Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ αρχίζω σιγά σιγά να καθαρίζω μετά από μια εβδομάδα. Πήγα στο νοσοκομείο την Τρίτη μέρα και μου έδωσαν χαπάκια για να γίνει πιο εύκολα. Ελπίζω να σταματήσει σε μερικές μέρες εντελώς... Ρώτησα και στο νοσοκομείο και μου είπαν προσπάθεια ξανά σε 2 μήνες. Έτσι κ αλλιώς νιώθω ότι μου χρειάζεται ένα διάλειμμα. 

Λέω να αρχίσω ξανά ασκησουλες κ λίγο να προσέξω τη διατροφή μου να νιώσω λίγο καλύτερα. Θα φτιάξω και τα μαλλακια μου που έχω μια ρίζα δύο δάχτυλα πάλι! Να εκμεταλλευτώ λίγο το διάλειμμα! 

Πολλά φιλάκια σε όλες καλή μέρα να έχουμε! Και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν! 

Καλημέρα kostef μου! Καλά θα κάνεις! Σίγουρα το χρειάζεσαι αυτό το διάλειμμα! Αφιέρωσε το χρόνο σου σε ότι σε κάνει να νιώθεις πιο όμορφα! Είναι τόσο δύσκολο όλο αυτό αλλά πρέπει να κοιτάμε μπροστά. Γίνε μια θεά💃! Απόλαυσε το καλοκαιράκι που πλησιάζει και πολύ γρήγορα θα έρθει και το αδερφάκι!🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Το τελευταίο βλεπω και εγω. Βουρ λοιπόν ξεκινα και κοιτα να το διασκεδάσετε. Αντε με το καλο βα ειναι τυχερές αυτές οι μερες και να γινει το θαύμα .

Βουρ στον πατσά λοιπόν..... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα kostef μου! Καλά θα κάνεις! Σίγουρα το χρειάζεσαι αυτό το διάλειμμα! Αφιέρωσε το χρόνο σου σε ότι σε κάνει να νιώθεις πιο όμορφα! Είναι τόσο δύσκολο όλο αυτό αλλά πρέπει να κοιτάμε μπροστά. Γίνε μια θεά💃! Απόλαυσε το καλοκαιράκι που πλησιάζει και πολύ γρήγορα θα έρθει και το αδερφάκι!🥰🥰🥰🥰

Τώρα γύρισα από τον οδοντίατρο. Θα αρχίσω με 4 σφραγίσματα χάχα... Έκανα τα 2 εκ των οποίων το ένα ύπουλο φαινόταν μικρό αλλά στο παρατσακ το προλάβαμε πριν φτάσει στο νεύρο. Με πιάνει κ μια φοβία με τον οδοντίατρο. Αφού πήγαινα μια φορά το χρόνο για να προλάβω καταστάσεις και  πρώτη φορά το αμέλησα λόγω του μικρού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα taggeris μου! Προσωπικά ξέρω ότι είναι καλό να έρθεις σε επαφή την ημέρα του θετικού, την επόμενη ( που είναι και η σημαντικότερη) και την μεθεπόμενη. Να σου πω την αλήθεια δεν μπορώ να καταλάβω κάτι όμως όσο κι αν το έψαξα και θέλω να ρωτήσω το γιατρό. Εκτός αν το ξέρει κάποια κοπέλα να μας πει. Λένε ότι η ωορρηξία θα γίνει στις επόμενες 24-36 ώρες. Δηλαδή μετά από 24 ώρες; Δεν μπορεί να γίνει δηλαδή μετά από 6; Το σωστό δεν θα ήταν να γράφει από στην στιγμή του θετικού ως και τις επόμενες 36 ώρες. Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητή! Είναι και 8 η ώρα το πρωί😆. Αλλά στην τελική αν κάνουμε συνεχόμενα τρεις ημέρες δεν μπορεί! Θα την πετύχουμε!💗

Καλησπέρα! Σε κάποια τεστ ωορρηξίας λέει ότι θα γίνει μέσα σε 12-36 ώρες! Αλλά όπως και να’χει, είτε γίνει ωορρηξία μετά από 1 ώρα είτε μετά από 6 είτε μετά από 12 είτε μετά από 24, εσύ αν έχεις επαφή τώρα το σπερματοζωάριο θα υπάρχει και θα μπορεί να γονιμοποιήσει τέλεια το ωάριο ακόμη κ αύριο! Οπότε με το που το βλέπεις έχεις επαφές! Ή και πιο πριν, αν γνωρίζεις πάνω κάτω τις γόνιμες! 

