Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Πιστεύω ότι κάτι καλό γίνεται με σένα. Είναι αρκετές οι 3 μέρες καθυστέρησης 🙏🙏🙏🙏🙏

Μακάρι.. δεν χάνω την ελπίδα μου γιατί έχω σταθερό κύκλο... Όμως τα τεστ ήταν αρνητικά... Οπότε ναι ελπίζω αλλά είμαι και προσγειωμένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!
@peacock @Maroulita! @Evie2 @Xrita @Άντρεα @marselntina @Smurf88 @ntinaki83 @androfight @Ελενακι12  μου δώσατε ένα boost με τις ευχές σας και το χρειαζόμουν. Σας ευχαριστώ πολύ όλες.
Εύχομαι κάθε μία από εσάς να ζήσει το θαύμα της γέννησης του παιδιού της και να δει την οικογένειά της να μεγαλώνει, να δυναμώνει και να ομορφαίνει. 
Και όσες από εμάς δεν μας βοηθήσει η τύχη και δεν τα καταφέρουμε, να τα βρούμε με τον εαυτό μας ώστε να μπορούμε να προχωράμε με ψηλα το κεφάλι και ίσως και χωρίς δάκρυα... 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.. Είμαι καινούρια στο φόρουμ και σας παρακολουθώ κάποιες μέρες.. Έτσι με την σειρά μου θέλω να ευχηθώ σε όλες σας να μείνετε γρήγορα εγκυουλες😊

Εμείς με τον σύζυγό μου αρχίσαμε αυτόν τον μήνα τις ελεύθερες επαφές χωρίς να έχω υπολογίσει καθόλου τις γονικές μέρες μου και την ωοριξια.. Έχω εδώ και κάποιες μέρες όμως κάτι πολύ ελαφριούς πόνους χαμηλά που θυμίζουν περιόδου σε Light έκδοση😂 έχει να κάνει αυτό με τις ελεύθερες επαφές? Σας έχει τύχει κνα είναι και σε εσάς έτσι στην αρχή? Γιατί εγκυμοσύνη αποκλείω διότι από ότι είδα στην εφαρμογή που έχω αρχίσαμε τις ελεύθερες επαφές 4 μέρες μετά την ωοριξια... 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Τις γόνιμες μέρες ήθελα να γράψω πιο πάνω😂

Καλώς ήρθες κορίτσι! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας! Εύχομαι να μείνεις πολύ γρήγορα εγκυουλα!😘

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ένιωθα ενοχλήσεις όταν ξεκινήσαμε ελεύθερα. Δεν ξέρω αν είναι από αυτό ή επειδή αρχίζουμε να παρατηρούμε τον εαυτό μας. Όσο για τις γόνιμες αν δεν έχεις απόλυτα σταθερό κύκλο δεν μπορείς να είσαι σίγουρη. Πολλές κοπέλες κάνουν πιο νωρίς ή πιο αργά ωορρηξία. Αφού όμως τώρα ξεκινάς καλό είναι να είσαι χαλαρή και να μην τα σκέφτεσαι πολύ αυτά. Να απολαμβάνεις τις στιγμές σας! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε..

Εγώ ξεκινώ εξωσωματική και υπολογίζω μεχρι μέσα Ιουνίου να αναμένω αποτελέσματα..

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια και ο Μάιος να μας φέρει πολλά μωράκια..

Θα μπαίνω κι εδώ εννοείτε να τα λέμε. Δεν σας ξεχνώ είστε η πρώτη μου παρέα στο φορουμ..:wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η @Αννια27 που είναι ρε κορίτσια; Την σκεφτόμουν αυτές τις μέρες. Ελπίζω μόνο να είναι καλά και να έχει ξεκινήσει κι αυτή σιγά σιγά με την εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Γειά σας κορίτσια.. Είμαι καινούρια στο φόρουμ και σας παρακολουθώ κάποιες μέρες.. Έτσι με την σειρά μου θέλω να ευχηθώ σε όλες σας να μείνετε γρήγορα εγκυουλες😊

Εμείς με τον σύζυγό μου αρχίσαμε αυτόν τον μήνα τις ελεύθερες επαφές χωρίς να έχω υπολογίσει καθόλου τις γονικές μέρες μου και την ωοριξια.. Έχω εδώ και κάποιες μέρες όμως κάτι πολύ ελαφριούς πόνους χαμηλά που θυμίζουν περιόδου σε Light έκδοση😂 έχει να κάνει αυτό με τις ελεύθερες επαφές? Σας έχει τύχει κνα είναι και σε εσάς έτσι στην αρχή? Γιατί εγκυμοσύνη αποκλείω διότι από ότι είδα στην εφαρμογή που έχω αρχίσαμε τις ελεύθερες επαφές 4 μέρες μετά την ωοριξια... 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων😊

καλησπερα!!κ εγω οταν ξεκινησα με τον αντρα μου ελεύθερες επαφες  ειχα πονακια περιοδου την επομενη μερα της επαφής και μαλιστα στη πρωτη περιοδο αφου ξεκινησαμε οταν ηρθε πονούσα παρα πολυ!!απο τον 2ο μηνα ηταν ολα οπως πριν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε..

