Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marselntina είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ! Το αρνητικό που λες ήταν 3 μέρες πριν την ημερομηνία που περίμενα περίοδο και τα υπόλοιπα κάθε έπομενη μέρα. Τέλος όμως δεν το ξανακάνω.. Τρελαίνομαι!!!

Αααα ανάποδα νομιζα. Πράγματι φαίνεται να ανεβαίνει η ορμόνη κ εύχομαι της χοριακης  κ να τη πιάνει.

Άσε τα τεστ ωορρηξίας λοιπόν κ το πρωί πήγαινε πάτε ένα τεστ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Εγω θα επιμένω πως κάτι όμορφο υπάρχει εδω! 🤰🤩Γιατι άλλωστε να γινεται πιο σκουρα η γραμμη όσο περνάνε οι μέρες? Δεν θελω να σε ξεσηκώσω κορίτσι μου αλλά αλήθεια το πιστεύω! Αύριο πρωι πρωί τεστακι εγκυμοσύνης!

Μακάριιιιι!! Θα σας κρατάω ενήμερες :)

Ευχαριστώ πολύ ξανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες! Καλό και τυχερό μήνα εύχομαι! Μακάρι τα όνειρά μας να πραγματοποιηθούν και να γεμίσει θετικά τεστάκια το τυχερό πινακάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Μακάριιιιι!! Θα σας κρατάω ενήμερες :)

Ευχαριστώ πολύ ξανα!

Θα περιμένουμε νέα σου το πρωί. Και ευχόμαστε ένα θετικό τεστακι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα  στα όμορφα κορίτσια μου εύχομαι ο μήνας αυτός να φέρει σε ολες όσες προσπαθούν το σπορακι τους.... Όσες είστε εγκυμονουσες όλα να είναι τέλεια κ να έχετε γερά  μωράκια ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ αυτό το θέματα κι το νιώθω θα είναι πολύ τυχερο🙏🙏🙏🤰❤️♥️😘🌹❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Μακάριιιιι!! Θα σας κρατάω ενήμερες :)

Ευχαριστώ πολύ ξανα!

Περιμένουμε το θετικό σου τεστακια... Το τυχερό μας πινακακι περιμένει το πρώτο θετικό του μηνα😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλο μήνα σε όλους. Συγνωμη που χάθηκα κορίτσια αλλα είχαμε αλλαγές στη δουλεια γιαυτο. Χρειάζομαι την βοήθεια σας και περισσότερο τη θετική σας ενέργεια. Εχω 3 μερες καθυστέρηση, ο κύκλος μου ηταν σταθερός αντε να ειχα διαφορά 1 μερα ποτε παραπάνω πέρα απο μια φορα πριν 10 χρονια που ειχα μια κύστη. Ποναει η μέση μου και το στήθος μου τιποτα αλλο. Δε εχω ζαλάδες δεν εχω λιγότερα μονο πριν 3 μερες στον υπνο μου μου μύρισε ντομάτα φρέσκοκομμενη αφου ξυπνησα. Αλλα μπορει μα ηταν ενα έντονο όνειρο. Εαν δεν αδιαθετησω θα ειναι σημερα η 4 μερα καθυστέρησης. Κεφαλι βαρύ και κουραση οχι έντονη. Θα περιμενω μεχρι τη Δευτέρα και θα κανω τεστ ελπίζω να μη μου ερθει και να εχει γινει το θαύμα.Ειναι γούρικο το mammyland γιαυτο θελω τη γνώμη σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Καλημερα καλο μήνα σε όλους. Συγνωμη που χάθηκα κορίτσια αλλα είχαμε αλλαγές στη δουλεια γιαυτο. Χρειάζομαι την βοήθεια σας και περισσότερο τη θετική σας ενέργεια. Εχω 3 μερες καθυστέρηση, ο κύκλος μου ηταν σταθερός αντε να ειχα διαφορά 1 μερα ποτε παραπάνω πέρα απο μια φορα πριν 10 χρονια που ειχα μια κύστη. Ποναει η μέση μου και το στήθος μου τιποτα αλλο. Δε εχω ζαλάδες δεν εχω λιγότερα μονο πριν 3 μερες στον υπνο μου μου μύρισε ντομάτα φρέσκοκομμενη αφου ξυπνησα. Αλλα μπορει μα ηταν ενα έντονο όνειρο. Εαν δεν αδιαθετησω θα ειναι σημερα η 4 μερα καθυστέρησης. Κεφαλι βαρύ και κουραση οχι έντονη. Θα περιμενω μεχρι τη Δευτέρα και θα κανω τεστ ελπίζω να μη μου ερθει και να εχει γινει το θαύμα.Ειναι γούρικο το mammyland γιαυτο θελω τη γνώμη σας. 