Εγώ το μήνα που είχα ελεύθερες επαφές μέσα στις γόνιμες κ έμεινα έγκυος, είχαμε επαφή και την Παρασκευή(παρόλο που δεν ήταν θετικό το τεστ ωορρηξίας αλλά ήξερα ότι πάνω κάτω πλησιάζουν οι γόνιμες), κ το Σάββατο που είχα θετικό τεστ κ νομίζω τότε είχα κ ωορρηξία, γιατί εκείνη τη μέρα είχα κ τους πόνους..κ το επόμενο πρωί την Κυριακή πάλι ήταν σχεδόν ίδιο το τεστ με του Σαββάτου, κ πάλι είχαμε επαφές..και τη Δευτέρα κ την Τρίτη επίσης είχαμε επαφές παρόλο που μάλλον είχε περάσει η ωορρηξία, αλλά επειδή ούτως ή άλλως θέλαμε να κάνουμε σεξ συνεχίζαμε..γιατί μετά θα έφευγε ο αγαπημένος μου, είχε έρθει για λίγες μέρες να με επισκεφτεί..οπότε είχε λείψει ο ένας στον άλλον κ του δώσαμε κ κατάλαβε όλες τις μέρες😅 οπότε είτε ήταν λάθος το τεστ, είτε οι πόνοι είτε η εφαρμογή εμείς πιάσαμε όλες τις μέρες κ το ευχαριστηθήκαμε κι όλας 😅 με λίγα λόγια δώστου να καταλάβει κ θα πέσεις μέσα 😂😂

Α και νομίζω το τεστ λέει «μέσα» σε 24-48, άρα μέσα σε 1-2 μέρες, άρα μπορεί κ τώρα κ αύριο 😅 ξέρω γω....όπως λες αν έχουμε επαφές όλες τις μέρες δε μπορεί θα το πετύχουμε 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

@αννι δεν πειράζει κορίτσι.. Πας δυναμικά για τον επόμενο μήνα.. Εύχομαι την επόμενη φορά να κρατάς στα χέρια σου ένα θετικό τεστακι:)

Καλημέρα κορίτσια.. Εγώ περίμενα χθες ή σήμερα.. Δεν έχει κάνει ακόμα την εμφανίσει τις.. Επειδή όπως εχω πει έχω που και που κάτι πονακια περιόδου εδώ και 10 μέρες, με πονάει και η μέση μου και έχω αγχωθεί πιστεύω ότι θα το προκαλέσω εγώ ψυχολογικά και θα αργισει να έρθει και όχι ότι είναι εγκυμοσύνη.. Και σκέφτομαι.. Αν δεν μου έρθει μέχρι το βράδυ μπορώ να κάνω τεστ? Το βράδυ δηλαδή.. Θα είναι αξιόπιστο η θέλει πρωινά ουρά? Έχει 2 μέρες δεν με παίρνει ο ύπνος γιατί το σκέφτομαι και νομίζω σήμερα το βράδυ θέλω να κοιμηθώ😂😂

Καλημέρα κορίτσι μην αγχώνεσαιι..γτ όντως μπορεί να καθυστερήσεις κ την περίοδο..εγώ πιστεύω αφού σήμερα περιμένεις περίοδο, να κάνεις τεστ αύριο το πρωί καλύτερα ή μεθαύριο, για να’χεις έστω μία μέρα καθυστέρηση..καλά αποτελέσματα!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Τα ανεβάζω λίγο για να μου πείτε ποιο βλέπετε πιο θετικό εγώ νομίζω το κάτω-κάτω που έκανα σήμερα.