Εγώ ξεκινώ εξωσωματική και υπολογίζω μεχρι μέσα Ιουνίου να αναμένω αποτελέσματα..

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια και ο Μάιος να μας φέρει πολλά μωράκια..

Θα μπαίνω κι εδώ εννοείτε να τα λέμε. Δεν σας ξεχνώ είστε η πρώτη μου παρέα στο φορουμ..:wub:

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι τυχεροί αυτοί οι μήνες και το μωράκι σου να έρθει γρήγορα στην αγκαλιά σου!😊

Κι εμείς δεν σε ξεχνάμε! Να μας ενημερώνεις! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Η @Αννια27 που είναι ρε κορίτσια; Την σκεφτόμουν αυτές τις μέρες. Ελπίζω μόνο να είναι καλά και να έχει ξεκινήσει κι αυτή σιγά σιγά με την εξωσωματική.

Την σκέφτομαι συνέχεια! Ήταν από τα πρώτα κορίτσια που μίλησα στο forum και μου λείπει! Να είναι καλά μόνο κι όλα να της πηγαίνουν όπως επιθυμεί!

@Αννια27 μας χρωστάς παϊδακια στην ταβέρνα! Μην το ξεχνάς!

Επίσης την @Σαμανη! Τι χιούμορ είχε αυτό το κορίτσι! Μόλις είχε μείνει έγκυος! Να είναι καλά κι αυτή και χαρούμενη ότι κι αν κάνει!

Καλά μια μια μου έρχονται! Η @diana8! Πώς είσαι κορίτσι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε; εγώ ξεκίνησα δουλειά σήμερα 

Καλή αρχή lacostaki μου! Επιστροφή στην ρουτίνα! 

Πόσο μου έλειψε κι εμένα η δουλειά! (Δεν περίμενα ποτέ ότι θα το έλεγα αυτό!😆)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..σας μεταφέρω τις γνώσεις μου για τις βιταμίνες που λέγατε.. έπαιρνα κ εγώ τις pregnacare παλαιότερα κ είχα λίγες κ πήρα κ αυτόν τον μήνα..πριν 2 εβδομάδες όμως που πήγα στον γιατρό μου κ συζητούσαμε για το θέμα των βιταμινών μου είπε ότι είναι πολύ καλές οι axion woman, καλύτερες κ από τις profertil..δεν τις δοκίμασα για να έχω άποψη αλλά ο γιατρός έκανε τεστ σε 4 ζευγάρια κ έμειναν κ τα 4 κ από τότε τις προτείνει κ βλέπει αποτελέσματα! Είναι λίγο ακριβές αλλά αν πάρουμε απευθείας στην εταιρεία δίνουν άλλη τιμή! Μπορεί να τις δοκιμάσω..δε χάνω κάτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα!!κ εγω οταν ξεκινησα με τον αντρα μου ελεύθερες επαφες  ειχα πονακια περιοδου την επομενη μερα της επαφής και μαλιστα στη πρωτη περιοδο αφου ξεκινησαμε οταν ηρθε πονούσα παρα πολυ!!απο τον 2ο μηνα ηταν ολα οπως πριν..

Οπότε να μην ανησυχώ ότι συμβαίνει κάτι περίεργο... Εγώ έχω εδώ και μέρες αυτά τα πονακια και αναρωτιόμουν αν είναι φυσιολογικό... Έχω σταθερό κύκλο 28-30 μέρες.. Περιμενω την Παρασκευή 08.05 να μου έρθει η περίοδος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας! Εύχομαι να μείνεις πολύ γρήγορα εγκυουλα!😘

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ένιωθα ενοχλήσεις όταν ξεκινήσαμε ελεύθερα. Δεν ξέρω αν είναι από αυτό ή επειδή αρχίζουμε να παρατηρούμε τον εαυτό μας. Όσο για τις γόνιμες αν δεν έχεις απόλυτα σταθερό κύκλο δεν μπορείς να είσαι σίγουρη. Πολλές κοπέλες κάνουν πιο νωρίς ή πιο αργά ωορρηξία. Αφού όμως τώρα ξεκινάς καλό είναι να είσαι χαλαρή και να μην τα σκέφτεσαι πολύ αυτά. Να απολαμβάνεις τις στιγμές σας! 💗