Καλημέρα κορίτσι.. εύχομαι με το καλό να είσαι εγγυουλα... 

ΚΟιτα, σαν ανυπομονες που είμαστε εδώ,  θα σ πούμε κανε τώρα!!! Αφού θα δείξει με 3 μέρες 😉👶😅💖 χαχαχαα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!! @Άντρεακι εσύ σήμερα δεν περιμένεις; 

Ναι κορίτσι μου και εγώ σήμερα :) Ξύπνησα πολύ χαρούμενη σήμερα και θεμάτη θετική ενέργεια, όποιο και να είναι το αποτέλεσμα θα είναι για το καλό γιατί έρχεται κάτι καλύτερο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Καλημερα καλο μήνα σε όλους. Συγνωμη που χάθηκα κορίτσια αλλα είχαμε αλλαγές στη δουλεια γιαυτο. Χρειάζομαι την βοήθεια σας και περισσότερο τη θετική σας ενέργεια. Εχω 3 μερες καθυστέρηση, ο κύκλος μου ηταν σταθερός αντε να ειχα διαφορά 1 μερα ποτε παραπάνω πέρα απο μια φορα πριν 10 χρονια που ειχα μια κύστη. Ποναει η μέση μου και το στήθος μου τιποτα αλλο. Δε εχω ζαλάδες δεν εχω λιγότερα μονο πριν 3 μερες στον υπνο μου μου μύρισε ντομάτα φρέσκοκομμενη αφου ξυπνησα. Αλλα μπορει μα ηταν ενα έντονο όνειρο. Εαν δεν αδιαθετησω θα ειναι σημερα η 4 μερα καθυστέρησης. Κεφαλι βαρύ και κουραση οχι έντονη. Θα περιμενω μεχρι τη Δευτέρα και θα κανω τεστ ελπίζω να μη μου ερθει και να εχει γινει το θαύμα.Ειναι γούρικο το mammyland γιαυτο θελω τη γνώμη σας. 

Μόλις έγραφα στο lacostaki πως σήμερα ξύπνησα με μια έντονη θετική ενέργεια και μετά διαβάζω το μήνυμα σου που ζητάς θετική ενέργεια! Τυχαίο? :)  Να σου στείλω όοοσηη θες κορίτσι μου!! Άλλο ένα θαυματάκι έρχεταιιι εδώ :)  Έχεις ήδη καθυστέριση άρα μπορείς να κάνεις τεστάκι και αύριο το πρωί αν δεν αντέχεις την αναμονή κορίτσι μου! Μέχρι τη Δευτέρα έχουμε πολλά θετικά τεστάκια νομίζω στο γκρουπάκιι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Σε θυμάμαι κορίτσι μου! Τα λέγαμε τότε σε κάποιο θεματάκι! Να σου ζήσει και να τον χαίρεσαι!! χχχ

σε ευχαριστω Αντρεα μου και γω σε θυμαμαι..σε τι σταδιο βρίσκεσαι κοριτσι μου? ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η billbas είπε:

σε ευχαριστω Αντρεα μου και γω σε θυμαμαι..σε τι σταδιο βρίσκεσαι κοριτσι μου? ❤️