IMG_20200507_102801.jpg

Ναιι το κάτω κάτω απ’αυτά...κάνε κ αύριο τεστ ή σήμερα το βράδυ, να δούμε αν μειώνεται ή αν είναι ακόμη πιο σκούρο..κ φυσικά διασκέδασε το κ σήμερα κ τις επόμενες μέρες αν έχετε όρεξη 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια έκανα τεστ γιατί δεν άντεξα.. Προφανώς και βγήκε αρνητικό γιατί δεν περίμενα και το αντίθετο.. Θα δω όμως πως θα πάει τις επόμενες μέρες.. Αν έρθει η δεν έρθει η περίοδος μου και βλέποντας και κάνοντας... Για πρωτο τεστ εγκυμοσύνης στην ζωή μου τα πήγα αρκετά καλά μπορώ να πω από ψυχολογία😂  περίμενα πως το 5λεπτο θα μου φανεί αιώνας αλλά πέρασε πολύ γρήγορα τελικά χάχα μάλλον επειδή το είχα και σίγουρο το αποτέλεσμα.. Τι να πω.. Θα δείξει και τις επόμενες μέρες:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε κοριτσι μου ίσως ηταν νωρίς που το εκανες η είχες πιει πολλα υγρά. Ομως και να ερθει τελικα η περίοδος σου που το απεύχομαι δε θελω να απογοητευτείς παμε για τον επόμενο κύκλο. Θετική ενέργεια και σκέψη. Ετσι ειπα και εγω και περιμενω να τελειώσει για να ξεκινήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Giorgette2020 είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου !!εύχομαι σύντομα να έρθει το μωράκι σας..!!Πριν χρόνια το 42 ήταν μεγάλη ηλικία τώρα είναι απόλυτα φυσιολογικό  να προσπαθήσεις οπώς μια νεότερη γυναίκα.!!

Το άγχος μας καταστρέφει  σε κάθετί πόσο μάλλον για τη τεκνοποίηση που γίνονται  τόσες "εργασίες " μέσα μας...

Και αργότερα όταν είσαι ήδη γονιός αν είσαι στη τσίτα περνάει και στο μωρό!

Στο 1ο μας παιδί ήμασταν αν γιατί έκανε Α γιατί εβηξε.ρευτηκε ? Είχαμε ένα μωρό μέσα στα νεύρα και.στο κλάμα

..στο 2ο παιδί ήμουν μια άλλη μαμά.. με αποτέλεσμα η μικρή μου κόρη να είναι το.μωρο που σας εύχομαι να.αποκτησετε όλες.. έκλαιγε σε εξαιρετικές περιπτώσεις..αγαπάει ακόμα τον ύπνο και το.φαι...Και είναι ένα νήπιο χωρίς άγχος.. Γενικά. 

Οπότε καταλήγουμε ότι τοξικές σκέψεις άγχος που το.μαζευουμε μέσα μας κάνει κακο σε απίστευτα πολλά πράγματα πόσο μάλλον στη σύλληψη που είναι τόσο λεπτό το θέμα...

Προσωπικά ήμουν στη ζωή μου αρκετά αγχώδης και αρκετά τελειομανης  ( το θεωρώ ελάττωμα δε το λέω για καλο) μέχρι που μετά που έγινα μαμά  κατάλαβα πόσο λάθος ήμουν...Και ότι θα μπορούσα την εργενικη ελεύθερη ανέμελη ζωή μου να τη ζούσα πολύ καλύτερα και ανέμελα...Αλλά στερνή μου γνώση να σ είχα πρώτα...

