Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα!!!εμενα παντως θα εμφανιστει οπου να ναι...εχω πονους απο χθες βραδυ...βεβαια το περιμενα για αυτο το μηνα...

Μην χάνεις την ελπίδα. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eiffel είπε:

Μην χάνεις την ελπίδα. ❤️

Η πλακα ειναι οτι κ η μαμα μου κ η θεια μου στις εγκυμοσυνες τους ειχαν περιοδο κανονικα🤣ανακάλυπταν τις εγκυμοσυνες τους 2 κ 3 μηνων οταν ηταν...κ μου λενε να το εχω στο νου μου 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.  Όσες περιμενετε να μην σας ερθει εύχομαι. Ξεχασα να αναφέρω χθες. Κοριτσάκι εχω μ ειπαν πριγκίπισσα....

Με το καλο να υποδεχτεις τη πριγκιπισσα σου❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.  Όσες περιμενετε να μην σας ερθει εύχομαι. Ξεχασα να αναφέρω χθες. Κοριτσάκι εχω μ ειπαν πριγκίπισσα....

Με το καλό Ευούλι 🥰💗🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

Πότε μην λες ποτέ.. Γιατί και εγώ το περίμενα για αυτόν τον μήνα.. Αφού είχα ελεύθερες επαφές μόνο την 20. Και 21. Μερα του κύκλου μου και τελικά έμεινα έγκυος..και έλεγα δεν υπάρχει ελπίδα για εγκυμοσύνη κτλπ και όμως έγινε το θαύμα😍

Τί λες τώρα! Έπαθα πλάκα! Τί κύκλο έχεις κανονικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Σήμερα είναι να αδιαθετησω, γενικά αδιαθετω την 24η ημέρα και σήμερα είναι η 25η. Δεν έχω κάποιο σημάδι περιόδου μέχρι στιγμής. Είναι βέβαια πολύ πολύ νωρίς. Συγκρατημένη αισιοδοξία. 

Κορίτσι μου μακάρι να μη σου έρθει να μη ξανά περάσεις τη διαδικασία!!! Μακάρι!! Εγώ τώρα ετοιμάζομαι σιγά σιγά για εξωσωματική... Κ συνεχίζουμε όπως κ να χει!!! Φιλάκια πολλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα με φάει η αγωνία ρε κορίτσια.. Σήμερα κανονικά είμαι να αδιαθετησω αλλά δεν έχει φανεί ακόμα ευτυχώς η άτιμη. Έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης τώρα(χωρίς πρωινά ουρά) και βγήκε αρνητικο. Έχω και κάποια λευκά υγρά(σόρυ για την περιγραφή) να χάσω κάθε ελπίδα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κύκλο σταθερό 28 με 30 μέρες.. Ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές αυτόν τον μήνα και είχαμε μόνο εκείνες τις δύο μέρες επαφές.. Οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν είχα και πολλές ελπίδες και ήθελα να αδιαθετησω για να ξεκινήσω προσπάθειες.. Όμως δεν αδιαθετησα ευτυχώς ποτέ.. Για αυτό σας λέω.. Πότε μην λες ποτέ.. Όλα είναι πιθανά:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι μην την χάνεις.. Και εμένα δεν το τεστ αρνητικό βγήκε το πρώτο που ήμουν στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και μετά από 2 μέρες βγήκε θετικό... Και εγώ δεν είχα κάνει τότε με πρωινά ουρά και είχα πιει και καφέ πιο μπροστά.. Μην χάσεις την ελπίδα και την πίστη σου😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα δεν είναι σταθερός ο κύκλος μου. 

στις Just now, ο/η Kardoula1991 είπε:

Όχι μην την χάνεις.. Και εμένα δεν το τεστ αρνητικό βγήκε το πρώτο που ήμουν στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και μετά από 2 μέρες βγήκε θετικό... Και εγώ δεν είχα κάνει τότε με πρωινά ουρά και είχα πιει και καφέ πιο μπροστά.. Μην χάσεις την ελπίδα και την πίστη σου😍

Θεούλη μου μακάρι. Ο κύκλος μου δεν είναι σταθερός. Είναι από 24 μέχρι 28 μέρες. 28η σπάνια να μου έρθουν. Αλήθεια μου λες μου δίνει ελπίδες και μακάρι να κρατήσω και εγώ το μωράκι μου το θέλω πολύ σν και έχω άσχημο ιστορικο. Μη με παρεξηγήσεις αλλά θυμάσαι αν είχες λευκά υγρά όταν ήσουν έγκυος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.  Όσες περιμενετε να μην σας ερθει εύχομαι. Ξεχασα να αναφέρω χθες. Κοριτσάκι εχω μ ειπαν πριγκίπισσα....