Μέχρι πέρσι κορίτσι μου τέτοιο καιρό που μιλούσαμε ήμουν σε πλήρη άγνοια για τους λόγους που μας δυσκολεύουν! Σήμερα μετά από αρκετούς ελέγχους γνωρίζουμε θεωρώ πλήρως και αυτό μου δίνει χαρά γιατί δεν μείναμε στάσιμοι! Περιμένω σήμερα να αδιαθετίσω και κλείσω ραντεβού για λαπαροσκόπιση! Μέχρι τον Σεπτέμβρη αν όλα είναι καλά θα πάω για εξωσωματική και Θεού θέλοντως του χρόνου το καλοκαίρι θα έχω το θαυματάκι μου αγγαλιά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ειστε απίστευτες διαβάζω τις απαντήσεις και χαμογελάω. Θα εκανα σημερα αλλα φοβαμαι μηπως ειναι αρνητικό και απογοητευτώ. Αυτο με τη θετική ενέργεια ηταν απίστευτο. Γιαυτο ηθελα να σας μιλήσω γιατι η θετική σκέψη οπως και η αρνητική ειναι μεταδοτική. Αχ μακάρι να ειμαι απλα πέρα απο αυτα απο το στηθος και την καιυστερηση δεν εχω κατι αλλο ααα και τη μέση γιαυτο παω τουαλέτα ανα 10 λεπτά γιατι νομιζω οτι θα αδιαθετησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Κορίτσια ειστε απίστευτες διαβάζω τις απαντήσεις και χαμογελάω. Θα εκανα σημερα αλλα φοβαμαι μηπως ειναι αρνητικό και απογοητευτώ. Αυτο με τη θετική ενέργεια ηταν απίστευτο. Γιαυτο ηθελα να σας μιλήσω γιατι η θετική σκέψη οπως και η αρνητική ειναι μεταδοτική. Αχ μακάρι να ειμαι απλα πέρα απο αυτα απο το στηθος και την καιυστερηση δεν εχω κατι αλλο ααα και τη μέση γιαυτο παω τουαλέτα ανα 10 λεπτά γιατι νομιζω οτι θα αδιαθετησω.

Στο εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Μέχρι πέρσι κορίτσι μου τέτοιο καιρό που μιλούσαμε ήμουν σε πλήρη άγνοια για τους λόγους που μας δυσκολεύουν! Σήμερα μετά από αρκετούς ελέγχους γνωρίζουμε θεωρώ πλήρως και αυτό μου δίνει χαρά γιατί δεν μείναμε στάσιμοι! Περιμένω σήμερα να αδιαθετίσω και κλείσω ραντεβού για λαπαροσκόπιση! Μέχρι τον Σεπτέμβρη αν όλα είναι καλά θα πάω για εξωσωματική και Θεού θέλοντως του χρόνου το καλοκαίρι θα έχω το θαυματάκι μου αγγαλιά :)

ναι κοριτσι μου θυμαμαι, πολυ καλυτερα να γνωρίζεις τους λογους ώστε να εχεις περιθωριο να κανεις ότι χρειαζεται ..ευχομαι να στε υγιεις με τον αντρα σου και καλα κ να ερθουν όλα όπως τα θελετε ...με ένα γερο μωρακι συντομα στην αγκαλια σου...σου στελνω θετικη ενεργεια και ένα φιλακι απ τον μπεμπη μου..  ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια μου! Σας στέλνω κι εγώ όλη μου την θετική ενέργεια! Εξάλλου το καλό μόνο καλό μπορεί να φέρει! 🥰🥰🥰🥰

@maroula34 μου από την στιγμή που έχεις σταθερό κύκλο η καθυστέρηση αυτή είναι πάρα πολύ καλό σημάδι! Αλλά!!!!! Πώς αντέχεις και δεν κάνεις τεστ;;;;;😆😆😆😆 

Έγκυος είσαι σίγουρα! Το τι ντομάτα έφαγα εγώ στην εγκυμοσύνη δεν φαντάζεσαι! Δεν μπορεί να είναι τυχαίο!😄😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η billbas είπε:

ναι κοριτσι μου θυμαμαι, πολυ καλυτερα να γνωρίζεις τους λογους ώστε να εχεις περιθωριο να κανεις ότι χρειαζεται ..ευχομαι να στε υγιεις με τον αντρα σου και καλα κ να ερθουν όλα όπως τα θελετε ...με ένα γερο μωρακι συντομα στην αγκαλια σου...σου στελνω θετικη ενεργεια και ένα φιλακι απ τον μπεμπη μου..  ❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μ!💜  το φιλάκι απ τον μπεμπη με εκανε να λιωσωω😍😍 εχετε ολη μου την αγαπηη🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! Βλέπω ο κορονοϊός έκανε θαύματα!! Χαχαχαχα έλα να έρχονται τα θετικά τεστάκια.... Άντε καλέ και θα μας φάει η αγωνία κάντε τεστ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/5/2020 at 10:24 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

