Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kardoula1991 είπε:

Αχ κορίτσια ευχαριστώ πάρα πολύ😍😍 ελπίζω να πάρετε και εσείς γρήγορα σειρά.. Είναι ένα συναίσθημα που δεν περιγράφετε...

Να μην το πω αύριο δηλαδή ε?? Είδη σκέφτηκα η μαμά μου που είναι στο εξωτερικό πως θα της το πω χαχαχα 

Αν εσύ θες να το πεις  πες το δε θα σ λεω εγω οχι μη το πεις κ δε τ λες. Οτι νιωθεις εσυυυ κανεις φυσικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Αχ κορίτσια πετάω από την χαρά μου πραγματικά... Την Δευτέρα θα πάω για χοριακη και στον γιατρό μου να ενημερωθώ:) δεν το περίμενα πραγματικά.. Με την μια.. 2 επαφές είχαμε μόνο.. 

Θέλω να βγω να το φωνάξω σε όλο τον κόσμο.. Ο άντρας μου τι βράδυ που θα σχολασει θα τρελαθεί... Στους γονείς μαε να το πω η να περιμένω? Σκέφτομαι ότι θα τους κάνω ένα τέλειο δώρο αύριο.. Αλλά μήπως είναι νωρίς? Θέλω να μοιραστώ την χαρά μου χαχαχα αχ κορίτσια το παραλήρημα το ίδιο ειμαι.. Έχω χάσει τ αυγά και τα πασχάλια χαχαχαχα

Να χαρείς κοριτσι μου εισαι εγκυος βγάζει μάτι η γραμμή. Μπραβο μπραβο μπραβο. Χαίρομαι παρα πολυ εύχομαι τα καλυτερα. Να παρεις και τον γιατρό σου φυσικά. Εισαι απίστευτη με 2 προσπάθειες. Μπραβο ρε κοριτσι μου. Αντε να πάρουμε σειρά. Περιμενουμε νεα σου απο τον γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

ΚΚορίτσια μου δεν άντεξα και έκανα το τεστ πριν λιγο... Νομίζω αχνοφαίνεται... Εσείς τι λέτε? 

Θα κάνω όμως για σίγουρα αύριο το πρωί άλλο ένα γιατί δεν θέλω να ενθουσιάστω από τώρα.. Να προσθέσω ότι η γραμμή ελέγχου δεν βγήκε με την μια αλλά μετά από ένα λεπτό και μετά από 3 λεπτά και η δεύτερη.. 

15890302805516605925849745286647.jpg

συγχαρητηρια!φαινεται πολυ καλα παντως στη φωτογραφια οποτε ειναι θετικότατο!!!με το καλοοοο!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

ΚΚορίτσια μου δεν άντεξα και έκανα το τεστ πριν λιγο... Νομίζω αχνοφαίνεται... Εσείς τι λέτε? 

Θα κάνω όμως για σίγουρα αύριο το πρωί άλλο ένα γιατί δεν θέλω να ενθουσιάστω από τώρα.. Να προσθέσω ότι η γραμμή ελέγχου δεν βγήκε με την μια αλλά μετά από ένα λεπτό και μετά από 3 λεπτά και η δεύτερη.. 

15890302805516605925849745286647.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου θετικότατο είναι το τεστ απλά για να μην σε αγχωσω θα περιμένω και το αυριανό σου τεστακια για να ανεβάσω το πινακακι με το πρώτο θετικό του μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra75 είπε:

Η πρωινη μέτρηση είναι καλη μεθοδος για να διαπιστωσεις αν έχεις καλη ωχρινικη φαση δηλ ανεβασμενη θερμοκρασία πανω απο 11 ημέρες κ αν κανεις ωορηξια..

Σε περίπτωση εγκυμοσύνης απο προσωπική πειρα παντα ειχα δεκατα κ ιδιαίτερα απο το απόγευμα ...δεν επαιζε ρολο η πρωινή μέτρηση 

Το απόγευμα που το έβαλα είχα 36,6, άρα ίσως θα πρέπει να εγκαταλείψω την ελπίδα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

ΚΚορίτσια μου δεν άντεξα και έκανα το τεστ πριν λιγο... Νομίζω αχνοφαίνεται... Εσείς τι λέτε? 

Θα κάνω όμως για σίγουρα αύριο το πρωί άλλο ένα γιατί δεν θέλω να ενθουσιάστω από τώρα.. Να προσθέσω ότι η γραμμή ελέγχου δεν βγήκε με την μια αλλά μετά από ένα λεπτό και μετά από 3 λεπτά και η δεύτερη.. 

