Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

@Sweetie79 σε ευχαριστώ πάρα πολύ....όλες σας δλδ γιατί ήδη αισθάνομαι καλύτερα! Κοίτα είναι early αυτό το τεστ που έκανα και θεωρητικά δείχνει 7 μέρες πρίν την καθυστέρηση (αν και δεν ξέρω τώρα πώς πρέπει να μετρήσω λόγω εξωσωματικής,τελευταία μου περίοδος πάντως ήταν 16/05). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@JoyCat σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Μακάρι να συμβεί το ίδιο κι με εμένα αν και πραγματικά δεν έχω κανένα προάισθημα.Τώρα βέβαια και την πρώτη φορά που είχα....κουλούρι πείρα οπότε..... τι να λέμε!

@Maria2904 ναι αυτά θα τα έχεις.....κι εγώ από την πρώτη μέρα μέχρι και σήμερα έχω διάφορα τέτοια...... είναι από την ωοληψία και από τα φάρμακα!

Την ωοληψια  την έκανα Μάρτιο και μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα με πήραν τηλ να το ακυρώσουμε λόγω covid..😏😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@JoyCat σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Μακάρι να συμβεί το ίδιο κι με εμένα αν και πραγματικά δεν έχω κανένα προάισθημα.Τώρα βέβαια και την πρώτη φορά που είχα....κουλούρι πείρα οπότε..... τι να λέμε!

@Maria2904 ναι αυτά θα τα έχεις.....κι εγώ από την πρώτη μέρα μέχρι και σήμερα έχω διάφορα τέτοια...... είναι από την ωοληψία και από τα φάρμακα!

Ρε κορίτσι άπειρες κοπέλες την έχουν πατήσει έτσι !!!!! Τα τεστ δεν είναι αξιόπιστα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria2904 είπε:

Μακάρι γιατί έχω αρχίσει και αγχώνομαι...ελπίζω να πάνε όλα καλά...πραγματικά...είναι η πρώτη εμβρυομεταφορα και δεν ξέρω...

Όλα καλά θα πάνε. Και μένα η πρώτη μου ήταν και δόξα το Θεό τυχερή!! Μην ψάχνεις συμπτώματα.. Παίζει το μυαλό παιχνίδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maria2904 είπε:

Βρε κοριτσια δεύτερη μέρα εμβρυομεταφορας και δεν νιώθω κάτι εκτός από ενοχλήσεις στην μέση σαν πονοι  περιόδου και μερικές ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά μερικές φορές Όχι τσιμπήματα σαν πονοι περιόδου και αυτό....είναι φυσιολογικο;;;

Καλε εγω ουτε αυτές τις ενοχλήσεις δεν εχω 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Όλα καλά θα πάνε. Και μένα η πρώτη μου ήταν και δόξα το Θεό τυχερή!! Μην ψάχνεις συμπτώματα.. Παίζει το μυαλό παιχνίδια 

Ελπίζω να ειμαι  κι εγώ τυχερή!!!!!!!!!✌✌✌🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@JoyCat σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Μακάρι να συμβεί το ίδιο κι με εμένα αν και πραγματικά δεν έχω κανένα προάισθημα.Τώρα βέβαια και την πρώτη φορά που είχα....κουλούρι πείρα οπότε..... τι να λέμε!

@Maria2904 ναι αυτά θα τα έχεις.....κι εγώ από την πρώτη μέρα μέχρι και σήμερα έχω διάφορα τέτοια...... είναι από την ωοληψία και από τα φάρμακα!

Δεν σου ολοκλήρωσα την ιστορία. Τώρα έχει ένα πολύ όμορφο και τσαχπίνικο κοριτσάκι κι έχει ξετρελαθεί!! 

Αυτά να σκέφτεσαι, να τρως καλά και να ξεκουράζεσαι!! Κι όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν!! 

