορα θα κάνω σε αυτόν τον κύκλο σε λίγες μέρες. Εμενα η ΑΜΗ είναι χαμηλή αλλά τελικά ανταποκριθηκα πολύ καλά στην αγωγή από ότι είπε ο γιατρός. Πήρε 13 ωάρια και από αυτά γονιμοποιηθηκαν τα 8 που έγιναν 8 βλαστοκυστες. Ο γιατρός μ πρότεινε εμβρυομεταφορα σε επόμενο κύκλο, μ είπε είναι καλύτερο για μένα οπότε άκουσα τις οδηγίες τ...

Μπράβο!Παρα πολύ καλά!Ετσι λέω να κάνω και εγώ και να ακούσω τον γιατρό μου αν και καταβαθος θέλω να γίνουν όλα γρήγορα γιατί κλείνω τα 40 σε λίγο καιρό και ανησυχώ.Ελπιζω να σου πάνε όλα καλά και να έχεις ευχάριστα νέα μέσα στο καλοκαίρι!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστωωωωωω

 @annie γλυκιά μου στα λεγα δεν στα λεγα;; πολλα πολλα συγχαρητήρια όλα καλά από δω και μπρος και προσοχη πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo δεν ξέρω τι θα δω στη χοριακη αλλά και και καλό να είναι το τεστ.... σίγουρα το έκανα νωρίς όπως μου είπαν όλα τα κορίτσια. Σήμερα που πήγα και στο Μητέρα να πάρω κι άλλο χαρτί για τη δουλειά μου έβαλε "χέρι" ΚΑΙ η βοηθός του γιατρού που της είχα στείλει μήνυμα. Μάλιστα δεν είχε καταλάβει καλά τι της έγραψα και νόμιζε ότι είχα κάνει χοριακη και της λέω:καλέ τεστ ούρων φαρμακείου έκανα..... μου λέει:Είσαι τρελή???? Ακόμα χειρότερα!!!! Τεσπα..... 2 μέρες έμειναν ότι είναι θα γίνει και μακάρι να γίνει δλδ.🙏🙏🙏

Βρε κορίτσια από εχθές έχω πονακια λίγο δεξιά και αρκετά αριστερά..... μάλιστα κοιμήθηκα λίγο το μεσημέρι, ξύπνησα απότομα από το ξυπνητήρι και πετάχτηκα και πάλι μου έδωσε μια..... λέτε να είναι κάτι κακό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

@Tokyo δεν ξέρω τι θα δω στη χοριακη αλλά και και καλό να είναι το τεστ.... σίγουρα το έκανα νωρίς όπως μου είπαν όλα τα κορίτσια. Σήμερα που πήγα και στο Μητέρα να πάρω κι άλλο χαρτί για τη δουλειά μου έβαλε "χέρι" ΚΑΙ η βοηθός του γιατρού που της είχα στείλει μήνυμα. Μάλιστα δεν είχε καταλάβει καλά τι της έγραψα και νόμιζε ότι είχα κάνει χοριακη και της λέω:καλέ τεστ ούρων φαρμακείου έκανα..... μου λέει:Είσαι τρελή???? Ακόμα χειρότερα!!!! Τεσπα..... 2 μέρες έμειναν ότι είναι θα γίνει και μακάρι να γίνει δλδ.🙏🙏🙏

Βρε κορίτσια από εχθές έχω πονακια λίγο δεξιά και αρκετά αριστερά..... μάλιστα κοιμήθηκα λίγο το μεσημέρι, ξύπνησα απότομα από το ξυπνητήρι και πετάχτηκα και πάλι μου έδωσε μια..... λέτε να είναι κάτι κακό? 

ακου κοριτσι, τοσες και τοσες εδω μεσα κ ολες εχουν πει διαφορετικα. Κοριτσια με ιδια συμπτωματα κ ειχαν αλλο αποτελεσμα. Ολες λιγο πολυ εχουν πονακια. Αλλες εχουν  στηθος αλλες οχι, αλλες τιποτα!!! Μακαρι να υπηρχε τροπος προβλεψης αλλα δεν υπαρχει... υπομονη κ τιποτα αλλο.... Θυμαμαι τοσο χαρακτηριστικα τη @marillia που εγραφε (νομιζω περυσι ηταν!) "τι καθομαι και δεν παιρνω τους δρομους! δεν νιωθω τιποτα" κ ηταν εγυος. Δεν προσπαθω να πω οτι εισαι αλλα οτι δεν μπορεις να ξερεις με τιποτα πριν τη χοριακη....

Καλα αποτελεσματα μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Tokyo δεν ξέρω τι θα δω στη χοριακη αλλά και και καλό να είναι το τεστ.... σίγουρα το έκανα νωρίς όπως μου είπαν όλα τα κορίτσια. Σήμερα που πήγα και στο Μητέρα να πάρω κι άλλο χαρτί για τη δουλειά μου έβαλε "χέρι" ΚΑΙ η βοηθός του γιατρού που της είχα στείλει μήνυμα. Μάλιστα δεν είχε καταλάβει καλά τι της έγραψα και νόμιζε ότι είχα κάνει χοριακη και της λέω:καλέ τεστ ούρων φαρμακείου έκανα..... μου λέει:Είσαι τρελή???? Ακόμα χειρότερα!!!! Τεσπα..... 2 μέρες έμειναν ότι είναι θα γίνει και μακάρι να γίνει δλδ.🙏🙏🙏

Βρε κορίτσια από εχθές έχω πονακια λίγο δεξιά και αρκετά αριστερά..... μάλιστα κοιμήθηκα λίγο το μεσημέρι, ξύπνησα απότομα από το ξυπνητήρι και πετάχτηκα και πάλι μου έδωσε μια..... λέτε να είναι κάτι κακό? 