Οπότε καθόλου άγχος και πολύ πάθος και αγάπη και γίνονται θαύματα!!!Τα καλύτερα θαύματα του κόσμου 😘💗💗🌻

Ένα πράγμα θα σου πω για να δεις τι σημαίνει είμαι στην τσίτα. Η αδερφή μου η οποία βέβαια έχει 1 παιδί πήγε τον γιο της στον παιδίατρο για να τον ρωτήσει γιατί ιδρώνει το παιδί όταν παίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι όχι δεν θα απογοητευτώ.. Εξάλλου για αυτόν τον λόγο έκανα το τεστ για να δω τι γίνεται.. Να μου φύγει το άγχος να μου έρθει η περίοδος για να πάμε για τον νέο κύκλο πιο δυναμικά χαχαχα.. Θα τον ξεζουμισω τον καλό μου😂😂😂

Η αλήθεια είναι πως είχα πιει καφέ πιο μπροστά αλλά έλεγε το τεστ ότι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης μπορείς να το κάνεις ότι ώρα της ημέρας θέλεις και απλά να μην έχεις πιει πολλά υγρά.. Ε τώρα ένας καφές σιγά χαχαχα.. 

Πάντως ωραία εμπειρία αυτό με το τεστ μπορώ να πω.. Είναι και αυτό κάτι ξεχωριστω.. Βέβαια εμένα ήταν το πρώτο μου και είναι και ο πρώτος μήνας και δεν θέλω να ξέρω αυτό το συναίσθημα πως εξελίσσεται μετά από πολλούς μήνες προσπαθειών και αρνητικών τεστ.. Και δεν το εύχομαι σε καμία γυναίκα αυτό.. Μακάρι να ζήσει η κάθε γυναίκα αυτό το θαύμα που λέγετε μητρότητα και ανυπομονώ και εγώ να το ζήσω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ένα πράγμα θα σου πω για να δεις τι σημαίνει είμαι στην τσίτα. Η αδερφή μου η οποία βέβαια έχει 1 παιδί πήγε τον γιο της στον παιδίατρο για να τον ρωτήσει γιατί ιδρώνει το παιδί όταν παίζει 

Συμπάσχω! Συμπάσχω! Κι εγώ κάνω κάτι τέτοια!😁 Σε λίγο καιρό όμως που θα κρατάτε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας θα μας καταλάβετε! Υπάρχει ένα απόφθεγμα που λέει το εξής:

Η απόφαση να κάνεις παιδί είναι πραγματικά βαρυσημαντη. Αποφασίζεις να αφήσεις την καρδιά σου να κυκλοφορεί έξω από το σώμα σου για πάντα!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερο άγχος από αυτό που σου προκαλεί η επιθυμία να βλέπεις το μωρό σου να μεγαλώνει υγιή και δυνατό. Ούτε δυνατότερη αγάπη! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Τώρα γύρισα από τον οδοντίατρο. Θα αρχίσω με 4 σφραγίσματα χάχα... Έκανα τα 2 εκ των οποίων το ένα ύπουλο φαινόταν μικρό αλλά στο παρατσακ το προλάβαμε πριν φτάσει στο νεύρο. Με πιάνει κ μια φοβία με τον οδοντίατρο. Αφού πήγαινα μια φορά το χρόνο για να προλάβω καταστάσεις και  πρώτη φορά το αμέλησα λόγω του μικρού. 

Εγώ πάλι είναι ο μόνος γιατρός που δεν φοβάμαι! Εξάλλου σκέφτομαι τι μπορεί να μου βρεί; Το πολύ πολύ να χρειαστεί καμιά εξαγωγή!😆 Τους άλλους φοβάμαι! Οι παλμοί μου 140 φτάνουν!🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα! Σε κάποια τεστ ωορρηξίας λέει ότι θα γίνει μέσα σε 12-36 ώρες! Αλλά όπως και να’χει, είτε γίνει ωορρηξία μετά από 1 ώρα είτε μετά από 6 είτε μετά από 12 είτε μετά από 24, εσύ αν έχεις επαφή τώρα το σπερματοζωάριο θα υπάρχει και θα μπορεί να γονιμοποιήσει τέλεια το ωάριο ακόμη κ αύριο! Οπότε με το που το βλέπεις έχεις επαφές! Ή και πιο πριν, αν γνωρίζεις πάνω κάτω τις γόνιμες! 