Τι να πω κι εγώ βρε κορίτσια που σας παρακολουθώ, χαίρομαι πολύ που προχωράτε και νιώθω τις αγωνίες σας σαν δικές μου, αλλά εγώ πρέπει να κάνω υπομονή ακόμα γαμώτο!! Τέλη του μήνα ξεκινάω τις ενέσεις και εμβρυμεταφορά τον Σεπτέμβρη... Δεν μπορώ να πάρω και άδεια πιο νωρίς, έχουμε συνεννοηθεί με τη δουλειά μου... 😞 

Μακάρι κορίτσια να τα πηγαίνετε καλά εσείς!! Να μου δίνετε κουράγιο μέχρι να έρθει η ώρα και για μένα. Γαμώτο έχω αρχίσει να νιώθω ότι δεν έχει τίποτα άλλο νόημα, αξία!! Κι ας βγαίνουμε με φίλους και περνάμε καλά! Σαν να μην έχει αξία τίποτα άλλο πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ρε κορίτσι άπειρες κοπέλες την έχουν πατήσει έτσι !!!!! Τα τεστ δεν είναι αξιόπιστα !!!!

Ουφφφφφφφ δεν φαντάζεσαι πώς είμαι τόσο που σκεφτόμουν να κόψω και τα φάρμακα δλδ!!!!! Μακάρι να ισχύει αυτό έχεις δίκιo κι εσύ και η @annie!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Sweetie79 σε ευχαριστώ πάρα πολύ....όλες σας δλδ γιατί ήδη αισθάνομαι καλύτερα! Κοίτα είναι early αυτό το τεστ που έκανα και θεωρητικά δείχνει 7 μέρες πρίν την καθυστέρηση (αν και δεν ξέρω τώρα πώς πρέπει να μετρήσω λόγω εξωσωματικής,τελευταία μου περίοδος πάντως ήταν 16/05). 

Ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά κάνε κουράγιο μέχρι την Πέμπτη.. εγώ νομίζω ότι είναι νωρίς άμα ήταν θα ξεκίναγαμε όλες τα τεστ από τόσο νωρίς!!! Εδώ έχουμε η μία την άλλη και καταλαβαινομαστε απόλυτα, κι εγώ όταν έχω άγχος κι ανησυχία εδώ μπαίνω να ρωτήσω εσάς για τις εμπειρίες σας και να ηρεμήσω!!!! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Ουφφφφφφφ δεν φαντάζεσαι πώς είμαι τόσο που σκεφτόμουν να κόψω και τα φάρμακα δλδ!!!!! Μακάρι να ισχύει αυτό έχεις δίκιo κι εσύ και η @annie!

Ούτε να το σκέφτεσαι να κόψεις τα φάρμακα για ένα κωλοτεστ ούρων!!!!! Να είχες κάνει χοριακη 1-2 μέρες νωρίτερα να το συζητούσες με το γιατρό αλλά με αυτά τα τεστ όχι αγάπη!!! Έχουν βγει άπειρες φορές λάθος !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@JoyCat σε νιώθω όσο δεν φαντάζεσαι...όλες δλδ όχι μόνο εγώ.Κι εγώ έτσι είμαι κι έτσι νιώθω άσε που από εκείνη την ώρα έχω βαλαντώσει στο κλάμα κι έκανα και τον άντρα μου τον έρημο χάλια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@JoyCat σε νιώθω όσο δεν φαντάζεσαι...όλες δλδ όχι μόνο εγώ.Κι εγώ έτσι είμαι κι έτσι νιώθω άσε που από εκείνη την ώρα έχω βαλαντώσει στο κλάμα κι έκανα και τον άντρα μου τον έρημο χάλια. 

Κορίτσι μου καλύτερα να πας την Τρίτη να κάνεις μια χοριακη παρα να βασανίζεσαι και να στεναχωριέσαι έτσι με το παλιό τεστ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimsea είπε:

@JoyCat σε νιώθω όσο δεν φαντάζεσαι...όλες δλδ όχι μόνο εγώ.Κι εγώ έτσι είμαι κι έτσι νιώθω άσε που από εκείνη την ώρα έχω βαλαντώσει στο κλάμα κι έκανα και τον άντρα μου τον έρημο χάλια. 

Όχι, μην στενοχωριέσαι γι'αυτό!! Δεν αξίζει!! Ούτε το early ούτε το κανονικό!! Μόνο χωριακή θα εμπιστευτείς!!

