Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Η αλήθεια ειναι κ ο αντρας μου αυτο μου λεει δεν σε εχω ξαναδει ετσι οι ορμονες σου τρελάθηκαν...κ σημερα ενω ηταν δουλεια ξαφνικα μου στελνει ολα καλα ?λες κ ηξερε οτι κατι με επιασε...θα τον τρελανω τον ανθρωπο🤣

Μη φοβάσαι κ εχουν γαιδουρινη υπομονη. Εγω γενικα ειμαι τρελη κλάνω καραγκιοζιλίκια στ σπιτι οποτε ο ανθρωπος σ λεει τι ειναι τι έπαθε. Οπότε κοπελα μ μην αποκλείει τίποτα. Κάθε μήνα εχουμε πιθανότητες. Θετική ενέργεια χρειάζεται.  Αν κ μερικές φορές αν χρειαστείς να ξεσπάσει κάντο άνθρωποι είμαστε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο και εγώ θα πάω για την δεύτερη χοριακή.. 

Εγώ είχα επαφή την 11 16 και 19 μέσα στις γόνιμες.. Με κύκλο 29 ημερών. Μέχρι να δω ότι είμαι έγκυος είχα πολλά νεύρα, έβγαλα σπυράκια περιόδου και μεγάλωσε το στήθος μου. Α επίσης πόνο στη μέση και τσιμπήματα χαμηλά. Ξέχασα και δεκατα όχι το πρωί που ξυπνούσα. Αλλά από το μεσημέρι και μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα δεν μπορώ να μπαίνω κάθε μέρα αλλά όταν βρίσκω χρόνο σας διαβάζω.... Ακόμα δεν έχω τελειώσει το σπίτι γτ δεν έχω κ πολλές αντοχές 😁😁έφτιαξα κ το δωμάτιο τον παιδιών μου τι ωραία διαδικασία ♥️♥️♥️♥️♥️Λοιπόν συγχαρητήρια στα κορίτσια που κατάφεραν να έχουν ένα σπορακι στην κοιλίτσα τους...❤️❤️❤️ Εγώ κορίτσια μ πήγα εχθές στον γιατρό ή μπέμπα μου είναι 2.146 κιλά είναι ψιλή κ αναπτυγμένο μωρό θα γεννηθεί περίπου 3 800😍😍😍😍τον άλλον μήνα γενναω με το καλό είμαι τόσο ενθουσιασμενη που φτάνει η ώρα κ θα κρατήσω την κορούλα μου αγκαλιά 😍😍😍😍

Αχ Ελενάκι σαν ψέμα π λες ότι γεννασ με το καλο τον αλλη μηνα ποτε περασε ο καιρός. Με το καλο κοπελα μου όμορφη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αχ Ελενάκι σαν ψέμα π λες ότι γεννασ με το καλο τον αλλη μηνα ποτε περασε ο καιρός. Με το καλο κοπελα μου όμορφη 

Ψυχή μου σε ευχαριστώ παρα πολύ.... Ούτε εγώ δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα 💕💕💕περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός 🤗🤗🤗εύχομαι τα καλύτερα για εσένα 😍😍😍😍😍😍😍🎇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευα90 είπε:

Καλησπέρα !! Γνωρίζει κάποιος αν η χοριακη 150 μοναδες με μια μέρα καθηστερηση είναι καλή ;

Εμένα καλη μ φαίνετε κ οπως λενε ολοι το θέμα είναι να διπλασιαστεί στις 2 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευα90 είπε:

Καλησπέρα !! Γνωρίζει κάποιος αν η χοριακη 150 μοναδες με μια μέρα καθηστερηση είναι καλή ;

Μία χαρά είναι τώρα πρέπει απλά να διπλασιαστεί 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Με το καλό! Γερή και δυνατή να είναι! Να τα χαρείς και τα δύο παιδάκια σου! Και εμένα ο γιος μου τόσο μου τον υπολόγιζαν και έπεσαν μέσα. Γεννήθηκε μεγάλο μωρό ψηλό και 3760 βάρος! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..... 🤗🤗🤗🤗Να σου ζήσει ο παίδαρος γερά να είναι μόνο όλα τα παιδάκια του κοσμου♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ευα90 είπε:

Καλησπέρα !! Γνωρίζει κάποιος αν η χοριακη 150 μοναδες με μια μέρα καθηστερηση είναι καλή ;

Είναι τέλεια κατά τη γνώμη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ευα90 είπε:

Καλησπέρα !! Γνωρίζει κάποιος αν η χοριακη 150 μοναδες με μια μέρα καθηστερηση είναι καλή ;

Πολύ καλή είναι! Εγώ με δύο ημέρες είχα τόσο. Αν και στην πραγματικότητα δεν έχει ιδιαίτερη σημασία η πρώτη χοριακη αλλά οι επόμενες!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Αύριο και εγώ θα πάω για την δεύτερη χοριακή.. 

