Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Πότε θα πας για χοριακη κορίτσι μ? Στο ευχομαιιι ολόψυχααα!!!

Εάν σταθώ τυχερή και δεν αδιαθετησω, μετά από πέντε ημέρες. Στις 30 ή 31 ημέρες. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, είναι πολύ γλυκό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Εάν σταθώ τυχερή και δεν αδιαθετησω, μετά από πέντε ημέρες. Στις 30 ή 31 ημέρες. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, είναι πολύ γλυκό.

Έχεις κάποιο σύμπτωμα? Κάτι διαφορετικό απο συνήθως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πηγα γυναικολογο σημερα! Μου ειπε οτι ειμαι μια χαρα και να παψω να αγχωνομαι. Το χνουδι στο λειμο δεν ειναι τιποτα, λογικα ειναι απο το σπρει ασθματος και υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να πεσουν απο μονα τους μετα απο ενα διαστημα. Μαλιστα ειδε και το αυγουλακι μου! Ειναι ετοιμο λεει να σπασει! Μου συνεστησε επαφες για περιπου 5 μερες κ μου ειπε οτι δεν εχει σημασια αν οι επαφες ειναι καθε μερα ή καθε 2 μερες! Οπως μας βγαινει ειπε. Μου ειπε οτι πρεπει οπωσδηποτε να κανει σπερμοδιαγραμμα ο αντρας μου γιατι το προηγουμενο (που ηταν κακο) ηταν πριν απο 3 χρονια. Του ειπα ποιες βιταμινες παιρνει για ενισχυση του σπερματος (μας τις εδωσε η ενδοκρινολογος). Μου ειπε οτι αυτες ειναι οι βιταμινες για το σπερμα και να κανει το σπερμοδιαγραμμα τελος του μηνα. Αν υπαρχει βελτιωση καλως. Αν δεν υπαρχει σημαινει οτι αυτο ειναι το σπερμα και τελος. Συζηταμε για αλλες μεθοδους. Αλλα ολα αυτα ειναι αοριστα γιατι δεν υπαρχει προσφατο σπερμοδιαγραμμα. Ρε παιδια, ειμαι μονο 29 και ο αντρας μου 32. Τοσο μικροι. Μου ειπε οτι και με το προηγουμενο κακο σπερμοδιαγραμμα υπαρχουν ελπιδες! Δεν ξερω......αγχωθηκε λιγακι κ ο αντρας μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Έχεις κάποιο σύμπτωμα? Κάτι διαφορετικό απο συνήθως?

Όχι κάτι διαφορετικό.

Νιώθω τα πονακια χαμηλά. Κ δεν έχω στο πρόσωπο ένα δυο σπυράκια που συνήθως βγαίνουν. Ούτε με έχει πιάσει πονοκέφαλος που συνήθως με πιάνει τις παραμονές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ αυτό τον μήνα απο τις γόνιμες και μετα, προσπαθησα να μην το σκέφτομαι. Επίσης έκανα ψηφιακό τεστ ωορρηξιας και είχα επαφές όλες τις μέρες. Και στις 3 γόνιμες και άσχετες μέρες. Πριν την ωορρηξια και μετά. Και ήμουν ποκυ αισιόδοξη. Όμως είναι μια εβδομάδα πριν αδιαθετησω και είδα τα πρώτα σπυράκια περιόδου. Οπότε πάει δυστυχώς και αυτός ο μήνας. Επίσης είναι η πρώτη φορά που δεν θα μπω καν στην διαδικασία να κάνω τεστ εγκυμοσύνης όπως άλλες φορές 