Η φίλη μου σκέψου ότι κάπνισε όλο το περίπτερο και πάλι η μικρή ήταν μια χαρά μέσα!! Το ότι είχες μια φορά αποτυχία δεν σημαίνει ότι έτσι θα είναι και την επόμενη! Μόνο τώρα ηρεμία, ψυχραιμία και κάνε όλα όσα σε κάνουν να ξεχνιέσαι και σ'ευχαριστούν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sweetie79 @annie! @Papadakis έχετε δίκιο κι εγώ από το πρωί ήθελα να σας το πώ αλλά  από την άλλη δεν ήθελα να σας μαυρίσω κιόλας Κυριακάτικο. Έστειλα μήνυμα σε μια κοπέλα από εδώ την οποία έπρηξα κιόλας και την ευχαριστώ απο τα βάθυ της καρδιάς μου (δεν ξέρω αν θέλει να αναφέρω όνομα γι αυτό και για την ώρα δεν το γράφω). Και φυσικά έπρηξα και την μόνη  μου φίλη που ξέρει ότι έκανα εξωσωματική η οποία μου είπε ότι σαν κάτι να έβλεπε στο τέστ.... εγώ πάντως τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Sweetie79 @annie! @Papadakis έχετε δίκιο κι εγώ από το πρωί ήθελα να σας το πώ αλλά  από την άλλη δεν ήθελα να σας μαυρίσω κιόλας Κυριακάτικο. Έστειλα μήνυμα σε μια κοπέλα από εδώ την οποία έπρηξα κιόλας και την ευχαριστώ απο τα βάθυ της καρδιάς μου (δεν ξέρω αν θέλει να αναφέρω όνομα γι αυτό και για την ώρα δεν το γράφω). Και φυσικά έπρηξα και την μόνη  μου φίλη που ξέρει ότι έκανα εξωσωματική η οποία μου είπε ότι σαν κάτι να έβλεπε στο τέστ.... εγώ πάντως τίποτα! 

Είμαστε εδώ για να βοηθάμε η μια την άλλη  όποτε για μένα ότι και να είναι το γράφεις χωρίς να το σκεφτείς!! Ούτε μαυρίζεις τη μέρα κανενός ούτε πρήζεις!!! Ξεχνά το τεστ και συμπεριφερσου σα να μην το έκανες ποτέ... Είναι πολύ νωρίς!!! Θα το δεις που όλα θα πάνε καλά. Σκέψου το λογικά, εγώ που είχα θεωρητικά υψηλή χοριακη έκανα 1 μέρα νωρίτερα (Τετάρτη αντί για Πέμπτη) και ήταν 200. Αν είχα κάνει τεστ Κυριακή θα εβγαινε λογικά αρνητικό γιατί η τιμή της ορμόνης θα ήταν πολύ χαμηλή !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Είμαστε εδώ για να βοηθάμε η μια την άλλη  όποτε για μένα ότι και να είναι το γράφεις χωρίς να το σκεφτείς!! Ούτε μαυρίζεις τη μέρα κανενός ούτε πρήζεις!!! Ξεχνά το τεστ και συμπεριφερσου σα να μην το έκανες ποτέ... Είναι πολύ νωρίς!!! Θα το δεις που όλα θα πάνε καλά. Σκέψου το λογικά, εγώ που είχα θεωρητικά υψηλή χοριακη έκανα 1 μέρα νωρίτερα (Τετάρτη αντί για Πέμπτη) και ήταν 200. Αν είχα κάνει τεστ Κυριακή θα εβγαινε λογικά αρνητικό γιατί η τιμή της ορμόνης θα ήταν πολύ χαμηλή !!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ήδη νιώθω καλύτερα. Λες ε? Και για να μου φύγει και τελείως (λέμε τώρα) για δείτε κι εσείς..... κατάλευκο δεν είναι? Γιατί η φίλη μου θα με βγάλει και τρελή στο τέλος η μάλλον..... στραβή! 

IMG_20200607_122906.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου η καθε μια εδω μεσα αγχώνεται για τον δικό της λογο όλες έχουμε τον ιδιο σκοπό για αυτο μπορούμε και καταλαβαινόμαστε τόσο πολυ!! Αγωνιώ και εγω μαζι σας καθε φορά.. μου έκανε πολυ καλο που γράφτηκα σε αυτο το φόρουμ εχω μάθει πολλα απο εσας και σας ευχαριστω..

