Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σορρυ τώρα που το ξανά είδα 10 εβδομάδων κ 5 ημερών δηλαδή στην 11η εβδομάδα. Μπερδεύτηκα ? στις 15 Μαΐου θα την κάνω... Έχω μερικές μερούλες ακόμη... ?

Σουπερ !!!☺☺☺☺εγω στις 28/5!!αυριο μπαινω στην 8η εβδομαδα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 2/5/2019 at 5:53 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τελειααα!!!!!!!??πως ήταν η εμπειρία ,?που το είδες σχηματισμενο ?

Αχχχχ τέλεια ητανεεεε!!δεν ήθελα να φύγω απ τον υπέρηχο!βλεπω τις φωτο που μου εδωσε ο γιατρος και ειμαι μεσα στην χαρα?❤️Τώρα εχω την Τρίτη πάλι υπέρηχο και μετά μια και καλή στην αυχενική!εσύ ποτε θα πας να το δείς το αγαπάκι σου???τα υπολοιπα κορίτσια πως πάνε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αχχχχ τέλεια ητανεεεε!!δεν ήθελα να φύγω απ τον υπέρηχο!βλεπω τις φωτο που μου εδωσε ο γιατρος και ειμαι μεσα στην χαρα?❤️Τώρα εχω την Τρίτη πάλι υπέρηχο και μετά μια και καλή στην αυχενική!εσύ ποτε θα πας να το δείς το αγαπάκι σου???τα υπολοιπα κορίτσια πως πάνε???

@Nektarinaki_love γύρω στις 15 /5 Θα πάμε για τον υπερηχο που θα μαστε 10 εβδομάδων περίπου και 28/5 Για Αυχενική !!!δε ξέρεις πόσο πολύ θέλω νa πάω να δω πως μεγαλώνει άσε που λέω ότι θα θελα να μαι κάθε μέρα με μια κάμερα και να βλέπω ???κουνιόταν το μωράκι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love γύρω στις 15 /5 Θα πάμε για τον υπερηχο που θα μαστε 10 εβδομάδων περίπου και 28/5 Για Αυχενική !!!δε ξέρεις πόσο πολύ θέλω νa πάω να δω πως μεγαλώνει άσε που λέω ότι θα θελα να μαι κάθε μέρα με μια κάμερα και να βλέπω ???κουνιόταν το μωράκι ???

Αχχχ μια απ τα ιδιααα!!λέω μακάρι να μπορούσα να το βλέπω κάαααθε μέρα!!!!?και εγώ κάπου στις 21/5 υπολογίζω την αυχενική!τώρα την Τρίτη που θα πάω,λογικά θα μου πεί ο γιατρός ημερομηνία!δεν έχουμε μεγάλη διαφορά απ ότι βλέπω,μια εβδομάδα και κάτι ημέρες?ναι μωρεεε κουνιότανε το ζελεδάκι μουυυυ?και το δικό σου θα κουνιέται!έχω κατεβέσει και μια εφαρμογή πολύ ρεαλιστική!έχει και ήχο καρδιας του εμβρύου να φανταστείς!Pregnancy+ Λέγεται!αχχχ ανυπομονώ να δώ το φύλο!τρελαίνομαι για κοριτσάκι,αλλα απ την πρώτη στιγμή αισθάνομαι ότι έχω αγοράκι!γερό να είναι,και ας είναι ότι θέλει!εσύ τι νινάκι θα ήθελες να έχεις??απο συμπτώματα πως πάς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αχχχ μια απ τα ιδιααα!!λέω μακάρι να μπορούσα να το βλέπω κάαααθε μέρα!!!!?και εγώ κάπου στις 21/5 υπολογίζω την αυχενική!τώρα την Τρίτη που θα πάω,λογικά θα μου πεί ο γιατρός ημερομηνία!δεν έχουμε μεγάλη διαφορά απ ότι βλέπω,μια εβδομάδα και κάτι ημέρες?ναι μωρεεε κουνιότανε το ζελεδάκι μουυυυ?και το δικό σου θα κουνιέται!έχω κατεβέσει και μια εφαρμογή πολύ ρεαλιστική!έχει και ήχο καρδιας του εμβρύου να φανταστείς!Pregnancy+ Λέγεται!αχχχ ανυπομονώ να δώ το φύλο!τρελαίνομαι για κοριτσάκι,αλλα απ την πρώτη στιγμή αισθάνομαι ότι έχω αγοράκι!γερό να είναι,και ας είναι ότι θέλει!εσύ τι νινάκι θα ήθελες να έχεις??απο συμπτώματα πως πάς??