Εγώ το μήνα που είχα ελεύθερες επαφές μέσα στις γόνιμες κ έμεινα έγκυος, είχαμε επαφή και την Παρασκευή(παρόλο που δεν ήταν θετικό το τεστ ωορρηξίας αλλά ήξερα ότι πάνω κάτω πλησιάζουν οι γόνιμες), κ το Σάββατο που είχα θετικό τεστ κ νομίζω τότε είχα κ ωορρηξία, γιατί εκείνη τη μέρα είχα κ τους πόνους..κ το επόμενο πρωί την Κυριακή πάλι ήταν σχεδόν ίδιο το τεστ με του Σαββάτου, κ πάλι είχαμε επαφές..και τη Δευτέρα κ την Τρίτη επίσης είχαμε επαφές παρόλο που μάλλον είχε περάσει η ωορρηξία, αλλά επειδή ούτως ή άλλως θέλαμε να κάνουμε σεξ συνεχίζαμε..γιατί μετά θα έφευγε ο αγαπημένος μου, είχε έρθει για λίγες μέρες να με επισκεφτεί..οπότε είχε λείψει ο ένας στον άλλον κ του δώσαμε κ κατάλαβε όλες τις μέρες😅 οπότε είτε ήταν λάθος το τεστ, είτε οι πόνοι είτε η εφαρμογή εμείς πιάσαμε όλες τις μέρες κ το ευχαριστηθήκαμε κι όλας 😅 με λίγα λόγια δώστου να καταλάβει κ θα πέσεις μέσα 😂😂

Α και νομίζω το τεστ λέει «μέσα» σε 24-48, άρα μέσα σε 1-2 μέρες, άρα μπορεί κ τώρα κ αύριο 😅 ξέρω γω....όπως λες αν έχουμε επαφές όλες τις μέρες δε μπορεί θα το πετύχουμε 😄😄

Καλησπέρα κορίτσι!😘 Άρα είχατε επαφές καθημερινά εκείνες τις ημέρες! Πιστεύω τελικά ότι είναι και το καλύτερο γιατί έτσι σίγουρα θα  πετύχεις την ωορρηξία. Θα το εφαρμόσω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!😘 Άρα είχατε επαφές καθημερινά εκείνες τις ημέρες! Πιστεύω τελικά ότι είναι και το καλύτερο γιατί έτσι σίγουρα θα  πετύχεις την ωορρηξία. Θα το εφαρμόσω!!!! 

Κοριτσάκια μου η καθημερινή επαφή μας είπε ο γιατρός μας είναι ιδανικό όταν ο άντρα είναι νεαρός σε ηλικία (έχει θεωρητικά υγιές σπέρμα) και δεν υπάρχει κάποιο θέμα όσο αφορά την κινητικότητα και την ποσότητα. Ο αντρούλης μου που έχει οριακή (φυσιολογική όμως) κινητικότητα και ποσότητα μας είπε το ιδανικό είναι μέρα παρά μέρα για να δυναμώνει το σπέρμα! Τόσα χρόνια που προσπαθούμε έχω δοκιμάσει όλες τις αναλογίες!! χαχα κάθε μέρα, μέρα παρα μέρα, ανά δύο μέρες ανά τρεις μέρες, 1 εβδομάδα αποχή και με θετικό επαφή, τα πάντα όλα!! 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσάκια μου η καθημερινή επαφή μας είπε ο γιατρός μας είναι ιδανικό όταν ο άντρα είναι νεαρός σε ηλικία (έχει θεωρητικά υγιές σπέρμα) και δεν υπάρχει κάποιο θέμα όσο αφορά την κινητικότητα και την ποσότητα. Ο αντρούλης μου που έχει οριακή (φυσιολογική όμως) κινητικότητα και ποσότητα μας είπε το ιδανικό είναι μέρα παρά μέρα για να δυναμώνει το σπέρμα! Τόσα χρόνια που προσπαθούμε έχω δοκιμάσει όλες τις αναλογίες!! χαχα κάθε μέρα, μέρα παρα μέρα, ανά δύο μέρες ανά τρεις μέρες, 1 εβδομάδα αποχή και με θετικό επαφή, τα πάντα όλα!! 😂 