15890302805516605925849745286647.jpg

Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Αχ κορίτσια ευχαριστώ πάρα πολύ😍😍 ελπίζω να πάρετε και εσείς γρήγορα σειρά.. Είναι ένα συναίσθημα που δεν περιγράφετε...

Να μην το πω αύριο δηλαδή ε?? Είδη σκέφτηκα η μαμά μου που είναι στο εξωτερικό πως θα της το πω χαχαχα 

Εγώ θα της το είχα ήδη πει. Βέβαια εσύ πώς νιώθεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marselntina είπε:

Γεια σας κορίτσια.. βιάστηκα και το έκανα σήμερα και ήταν αρνητικό. Δεν πιστεύω ότι είμαι πια.. Μάλλον έχω κάποια ανωμαλία στον κύκλο μου... Είμαι στην 8η μέρα καθυστέρησης

Ίσως να μιλήσεις με τον γιατρό σου κοριτσάκι μου;; 😕 8 μέρες καθυστέρηση για κύκλο σταθερό είναι πολλές.. βέβαια 1-2 φορές το χρόνο κάνω και εγώ κύκλο 40-42 που είμαι πάντα σταθερή 28-30.. κάπου διάβαζα πως συμβαίνει με τις αλλαγές της θερμοκρασίας από καλοκαίρι σε χειμώνα και το αντίθετο, αλλά δεν ξέρω αν ευσταθεί.. Καλο είναι να το δεις, να βγείς και από την έγνοια ..

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

ΚΚορίτσια μου δεν άντεξα και έκανα το τεστ πριν λιγο... Νομίζω αχνοφαίνεται... Εσείς τι λέτε? 

Θα κάνω όμως για σίγουρα αύριο το πρωί άλλο ένα γιατί δεν θέλω να ενθουσιάστω από τώρα.. Να προσθέσω ότι η γραμμή ελέγχου δεν βγήκε με την μια αλλά μετά από ένα λεπτό και μετά από 3 λεπτά και η δεύτερη.. 

15890302805516605925849745286647.jpg

Κοριτσάκιιιι μου τι υπέροχα νέα!!! Συγχαρητήριαααα!! Να έχεις μια υπέροχη τελειώμηνη εγκυμοσύνη και του χρόνου να γιορτάζεις την αυριανή μέρα αγκαλιά με το νιννάκι σου ❤️ :) Πρώτη και τυχερή!! Τι συμπτώματα είχες/ έχεις; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Το απόγευμα που το έβαλα είχα 36,6, άρα ίσως θα πρέπει να εγκαταλείψω την ελπίδα; 

Ποτέ!!!!! Να είσαι αισιόδοξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Σας παρακολουθώ συχνά όμως πρώτη φορά  βρήκα το θάρρος να γράψω. Προσπαθώ και εγώ για το σπορακι μου εδώ και καιρό. Ο κύκλος μου δεν είναι σταθερός είμαι 24 με 28 μέρες. Τώρα είμαι στην 25η μέρα του κύκλου μου έχω όλα τα συμπτώματα προ περιοδου(ευσθητο στήθος, κούραση κτλπ) αλλά έχω και δέκατα πρώτη φορά 37.3. Είναι θετικό αυτό. Δεν θέλω να κάνω ακόμα ένα τεστ που να βγει αρνητικο

Συγνώμη αν σας κούρασα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ.. Να παρετε σειρά τωρα

Το είπαμε και στους γονείς μου και στα πεθερικά μου γιατί δεν κρατιόμουν με τίποτα.. Ούτε ο άντρας μου βέβαια χάχα.. 

Είχα εδώ και 10 μέρες και έχω ακόμα κάτι πόνους τύπου περιόδου σε ήπια μορφή και τραβήγματα χαμηλά.. Λίγο πονούσε και η μέση μου.. 

Ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα να πάω για χοριακη.. Συγγνώμη για την χαζή ερώτηση αλλά επειδή ζούσα στο εξωτερικό και είμαι λίγο καιρό στην Ελλάδα πρέπει να πάω στην γυναικολόγο  η στον μικροβιολογο? Γιατί στο εξωτερικό μου είπε η μάνα μου ότι όλες αυτές οι εξετάσεις γίνονται στον γυναικολόγο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kardoula1991 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ.. Να παρετε σειρά τωρα

Το είπαμε και στους γονείς μου και στα πεθερικά μου γιατί δεν κρατιόμουν με τίποτα.. Ούτε ο άντρας μου βέβαια χάχα.. 