Πάντως εγώ τώρα που το έχω πρόσφατο και θυμάμαι. Αυτή τη φορά που έμεινα έγκυος έβγαλα κανονικά το καθιερωμενο σπυράκι στο πιγουνι πριν την περίοδο ενώ ήμουν έγκυος. Νομίζω τα οιστρογόνα που είναι υπεύθυνα για τα σπυράκια ανεβαινουν και πριν την περίοδο κ στην εγκυμοσύνη. Ελπίζω να είναι έτσι κ σε εσένα κ να μη σημαίνει ότι έρχεται περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Πάντως εγώ τώρα που το έχω πρόσφατο και θυμάμαι. Αυτή τη φορά που έμεινα έγκυος έβγαλα κανονικά το καθιερωμενο σπυράκι στο πιγουνι πριν την περίοδο ενώ ήμουν έγκυος. Νομίζω τα οιστρογόνα που είναι υπεύθυνα για τα σπυράκια ανεβαινουν και πριν την περίοδο κ στην εγκυμοσύνη. Ελπίζω να είναι έτσι κ σε εσένα κ να μη σημαίνει ότι έρχεται περίοδος. 

Χθες με το που το είδα στον καθρέφτη, έβαλα τα κλάματα και δεν μπορούσε να με συνεφέρει ο άντρας μου. Εχω πιεστεί πάρα πολύ. Το θέλουμε τόσο πολυ και δυστυχώς πάει καιρός που προσπαθούμε και δν έχει έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Κοριτσια μου πηγα γυναικολογο σημερα! Μου ειπε οτι ειμαι μια χαρα και να παψω να αγχωνομαι. Το χνουδι στο λειμο δεν ειναι τιποτα, λογικα ειναι απο το σπρει ασθματος και υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να πεσουν απο μονα τους μετα απο ενα διαστημα. Μαλιστα ειδε και το αυγουλακι μου! Ειναι ετοιμο λεει να σπασει! Μου συνεστησε επαφες για περιπου 5 μερες κ μου ειπε οτι δεν εχει σημασια αν οι επαφες ειναι καθε μερα ή καθε 2 μερες! Οπως μας βγαινει ειπε. Μου ειπε οτι πρεπει οπωσδηποτε να κανει σπερμοδιαγραμμα ο αντρας μου γιατι το προηγουμενο (που ηταν κακο) ηταν πριν απο 3 χρονια. Του ειπα ποιες βιταμινες παιρνει για ενισχυση του σπερματος (μας τις εδωσε η ενδοκρινολογος). Μου ειπε οτι αυτες ειναι οι βιταμινες για το σπερμα και να κανει το σπερμοδιαγραμμα τελος του μηνα. Αν υπαρχει βελτιωση καλως. Αν δεν υπαρχει σημαινει οτι αυτο ειναι το σπερμα και τελος. Συζηταμε για αλλες μεθοδους. Αλλα ολα αυτα ειναι αοριστα γιατι δεν υπαρχει προσφατο σπερμοδιαγραμμα. Ρε παιδια, ειμαι μονο 29 και ο αντρας μου 32. Τοσο μικροι. Μου ειπε οτι και με το προηγουμενο κακο σπερμοδιαγραμμα υπαρχουν ελπιδες! Δεν ξερω......αγχωθηκε λιγακι κ ο αντρας μου..

Ωραία! Άρα εκμεταλλευτείτε το!😉Να σου πω κι εγώ είμαι της άποψης ότι πρέπει ο άντρας σου να κάνει ξανά εξετάσεις. Αφού υπήρχε κάποιο θέμα το πιθανότερο είναι αυτό να εμποδίσει την σύλληψη. Δεν πρέπει να αγχώνεται όμως. Είναι για το κοινό σας καλό. Η ηλικία πάντως δεν παίζει κανένα ρόλο σε αυτό κορίτσι μου. Αυτά το προβλήματα δεν συνδέονται με την ηλικία. Το ότι είστε όμως μικροί είναι πολύ καλό. Τι θέμα υπήρχε αν επιτρέπεται;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, πηγα σήμερα για υπερηχο. Ειδαμε τ μωρακι μασ ειναι Καλα. Το αιμάτωμα ειναι πιο μικρό παμε καλυτερα.  Μ ειπε οτι  μεσα στ αμνιακο υπήρχαν κτ φωσφοριζε σα χιονακια. Μ ειπε οτι επειδη ειχα την αιμορραγία θα εχπυν περασει σρν αμνιακό λιγο αιματακι κ τα καταπίνει τ μωρο κ γιαυτο το εντερακια του ηταν λιγο πιο λαμπερό στη υπερηχο μ ειπε βέβαια να μην ανησυχω κ στη β επιπέδου στ νοσοκομειο απλα θα πρέπει ν κανω περεταίρω εξετασεις για σιγουριά αλλα να μην ανησυχω. Κάποια κοπελα δεν το είχε αναφέρει παλιοτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Χθες με το που το είδα στον καθρέφτη, έβαλα τα κλάματα και δεν μπορούσε να με συνεφέρει ο άντρας μου. Εχω πιεστεί πάρα πολύ. Το θέλουμε τόσο πολυ και δυστυχώς πάει καιρός που προσπαθούμε και δν έχει έρθει. 

