Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα σε όλες. Όσες χρησιμοποιούν τεστ ωορρηξίας μπορούν να μου πουν Ποια είναι τα πιο φθηνά; Πρέπει να πάρω άμεσα αύριο γιατί μου τέλειωσαν...

Είχα παρςι τα home test (πακέτο με πολλα ωορρηξίας και λίγα εγκυμοσύνης) πουειναι φθηνά σε σχέση με clearblue

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Καλό υπόλοιπο Κυριακής... Εμείς τώρα μαζευτήκαμε από βολτούλα και πάμε για λίγη ξάπλα. @Taggeris θα σου έλεγα να το αφήσεις στη τύχη αυτό το μήνα! Μπορεί να είναι το τυχερό σου να γίνει έτσι! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου! Εμείς πήραμε πάλι τα βουνά! Αγριοκάτσικα κανταντησαμε!🐏😆 Είπαμε πλέον να μην αφήνουμε ανεκμετάλλευτες της Κυριακές μας! Σημερα πήγαμε στην Αγία Κόρη! Είχα να πάω από μικρούλα και το καταχάρηκα! Αχ θα το ξαναπώ σαν την Ελλάδα μας πουθενά! 

 

IMG_20200531_132644.jpg

IMG_20200531_144323.jpg

IMG_20200531_133212.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Αυτά που λες είναι τύπου ταινία? Νομίζω τα άλλα με το πλαστικό περιτύλιγμα τα εμπιστεύομαι πιο πολύ.. Τα ψηφιακά δηλαδή 

Ναι αυτα που είναι ταινίες. Τα είχα πάρει μαζί με τα ωορρηξίας. Και σαν χαζή τα έκανα όλα, χωρίς να έχω καθυστέρηση. Βέβαια σε μένα μέσα έπεσαν γιατί δεν ήμουν εγκυος. Τα άλλα με το πλαστικό τα έχω δει σε ονλαιν φαρμακεία γύρω στα 6 ευρώ το ένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω και εγώ κάτι μιας και λέτε για τα τεστ.. Τεστ εγκυμοσύνης οικονομικά να παραγγείλω από το ίντερνετ? Τον προηγούμενο μήνα έδωσα 50 ευρώ στα τεστ.. Δηλαδή κάπου έλεος.. Και βρήκα στο ίντερνετ τα ίδια που είχα πάρει στην μισή τιμή αλλά δεν ξέρω αν τα εμπιστεύομαι.. Το είχα ξανά αναφέρει αλλά δεν είχα καταλήξει κάπου χαχα

Εγώ πήρα 50 από το wish παμφθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η A&O είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Καλό υπόλοιπο Κυριακής... Εμείς τώρα μαζευτήκαμε από βολτούλα και πάμε για λίγη ξάπλα. @Taggeris θα σου έλεγα να το αφήσεις στη τύχη αυτό το μήνα! Μπορεί να είναι το τυχερό σου να γίνει έτσι! 😊

Έτσι θα κάνω... χαχα ότι θέλει ας γίνει αλλιώς ξεκινάω εξωσωματικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

🌼Κορίτσια μου τελευταίες ώρες του Μαίου και είπα να κλείσω το θεματακι όπως το άνοιξα! Γεμάτο αισιοδοξία και πίστη!🌼

Για κάποιες αυτός ο μήνας έφερε το πολυπόθητο για κάποιες όχι...για όλες μας όμως ήταν τυχερός, όπως και οι προηγούμενοι, γιατί στεκόμαστε γερές στα πόδια μας. Έτοιμες να πολεμήσουμε για τις επιθυμίες και τα όνειρα μας!

Αυτό λοιπόν θα ευχηθώ υγεία σε όλες τις μανουλες και στις εγκυουλες μας!

Και σε όλες εκείνες της γυναίκες που προσπαθούν για να ένα παιδάκι να έχουν δύναμη και να μην χάνουν ποτέ το χαμόγελο τους. Πολλές φορές έχει μεγαλύτερη αξία να σηκώνεσαι αφού πρώτα έχεις πέσει!

