Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Dimitra75 είπε:

Κορίτσια οσες ταξιδεψατε απο νησι αυτές τις μέρες προς Αθήνα για εξωσωματική με τι εγγραφα πηγατε;;; με βεβαίωση του κέντρου η γιατρου;; τα δέχτηκαν;;;

Δήμητρα εγώ ταξιδεύω την Πέμπτη με το καλό από νησί σε Αθήνα.. ρώτησα στο αεροδρόμιο, μου είπανε χαρτί απ το γιατρό για να φύγω κ το Ε1 ή βεβαιωση μόνιμης κατοικίας για να επιστρέψω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Kαλημέρα κορίτσια! @Kardoula1991 kai @marselntina περιμένουμε τα θετικά σας τεστακιαα😍🤰🤰

Γεια σας κορίτσια.. βιάστηκα και το έκανα σήμερα και ήταν αρνητικό. Δεν πιστεύω ότι είμαι πια.. Μάλλον έχω κάποια ανωμαλία στον κύκλο μου... Είμαι στην 8η μέρα καθυστέρησης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Γεια σας κορίτσια.. βιάστηκα και το έκανα σήμερα και ήταν αρνητικό. Δεν πιστεύω ότι είμαι πια.. Μάλλον έχω κάποια ανωμαλία στον κύκλο μου... Είμαι στην 8η μέρα καθυστέρησης

Μήπως είχες κάποια βιοχημική κύηση; Μπορεί δεν αποκλείεται... Έκανες τεστ απλό από το φαρμακείο ή χοριακή; Είναι πολύ μεγάλη καθυστέρηση 8 μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Γεια σας κορίτσια.. βιάστηκα και το έκανα σήμερα και ήταν αρνητικό. Δεν πιστεύω ότι είμαι πια.. Μάλλον έχω κάποια ανωμαλία στον κύκλο μου... Είμαι στην 8η μέρα καθυστέρησης

8η μέρα καθυστερησης κ αρνητικο?? πολυ περιεργο...μιλησε με τη γιατρο μηπως πας να σε δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Μήπως είχες κάποια βιοχημική κύηση; Μπορεί δεν αποκλείεται... Έκανες τεστ απλό από το φαρμακείο ή χοριακή; Είναι πολύ μεγάλη καθυστέρηση 8 μέρες...

Δυστυχώς δεν μπορώ να πάω για χοριακή γιατί είμαι στην αγγλία και δεν είναι τόσο εύκολο... Σήμερα έκανα ένα τεστ που υποτίθεται είναι αρκετά αξιόπιστο. Δεν ξέρω τι να πω ούτε τι να νιώσω. Ποτέ δεν ξαναείχα τόση καθυστέρηση. Αλλά αν ήμουν έγκυος δεν μπορεί να βγαίνει αρνητικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Δυστυχώς δεν μπορώ να πάω για χοριακή γιατί είμαι στην αγγλία και δεν είναι τόσο εύκολο... Σήμερα έκανα ένα τεστ που υποτίθεται είναι αρκετά αξιόπιστο. Δεν ξέρω τι να πω ούτε τι να νιώσω. Ποτέ δεν ξαναείχα τόση καθυστέρηση. Αλλά αν ήμουν έγκυος δεν μπορεί να βγαίνει αρνητικό

Αν είχες βιοχημική κύηση είναι απολύτως λογικό να βγει αρνητικό... διότι έχεις καθυστέρηση αλλά μπορεί να ήσουν έγκυος απλά η χοριακή να μην πρόλαβε να ανέβει πολύ και να έπεσε γρήγορα... Για αυτό και έχεις καθυστερηση.... Έχω περάσει 5 τέτοιες κυήσεις για αυτό στο λέω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Αν είχες βιοχημική κύηση είναι απολύτως λογικό να βγει αρνητικό... διότι έχεις καθυστέρηση αλλά μπορεί να ήσουν έγκυος απλά η χοριακή να μην πρόλαβε να ανέβει πολύ και να έπεσε γρήγορα... Για αυτό και έχεις καθυστερηση.... Έχω περάσει 5 τέτοιες κυήσεις για αυτό στο λέω

Σε αυτήν την περίπτωση θα αδιαθετήσω σύντομα όμς έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΚορίτσια μου δεν άντεξα και έκανα το τεστ πριν λιγο... Νομίζω αχνοφαίνεται... Εσείς τι λέτε? 

Θα κάνω όμως για σίγουρα αύριο το πρωί άλλο ένα γιατί δεν θέλω να ενθουσιάστω από τώρα.. Να προσθέσω ότι η γραμμή ελέγχου δεν βγήκε με την μια αλλά μετά από ένα λεπτό και μετά από 3 λεπτά και η δεύτερη.. 