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω! Μην στεναχωριέσαι! Το πιθανότερο είναι στην εγκυμοσύνη να έχεις τα ίδια συμπτώματα με αυτά της περιόδου. Πολλές γυναίκες πιστεύουμε ότι θα το καταλάβουμε πιο νωρίς. Ε! Δεν τόσο απλό. Πίστεψε με οι περισσότερες δεν καταλαβαίνουμε απολύτως τίποτα. Για αυτό μην προδικαζεις και μην αποκλείεις τίποτα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Τα πονακια της περιόδου είναι καλό σημάδι.. Και εγώ λίγες μέρες πριν είχα βγάλει 1 2 σπυράκια και όμως το τεστ ήταν θετικό.. Μακάρι αυτή την φορά να πάνε όλα καλα:) 

Εγω κορίτσια που είχα τα πονακια χαμηλά ασυναίσθητα και μάλλον με το υποσυνείδητο μου πρόσεχα πολύ λες και ήξερα ότι είμαι έγκυος..δεν σήκωνα βάρος, ελλατωσα το κάπνισμα... 

Ο γιατρός μου είναι πολύ επιφυλακτικός βέβαια ακόμα γιατί λέει είναι νωρίς και είμαι στις 2 με 3 βδομάδες ακόμα.. Και εγώ ή αλήθεια είναι προσπαθώ να συγκρατηθω με την χαρά μου γιατί δεν έχω δει ούτε σακκο και όπως και να έχει φοβάμαι λίγο και αγχώνομαι και με την χοριακη που ήταν τόσο μικρή.. Αλλά ελπίζω να πάνε όλα καλά.. 

Και το άγχος κορίτσια όλες ξέρουμε ότι καλό δεν κάνει αλλά καλός η κακός το ζούμε καθημερινά.. Είτε είναι στο σπίτι είτε στην δουλειά.. Είναι ανάμεσα μας και δεν είναι εύκολο να το αποβάλλουμε..πιστευω ότι είναι να γίνει θα γίνει και όλα είναι γραφτα για την καθεμία μας ξεχωριστά.. Και να ξέρετε όλα για κάποιο λόγο γίνονται.. Εμείς ήταν να παντρευτουμε φέτος και με την κατάσταση που επικρατεί τον αναβαλλαμε για του χρόνου και ήμουν μέσα στην στεναχώρια και πάλι όμως το καλό ήρθε.. Για όλες έχει ο θεός.. Και όπως λένε.. Κάθε εμπόδιο για καλό.. Για αυτό κορίτσια μην σταματάτε να πιστεύετε και να ελπίζετε:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

 Τα πονακια της περιόδου είναι καλό σημάδι.. Και εγώ λίγες μέρες πριν είχα βγάλει 1 2 σπυράκια και όμως το τεστ ήταν θετικό.. Μακάρι αυτή την φορά να πάνε όλα καλα:) 

Εγω κορίτσια που είχα τα πονακια χαμηλά ασυναίσθητα και μάλλον με το υποσυνείδητο μου πρόσεχα πολύ λες και ήξερα ότι είμαι έγκυος..δεν σήκωνα βάρος, ελλατωσα το κάπνισμα... 

