Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμπειρία κιρσοκήλης


Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η elephant είπε:

Το σπερμοδιαγραμμα ήταν εντελώς χάλια σε αριθμό και κινητικότητα, πήγαμε σε δύο ουρολόγους όπου και οι δυο μας είπαν να προχωρήσουμε σε επέμβαση κυρίως γιατί είχε κ ενοχλήσεις κ πιθανόν να δημιουργούσε και θέμα υγείας αργότερα. Όσο αναφορά το σπέρμα μας είπε ότι υπάρχει πιθανότητα βελτίωσης αλλά αυτό δεν πάει να πει σίγουρα και εγκυμοσύνη. Μας έδωσε ένα 50% για εγκυμοσύνη, τώρα στο 3μηνο θα κάνει επαναληπτικό και ταυτόχρονα παίρνει κ 3 μήνες βιταμίνες.Δεν ξέρω τι θα δείξει η επόμενη εξέταση..

Σε εμάς δεν έχει κανένα σύμπτωμα τίποτα.... Τι σπερμοδιαγραμμα έδειξε ολιγοσπερμια και χαμηλά κινητικότητα επίσης έδειξε και 8-10 πυοσφαιρια και από εκεί βγήκε το συμπέρασμα που σου προείπα...θα κάνουμε την καλλιέργεια και θα μας πουν από πού προήλθε!! Απορώ και εγώ με τα λεγόμενα του γιατρού αν συγκρίνω περιπτώσεις που έχω διαβάσει μέσα σε αυτό το φόρουμ ... Τι να σου πω!!

Αν επιτρέπεται τι βιταμίνες παίρνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Σε εμάς δεν έχει κανένα σύμπτωμα τίποτα.... Τι σπερμοδιαγραμμα έδειξε ολιγοσπερμια και χαμηλά κινητικότητα επίσης έδειξε και 8-10 πυοσφαιρια και από εκεί βγήκε το συμπέρασμα που σου προείπα...θα κάνουμε την καλλιέργεια και θα μας πουν από πού προήλθε!! Απορώ και εγώ με τα λεγόμενα του γιατρού αν συγκρίνω περιπτώσεις που έχω διαβάσει μέσα σε αυτό το φόρουμ ... Τι να σου πω!!

Αν επιτρέπεται τι βιταμίνες παίρνετε?

Τις profertil του έχει δώσει και βλέπουμε. Ελπίζω να σας πάνε όλα καλά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Τις profertil του έχει δώσει και βλέπουμε. Ελπίζω να σας πάνε όλα καλά !!

Το ίδιο εύχομαι και σε εσάς!!😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...