Ποσα χρονια προσπαθείτε;;; εαν δεν υπαρχει σοβαρό προβλημα ολα αυτα που μας μπλοκάρουν. μπορούμε να τα ξεπεράσουμε. Εγω πήρα απόφαση να χάσω 5 κιλά δεν ειμαι παχιά αλλα ομως εχω πάρει κιλά και αυτα τα 5 για τον οργανισμό μου ειναι καπως. Εχω αρχίσει να μην αισθάνομαι καλα μεσα σε αυτα. Βέβαια οχι κατι ακραίο απλα σωστή διατροφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroula34 είπε:

Ποσα χρονια προσπαθείτε;;; εαν δεν υπαρχει σοβαρό προβλημα ολα αυτα που μας μπλοκάρουν. μπορούμε να τα ξεπεράσουμε. Εγω πήρα απόφαση να χάσω 5 κιλά δεν ειμαι παχιά αλλα ομως εχω πάρει κιλά και αυτα τα 5 για τον οργανισμό μου ειναι καπως. Εχω αρχίσει να μην αισθάνομαι καλα μεσα σε αυτα. Βέβαια οχι κατι ακραίο απλα σωστή διατροφή.

3.5 χρόνια κορίτσι μου.. αργησα να το ψαξω γιατι είμαστε μικροι ηλικιακά και πέρσι ανακαλύψαμε τι μας δυσκολεύει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Κορίτσια καλησπέρα.

Περιμένω να αδιαθετησω στις 12/5 όπως έχω γράψει στο πινακακι, αλλά νιώθω από χθες, 19η ημέρα πονακια περιόδου. Υπάρχει περίπτωση να είναι κάτι καλό ή μάλλον όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

 Κορίτσια καλησπέρα.

Περιμένω να αδιαθετησω στις 12/5 όπως έχω γράψει στο πινακακι, αλλά νιώθω από χθες, 19η ημέρα πονακια περιόδου. Υπάρχει περίπτωση να είναι κάτι καλό ή μάλλον όχι;

καλησπερα!!!κ εγω 12/5 περιμενω κ σημερα ξεκινησα να έχω πονακια...κ το προηγουμενο μηνα ειχα πονους 1 εβδομαδα πριν ερθει...μακαρι να σου εχει συμβει κατι καλο ..εξαλλου λενε οτι μοιαζουν τα συμπτωματα της περιοδου με αυτα της εγκυμοσυνης😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

3.5 χρόνια κορίτσι μου.. αργησα να το ψαξω γιατι είμαστε μικροι ηλικιακά και πέρσι ανακαλύψαμε τι μας δυσκολεύει

Καλημερα κοριτσι μου! Ωραια υπαρχει μεν καποιο προβληματάκι που σας παει πίσω ομως και μικροί ειστε και το έχετε διαγνώσει οποτε εχουμε  θετικό πρόσημο στην κατάσταση. Ολα θα πανε καλα ειμαι σίγουρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Μακάρι στις 12 του μήνα να μην σας έρθει😊😊

Εμένα και σήμερα 2. Μέρα αφαντει η κυρία... Σκέφτηκα να κάνω το τεστ σήμερα το πρωί μετά το χθεσινό αρνητικό αλλά είπα να περιμένω να το κανω αύριο αν δεν έχει εμφανιστεί.. Συνεχίζει να με πονάει η μέση μου και κάτω χαμηλά έχω πονακια και που και που κάτι τραβήγματα... 