Ο γιατρός μου είναι πολύ επιφυλακτικός βέβαια ακόμα γιατί λέει είναι νωρίς και είμαι στις 2 με 3 βδομάδες ακόμα.. Και εγώ ή αλήθεια είναι προσπαθώ να συγκρατηθω με την χαρά μου γιατί δεν έχω δει ούτε σακκο και όπως και να έχει φοβάμαι λίγο και αγχώνομαι και με την χοριακη που ήταν τόσο μικρή.. Αλλά ελπίζω να πάνε όλα καλά.. 

Και το άγχος κορίτσια όλες ξέρουμε ότι καλό δεν κάνει αλλά καλός η κακός το ζούμε καθημερινά.. Είτε είναι στο σπίτι είτε στην δουλειά.. Είναι ανάμεσα μας και δεν είναι εύκολο να το αποβάλλουμε..πιστευω ότι είναι να γίνει θα γίνει και όλα είναι γραφτα για την καθεμία μας ξεχωριστά.. Και να ξέρετε όλα για κάποιο λόγο γίνονται.. Εμείς ήταν να παντρευτουμε φέτος και με την κατάσταση που επικρατεί τον αναβαλλαμε για του χρόνου και ήμουν μέσα στην στεναχώρια και πάλι όμως το καλό ήρθε.. Για όλες έχει ο θεός.. Και όπως λένε.. Κάθε εμπόδιο για καλό.. Για αυτό κορίτσια μην σταματάτε να πιστεύετε και να ελπίζετε:) 

Όλα θα πάνε καλά. Κοίτα να το χαρείς. Μακαρι να δούμε και όλες οι υπόλοιπες ένα θετικό τεστακι και να γεμίσει το πινακάκι μας❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ωραία! Άρα εκμεταλλευτείτε το!😉Να σου πω κι εγώ είμαι της άποψης ότι πρέπει ο άντρας σου να κάνει ξανά εξετάσεις. Αφού υπήρχε κάποιο θέμα το πιθανότερο είναι αυτό να εμποδίσει την σύλληψη. Δεν πρέπει να αγχώνεται όμως. Είναι για το κοινό σας καλό. Η ηλικία πάντως δεν παίζει κανένα ρόλο σε αυτό κορίτσι μου. Αυτά το προβλήματα δεν συνδέονται με την ηλικία. Το ότι είστε όμως μικροί είναι πολύ καλό. Τι θέμα υπήρχε αν επιτρέπεται;💗

Σε κατι τυχαιες ορμονολογικες εξετασεις του, φανηκε οριακα υψηλη νομιζω η fsh του. Μας ειπε η ενδοκρινολογος να παμε σε ουτολογο. Εκανε σπερμοδιαγραμμα το οποιο δεν ηταν τοσο καλο. Δεν εχει κυρσοκοιλη και εκανε και triplex και οι ορχεις του αιματωνονται μια χαρα. Το θεμα ειναι το σπερμα. Χαμηλος αριθμος, χαμηλη κινητικοτητα, οχι καλη μορφολογια κτλπ..του εδωσε η ενδοκρινολογος καποιες βιταμινες, τις οποιες παιρνει κ τωρα κ απλα ελπιζουμε! Αυτος ο ουρολογος που δεν θελω ουτε να το θυμαμαι, του ειπε πως δεν υπαρχει περιπτωση με αυτο το σπερμα να πιασει φυσιολογικα παιδι με εναν πολυ ειρωνικο τροπο. Ο γυναικολογος ειπε να μην αγχωνομαστε. Το σπερμα ειναι κατι σχετικο. Αλλαζει. Θελουμε να δουμε τωρα πως θα ειναι κ με τις βιταμινες. Και στην τελικη μου ειπε οτι οταν η γυναικα δεν εχει καποιο σοβαρο θεμα και με ενα σπερματοζωαριο ολα γινονται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Lacostaki μου στο πινακακι μας αντί να λέει Ευάγγελοςτ λέει Εαυγγελοςτ. Λες για αυτό να μην μου έρχεται το πολυπόθητο θετικό;😁Μήπως κάνουν αυτά τα αντίθετα γράμματα την ζημιά! Τι να πω; Από κάπου πρέπει να πιαστώ! 😆😆😆😆

 