η αλήθεια ειναι οτι παντα συμπάσχω με το πρόβλημα του αλλου αυτο περίμενα και απο ενα δικό μου άτομο Και τελικά με απογοήτευσε. 😕 
Είστε ειλικρινά οι μονες που μπορείτε να με καταλάβετε,σίγουρα μετα απο ολα αυτα θα γίνω πιο δυνατή! 
σας ευχαριστω που στη καθε χαζή ερώτηση είστε εδω να με βοηθήσετε  :) :) 
Και κατι ακόμη εχθες στον υπέρηχο ο γιατρός μου ειπε εισαι η πιο μικρή κοπέλα που εχει ερθει εδω στο κέντρο για εξωσωματική,Η αλήθεια ειναι κάπως ένιωσα δε ξέρω γιατι αλλα απο εχθες αναρωτιέμαι για πολλα...
η ζωη μου τα έφερε έτσι σίγουρα σε τόση μικρή ηλικία και παιρνω πολλα μαθήματα  σιγουρα ειμαι ευγνώμων που μπορώ να κανω παιδι με εξωσωματική δεν ειμαι καθολου αχάριστη ποτε δεν σκέφτηκα γιατι με αυτον τον τροπο ούτε μια φορά 

συγγνωμη αλλα ειχα την ανάγκη να γράψω μερικές απ τις σκέψεις μου! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τα κορίτσια! Ξέρω ότι είναι δυσκολο να κρατηθείς... Εγώ τόσα χρόνια ποτε δεν έχω μπει στο τριπακι να κάνω τεστ κ ας ειχα λίγες μέρες ν καθυστέρηση.Μόνο μια φορά έκανα πριν τις διακοπές απλά για να ξέρω αν θα πρεπει να προσεξω.

Περίμενε λίγες μέρες κορίτσι μου @dimsea και πηγαινε για τη Χοριακη σου! Προς το παρον ηρεμησε κ βγάλτο από το μυαλό σου. Σαν να μην έγινε ποτέ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ήδη νιώθω καλύτερα. Λες ε? Και για να μου φύγει και τελείως (λέμε τώρα) για δείτε κι εσείς..... κατάλευκο δεν είναι? Γιατί η φίλη μου θα με βγάλει και τρελή στο τέλος η μάλλον..... στραβή! 

IMG_20200607_122906.jpg

Ούτε εγώ βλέπω κάτι.. Ξέχασε το το τεστ σαν να μην το έκανες πάμε δυνατά για την χοριακή!!! Και εννοείται δε σταματάμε τα χάπια χωρίς να μας το πει ο γιατρός!!! Ανυπομονούμε μαζί σου 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια μου η καθε μια εδω μεσα αγχώνεται για τον δικό της λογο όλες έχουμε τον ιδιο σκοπό για αυτο μπορούμε και καταλαβαινόμαστε τόσο πολυ!! Αγωνιώ και εγω μαζι σας καθε φορά.. μου έκανε πολυ καλο που γράφτηκα σε αυτο το φόρουμ εχω μάθει πολλα απο εσας και σας ευχαριστω..

η αλήθεια ειναι οτι παντα συμπάσχω με το πρόβλημα του αλλου αυτο περίμενα και απο ενα δικό μου άτομο Και τελικά με απογοήτευσε. 😕 
Είστε ειλικρινά οι μονες που μπορείτε να με καταλάβετε,σίγουρα μετα απο ολα αυτα θα γίνω πιο δυνατή! 
σας ευχαριστω που στη καθε χαζή ερώτηση είστε εδω να με βοηθήσετε  :) :) 
Και κατι ακόμη εχθες στον υπέρηχο ο γιατρός μου ειπε εισαι η πιο μικρή κοπέλα που εχει ερθει εδω στο κέντρο για εξωσωματική,Η αλήθεια ειναι κάπως ένιωσα δε ξέρω γιατι αλλα απο εχθες αναρωτιέμαι για πολλα...
η ζωη μου τα έφερε έτσι σίγουρα σε τόση μικρή ηλικία και παιρνω πολλα μαθήματα  σιγουρα ειμαι ευγνώμων που μπορώ να κανω παιδι με εξωσωματική δεν ειμαι καθολου αχάριστη ποτε δεν σκέφτηκα γιατι με αυτον τον τροπο ούτε μια φορά 

συγγνωμη αλλα ειχα την ανάγκη να γράψω μερικές απ τις σκέψεις μου! 