Είπαμε και με τον άντρα μου να είμαστε άνετοι.. Δεν θα αλλάξουμε συνήθειες ούτε εγώ ούτε αυτός γιατί φοβάμαι ότι θα μπω στο τρυπακι να το σκέφτομαι συνέχεια.. Θα προσπαθήσουμε και ότι γίνει😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή αρχή lacostaki μου! Επιστροφή στην ρουτίνα! 

Πόσο μου έλειψε κι εμένα η δουλειά! (Δεν περίμενα ποτέ ότι θα το έλεγα αυτό!😆)

Εμένα πάλι δεν μου έλειψε καθόλου αν με πλήρωναν για να κάθομαι δεν θα είχα κανένα πρόβλημα. Αλλά δυστυχώς τα καλά κρατάνε λίγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/5/2020 at 9:08 ΠΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια μου! Σας στέλνω κι εγώ όλη μου την θετική ενέργεια! Εξάλλου το καλό μόνο καλό μπορεί να φέρει! 🥰🥰🥰🥰

@maroula34 μου από την στιγμή που έχεις σταθερό κύκλο η καθυστέρηση αυτή είναι πάρα πολύ καλό σημάδι! Αλλά!!!!! Πώς αντέχεις και δεν κάνεις τεστ;;;;;😆😆😆😆 

Έγκυος είσαι σίγουρα! Το τι ντομάτα έφαγα εγώ στην εγκυμοσύνη δεν φαντάζεσαι! Δεν μπορεί να είναι τυχαίο!😄😘 

Αχ κορίτσια τι αγωνία ειναι αυτη. Καθε λιγο και λιγάκι παω τουαλέτα και κοιτάζω ήρθε;;; η μέση μου ποναει παρα πολυ καθώς και το κεφαλι μου ειναι βαρύ . Αντε και αυριο θα περιμενω τη Δευτέρα με 5 μερες καθυστέρηση θα κανω τεστ. Εχω άγχος φουλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου σε όλες. Δύσκολη μερα σημερα με την άρση του μέτρου απαγόρευσης κυκλοφορίας ειχα αρκετή δουλεια στο εκδοτήριο σημερα. Ελπίζω να ειστε όλες καλα. Κορίτσια μου 6η μερα καθυστέρηση σημερα. Ειχα αποφασίσει να παρω τεστ , αλλα διάβαζα συμπτώματα εγκυμοσύνης και δεν εχω αρκετά απο αυτα. Τα μόνα που εχω ειναι  οτι αισθάνομαι οτι θα αδιαθετησω και γιαυτο τον λόγω δεν το εκανα. Βέβαια ειπα εαν αυριο μεχρι το μεσημερι παλι τιποτα απο περίοδο τοτε θα κανω. Αυριο ειναι το όριο μου. Αισθάνομαι μονο πόνους περιόδου ούτε κουραση ούτε τιποτα παρόλο που εχω ξυπνησει απο Τία 4:15 το πρωι το μονο που εχω ειναι μια μικρή δυσφορία οταν μιλαω σαν να μη μπορω να παρω ανάσα. Αχ πείτε κατι θετικό..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου σε όλες. Δύσκολη μερα σημερα με την άρση του μέτρου απαγόρευσης κυκλοφορίας ειχα αρκετή δουλεια στο εκδοτήριο σημερα. Ελπίζω να ειστε όλες καλα. Κορίτσια μου 6η μερα καθυστέρηση σημερα. Ειχα αποφασίσει να παρω τεστ , αλλα διάβαζα συμπτώματα εγκυμοσύνης και δεν εχω αρκετά απο αυτα. Τα μόνα που εχω ειναι  οτι αισθάνομαι οτι θα αδιαθετησω και γιαυτο τον λόγω δεν το εκανα. Βέβαια ειπα εαν αυριο μεχρι το μεσημερι παλι τιποτα απο περίοδο τοτε θα κανω. Αυριο ειναι το όριο μου. Αισθάνομαι μονο πόνους περιόδου ούτε κουραση ούτε τιποτα παρόλο που εχω ξυπνησει απο Τία 4:15 το πρωι το μονο που εχω ειναι μια μικρή δυσφορία οταν μιλαω σαν να μη μπορω να παρω ανάσα. Αχ πείτε κατι θετικό..... 

