Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι σιγά !!!μην σε νοιάζει ο κοσμος δεν τους το είπες ??

περα από τους συγγενείς μου δεν το ξέρει ο περίγυρος.. το κρατάω λίγο ακόμα.. Εσύ το λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Εγώ έχω ΠΗΤ 3/12 αχχχ τώρα που σας γράφω,είμαι χάλια!καπως καλύτερα απο πρίν γιατι κοιμήθηκα ένα μισάωρο,αλλα κορίτσια έφαγα μια χωριάτικη τυροπιτα στις 10 ώρα και απο εκεινη την ώρα με διελυσεεε!τετοια αναγουλαααα!ουυφφφ πλέον δεν μπορω να φαω τιποτα!οτι τρωω μετα ειμαι χαλια ολη μέρα!ουτε εγω κανω εμετο,αλλα υποφερω απ τις αναγουλες!ααα γινεσαι νονα??τι ομορφαααα!παντα αξια!μακαρι να εισαι καλυτερα αυριο κοριτσι μου να μην στο χαλασει..ατιμο πραγμα οι αναγουλες!!εγω πλεον ξεχασα πως ειναι να τρως κατι με ορεξη..και φυσικα μολις φαω αμεσως με πιανει..και ειμαι ετσι απο την αρχη...μακαρι να σταματησει σε καποια φασηηηη!!!

Εγώ @Nektarinaki_love & @Mantarini μόλις έφαγα σαρδέλες φούρνου κ μαρουλοσαλατατο πρωι Γαλατόπιτα πάντως λένε  ότι πρέπει να τρώμε μικρά σνακ για να αποφύγουμε την αναγούλα !! Εγώ δεν είχα όρεξη ούτε τα μαλλιά μου να στέγνωσω... @Starrr πως είσαι ?που να ξεκινήσουμε να πίνουμε και σίδηρο !χαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nektarinaki_love αχ ποσό ωραίο να διαβάζεις χαρούμενες τελικά ιστορίες!!! Εύχομαι να διαβάζω την εξέλιξη του μικρουλακι σου κ να το κρατήσεις αγκαλιά υγιέστατο κ καλοτυχο! 

3η .. ήταν πολύ ! Έχω θέματα κ τα ξέρω πλέον  ... κ προσπαθώ να βρω λύση! 

Δεν έχω πολύ στήριξη κ εξωσωματική μ το έχει αποκλείσει. Όπως κ να κάνει εξετάσεις. 

Νωρίς ακόμη.. σήμερα έκανα απόξεση! Θέλω το χρόνο μ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

περα από τους συγγενείς μου δεν το ξέρει ο περίγυρος.. το κρατάω λίγο ακόμα.. Εσύ το λες;

Όχι μόνο στους πρώτους συγγενείς και σε 2 φίλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ @Nektarinaki_love & @Mantarini μόλις έφαγα σαρδέλες φούρνου κ μαρουλοσαλατατο πρωι Γαλατόπιτα πάντως λένε  ότι πρέπει να τρώμε μικρά σνακ για να αποφύγουμε την αναγούλα !! Εγώ δεν είχα όρεξη ούτε τα μαλλιά μου να στέγνωσω... @Starrr πως είσαι ?που να ξεκινήσουμε να πίνουμε και σίδηρο !χαχχαχ

Εγώ καλά είμαι.... Νύστα έχω... Κ πονοσ στη μέση. Πήγαμε κ γιατρό όλα καλά.. Μεγάλωσε πολύ. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ καλά είμαι.... Νύστα έχω... Κ πονοσ στη μέση. Πήγαμε κ γιατρό όλα καλά.. Μεγάλωσε πολύ. ??

Μπράβο @Starrr πόσο εβδομάδων είσαι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπράβο @Starrr πόσο εβδομάδων είσαι ???

11 εβδομάδων ακριβώς. Αλλά το μωρό φαίνεται μεγαλύτερο 3 ημερών παραπάνω. Αλλά θα το δούμε στην αυχενική ξανά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

11 εβδομάδων ακριβώς. Αλλά το μωρό φαίνεται μεγαλύτερο 3 ημερών παραπάνω. Αλλά θα το δούμε στην αυχενική ξανά.... 

Μπραβοο ρε κορίτσι μου !!!άντε με το καλό ή Αυχενική !!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κορίτσια πως είστε σήμερα ?? @Mantarini πως πηγε η βαπτιση ??Καλή εβδομάδα !σε ολες μας !!!ωραίος καιρός !!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαλημερα κορίτσια πως είστε σήμερα ?? @Mantarini πως πηγε η βαπτιση ??Καλή εβδομάδα !σε ολες μας !!!ωραίος καιρός !!!!?????

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα!!! Ευτυχώς όλα καλά!! Βαφτισαμε τη μπουμπούκα ήταν μια κουκλίτσα... δάκρυ δεν έριξε.. και εγώ εχτές ήμουν μια χαρά.. λες και το φασόλι μου ήξερε ότι η μαμά πρέπει να είναι καλά..  

Σήμερα πήγα για εξετάσεις αίματος προγεννητικου.. Τέλος εβδομάδας θα πάρω τα αποτελέσματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα!!! Ευτυχώς όλα καλά!! Βαφτισαμε τη μπουμπούκα ήταν μια κουκλίτσα... δάκρυ δεν έριξε.. και εγώ εχτές ήμουν μια χαρά.. λες και το φασόλι μου ήξερε ότι η μαμά πρέπει να είναι καλά..  

Σήμερα πήγα για εξετάσεις αίματος προγεννητικου.. Τέλος εβδομάδας θα πάρω τα αποτελέσματα.. 