Καλημέρα σε όλες!! Καλά άμα δεν μου το έλεγες δεν υπήρχε περίπτωση να το προσέξω. Εγώ πάντως το άλλαξα μπας και αλλάξει και το γούρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Σε κατι τυχαιες ορμονολογικες εξετασεις του, φανηκε οριακα υψηλη νομιζω η fsh του. Μας ειπε η ενδοκρινολογος να παμε σε ουτολογο. Εκανε σπερμοδιαγραμμα το οποιο δεν ηταν τοσο καλο. Δεν εχει κυρσοκοιλη και εκανε και triplex και οι ορχεις του αιματωνονται μια χαρα. Το θεμα ειναι το σπερμα. Χαμηλος αριθμος, χαμηλη κινητικοτητα, οχι καλη μορφολογια κτλπ..του εδωσε η ενδοκρινολογος καποιες βιταμινες, τις οποιες παιρνει κ τωρα κ απλα ελπιζουμε! Αυτος ο ουρολογος που δεν θελω ουτε να το θυμαμαι, του ειπε πως δεν υπαρχει περιπτωση με αυτο το σπερμα να πιασει φυσιολογικα παιδι με εναν πολυ ειρωνικο τροπο. Ο γυναικολογος ειπε να μην αγχωνομαστε. Το σπερμα ειναι κατι σχετικο. Αλλαζει. Θελουμε να δουμε τωρα πως θα ειναι κ με τις βιταμινες. Και στην τελικη μου ειπε οτι οταν η γυναικα δεν εχει καποιο σοβαρο θεμα και με ενα σπερματοζωαριο ολα γινονται. 

Καλημέρα κορίτσι μου! Σου εύχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας και συντομα να εχετε το μωρακι σας! Καλο ειναι να ξανακανει σπερμοδιαγραμμα ο αντρας σου οταν τελειωσει τη θεραπεια του και εφοσον ειχε υψηλη fsh να ξανακανει  ορμονολογικες (και τεστοστερονη κλπ.) αν δεν βγει καλο το σπερμοδιαγραμμα. Απλα καλο θα ειναι να πατε για το σπερμοδιαγραμμα σε ενα εξειδικευμενο κεντρο και οχι σε ενα απλο διαγνωστικο. Στο λεω γιατι υπαρχει μεγαλη διαφορα και για να εχετε καθαρη εικονα στο τι γινεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Σε κατι τυχαιες ορμονολογικες εξετασεις του, φανηκε οριακα υψηλη νομιζω η fsh του. Μας ειπε η ενδοκρινολογος να παμε σε ουτολογο. Εκανε σπερμοδιαγραμμα το οποιο δεν ηταν τοσο καλο. Δεν εχει κυρσοκοιλη και εκανε και triplex και οι ορχεις του αιματωνονται μια χαρα. Το θεμα ειναι το σπερμα. Χαμηλος αριθμος, χαμηλη κινητικοτητα, οχι καλη μορφολογια κτλπ..του εδωσε η ενδοκρινολογος καποιες βιταμινες, τις οποιες παιρνει κ τωρα κ απλα ελπιζουμε! Αυτος ο ουρολογος που δεν θελω ουτε να το θυμαμαι, του ειπε πως δεν υπαρχει περιπτωση με αυτο το σπερμα να πιασει φυσιολογικα παιδι με εναν πολυ ειρωνικο τροπο. Ο γυναικολογος ειπε να μην αγχωνομαστε. Το σπερμα ειναι κατι σχετικο. Αλλαζει. Θελουμε να δουμε τωρα πως θα ειναι κ με τις βιταμινες. Και στην τελικη μου ειπε οτι οταν η γυναικα δεν εχει καποιο σοβαρο θεμα και με ενα σπερματοζωαριο ολα γινονται. 

