Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναζητώ Μενοπουρ η Μπεμφολα 10+ εξωσωματικες 😭


Recommended Posts

στις On 25/4/2020 at 7:37 ΠΜ, ο/η Sunset13 είπε:

Συγνωμη για την καθυστέρηση δεν τα καταφέρνω πολύ καλά με το φόρουμ με μπερδεύει και δεν τα βλέπω όλα...

Πάνω απ όλα Χριστός Ανέστη και σε ευχαριστώ πολύ σεντρο πιθανότατα θα τα γράψω ...βοήθησε κάποια ανασφάλιστη Να σαι καλά 

Ωστόσο οικονόμου είναι φαρμακογενετιστης και όχι εξωσωματικος ...Μετά από 10 χρόνια ανακαλύψαμε ότι δεν δημιουργώ πλακούντα και πιθανότητα και η ανευριακη και η αποβολή να ήρθαν από εκεί....Επίσης και άλλα δύο θεματάκια πιο απλά.. Τώρα ξεκίνησα θεραπεία.και εύχομαι ελπίζω σε 3 μήνες μάξιμουμ να μπορώ κάνω την εξωσωματική μου 

Σου εύχομαι τα καλύτερα ολόψυχα 

Καλημέρα όταν λες δεν κάνεις πλακούντα το εννοείς; Πώς το επιβεβαιώσετε; Πάντως η ανε.βριακη κύηση έχει πλακούντα( τον εξετάζουν στον καρυωτυπο της να δουν λόγω ποιας χροσωμιας συνεβει.Γενικα αυτό που ξέρω από τις τόσες αποβολές είναι ότι για να έχεις εμφύτευση έχεις πλακούντα.αυτος εκκρινει τη χοριακη ορμόνη.Το αν η ποιότητα δεν είναι καλή δεν το ξέρω.Μπορεις να μου πεις όμως πως κατεληξες εκεί; Μ ενδιαφερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η santaloxilo είπε:

Καλημέρα όταν λες δεν κάνεις πλακούντα το εννοείς; Πώς το επιβεβαιώσετε; Πάντως η ανε.βριακη κύηση έχει πλακούντα( τον εξετάζουν στον καρυωτυπο της να δουν λόγω ποιας χροσωμιας συνεβει.Γενικα αυτό που ξέρω από τις τόσες αποβολές είναι ότι για να έχεις εμφύτευση έχεις πλακούντα.αυτος εκκρινει τη χοριακη ορμόνη.Το αν η ποιότητα δεν είναι καλή δεν το ξέρω.Μπορεις να μου πεις όμως πως κατεληξες εκεί; Μ ενδιαφερει

Καλησπέρα κορίτσι μου ...Μετά από εξετάσεις αρκετές δικες του κατέληξε ότι έχω κάποια θεματάκια θρομβου οκ ξεπερνιέται με ινοχεπ....Ότι.εχω θεμα.στον πλακούντα που θα κάνω μια θεραπεία 2 μηνών...Και ταυτόχρονα θα γεμίσω τις μπαταρίες τα.μιτοχόνδρια άμα έχεις ακούσει 

 

Τι να σου πω ...τα κάνω  ..ωστόσο έλεγα να μαζέψω και κάποια φυσικού γιατί κακα τα ψέμματα δεν με παίρνει ηλικιακά και μόλις σήμερα έδωσα ωάριο που δεν ήταν καλό....Δεν το γονιμοποίησαν καν ...άρα πολύ πιθανό αυτό που λέει για τις μπαταρίες μου να έχει δίκιο....

Ότι χρειαστείς μην διστάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα εγω εχω ενα bemfola σφραγισμενο αλλα εχει ληξει τελος του 19 ρωτα τον γιατρο σου αν κανει κ μπορεις να το χρησιμοποιησεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 25/4/2020 at 7:54 ΜΜ, ο/η Sunset13 είπε:

Κοίτα απ ότι λένε είναι καλός και έχει δώσει αρκετές εγκυμοσύνες .....μακαρι ...θα δούμε  ..τι να πω ..πλέον κρατάω και επιφύλαξη .....ωστόσο πάρε εάν θέλεις κάποια από τα παραπάνω.....να ενδυναμώσεις ανοσοποιητικό....Καλή επιτυχία ολόψυχα 

Καλησπέρα έψαχνες και arvekap ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...