    

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 07/05

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

androfight:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:2/5             

Καλημέρα!Θα μπορούσες να προσθέσεις κι εμένα στην αναμονη 7 /5;;; Είμαι λίγες μέρες πριν αδιαθετήσω και έχω πολλά υγρά ,πόνο σε στήθος και μέση...Καλή επιτυχία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η maroula34 είπε:

Κορίτσια ειστε απίστευτες διαβάζω τις απαντήσεις και χαμογελάω. Θα εκανα σημερα αλλα φοβαμαι μηπως ειναι αρνητικό και απογοητευτώ. Αυτο με τη θετική ενέργεια ηταν απίστευτο. Γιαυτο ηθελα να σας μιλήσω γιατι η θετική σκέψη οπως και η αρνητική ειναι μεταδοτική. Αχ μακάρι να ειμαι απλα πέρα απο αυτα απο το στηθος και την καιυστερηση δεν εχω κατι αλλο ααα και τη μέση γιαυτο παω τουαλέτα ανα 10 λεπτά γιατι νομιζω οτι θα αδιαθετησω.

Κάνε ένα τεστάκι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Είχα αδιαθετήσει στις 7 /4 .Είχαμε επαφή μοναχα την  11 μερα του κύκλου..Από χτές έχω πονάκια στη μέση ,στις ωοθήκες και πρίξιμο στο στήθος...Θα μπορούσε να είναι περίοδος η κάτι άλλο;;;Σημείωση:Δεν έχω πολυ σταθερό κύκλο...Ααα έκανα τεστ σημερα ..αρνητικο...😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Είχα αδιαθετήσει στις 7 /4 .Είχαμε επαφή μοναχα την  11 μερα του κύκλου..Από χτές έχω πονάκια στη μέση ,στις ωοθήκες και πρίξιμο στο στήθος...Θα μπορούσε να είναι περίοδος η κάτι άλλο;;;Σημείωση:Δεν έχω πολυ σταθερό κύκλο...

Καλημέρα κούκλα μου, θα μπορούσε να είναι και εγκυμοσύνη έτσι όπως τα λες. Συνήθως πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο το μωρακι σας όλα τέλεια πηγαίνουν μπράβο  🥰
    • Εμείς την κάναμε 22+4 την β επιπέδο για αυτό εμένα γραφει 507γρ αλλά το μετρησε 2 φορές και κρατησε την πιο μεγάλη πιστεύω πως είναι λιγότερο αλλά τέλος πάντων 😅 επισης στην βδομαδα που είσαι είχα κάνει στην κόρη μου και ήταν 380 όπως και σε εσενα ☺️ μια χαρά είναι 
    • @Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε... @Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣
    • ημουν 21+1...την προηγούμενη Τετάρτη. Απλά μου φαίνεται περίεργο..ή ο δικός μου θα βγει πολύ μικρός 🤷
    • Δεν σε παρακολουθεί με υπερήχους;;;; Εγώ όταν επερνα χάπια διέγερσης με εβλεπε τρεις φορές με υπερήχους από την 10η μέρα μέχρι 14η και μου έλεγε να ερθω σε επαφές συγκεκριμένες μέρες όπως εσυ! Έπρεπε να σε δει για να δείτε αν έκανες ωοθυλάκια και ποσά! Με τις εξετάσεις εννοειται πως θα δεις αν έγινε η ωορρηξια και συγκεκριμένα με την προγεστερονη απλά γτ να μη ξερεις ποσά ωοθυλάκιο έκανες και ποτέ περίπου θα γίνει η ωορρηξια; Τα ινοφερτ βοηθανε αλλά θέλουν από 3 μήνες και μετά για να δράσουν! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου🙏υπομονή και επιμονή να έρθει το θαυματακι μας❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...