Καλή μέρα σε όλες σας😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Μακάρι στις 12 του μήνα να μην σας έρθει😊😊

Εμένα και σήμερα 2. Μέρα αφαντει η κυρία... Σκέφτηκα να κάνω το τεστ σήμερα το πρωί μετά το χθεσινό αρνητικό αλλά είπα να περιμένω να το κανω αύριο αν δεν έχει εμφανιστεί.. Συνεχίζει να με πονάει η μέση μου και κάτω χαμηλά έχω πονακια και που και που κάτι τραβήγματα... 

Καλή μέρα σε όλες σας😊

Καλημεραααα! Ναι συμφωνώ αυριο να το κανεις εαν εισαι εστω και αχνό θα δείξει. Στο εύχομαι μεσα απο τη καρδιά μου. Αντε αφου δεν εκανα εγω την αρχή για τον μήνα Μάιο να τομή κανεις εσυ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα! Εντάξει ούτε ελβετικό ρολόι να ήμουνα.... κύκλος 28 ημερών 14η μέρα σήμερα ωορρηξία. Μάλλον Το πέτυχα αλλά βάζω και φώτο να δείτε το χθεσινό είναι πάνω και το σημερινό κάτω... Για να δούμε μπορεί να είμαι από εξωσωματικές αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία....

IMG_20200508_085725.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι σε λίγες μέρες να κρατάς ένα θετικό τεστ στο χέρι σου😊

Είμαι στην 32. Μέρα του κύκλου.. Με κύκλο 28-30 ημερών και με επαφές ελεύθερες 20. Και 21. Του κύκλου.. Τι να πω.. Θεωρώ λίγο αργά τις μέρες επαφές που είχαμε αλλά ποτέ δεν ξέρεις κιόλας.. Θα δείξει αύριο.. Πήρα τα τεστ της first step που δείχνουν μέχρι και 7 μέρες πριν αλλά χθες τίποτα χάχα και από τις επαφές έχουν περάσει και 12 μέρες.. Αντε να δούμε τι θα δούμε😊 και η άτιμη όμως δεν εμφανίζεται τουλάχιστον αν δεν είμαι εγκυος να αρχίσουμε τις νέες προσπάθειες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Εύχομαι σε λίγες μέρες να κρατάς ένα θετικό τεστ στο χέρι σου😊

Είμαι στην 32. Μέρα του κύκλου.. Με κύκλο 28-30 ημερών και με επαφές ελεύθερες 20. Και 21. Του κύκλου.. Τι να πω.. Θεωρώ λίγο αργά τις μέρες επαφές που είχαμε αλλά ποτέ δεν ξέρεις κιόλας.. Θα δείξει αύριο.. Πήρα τα τεστ της first step που δείχνουν μέχρι και 7 μέρες πριν αλλά χθες τίποτα χάχα και από τις επαφές έχουν περάσει και 12 μέρες.. Αντε να δούμε τι θα δούμε😊 και η άτιμη όμως δεν εμφανίζεται τουλάχιστον αν δεν είμαι εγκυος να αρχίσουμε τις νέες προσπάθειες.. 

Σου εύχομαι να είσαι!!! Αλλά κι αν δεν είσαι πάμε γερά πάλι στον επόμενο..... Χαρά και υγεία χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα και από μένα! Εντάξει ούτε ελβετικό ρολόι να ήμουνα.... κύκλος 28 ημερών 14η μέρα σήμερα ωορρηξία. Μάλλον Το πέτυχα αλλά βάζω και φώτο να δείτε το χθεσινό είναι πάνω και το σημερινό κάτω... Για να δούμε μπορεί να είμαι από εξωσωματικές αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία....

IMG_20200508_085725.jpg

Αυτο θα πει ρολόι. Πολυ καλο αυτο ο οργανισμός σου λειτουργεί τέλεια. Αντε αντε τωρα για αγκαλίτσες και Φιλακια ξαι σε λίγες μερες να μας στείλεις φωτο με τετοια τεστ αλλα σε μπλε χρωμα στο πλάι που ειναι τα hometests εγκυμοσύνης, και να μας ρωτάς: κορίτσια πείτε μου και εσείς οτι ειναι θετικό. Αντε αντε στο ευχομαιεύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...