Γειά σου κορίτσι μου. Το πιο σίγουρο συμπτωμα για μια εγκυμοσύνη είναι η απουσία της περιόδου. Και εσύ έχεις ήδη τοσες μέρες καθυστέρηση. Μην ψάχνεις για αλλά σύμπτωματα και κάνε ένα τεστακι. Μπορείς να κάνεις και τώρα. Με τόσες μέρες σίγουρα θα δείξει. Καλα αποτέλεσματα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου σε όλες. Δύσκολη μερα σημερα με την άρση του μέτρου απαγόρευσης κυκλοφορίας ειχα αρκετή δουλεια στο εκδοτήριο σημερα. Ελπίζω να ειστε όλες καλα. Κορίτσια μου 6η μερα καθυστέρηση σημερα. Ειχα αποφασίσει να παρω τεστ , αλλα διάβαζα συμπτώματα εγκυμοσύνης και δεν εχω αρκετά απο αυτα. Τα μόνα που εχω ειναι  οτι αισθάνομαι οτι θα αδιαθετησω και γιαυτο τον λόγω δεν το εκανα. Βέβαια ειπα εαν αυριο μεχρι το μεσημερι παλι τιποτα απο περίοδο τοτε θα κανω. Αυριο ειναι το όριο μου. Αισθάνομαι μονο πόνους περιόδου ούτε κουραση ούτε τιποτα παρόλο που εχω ξυπνησει απο Τία 4:15 το πρωι το μονο που εχω ειναι μια μικρή δυσφορία οταν μιλαω σαν να μη μπορω να παρω ανάσα. Αχ πείτε κατι θετικό..... 

Κάνε ένα τεστ κορίτσι μου! Είμαι σίγουρη ότι είσαι έγκυος! Μην κοιτάς τι λένε στο ίντερνετ. Κάθε γυναίκα είναι διαφορετική! Δεν έχουμε όλες τα ίδια συμπτώματα. Άλλες δεν έχουν τίποτα.... άλλες έχουν πόνους περιόδου.... άλλες έχουν χίλια δύο μαζί. Άντε να ανεβάσουμε το πρώτο θετικό του μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου σε όλες. Δύσκολη μερα σημερα με την άρση του μέτρου απαγόρευσης κυκλοφορίας ειχα αρκετή δουλεια στο εκδοτήριο σημερα. Ελπίζω να ειστε όλες καλα. Κορίτσια μου 6η μερα καθυστέρηση σημερα. Ειχα αποφασίσει να παρω τεστ , αλλα διάβαζα συμπτώματα εγκυμοσύνης και δεν εχω αρκετά απο αυτα. Τα μόνα που εχω ειναι  οτι αισθάνομαι οτι θα αδιαθετησω και γιαυτο τον λόγω δεν το εκανα. Βέβαια ειπα εαν αυριο μεχρι το μεσημερι παλι τιποτα απο περίοδο τοτε θα κανω. Αυριο ειναι το όριο μου. Αισθάνομαι μονο πόνους περιόδου ούτε κουραση ούτε τιποτα παρόλο που εχω ξυπνησει απο Τία 4:15 το πρωι το μονο που εχω ειναι μια μικρή δυσφορία οταν μιλαω σαν να μη μπορω να παρω ανάσα. Αχ πείτε κατι θετικό..... 