Είχα εδώ και 10 μέρες και έχω ακόμα κάτι πόνους τύπου περιόδου σε ήπια μορφή και τραβήγματα χαμηλά.. Λίγο πονούσε και η μέση μου.. 

Ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα να πάω για χοριακη.. Συγγνώμη για την χαζή ερώτηση αλλά επειδή ζούσα στο εξωτερικό και είμαι λίγο καιρό στην Ελλάδα πρέπει να πάω στην γυναικολόγο  η στον μικροβιολογο? Γιατί στο εξωτερικό μου είπε η μάνα μου ότι όλες αυτές οι εξετάσεις γίνονται στον γυναικολόγο.. 

Απ'όσο ξέρω για χοριακη πασ σε μικροβιολόγο . Αλλα δε ξερω αν πασ πρώτα στη γυναικολογο κ σε στέλνει αυτη για χοριακη.  Είμαι εξωτερικό οποτε ακολούθησα τα εδω δεδομένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ.. Να παρετε σειρά τωρα

Το είπαμε και στους γονείς μου και στα πεθερικά μου γιατί δεν κρατιόμουν με τίποτα.. Ούτε ο άντρας μου βέβαια χάχα.. 

Είχα εδώ και 10 μέρες και έχω ακόμα κάτι πόνους τύπου περιόδου σε ήπια μορφή και τραβήγματα χαμηλά.. Λίγο πονούσε και η μέση μου.. 

Ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα να πάω για χοριακη.. Συγγνώμη για την χαζή ερώτηση αλλά επειδή ζούσα στο εξωτερικό και είμαι λίγο καιρό στην Ελλάδα πρέπει να πάω στην γυναικολόγο  η στον μικροβιολογο? Γιατί στο εξωτερικό μου είπε η μάνα μου ότι όλες αυτές οι εξετάσεις γίνονται στον γυναικολόγο.

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις ❤️

Μπορείς να πας σε μικροβιολογικο να κάνεις την χοριακή. Μίλα με τον γιατρό σου να σε καθοδηγήσει. Πολύ πιθανό να σου ζητήσει 2 χοριακες με διαφορά 2-3 ημερών. 

Είμαι νέο μέλος, αλλά στην ίδια φάση με σένα σήμερα εκανα ένα τεστ και βγήκε αχνό θετικό και αύριο πρωί θα κάνω το δεύτερο. Βέβαια είμαι στην 1η μερα καθυστερήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ.. Να παρετε σειρά τωρα

Το είπαμε και στους γονείς μου και στα πεθερικά μου γιατί δεν κρατιόμουν με τίποτα.. Ούτε ο άντρας μου βέβαια χάχα.. 

Είχα εδώ και 10 μέρες και έχω ακόμα κάτι πόνους τύπου περιόδου σε ήπια μορφή και τραβήγματα χαμηλά.. Λίγο πονούσε και η μέση μου.. 

Ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα να πάω για χοριακη.. Συγγνώμη για την χαζή ερώτηση αλλά επειδή ζούσα στο εξωτερικό και είμαι λίγο καιρό στην Ελλάδα πρέπει να πάω στην γυναικολόγο  η στον μικροβιολογο? Γιατί στο εξωτερικό μου είπε η μάνα μου ότι όλες αυτές οι εξετάσεις γίνονται στον γυναικολόγο.. 

Θα πας για χοριακη πρωτα στο μικροβιολογικο και θα ενημερωσεις το γιατρο σου για τον αριθμό της χοριακης. Αυτος θα σε κατευθύνει για το αν χρειάζεται να κάνεις δευτερη χοριακη και για το πότε θα σε δει 🙂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου. Ποσο χαίρομαι που εχουμε το πρωτο τεστ του Μαΐου θετικό. Σημερα η γιορτή της μητέρας χρονια πολλα σε όλες τις μανούλες. Δύναμη σε όλες όσες θέλουν να γινουν μανούλες εύχομαι να γίνουμε σύντομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χρόνια Πολλά σε όλες τις ΜΑΝΕΣ του κόσμου!!