Καλημέρα Evie μου! Κοριτσάκι είναι το λουλουδάκι;😊Το ήξερα!😃Νομίζω ότι στο είχα αναφέρει κιόλας! Με το καλό να έρθει η κουκλίτσα σου! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.. Τα υγρά εμένα άρχισαν πριν 2 3 μέρες,Δηλαδή στην 3 4 μέρα καθυστέρησης κάπου εκεί..Τα συμπτώματα πιυ είχα ήταν αυτά τα πονακια περιόδου και νόμιζα ότι από λεπτό σε λεπτό θα αδιαθετησω και έτρεχα σαν την χαζή ανά 10 λεπτά στο μπάνιο να δω αν αδιαθετησα η όχι.. Και εγω είμαι ακόμα πολύ στην αρχή.. 2-3 εβδομάδων είμαι😊😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρα! Προσπαθώ τόσο καιρό να συνδεθώ γιατί έκανα μια βλακεία και μετενομάστηκα από androfight σε Α&Ο.  Σήμερα τα κατάφερα! Συγχαρητήρια στα κορίτσια που τα καταφέρανε!!! Όλα θα πάνε τέλεια! Αλλά και σε μας που ακόμα προσπαθούμε εύχομαι να μας δώσει ο Θεούλης ένα μωράκι το καλοκαίρι! Εγώ περιμένω το σκ, που να ΜΗΝ.... Το μόνο παράξενο είναι που χθες, μία εβδομάδα ακριβώς από την ωορρυξία μου ξαφνικά ανέβασα δέκατα το απόγευμα, κρύωνα, ένιωσα κουρασμένη, αλλά αυτό μόνο για καμία ώρα. Μετά συνήλθα. Στην αρχή ανησύχησα κιόλας. Λέω μην αρρωστήσω τώρα και δε ξέρω αν θα έχω κορονοϊό ή απλά ίωση. Ξέρω ότι είναι βλακείες όλα αυτά που σκέφτεται το κεφάλι μου αλλά το μόνο που ευχήθηκα είναι ο οργανισμός μου λίγο να τσιγκλήστηκε επειδή έγινε εμφύτευση. ΧΑΧΑΧΑ όλο όνειρα είμαι 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Έχω κύκλο σταθερό 28 με 30 μέρες.. Ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές αυτόν τον μήνα και είχαμε μόνο εκείνες τις δύο μέρες επαφές.. Οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν είχα και πολλές ελπίδες και ήθελα να αδιαθετησω για να ξεκινήσω προσπάθειες.. Όμως δεν αδιαθετησα ευτυχώς ποτέ.. Για αυτό σας λέω.. Πότε μην λες ποτέ.. Όλα είναι πιθανά:) 

Πω πω τελικά αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει! Έχουμε τον ίδιο κύκλο αλλά εγώ δεν έχω παρατηρήσει τόσο αργά ωορρηξία στον εαυτό μου. Άρα δεν πρέπει να περνούμε τίποτα ως δεδομένο! Να προσπαθούμε όλο τον μήνα με τον ίδιο ζήλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kardoula1991 είπε:

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.. Τα υγρά εμένα άρχισαν πριν 2 3 μέρες,Δηλαδή στην 3 4 μέρα καθυστέρησης κάπου εκεί..Τα συμπτώματα πιυ είχα ήταν αυτά τα πονακια περιόδου και νόμιζα ότι από λεπτό σε λεπτό θα αδιαθετησω και έτρεχα σαν την χαζή ανά 10 λεπτά στο μπάνιο να δω αν αδιαθετησα η όχι.. Και εγω είμαι ακόμα πολύ στην αρχή.. 2-3 εβδομάδων είμαι😊😍 

Μέσα από την καρδιά μου μπράβο και όλα θα πάνε τέλεια ❤️❤️❤️

Δεν φάνταζεσαι πόσο κουράγιο και ελπίδα μου δίνεις γιατί το μυαλο μου μου παίζει πολλά παιχνίδια με τα συμπτώματα και πλέον δεν πιστεύω τι ειναι όντως αληθινό και τι όχι. 