Γεια σου @maroula34! Καλά έκανες και δεν έχεις κάνει τεστ ακόμα κατά τη γνώμη μου... Εγώ είμαι στην 3η μέρα καθυστέρησης με σταθερό κύκλο και σε μία κατάσταση πολύ όμοια με τη δική σου... Έχω βαρεθεί να πηγαίνω τουαλέτα να κοιτάω αν ήρθε... Τη μια στιγμή είμαι σίγουρη ότι αδειαθετησα και μετα από 5 λεπτα το ξεχνάω.. και μετά πάλι τα ίδια. Νιώθω σαν να έχω δέκατα, κουρασμένη με δυσκολία στην αναπνοή όταν μιλάω και τραβήγματα στην κοιλιά χαμηλα και αρκετες ζαλάδες και ενοχλήσεις στο στομάχι από χθες το βράδυ. Επίσης ειναι σαν να μην μπορώ να βολευτώ πουθενα. Όπως και να κάτσω κάτι με ενοχλεί. (μία η κοιλιά και μια η μέση) Έκανα όμως τεστ και μου βγήκε αρνητικό. Και τί κατάλαβα?? Ακόμα ελπίζω.. Εσύ όμως έχεις αρκετή καθυστέρηση ώστε να μπορέσεις να εμπιστευτεις το τεστ πιστευω τώρα πια! Μήπως να το τολμήσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο κορίτσια θα παρω και θα κανω οτι και να βγάλει θα σας ενημερώσω φυσικά. Πρώτη φορα εχω τόσες μερες καθυστέρηση, απο το που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές ο κύκλος μου εγινε πιο Ομαλός οχι οτι και πριν δεν ηταν αλλα σκέφτεται οτι αδιάθετους α μεχρι και την ιδια ωρα καθε μήνα. Το βραδυ τα συμπτώματα γίνονται πιο έντονα ξαπλώνω και ο πόνος στη μέση ειναι αφόρητος στριφογυρνάω στο κρεβατι σαν κοκορέτσι. Αυριο ελπίζω 7η μερα καθυστέρησης θα κανω τεστ οσο και να άργησε πια να ερθει δε θα έκανε και 7 μερες. Το μονο θετικό ειναι οτι ειχα παει για τον καθιερωμένο έλεγχο στον γιατρό μου πριν 5 μήνες βέβαια και ολα τα είχε βρει τέλεια. Άρα υπάρχουν αρκετές ελπίδες πιστευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Αυριο κορίτσια θα παρω και θα κανω οτι και να βγάλει θα σας ενημερώσω φυσικά. Πρώτη φορα εχω τόσες μερες καθυστέρηση, απο το που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές ο κύκλος μου εγινε πιο Ομαλός οχι οτι και πριν δεν ηταν αλλα σκέφτεται οτι αδιάθετους α μεχρι και την ιδια ωρα καθε μήνα. Το βραδυ τα συμπτώματα γίνονται πιο έντονα ξαπλώνω και ο πόνος στη μέση ειναι αφόρητος στριφογυρνάω στο κρεβατι σαν κοκορέτσι. Αυριο ελπίζω 7η μερα καθυστέρησης θα κανω τεστ οσο και να άργησε πια να ερθει δε θα έκανε και 7 μερες. Το μονο θετικό ειναι οτι ειχα παει για τον καθιερωμένο έλεγχο στον γιατρό μου πριν 5 μήνες βέβαια και ολα τα είχε βρει τέλεια. Άρα υπάρχουν αρκετές ελπίδες πιστευω.

Περιμένουμε νέα σου λοιπόν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Γεια σου @maroula34! Καλά έκανες και δεν έχεις κάνει τεστ ακόμα κατά τη γνώμη μου... Εγώ είμαι στην 3η μέρα καθυστέρησης με σταθερό κύκλο και σε μία κατάσταση πολύ όμοια με τη δική σου... Έχω βαρεθεί να πηγαίνω τουαλέτα να κοιτάω αν ήρθε... Τη μια στιγμή είμαι σίγουρη ότι αδειαθετησα και μετα από 5 λεπτα το ξεχνάω.. και μετά πάλι τα ίδια. Νιώθω σαν να έχω δέκατα, κουρασμένη με δυσκολία στην αναπνοή όταν μιλάω και τραβήγματα στην κοιλιά χαμηλα και αρκετες ζαλάδες και ενοχλήσεις στο στομάχι από χθες το βράδυ. Επίσης ειναι σαν να μην μπορώ να βολευτώ πουθενα. Όπως και να κάτσω κάτι με ενοχλεί. (μία η κοιλιά και μια η μέση) Έκανα όμως τεστ και μου βγήκε αρνητικό. Και τί κατάλαβα?? Ακόμα ελπίζω.. Εσύ όμως έχεις αρκετή καθυστέρηση ώστε να μπορέσεις να εμπιστευτεις το τεστ πιστευω τώρα πια! Μήπως να το τολμήσεις??

Κοριτσάκι μου έβαλες θερμόμετρο μηπως εχεις;;; κανε έναν έλεγχο θερμοκρασίας αυριο μόλις ξυπνήσεις και πριν σηκωθείς απο το κρεβατι. Εχεις αρκετά συμπτώματα βέβαια εκανες το τεστ και ειναι αρνητικό ομως μπορει να εγινε πιο αργα η σύλληψη. Ομως και να μην εχουμε ακόμη σποράκι θα του δώσουμε να καταλάβει και εχουμε την επομενη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο κορίτσια αυριο μεχρι το μεσημερι θα σας εχω στείλει. Στείλτε θετική σκέψη αρχικά για να μην ερθει η περίοδος και τελος για να εχουμε θετικό τεστ. Φιλια σε όλες σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...