@Nektarinaki_love λες ότι η εφαρμογή είναι καλή να την κατεβάσω ??χμμ η αλήθεια είναι να Ναι γερο και να πάνε όλα καλά !!!κοριτσάκι θα θελα να σου πω ..αλλα κ τ αγοράκια ε χουν την γλυκά τους ..χμμμ από συμπτώματα :φουλφουλ  κόπωση ..αρκετο ύπνο ..λιγες ναυτιες  πονακια περιόδου λίγα τσιμπήματα κ που και που καμία κραμπα..εσυ ???πητμουεδωσε 13/12 ..επισης μου έδωσε κ ένα σχεδιάγραμμα με όλες τις εξετάσεις και περιόδους που πρέπει να πραγματοποιηθούν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love λες ότι η εφαρμογή είναι καλή να την κατεβάσω ??χμμ η αλήθεια είναι να Ναι γερο και να πάνε όλα καλά !!!κοριτσάκι θα θελα να σου πω ..αλλα κ τ αγοράκια ε χουν την γλυκά τους ..χμμμ από συμπτώματα :φουλφουλ  κόπωση ..αρκετο ύπνο ..λιγες ναυτιες  πονακια περιόδου λίγα τσιμπήματα κ που και που καμία κραμπα..εσυ ???πητμουεδωσε 13/12 ..επισης μου έδωσε κ ένα σχεδιάγραμμα με όλες τις εξετάσεις και περιόδους που πρέπει να πραγματοποιηθούν !!

Καλημέρα Μπεμπελούκα και σε όλα τα κορίτσια απ την συννεφιασμένη Θεσσαλονίκη!!!ναί,κατέβασε την,θα ξετρέλαθεις με το πόσο αληθινό δείχνει το μωράκι!αναλυτικά όλα ανα βδομάδα!εγώ απο συμπτώματα έχω αρκετές αναγούλες,κάποιες καούρες,καμιά κράμπα που και πού,πόνο στη μέση που  και πού,πολυυυυ ατονία και εγω,πρήξιμο στην κοιλιά,στο στήθος,μου μυρίζουνε όλα(ευτυχώς αυτο το σύμπτωμα ελαττώθηκε δε θα το άντεχα)και το χειρότερο μου είναι οτι όλη μέρα,ειδικά μετα που θα φάω είτε αλμυρό είτε γλυκό μετά το στόμα μου εχει μια απαίσια γεύση!πραγματικά δεν την παλεύω με αυτό!κατα τα άλλα καλά!εντάξει,δεν παραπονιέμαι,καλή εγκυμοσύνη έχω μέχρι στιγμής..υπάρχουν και χειρότερα!το αλλο που δεν με τραβάνε καθόλου τα γλυκά???που εγώ δεν ζούσα χωρίς γλυκά!σπάνια θα φάω...αυτά τα λίγα!χαχαχααχ αα 13/12 έχεις ΠΗΤ 10 ημέρες μετά απο μένα!!!? α ναι σου έδωσε τέτοιο σχεδιάγραμμά?εμένα όχι!λογικά θα μου τις λέει αυτός πότε είναι να κάνω τι!άντε να έρθει η Τρίτη!σάν φαντάρος μετράω τις ημέρες 3 και σήμερα!χααχχααχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρα Μπεμπελούκα και σε όλα τα κορίτσια απ την συννεφιασμένη Θεσσαλονίκη!!!ναί,κατέβασε την,θα ξετρέλαθεις με το πόσο αληθινό δείχνει το μωράκι!αναλυτικά όλα ανα βδομάδα!εγώ απο συμπτώματα έχω αρκετές αναγούλες,κάποιες καούρες,καμιά κράμπα που και πού,πόνο στη μέση που  και πού,πολυυυυ ατονία και εγω,πρήξιμο στην κοιλιά,στο στήθος,μου μυρίζουνε όλα(ευτυχώς αυτο το σύμπτωμα ελαττώθηκε δε θα το άντεχα)και το χειρότερο μου είναι οτι όλη μέρα,ειδικά μετα που θα φάω είτε αλμυρό είτε γλυκό μετά το στόμα μου εχει μια απαίσια γεύση!πραγματικά δεν την παλεύω με αυτό!κατα τα άλλα καλά!εντάξει,δεν παραπονιέμαι,καλή εγκυμοσύνη έχω μέχρι στιγμής..υπάρχουν και χειρότερα!το αλλο που δεν με τραβάνε καθόλου τα γλυκά???που εγώ δεν ζούσα χωρίς γλυκά!σπάνια θα φάω...αυτά τα λίγα!χαχαχααχ αα 13/12 έχεις ΠΗΤ 10 ημέρες μετά απο μένα!!!? α ναι σου έδωσε τέτοιο σχεδιάγραμμά?εμένα όχι!λογικά θα μου τις λέει αυτός πότε είναι να κάνω τι!άντε να έρθει η Τρίτη!σάν φαντάρος μετράω τις ημέρες 3 και σήμερα!χααχχααχααχ