Κατάλαβα. Φυσικά και το σπέρμα αλλάζει για αυτό και ζητάνε επανάληψη μετά από λίγους μήνες. Έχω πολύ δικό μου άτομο που ο ουρολόγος του  είχε πει ότι πιθανότατα δεν θα μπορέσει να κάνει παιδιά. Το παιδί τρελάθηκε από την στεναχώρια του. Ακόμα απορώ πως του το είπε αυτό!Πήγε σε άλλον και με μια συγκεκριμένη θεραπεία βελτιώθηκε γρήγορα το σπέρμα του. Τώρα έχει δύο παιδιά και μάλιστα η γυναίκα του τα έπιασε γρήγορα. Για αυτό έχει τεράστια σημασία σε ποιον γιατρό θα πέσεις! Εσείς να το πιστέψετε και να κάνετε ότι περνάει από ότι χέρι σας και όλα καλά θα πάνε!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Κοριτσια μου πηγα γυναικολογο σημερα! Μου ειπε οτι ειμαι μια χαρα και να παψω να αγχωνομαι. Το χνουδι στο λειμο δεν ειναι τιποτα, λογικα ειναι απο το σπρει ασθματος και υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να πεσουν απο μονα τους μετα απο ενα διαστημα. Μαλιστα ειδε και το αυγουλακι μου! Ειναι ετοιμο λεει να σπασει! Μου συνεστησε επαφες για περιπου 5 μερες κ μου ειπε οτι δεν εχει σημασια αν οι επαφες ειναι καθε μερα ή καθε 2 μερες! Οπως μας βγαινει ειπε. Μου ειπε οτι πρεπει οπωσδηποτε να κανει σπερμοδιαγραμμα ο αντρας μου γιατι το προηγουμενο (που ηταν κακο) ηταν πριν απο 3 χρονια. Του ειπα ποιες βιταμινες παιρνει για ενισχυση του σπερματος (μας τις εδωσε η ενδοκρινολογος). Μου ειπε οτι αυτες ειναι οι βιταμινες για το σπερμα και να κανει το σπερμοδιαγραμμα τελος του μηνα. Αν υπαρχει βελτιωση καλως. Αν δεν υπαρχει σημαινει οτι αυτο ειναι το σπερμα και τελος. Συζηταμε για αλλες μεθοδους. Αλλα ολα αυτα ειναι αοριστα γιατι δεν υπαρχει προσφατο σπερμοδιαγραμμα. Ρε παιδια, ειμαι μονο 29 και ο αντρας μου 32. Τοσο μικροι. Μου ειπε οτι και με το προηγουμενο κακο σπερμοδιαγραμμα υπαρχουν ελπιδες! Δεν ξερω......αγχωθηκε λιγακι κ ο αντρας μου..

Tιμές είχε αν άντρασ σου αν επιτρέπεται κορίτσι μου? Έχουμε τις ίδιες ηλικίες! Δυστυχώς αυτά τα θέματα δεν έχουν ηλικίες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.

Σήμερα είναι να αδιαθετησω, γενικά αδιαθετω την 24η ημέρα και σήμερα είναι η 25η. Δεν έχω κάποιο σημάδι περιόδου μέχρι στιγμής. Είναι βέβαια πολύ πολύ νωρίς. Συγκρατημένη αισιοδοξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Σήμερα είναι να αδιαθετησω, γενικά αδιαθετω την 24η ημέρα και σήμερα είναι η 25η. Δεν έχω κάποιο σημάδι περιόδου μέχρι στιγμής. Είναι βέβαια πολύ πολύ νωρίς. Συγκρατημένη αισιοδοξία. 

Σου εύχομαι να είσαι αφού το θέλεις πάρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Σήμερα είναι να αδιαθετησω, γενικά αδιαθετω την 24η ημέρα και σήμερα είναι η 25η. Δεν έχω κάποιο σημάδι περιόδου μέχρι στιγμής. Είναι βέβαια πολύ πολύ νωρίς. Συγκρατημένη αισιοδοξία. 