·         Στις Μάνες που βίωσαν τον πόνο στο μεγαλείο του για να προσφέρουν ζωή

·         Στις Μάνες που στερήθηκαν για να προσφέρουν στα παιδιά τους

·         Στις Μάνες που ξενύχτησαν, έκλαψαν και είχαν προτεραιότητα τα παιδιά τους

Πάνω απ’ όλα όμως Χρόνια πολλά:

·         Στις ΜΑΝΕΣ που γέννησαν τα παιδιά τους από τη καρδιά τους

·         Στις Μάνες που μόχθησαν και κατά-σημάδεψαν το κορμί τους, με όποια ιατρική μέθοδο υπάρχει ώστε να γίνουν Μάνες

·         Στις Μάνες που γέννησαν όμως η αγκαλιά τους έμεινε άδεια

·         Στις Μάνες που προσεύχονται επάνω από μια γυάλα σε αίθουσα της ΜΕΝΝ

·         Στις Μάνες που αγωνίζονται να μεγαλώσουν μόνες τους το παιδί τους

·         και τέλος στις ΗΡΩΙΔΕΣ Μάνες που μεγαλώνουν παιδιά με αναπηρία. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες της μανούλες και μελλοντικές μανούλες😍❤️

Εγώ έκανα και σήμερα το πρωί το τεστ και βρήκε και αυτό θετικό😍

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας όλες και τις άμεσες απαντήσεις σας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κορίτσια!!!

@Kardoula1991 συγχαρητηρια !!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! 

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες του φορουμ αλλα και σε αυτες που προσπαθουν τοσο πολυ για να γινουν μανουλες! Ευχομαι σε ολες του χρόνου να γιορτάζουμε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες της μανούλες και μελλοντικές μανούλες😍❤️

Εγώ έκανα και σήμερα το πρωί το τεστ και βρήκε και αυτό θετικό😍

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας όλες και τις άμεσες απαντήσεις σας.. 

Πολλά συγχαρητήρια! Να σου πάνε όλα τέλεια! Με ένα γερό μωρό του χρόνου τέτοια μέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. 

Είμαι καινούριο μέλος.. Έκανα και εγώ το δεύτερο τεστακι μου σήμερα(το πρώτο ήταν χθες) και είναι θετικό. Προσπαθώ να βάλω φωτογραφία αλλά δεν μπορώ.. 

Εγώ να σας πω ότι είχα δέκατα από την προηγούμενη εβδομάδα αλλά όχι όταν ξυπνούσα, κατά τη διάρκεια της μερας,πρισμενο στήθος και πονακια περιόδου. 

Εύχομαι σε όλες ένα θετικό τεστακι σύντομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

androfight:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθε χρόνο στη γιορτή της μητέρας εύχομαι η επόμενη γιορτή να βρει και την δική μου αγκαλιά γεμάτη. Δυστυχώς όμως άλλη μια χρονιά που θα μείνω πάλι στην ευχή..

Μαχαίρι στην πληγή αυτή η μέρα για όσες προσπαθούμε ακόμα.. Έντονη μέρα καθώς το μυαλό γυρίζει σε όλα εκείνα τα παλιά τεστ που δεν έγιναν ποτέ θετικά, σε όλες εκείνες τις εξετάσεις, στην αγωνία των αποτελεσμάτων, σε όλο εκείνον τον πόνο..

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανουλες του κόσμου!! Χρόνια πολλά στα κορίτσια μας που είναι ήδη μανουλες και σε αυτές που περιμένουν το μωράκι τους!!

Για όλες τις υπόλοιπες η ίδια ευχή..Στην επόμενη γιορτή να γιορτάζουμε όλες παρέα με τα μωρά μας! Υγεία και πίστη!! 

Χρόνια πολλά!! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. 

Είμαι καινούριο μέλος.. Έκανα και εγώ το δεύτερο τεστακι μου σήμερα(το πρώτο ήταν χθες) και είναι θετικό. Προσπαθώ να βάλω φωτογραφία αλλά δεν μπορώ.. 

Εγώ να σας πω ότι είχα δέκατα από την προηγούμενη εβδομάδα αλλά όχι όταν ξυπνούσα, κατά τη διάρκεια της μερας,πρισμενο στήθος και πονακια περιόδου. 

Εύχομαι σε όλες ένα θετικό τεστακι σύντομα. 

συγχαρητηρια!!!!να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. 

Είμαι καινούριο μέλος.. Έκανα και εγώ το δεύτερο τεστακι μου σήμερα(το πρώτο ήταν χθες) και είναι θετικό. Προσπαθώ να βάλω φωτογραφία αλλά δεν μπορώ.. 

Εγώ να σας πω ότι είχα δέκατα από την προηγούμενη εβδομάδα αλλά όχι όταν ξυπνούσα, κατά τη διάρκεια της μερας,πρισμενο στήθος και πονακια περιόδου. 

Εύχομαι σε όλες ένα θετικό τεστακι σύντομα. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...