15890302805516605925849745286647.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

ΚΚορίτσια μου δεν άντεξα και έκανα το τεστ πριν λιγο... Νομίζω αχνοφαίνεται... Εσείς τι λέτε? 

Θα κάνω όμως για σίγουρα αύριο το πρωί άλλο ένα γιατί δεν θέλω να ενθουσιάστω από τώρα.. Να προσθέσω ότι η γραμμή ελέγχου δεν βγήκε με την μια αλλά μετά από ένα λεπτό και μετά από 3 λεπτά και η δεύτερη.. 

15890302805516605925849745286647.jpg

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!! είσαι το πρώτο θετικό στο πινακάκι μας!!  Να έχεις μία εύκολη και τελειώμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!! Τί καλά νεα ❤️ Μπράβοοοο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααχ μακάρι να είναι έτσι.. Ευχαριστώ πάρα πολύ😍😍 απλά φοβάμαι μην κάτι δεν πήγε καλά με το τεστ γιατί τελευταία φορά μου έβγαλε πιο γρήγορα την γραμμή ελέγχου και δεν θέλω να χαρώ ακόμα μέχρι να κάνω και αύριο το πρωί ένα τεστ😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ααχ μακάρι να είναι έτσι.. Ευχαριστώ πάρα πολύ😍😍 απλά φοβάμαι μην κάτι δεν πήγε καλά με το τεστ γιατί τελευταία φορά μου έβγαλε πιο γρήγορα την γραμμή ελέγχου και δεν θέλω να χαρώ ακόμα μέχρι να κάνω και αύριο το πρωί ένα τεστ😍😍

Εγώ βλέπω μία ωραιότατη γραμμή και μάλιστα έντονη!!! Να χαρείς σε παρακαλώ!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

ΚΚορίτσια μου δεν άντεξα και έκανα το τεστ πριν λιγο... Νομίζω αχνοφαίνεται... Εσείς τι λέτε? 

Θα κάνω όμως για σίγουρα αύριο το πρωί άλλο ένα γιατί δεν θέλω να ενθουσιάστω από τώρα.. Να προσθέσω ότι η γραμμή ελέγχου δεν βγήκε με την μια αλλά μετά από ένα λεπτό και μετά από 3 λεπτά και η δεύτερη.. 

15890302805516605925849745286647.jpg

Συγχαρητηρια κοριτσι μου εισαι εγκυος !!!!! 
Ευχομαι να πανε ολα καλα απο την αρχη μεχρι το τελος !!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

ΚΚορίτσια μου δεν άντεξα και έκανα το τεστ πριν λιγο... Νομίζω αχνοφαίνεται... Εσείς τι λέτε? 

Θα κάνω όμως για σίγουρα αύριο το πρωί άλλο ένα γιατί δεν θέλω να ενθουσιάστω από τώρα.. Να προσθέσω ότι η γραμμή ελέγχου δεν βγήκε με την μια αλλά μετά από ένα λεπτό και μετά από 3 λεπτά και η δεύτερη.. 

15890302805516605925849745286647.jpg

Εγώ λέω να χαρείς! Είσαι εγκυουλα! 😃😃😃😃. Πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου! Αν θέλεις κάνε και αύριο ένα αλλά δεν θα αλλάξει κάτι! Το μωράκι σας ήδη πήρε το δρόμο προς την οικογένεια του!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτρεξα στο φαρμακείο και πηρα άλλο ένα τεστ για αύριο χαχαχα... Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια.. Δεν μπορώ να το πιστέψω πραγματικά..😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κορίτσια, 

Σας παρακολουθώ εδώ και έναν μήνα. Μου κρατάτε όμορφη παρέα τον τελευταίο καιρό..

Ξεκινήσαμε και εμείς κάποιες προσπάθειες από τον προηγούμενο μήνα. Σήμερα ήταν η αναμενόμενη μέρα μου για περίοδο.. Δεν άντεξα και έκανα ένα τεστακι και έχει βγει άχνη γραμμούλα. Δεν ήταν τα πρωινά ούρα. Αύριο θα κάνω το πρωί ένα δεύτερο τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

ΚΚορίτσια μου δεν άντεξα και έκανα το τεστ πριν λιγο... Νομίζω αχνοφαίνεται... Εσείς τι λέτε? 

Θα κάνω όμως για σίγουρα αύριο το πρωί άλλο ένα γιατί δεν θέλω να ενθουσιάστω από τώρα.. Να προσθέσω ότι η γραμμή ελέγχου δεν βγήκε με την μια αλλά μετά από ένα λεπτό και μετά από 3 λεπτά και η δεύτερη.. 