Εγώ είχα επαφή την 11 16 και 19 μέσα στις γόνιμες.. Με κύκλο 29 ημερών. Μέχρι να δω ότι είμαι έγκυος είχα πολλά νεύρα, έβγαλα σπυράκια περιόδου και μεγάλωσε το στήθος μου. Α επίσης πόνο στη μέση και τσιμπήματα χαμηλά. Ξέχασα και δεκατα όχι το πρωί που ξυπνούσα. Αλλά από το μεσημέρι και μετά. 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι! Να έχεις κι εσύ έναν τέλειο διπλασιασμό!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ψυχή μου σε ευχαριστώ παρα πολύ.... Ούτε εγώ δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα 💕💕💕περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός 🤗🤗🤗εύχομαι τα καλύτερα για εσένα 😍😍😍😍😍😍😍🎇

Πραγματικά περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός! Δεν το πιστεύω ότι σε λίγο θα γεννηθεί το πρώτο μας μωράκι.😊🥰💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πολύ καλή είναι! Εγώ με δύο ημέρες είχα τόσο. Αν και στην πραγματικότητα δεν έχει ιδιαίτερη σημασία η πρώτη χοριακη αλλά οι επόμενες!💗

Ευχαριστώ πολύ .... θα πάω αύριο γυναικολόγο και λογικά θα μου ξανά βάλει να κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

@Άντρεα @Eiffel σημερα περιμενω.  δεν ξερω πραγματικα οι ορμονες μου τα χουν παιξει ...παντα πριν τη περιοδο εχω νευρα...τωρα εχω νευρα κ κλαμματα!!!ξεκινησε παλι δουλεια ο αντρας μου κ ειμαι κ μονη μου σπιτι...ισως ολα αυτα να με επηρρεαζουν..

Εχεις τεστακι να κανεις αυριο με πρωινα ουρα? 😊

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Δεν φεύγω εδώ θα μείνω στο θεματακι  αυτό το γουρλίδικο😍 θα μείνω να σας στέλνω μπεμπεδοσκονη και να συζητάμε όλες μαζί παρεουλα για τις εγκυμοσύνες μας❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Εεε πως σας φαίνεται? 😍

Ετσιιιιιιι🤰🥰

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Όχι κούκλα μου. Τώρα παρακολουθώ ωορηξια για να ξεκινήσω προγεστερόνη.. αυτό το βήμα στις περισσότερες παραλείπεται απλά ο γιατρός μου το κάνει για να ελέγξει τον κύκλο μου κ να υπάρχει σωστός συγχρονισμός στα ωοθυλάκια.. μόλις αδιαθετησω τέλος του μήνα θα ξεκινήσω διέγερση.. 💖 μετά ένα μήνα ξεκούραση του σώματος από τις ορμόνες κ μετά Ετ.. είναι προσεκτικός κ το πάμε βήμα βήμα... Προς το παρόν πάω Αθήνα  να περάσω επιτροπη την Παρασκευή. 

Καλύτερα αργα και σωστα βηματα παρα βιαστικά και προχειρα κοριτσι μου.. μια και τυχερη να ειναι η προσπάθεια σου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια 2η μέρα σήμερα που έχω δέκατα. 37.2 στο ηλεκτρονικό, 37 στου υδραργύρου. Χάχα τα σκέφτομαι και γελάω. Θέλω τόσο πολύ ένα παιδάκι που βλέπω παντού συμπτώματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Ρε κορίτσια 2η μέρα σήμερα που έχω δέκατα. 37.2 στο ηλεκτρονικό, 37 στου υδραργύρου. Χάχα τα σκέφτομαι και γελάω. Θέλω τόσο πολύ ένα παιδάκι που βλέπω παντού συμπτώματα.

Δεν το πιστεύω. Κι εγώ τώρα το έβαλα ηλεκτρονικό 37,2. Λες να είναι για καλό; Ελπίζω όχι κάποιο κρύωμα. Εγώ δεν μπορώ να πω ακόμη με σιγουριά ότι έχω καθυστέρηση γιατί παίζει από 24 έως 27 ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Εχεις τεστακι να κανεις αυριο με πρωινα ουρα? 😊

Ετσιιιιιιι🤰🥰

Καλύτερα αργα και σωστα βηματα παρα βιαστικά και προχειρα κοριτσι μου.. μια και τυχερη να ειναι η προσπάθεια σου!

 

εχω 1 θα δω αν δεν μου ερθει θα κανω αλλα ποναω πολυ κ νιωθω ολο οτι εχουν ερθει παω τουαλετα αλλα υγρα εχω κυριως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Δεν το πιστεύω. Κι εγώ τώρα το έβαλα ηλεκτρονικό 37,2. Λες να είναι για καλό; Ελπίζω όχι κάποιο κρύωμα. Εγώ δεν μπορώ να πω ακόμη με σιγουριά ότι έχω καθυστέρηση γιατί παίζει από 24 έως 27 ημέρες.

Αχ άντε να μάθω θετικά για σένα να έχω ελπίδες! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πραγματικά περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός! Δεν το πιστεύω ότι σε λίγο θα γεννηθεί το πρώτο μας μωράκι.😊🥰💗💗💗💗💗

Είμαι τόσο χαρούμενη που το μωράκι μου είναι το πρώτο στην σελίδα και έφερε γούρι κ στης υπόλοιπες που κατάφεραν να μείνουν κ φυσικά αυτό συνεχίζετε 🤗🤗🤗🤗περιμένω όλες σας να γίνετε μανούλες ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου σε 6 μέρες. Πόσο θα ήθελα να τα έχω καταφέρει αυτό το μήνα...

Στο εύχομαι ολόψυχα. Και σε όλα τα κορίτσια, να είναι ο Μάιος ο μήνας μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/5/2020 at 9:12 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Lacostaki μου στο πινακακι μας αντί να λέει Ευάγγελοςτ λέει Εαυγγελοςτ. Λες για αυτό να μην μου έρχεται το πολυπόθητο θετικό;😁Μήπως κάνουν αυτά τα αντίθετα γράμματα την ζημιά! Τι να πω; Από κάπου πρέπει να πιαστώ! 😆😆😆😆

 

Καλημέρα σε όλες!! Καλά άμα δεν μου το έλεγες δεν υπήρχε περίπτωση να το προσέξω. Εγώ πάντως το άλλαξα μπας και αλλάξει και το γούρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

A&O:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...