Καλή μέρα @Nektarinaki_love και Αθήνα συννεφιά και έριξε κ λίγη βροχούλα κάποια στιγμή .. για τις μυρωδιές άλλο τίποτα και νιώθω αρκετά στεγνό το στόμα μου παρόλο που πίνω αρκετό νερό κ χυμούς ...χαχαχ σε καταλαβαίνω έλα πέρασε κ η σημερινή ..την κατέβασα την εφαρμογή θέλω να κάτσω να την επεξεργασθώ είναι κ στα αγγλικά βλέπεις μια ξεχασμένη υπόθεση από τότε που πήρα lower χαχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλή μέρα @Nektarinaki_love και Αθήνα συννεφιά και έριξε κ λίγη βροχούλα κάποια στιγμή .. για τις μυρωδιές άλλο τίποτα και νιώθω αρκετά στεγνό το στόμα μου παρόλο που πίνω αρκετό νερό κ χυμούς ...χαχαχ σε καταλαβαίνω έλα πέρασε κ η σημερινή ..την κατέβασα την εφαρμογή θέλω να κάτσω να την επεξεργασθώ είναι κ στα αγγλικά βλέπεις μια ξεχασμένη υπόθεση από τότε που πήρα lower χαχχχχχχχ

Αχ απο στεγνο στομαααα αλλο τιποτα!ενα ποταμι νερο να πιωωωω παλι στεγνο ειναι,αστο!!!!δεν πειραζει μωρε,θα εξασκησεις τα αγγλικα σου!χιχιχιχι θα ενθουσιαστεις με την εφαρμογη παντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αχ απο στεγνο στομαααα αλλο τιποτα!ενα ποταμι νερο να πιωωωω παλι στεγνο ειναι,αστο!!!!δεν πειραζει μωρε,θα εξασκησεις τα αγγλικα σου!χιχιχιχι θα ενθουσιαστεις με την εφαρμογη παντως!!!

Τέλεια !!!!λοιπόν άκου κάτι για το φύλο που λένε οι παλαιές βάλε σε ένα σπογκο τη βέρα σου κρέμασε την και κράτα την πάνω από τη κοιλίτσα σου αν κάνει κυκλικές κινήσεις ει να αγόρι αν πηγαίνει μπρος πίσω είναι κορίτσι χαχαχχαχα δε ξέρω κατά πόσον ισχύει !!!με τα δες το παραπάνω πινακακι με τις ηλικίες και την σύλληψη !!γερό ναναι και ότι ναναι το μωράκι μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τέλεια !!!!λοιπόν άκου κάτι για το φύλο που λένε οι παλαιές βάλε σε ένα σπογκο τη βέρα σου κρέμασε την και κράτα την πάνω από τη κοιλίτσα σου αν κάνει κυκλικές κινήσεις ει να αγόρι αν πηγαίνει μπρος πίσω είναι κορίτσι χαχαχχαχα δε ξέρω κατά πόσον ισχύει !!!με τα δες το παραπάνω πινακακι με τις ηλικίες και την σύλληψη !!γερό ναναι και ότι ναναι το μωράκι μας 