Για όσες νιώθουν θλίψη....Πότε κάτω το κεφάλι! Μόνο ψηλά! Γιατί όσο σημαντική είναι η σωματική μας υγεία άλλο τόσο είναι και η ψυχική. Μην αφήσετε κανέναν και τίποτα να καταστρέψει την ψυχή σας! Γεμίστε την με ευτυχία! 

Καλή τύχη σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌼Κορίτσια μου τελευταίες ώρες του Μαίου και είπα να κλείσω το θεματακι όπως το άνοιξα! Γεμάτο αισιοδοξία και πίστη!🌼

Για κάποιες αυτός ο μήνας έφερε το πολυπόθητο για κάποιες όχι...για όλες μας όμως ήταν τυχερός, όπως και οι προηγούμενοι, γιατί στεκόμαστε γερές στα πόδια μας. Έτοιμες να πολεμήσουμε για τις επιθυμίες και τα όνειρα μας!

Αυτό λοιπόν θα ευχηθώ υγεία σε όλες τις μανουλες και στις εγκυουλες μας!

Και σε όλες εκείνες της γυναίκες που προσπαθούν για να ένα παιδάκι να έχουν δύναμη και να μην χάνουν ποτέ το χαμόγελο τους. Πολλές φορές έχει μεγαλύτερη αξία να σηκώνεσαι αφού πρώτα έχεις πέσει!

Για όσες νιώθουν θλίψη....Πότε κάτω το κεφάλι! Μόνο ψηλά! Γιατί όσο σημαντική είναι η σωματική μας υγεία άλλο τόσο είναι και η ψυχική. Μην αφήσετε κανέναν και τίποτα να καταστρέψει την ψυχή σας! Γεμίστε την με ευτυχία! 

Καλή τύχη σε όλες μας!

Με συγκινείς.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

🌼Κορίτσια μου τελευταίες ώρες του Μαίου και είπα να κλείσω το θεματακι όπως το άνοιξα! Γεμάτο αισιοδοξία και πίστη!🌼

Για κάποιες αυτός ο μήνας έφερε το πολυπόθητο για κάποιες όχι...για όλες μας όμως ήταν τυχερός, όπως και οι προηγούμενοι, γιατί στεκόμαστε γερές στα πόδια μας. Έτοιμες να πολεμήσουμε για τις επιθυμίες και τα όνειρα μας!

Αυτό λοιπόν θα ευχηθώ υγεία σε όλες τις μανουλες και στις εγκυουλες μας!

Και σε όλες εκείνες της γυναίκες που προσπαθούν για να ένα παιδάκι να έχουν δύναμη και να μην χάνουν ποτέ το χαμόγελο τους. Πολλές φορές έχει μεγαλύτερη αξία να σηκώνεσαι αφού πρώτα έχεις πέσει!

Για όσες νιώθουν θλίψη....Πότε κάτω το κεφάλι! Μόνο ψηλά! Γιατί όσο σημαντική είναι η σωματική μας υγεία άλλο τόσο είναι και η ψυχική. Μην αφήσετε κανέναν και τίποτα να καταστρέψει την ψυχή σας! Γεμίστε την με ευτυχία! 

Καλή τύχη σε όλες μας!

Πάντα γράφεις υπέροχα και είσαι πολυ θετικός άνθρωπος! 

Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία στις προσπαθειες τους κ με πολλα θετικά τεστακια τον Ιουνιο! 

Πάμε για τον καινουργιο μήνα γεματο αισιοδοξία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη τυχη κοριτσια μου σε ολες μας! Εγω προσωπικα εχω 1 μηνα στο forum περιπου και νιωθω οτη σας εχω αγαπησει ολες! Μοιραζομαστε τις αγωνιες, τους ποθους μας, τα πιο κρυφα μας μυστικα! Ας ειναι ο Ιουνιος ο μηνας που θα μας ανταμειψει για ολη την προσπαθεια κ την θεληση μας! Να θυμαστε! Το θελουμε πολυ και θα τα καταφερουμε! Ας εχουμε πιστη κ ας μην χανουμε ποτε την ελπιδα μας! Ειστε το πιο ωραιο παρεακι με τα πιο ειλικρινη συναισθηματα που εχω γνωρισει ποτε στην ζωη μου🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...