15890302805516605925849745286647.jpg

Μπραβο κοριτσι μου,εισαι εγκυουλα🍼🍼🍼🍼.Με το καλο να εχεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!Εισαι κ επισημα πια το πρωτο θετικο του μηνα...Παρε απο Δευτερα ή κ σημερα κιολας το γυναικολογο σου για οδηγιες 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ααχ μακάρι να είναι έτσι.. Ευχαριστώ πάρα πολύ😍😍 απλά φοβάμαι μην κάτι δεν πήγε καλά με το τεστ γιατί τελευταία φορά μου έβγαλε πιο γρήγορα την γραμμή ελέγχου και δεν θέλω να χαρώ ακόμα μέχρι να κάνω και αύριο το πρωί ένα τεστ😍😍

Μπράβο κορίτσι! Να χαρείς από δω και πέρα όλες αυτές τις όμορφες στιγμές που θα έχεις! Συγχαρητήρια και ο θεούλης να σου δώσει ένα υγιέστατο μωράκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια πετάω από την χαρά μου πραγματικά... Την Δευτέρα θα πάω για χοριακη και στον γιατρό μου να ενημερωθώ:) δεν το περίμενα πραγματικά.. Με την μια.. 2 επαφές είχαμε μόνο.. 

Θέλω να βγω να το φωνάξω σε όλο τον κόσμο.. Ο άντρας μου τι βράδυ που θα σχολασει θα τρελαθεί... Στους γονείς μαε να το πω η να περιμένω? Σκέφτομαι ότι θα τους κάνω ένα τέλειο δώρο αύριο.. Αλλά μήπως είναι νωρίς? Θέλω να μοιραστώ την χαρά μου χαχαχα αχ κορίτσια το παραλήρημα το ίδιο ειμαι.. Έχω χάσει τ αυγά και τα πασχάλια χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Μπα εμένα ήταν πεσμένη.

Η πρωινη μέτρηση είναι καλη μεθοδος για να διαπιστωσεις αν έχεις καλη ωχρινικη φαση δηλ ανεβασμενη θερμοκρασία πανω απο 11 ημέρες κ αν κανεις ωορηξια..

Σε περίπτωση εγκυμοσύνης απο προσωπική πειρα παντα ειχα δεκατα κ ιδιαίτερα απο το απόγευμα ...δεν επαιζε ρολο η πρωινή μέτρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Αχ κορίτσια πετάω από την χαρά μου πραγματικά... Την Δευτέρα θα πάω για χοριακη και στον γιατρό μου να ενημερωθώ:) δεν το περίμενα πραγματικά.. Με την μια.. 2 επαφές είχαμε μόνο.. 

Θέλω να βγω να το φωνάξω σε όλο τον κόσμο.. Ο άντρας μου τι βράδυ που θα σχολασει θα τρελαθεί... Στους γονείς μαε να το πω η να περιμένω? Σκέφτομαι ότι θα τους κάνω ένα τέλειο δώρο αύριο.. Αλλά μήπως είναι νωρίς? Θέλω να μοιραστώ την χαρά μου χαχαχα αχ κορίτσια το παραλήρημα το ίδιο ειμαι.. Έχω χάσει τ αυγά και τα πασχάλια χαχαχαχα

Συγχαρητήρια κοπελα μου.  Σ ευχομαι μια υγιεί κ τελειομηνη εγκυμοσύνη.  Για μενα μην το πεις άκομα στπυς δικους σου Εγω βεβαια άργησα να τ πω 3 μηνών τ ειπα γτ ηξερα η μανα μ απο τη χαρά της θα τ ελεγε παντού. Μόνο στο συντροφο σου για την ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

Έτρεξα στο φαρμακείο και πηρα άλλο ένα τεστ για αύριο χαχαχα... Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια.. Δεν μπορώ να το πιστέψω πραγματικά..😍😍😍😍

Χαιρόμαστε βέβαια εννοείται ότι είναι θετικό!! Μπράβο κοπέλα μου Να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να τη χαρείς!! Να δούμε το θετικό στο πινακάκι παρακαλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ευχαριστώ πάρα πολύ😍😍 ελπίζω να πάρετε και εσείς γρήγορα σειρά.. Είναι ένα συναίσθημα που δεν περιγράφετε...

Να μην το πω αύριο δηλαδή ε?? Είδη σκέφτηκα η μαμά μου που είναι στο εξωτερικό πως θα της το πω χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...