 

Καλα έκανες κ έγραψες τις σκέψεις σου. Οι περισσοτερες αυτό κάνουμε άλλωστε. Το καλό είναι ότι έχεις βρεί το προβλημα από νωρίς κ η ηλικία σου κ μόνο σου αυξάνει τις πιθανοτητες για σύλληψη! Πρέπει να κάνουμε αγώνα για να φτάσουμε στο στόχο μας! Η επιστήμη ευτυχώς βοηθάει στις μέρες μας για να αποκτήσουμε παιδακια! Αρκεί να το πιστέψουμε! Με όσες γυναίκες έχω μιλήσει έξω από το φόρουμ, αυτό μου είπαν.. Τη στιγμή που το πιστεψαν περισσοτερο, ήρθε το θαυματακι τους! Θετική σκέψη λοιπόν κ ολα θα πανε καλα. Κ αν δεν πανε, εμείς συνεχίζουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ήδη νιώθω καλύτερα. Λες ε? Και για να μου φύγει και τελείως (λέμε τώρα) για δείτε κι εσείς..... κατάλευκο δεν είναι? Γιατί η φίλη μου θα με βγάλει και τρελή στο τέλος η μάλλον..... στραβή! 

IMG_20200607_122906.jpg

Κορίτσι μου δεν βλέπω γραμμουλα.. Αλλά όπως είπαμε! Δεν το βάζουμε κάτω... Υπομονή λίγες μέρες ακόμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααχ που την πουλάνε αυτήν την υπομονή να πάω να πάρωωωω???Μόλις μου έστειλε και η μαία του γιατρού μου που της έστειλα μήνυμα και μου είπε επί λέξη: να συνεχίσεις κανονικά γιατί είναι πολύ νωρίς κορίτσι! Μακάρι τι να πώ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Ααααααχ που την πουλάνε αυτήν την υπομονή να πάω να πάρωωωω???Μόλις μου έστειλε και η μαία του γιατρού μου που της έστειλα μήνυμα και μου είπε επί λέξη: να συνεχίσεις κανονικά γιατί είναι πολύ νωρίς κορίτσι! Μακάρι τι να πώ......

Ήταν πολύ νωρίς βρε κορίτσι μου.. μην στεναχωριέσαι.. συνέχισε τα φάρμακα σου κανονικά.. επίσης τα τεστ δεν είναι πάντα αξιόπιστα ούτε τα early.. μην στεναχωριέσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Γεια σας κοριτσια! Ελπιζω να ειστε ολες καλα και να απολαμβανετε την Κυριακη σας. Τελεια @annie! @Hope19 ! Βλεπω στο τελος να μετραμε πολλα διδυμακια! Θα μεγαλωσει πολυ η παρεα μας! 😍👶👶🙏

Εγω θα παω αυτες τις μερες για το τεστ του covid γιατι μου ειπε να κανω και πριν ξεκινησω τα φαρμακα, σε περιπτωση που ειμαι θετικη να μη ξεκινησω τη διαδικασια! Με τρομαζει λιγο η μπατονετα... 😨

Μην αγχώνεσαι, πράγματικα είναι για δύο δευτερόλεπτα.  Είναι λίγο τρομακτικό στην όψη και στην αίσθηση αλλά κρατάει δύο δευτερόλεπτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PAPA EVA την "μπατονέτα" που στην ουσία μοιάζει δεν είναι ακριβώς μπατονέτα είναι πολύ πιο λεπτή και μακρυά ίσα που θα προλάβεις να την δείς...μη σου πώ  ότι δεν θα προλάβεις κιόλας😂...εγώ δλδ  κράτησα και το χέρι του ανθρώπου που θα μου έκανε το τέστ για να τη δώ και γελούσε.... του λέω: συγνώμη για την κίνηση μου αλλά θέλω να ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...