Ρίξε μου και μένα λίγη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κοριτσάρες καλημέρα! Προσπαθώ τόσο καιρό να συνδεθώ γιατί έκανα μια βλακεία και μετενομάστηκα από androfight σε Α&Ο.  Σήμερα τα κατάφερα! Συγχαρητήρια στα κορίτσια που τα καταφέρανε!!! Όλα θα πάνε τέλεια! Αλλά και σε μας που ακόμα προσπαθούμε εύχομαι να μας δώσει ο Θεούλης ένα μωράκι το καλοκαίρι! Εγώ περιμένω το σκ, που να ΜΗΝ.... Το μόνο παράξενο είναι που χθες, μία εβδομάδα ακριβώς από την ωορρυξία μου ξαφνικά ανέβασα δέκατα το απόγευμα, κρύωνα, ένιωσα κουρασμένη, αλλά αυτό μόνο για καμία ώρα. Μετά συνήλθα. Στην αρχή ανησύχησα κιόλας. Λέω μην αρρωστήσω τώρα και δε ξέρω αν θα έχω κορονοϊό ή απλά ίωση. Ξέρω ότι είναι βλακείες όλα αυτά που σκέφτεται το κεφάλι μου αλλά το μόνο που ευχήθηκα είναι ο οργανισμός μου λίγο να τσιγκλήστηκε επειδή έγινε εμφύτευση. ΧΑΧΑΧΑ όλο όνειρα είμαι 😁

Μακάρι να μην φανεί σε καμία μας ή άτιμη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Evie μου! Κοριτσάκι είναι το λουλουδάκι;😊Το ήξερα!😃Νομίζω ότι στο είχα αναφέρει κιόλας! Με το καλό να έρθει η κουκλίτσα σου! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Πραγματικά ησουν απο τα λίγους π μ είπες για κοριτσι. Θα περίμενα κ τη β επιπέδου για σίγουρα σιγουρα να ξαναδούμε οτι ειναι κορίτσι Κ μετα θα ξεκινήσω ψωνια χαχα. Ολοι μ έλεγαν αγόρι η αλήθεια ειναι .  Μ λεει ο γιαννης στ αμαξι οταν φυγαμε εγω τ ηξερα οτι ηταν κορίτσι αλλα δεν ελεγα τπτ ... γελαγαν και τα μουστάκια του να τονίσω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν ξέρω ενω τους προηγουμενους μηνες ημουν χαλαρη ακομη κ αν δεν εμενα εγκυος δεν ξερω αυτο το μηνα εχω 2 μερες που νιωθω οτι θα ερθει κ εχω στεναχωρηθεί..σαν να εχουν παιξει οι ορμονες μου..αφου κ ο αντρας μου μου ειπε οτι δεν με χει ξαναδει ετσι..μιλαμε θελω να βαλω τα κλαμματα κ ακομη δεν εχει ερθει...κ ξερω οτι προσπαθουμε λιγο καιρο  τι παραπονο με επιασε δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

Κοριτσια δεν ξέρω ενω τους προηγουμενους μηνες ημουν χαλαρη ακομη κ αν δεν εμενα εγκυος δεν ξερω αυτο το μηνα εχω 2 μερες που νιωθω οτι θα ερθει κ εχω στεναχωρηθεί..σαν να εχουν παιξει οι ορμονες μου..αφου κ ο αντρας μου μου ειπε οτι δεν με χει ξαναδει ετσι..μιλαμε θελω να βαλω τα κλαμματα κ ακομη δεν εχει ερθει...κ ξερω οτι προσπαθουμε λιγο καιρο  τι παραπονο με επιασε δεν ξερω

Ελα βρε κορίτσι μου!Σκουπισε τα ματακια σου και κοίτα μπροστα!Μας περιμένει το θαύμα!Να ελπιζεις~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.. Τα υγρά εμένα άρχισαν πριν 2 3 μέρες,Δηλαδή στην 3 4 μέρα καθυστέρησης κάπου εκεί..Τα συμπτώματα πιυ είχα ήταν αυτά τα πονακια περιόδου και νόμιζα ότι από λεπτό σε λεπτό θα αδιαθετησω και έτρεχα σαν την χαζή ανά 10 λεπτά στο μπάνιο να δω αν αδιαθετησα η όχι.. Και εγω είμαι ακόμα πολύ στην αρχή.. 2-3 εβδομάδων είμαι😊😍 

Παραπάνω είσαι κορίτσι μου. Η εγκυμοσύνη ξεκινάει να μετράει από την πρώτη ημέρα της τελευταίας περιόδου. Βέβαια πρακτικά τις δύο πρώτες εβδομάδες δεν είσαι έγκυος αλλά ιατρικά έτσι υπολογίζεται.

Πιστεύω ότι στην περίπτωση σου,επειδή η σύλληψη έγινε αργά, είναι λογικό που ήταν τόσο η χοριακη σου. Για αυτό μην σε απασχολεί καθόλου ο πρώτος αριθμός.💗 Περιμένουμε αύριο έναν τέλειο διπλασιασμό!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...