@Mantarini καλά αποτελέσματα κορίτσι μου  !!!πάντα αξία και με το καλό το μπεμπάκι σου !!!Εγώ μετρώ μέρες για το ραντεβού την επόμενη βδομάδα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Mantarini καλά αποτελέσματα κορίτσι μου  !!!πάντα αξία και με το καλό το μπεμπάκι σου !!!Εγώ μετρώ μέρες για το ραντεβού την επόμενη βδομάδα !!

Ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό τα μωράκια Μας!! ποτέ έχεις ραντεβού;; εγώ 22/5... ππφφ πολύς καιρός.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό τα μωράκια Μας!! ποτέ έχεις ραντεβού;; εγώ 22/5... ππφφ πολύς 

14/5 Έχω ραντεβού .Αλλά έχω να το δω από Μ.τριτη το μωράκι !!28/5 με το καλό ή Αυχενική ♡♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

14/5 Έχω ραντεβού .Αλλά έχω να το δω από Μ.τριτη το μωράκι !!28/5 με το καλό ή Αυχενική ♡♡♡♡

και εγώ 3/6 να το κάνουμε και αυτό να ηρεμήσουμε...  Όλα καλά να πάνε Παναγία μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

και εγώ 3/6 να το κάνουμε και αυτό να ηρεμήσουμε...  Όλα καλά να πάνε Παναγία μου!! 

Ναι άντε ρε κορίτσι αυτό περιμένω κ εγω !!!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα σε όλες σας! Εγώ σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό, πιστεύω σήμερα θα ακούσουμε την καρδούλα του, εχθές μπήκα στην 9 η εβδομάδα! Έχουμε να το δούμε από 15/4 και έχω άγχος να δω ότι όλα προχωράνε φυσιολογικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Georgia14 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα σε όλες σας! Εγώ σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό, πιστεύω σήμερα θα ακούσουμε την καρδούλα του, εχθές μπήκα στην 9 η εβδομάδα! Έχουμε να το δούμε από 15/4 και έχω άγχος να δω ότι όλα προχωράνε φυσιολογικά!

Με το καλό σου εύχομαι! όλα θα είναι πολύ καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/5/2019 at 10:32 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 Χρόνια πολλά πως είσαι κοπελα μου ??

 @μπεμπελουκα τι κανεις κοριτσι μου?Εγω καλα ειναι αν εξαιρεσεις αναγουλες κ εμετους κ ναυτιες κ ημικρανια.Κατα τα αλλα ειμαι μια χαρα,εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

14/5 Έχω ραντεβού .Αλλά έχω να το δω από Μ.τριτη το μωράκι !!28/5 με το καλό ή Αυχενική ♡♡♡♡

Εγω απο Μ Τεταρτη πηγα να το δω κ τωρα θα παω στις 9 του μηνα να το ξαναδω κ εχω αγχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

 @μπεμπελουκα τι κανεις κοριτσι μου?Εγω καλα ειναι αν εξαιρεσεις αναγουλες κ εμετους κ ναυτιες κ ημικρανια.Κατα τα αλλα ειμαι μια χαρα,εσυ?

Καλέ έσυ τα έχεις όλα!!! Κάνεις και εμετό κάθε μέρα? Εγώ μια φορά έκανα, αλλά αναγούλα κάθε μέρα σχεδόν όλη μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια... Εγώ 15 θα κάνω την αυχενική. Εάν κ το Σάββατο που πήγα στο γιατρό μου μέτρησε τη αυχενική διαφάνεια κ ήταν όλα φυσιολογικά. Ο ίδιος θα μου κάνει κ την αυχενική. Κ ήθελε να δει πως πάει. Αλλά με ξεαγχωσε αυτό όσο να ναι... Πρώτη φορά το είδαμε να κουνιέται πάνω κάτω.. Σε μια φάση μας γύρισε κ το ποπό του... Και έχουμε κ φωτογραφία που μας χαιρετάει ?? απίστευτα ήταν. Θα το καταευχαριστηθειτε στα επόμενα ραντεβού σας... ? Περίμενα 3.5 εβδομάδες. Αλλά τώρα δεν με νοιάζει...αφου τα είδα όλα καλά... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια... Εγώ 15 θα κάνω την αυχενική. Εάν κ το Σάββατο που πήγα στο γιατρό μου μέτρησε τη αυχενική διαφάνεια κ ήταν όλα φυσιολογικά. Ο ίδιος θα μου κάνει κ την αυχενική. Κ ήθελε να δει πως πάει. Αλλά με ξεαγχωσε αυτό όσο να ναι... Πρώτη φορά το είδαμε να κουνιέται πάνω κάτω.. Σε μια φάση μας γύρισε κ το ποπό του... Και έχουμε κ φωτογραφία που μας χαιρετάει ?? απίστευτα ήταν. Θα το καταευχαριστηθειτε στα επόμενα ραντεβού σας... ? Περίμενα 3.5 εβδομάδες. Αλλά τώρα δεν με νοιάζει...αφου τα είδα όλα καλά... ❤️

Τι ωραία!

τι εννοείς σου μέτρησε την αυχενική διαφάνεια? αυτό είναι άλλο από την εξέταση που κάνουμε που λέγεται αυχενική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω απο Μ Τεταρτη πηγα να το δω κ τωρα θα παω στις 9 του μηνα να το ξαναδω κ εχω αγχος!!!

Σχεδόν τις ίδιες μέρες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Georgia14 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα σε όλες σας! Εγώ σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό, πιστεύω σήμερα θα ακούσουμε την καρδούλα του, εχθές μπήκα στην 9 η εβδομάδα! Έχουμε να το δούμε από 15/4 και έχω άγχος να δω ότι όλα προχωράνε φυσιολογικά!

Όλα καλά θα πάνε ει Ναι πολύ ωραία να ακούς την καρδούλα ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...