Δεν υπάρχουν συμπτώματα !! Είναι ολαααα παιχνίδια του μυαλού .... έχεις ακούσει καμία από φυσική σύλληψη να έχει συμπτώματα από τόσο νωρίς ;;; Όχι ... απλά πάνω στην απελπισία μας θελουμε κάτι να βρούμε να βασίστουμε ..... 

αντε δυο μέρες έμειναν !!! Υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo @Papadakis σας ευχαριστώ. Όχι δεν λέω ότι είναι ντε και καλά εγκυμοσύνη..... σαν να με πιέζει ένα χέρι και δεν είναι στιγμιαίο.... άσχετα με την όλη διαδικασία ρωτάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναιιιιιιιι μετράω ώρες !!!!! Με τα διδυμάκια είναι πιο πιθανό να έχεις αλλά δεν είναι τίποτα !!!!! Όλα καλά .... πάλοταν και η μια καρδούλα 😘❤️❤️❤️❤️Αχ το ωραία νεαααααααα .....

Και οι 2 παλλόταν !! Τη μια έβαλε να την ακούσουμε!!🥰🥰🥰 όλα καλά θα πάνε και σε σένα!!! Το αξίζεις και με το παραπάνω!!! 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

 @annie γλυκιά μου στα λεγα δεν στα λεγα;; πολλα πολλα συγχαρητήρια όλα καλά από δω και μπρος και προσοχη πολυ

Ναιιιιι💕💕💕💕 ήσουν σίγουρη εξ αρχής!!! Προσέχω προσέχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Tokyo @Papadakis σας ευχαριστώ. Όχι δεν λέω ότι είναι ντε και καλά εγκυμοσύνη..... σαν να με πιέζει ένα χέρι και δεν είναι στιγμιαίο.... άσχετα με την όλη διαδικασία ρωτάω 

που νιωθεις πιεση; στην κοιλια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Tokyo @Papadakis σας ευχαριστώ. Όχι δεν λέω ότι είναι ντε και καλά εγκυμοσύνη..... σαν να με πιέζει ένα χέρι και δεν είναι στιγμιαίο.... άσχετα με την όλη διαδικασία ρωτάω 

Είναι από τα φάρμακα...μην δίνεις σημασία.. ούτε θετικό ούτε αρνητικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimsea είπε:

Χαμηλά και αριστερά.!

νομιζω φιλη ειναι απο τα φαρμακα... ειναι κλασσικες κραμπες αυτες που νιωθουμε απο τις ορμονες οπως πχ και στην περιοδο... προσπαθησε να κανεις υπομονη! Χοριακη εχει πεμπτη; καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Είναι από τα φάρμακα...μην δίνεις σημασία.. ούτε θετικό ούτε αρνητικό...

Στο καλό πια με αυτά τα φάρμακα.... 😡😡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

νομιζω φιλη ειναι απο τα φαρμακα... ειναι κλασσικες κραμπες αυτες που νιωθουμε απο τις ορμονες οπως πχ και στην περιοδο... προσπαθησε να κανεις υπομονη! Χοριακη εχει πεμπτη; καλα αποτελεσματα!

Αυτήν τη φορά η προγεστερονη με έχει τσακίσει πανάθεμα την..... ευχαριστώ πολύ με το καλό να έρθει η ώρα της ΕΤ και σε εσένα! 😘😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimsea είπε:

Αυτήν τη φορά η προγεστερονη με έχει τσακίσει πανάθεμα την..... ευχαριστώ πολύ με το καλό να έρθει η ώρα της ΕΤ και σε εσένα! 😘😂

Αυτο που γελάει δεν ξέρω πως βγήκε.... δεν με αφήνει να το σβήσω κιόλας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Αυτήν τη φορά η προγεστερονη με έχει τσακίσει πανάθεμα την..... ευχαριστώ πολύ με το καλό να έρθει η ώρα της ΕΤ και σε εσένα! 😘😂

ευχαριστω! καλα αποτελεσματα να εχουμε ολες! αυτο εχει σημασια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @annie! Μπραβο κοπελα μου!!!! Συγχαρητηρια!!!Τι χαρα είναι αυτή?! Κατσε ξεκουρασου ξαπλα τωρα!!! Μην κουνιεσαιιιι!!!

@melodyy ελα να μεγαλωσεις κ εσυ την παρεα κατά 2 μωρακια!!!

@Papadakis περιμενουμε κ τα δικα σου νεα αυριο!!!

@dimsea ευχομαι να εισαι η επομενη που θα μεγαλωσει την παρεα μας με 1 ή 2 μπεμπακια! Καλη επιτυχια!!!

Ετσι δυναμικα κοριτσια μπηκε κ ο Ιουνιος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστωωωωωω

Συγνώμη αν είναι γίνομαι αδιάκριτη αλλά έμεινες έγκυος στα δίδυμα με την πρώτη σου εξωσωματική;Εγώ τώρα ξεκινάω τις διαδικασίες και έχω μεγάλη αγωνία.Χαρηκα όταν είδα το μνμ σου γιατί είναι ωραίο να βλέπεις ότι μπορείς τέλικα να τα καταφέρεις και μάλιστα εις διπλούν!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...