καλημερα!!!εμενα παντως θα εμφανιστει οπου να ναι...εχω πονους απο χθες βραδυ...βεβαια το περιμενα για αυτο το μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε μην λες ποτέ.. Γιατί και εγώ το περίμενα για αυτόν τον μήνα.. Αφού είχα ελεύθερες επαφές μόνο την 20. Και 21. Μερα του κύκλου μου και τελικά έμεινα έγκυος..και έλεγα δεν υπάρχει ελπίδα για εγκυμοσύνη κτλπ και όμως έγινε το θαύμα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Πότε μην λες ποτέ.. Γιατί και εγώ το περίμενα για αυτόν τον μήνα.. Αφού είχα ελεύθερες επαφές μόνο την 20. Και 21. Μερα του κύκλου μου και τελικά έμεινα έγκυος..και έλεγα δεν υπάρχει ελπίδα για εγκυμοσύνη κτλπ και όμως έγινε το θαύμα😍

οταν ειναι να αδιαθετησω με πονανε τα ποδια μου απο τα γονατα κ κατω κ τα νιωθω βαρια...χθες βραδυ μολις πηγε 12.00 κ αλλαξε η μερα ενιωσα πονους κ αυτο το σύμπτωμα στα ποδια...κ γενικα τη νιωθω ν κατεβαινει...δεν πειραζει θα παμε για τον αλλον μηνα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έχεις πολύ καλά αποτελέσματα νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να κάνεις μονο και μονο για την ηλικία.  Οι τιμές σου είναι παρά πολύ καλές. Ενώ μόλις έκανα νιπτ, στη θέση σου δεν θα έκανα. 
    • Αχ κοριτσια μου!!!!!! ❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️ δεν υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα σμρ!!!!! φαντασου δλδ να δω θετικη χοριακη, να ακουσω καρδουλα τι εχει να γινει.... (το ξερω το παω πολυ μακρυα και ισως βιαζομαι αλλα σμρ πραγματικα θελω να αφησω λιγο την ευτυχια να με συνεπαρει και να χαρω την πρωτη μας επιτυχια!!!! εχω να νιωσω ετσι απο περυσι που ειχα την πρωτη θετικη χοριακη!!!!) Να ειστε ολες καλα!!! 🙏 Σας ευχαριστω τοοοοσο πολυ για τις ευχες, τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!! 🥰 με βοηθησατε ολες παρα πολυ (κι εσυ @Nicol🦩 μου ακομη πιο πολυ που με βοηθουσες σε οοοο,τι χρειαστηκα, οποιαδηποτε ωρα, σ' εχω μεσα στην καρδια μου γτ δεν ειναι μονο η βοηθεια, ειναι αυτη η στηριξη που νιωθεις οτι ειναι καποιος εκει που θα στηριχτεις και που το εχει περασει... το εχει βιωσει οπως εσυ...) Μακαρι να ερθουν σε ολες μας τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!! να φωτισουν τις ζωες μας!!!!
    • Ωορρηξίας έκανα κ γω στον προηγούμενο κύκλο μια μέρα πριν την περίοδο κ ήταν αρκετά σκούρο όποτε δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λένε. Αλλά αν είσαι 15η μέρα κ βλέπεις γραμμούλα μάλλον κάτι καλό έχει γίνει..🙏🏻🙏🏻 Η σημερινή είναι ίδια με τη χθεσινή; Ανέβασε να δούμε καλε!!!!!!! 
    • Εγω γίνομαι 35 σε μερικές μερες έκανα την αυχενική τον Φεβρουάριο μου είπε πως είναι εντάξει δεν μου ζήτησαν κάτι παρά πάνω λόγο ηλικίας τα αποτελέσματα τα ειδαν εμβρυολογος γυναικολογος  τωρα βέβαια πήγα σε άλλον γυναικολόγο στο δημόσιο γιατί πριν ήμουν σε ιδιώτη δεν ξέρω αν έχει διαφορετική άποψη εκεινος και ζητήσει κάτι παρά πάνω..σε 5 μερες πάω για β επιπέδου  εμενα πάνω στο χαρτι της αυχενικής λέει μετά τα 38 ζητάνε ντιπ 🤷‍♀️
    • Δεν το γνώριζα καθόλου αυτό πως είναι διαφορετικες η χοριακες  Είναι ακριβή η εξέταση αλλά από το να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο καλύτερα που την εκανες και εγω στην θέση σου το ίδιο θα έκανα εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...