ΧΑαχαχχαχα τα εκανα νομιζεις δε τα έκανα???όλα αγοράκι μου βγάζουν!και με την βέρα και με το σταυρό και το πινακάκι το κινέζικο και με μαγειρική σοδα(μέχρι εκεί έφτασε η χάρη μου  χαχαχαχα) αγόρι αγόρι αγόρι σε όλα!!!!χαχαχαχα το πήρα απόφαση!άσε που απ την στιγμή που είδα το τέστ θετικό,είπα αγόρι!έτσι αισθάνομαι!εσύ τα έκανες αυτά?τι σου βγάζουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

ΧΑαχαχχαχα τα εκανα νομιζεις δε τα έκανα???όλα αγοράκι μου βγάζουν!και με την βέρα και με το σταυρό και το πινακάκι το κινέζικο και με μαγειρική σοδα(μέχρι εκεί έφτασε η χάρη μου  χαχαχαχα) αγόρι αγόρι αγόρι σε όλα!!!!χαχαχαχα το πήρα απόφαση!άσε που απ την στιγμή που είδα το τέστ θετικό,είπα αγόρι!έτσι αισθάνομαι!εσύ τα έκανες αυτά?τι σου βγάζουν???

Εγώ είμαι 30 δεν τα έχω κλείσει ακόμη δεν ξέρω ποια ηλικία να πιάσω  η σύλληψη έγινε Μάρτη .Αυτό με τη σόδα δε το ξέρω για πεςςςςςς τώρα για τη βέρα το έκανα και βγήκε κορίτσι τι ν πωωωωωωω δε ξέρω ο άντρας μου τι άλλο από αγόρι Θελει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ είμαι 30 δεν τα έχω κλείσει ακόμη δεν ξέρω ποια ηλικία να πιάσω  η σύλληψη έγινε Μάρτη .Αυτό με τη σόδα δε το ξέρω για πεςςςςςς τώρα για τη βέρα το έκανα και βγήκε κορίτσι τι ν πωωωωωωω δε ξέρω ο άντρας μου τι άλλο από αγόρι Θελει

Πότε τα κλείνεις???δλδ τώρα στον περίγυρο σου λές 29?αν λες 29 το 29 θα βάλεις.οπως εγω έβαλα το 31 τον Νοεμβριο μπαινω στα 32.ότι ηλικία λες αυτήν θα βάλεις.λοιπόν με την σόδα: το πρωί που θα πάς για τσίσα,θα κάνεις τσίσα σε ένα κυπελάκι ας πούμε και θα ρίξεις μέσα 2 κουταλιές της σούπας μαγειρική σόδα..αν κάνει αφρό σαν μπύρα είναι αγόρακι λένε αν δεν κάνει τίποτα και παραμείνει έτσι είναι κοριτσάκι!!καλά βέβαια τίποτα δεν είναι απόλυτο,αλλά έτσι για την πλάκα μωρέ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Πότε τα κλείνεις???δλδ τώρα στον περίγυρο σου λές 29?αν λες 29 το 29 θα βάλεις.οπως εγω έβαλα το 31 τον Νοεμβριο μπαινω στα 32.ότι ηλικία λες αυτήν θα βάλεις.λοιπόν με την σόδα: το πρωί που θα πάς για τσίσα,θα κάνεις τσίσα σε ένα κυπελάκι ας πούμε και θα ρίξεις μέσα 2 κουταλιές της σούπας μαγειρική σόδα..αν κάνει αφρό σαν μπύρα είναι αγόρακι λένε αν δεν κάνει τίποτα και παραμείνει έτσι είναι κοριτσάκι!!καλά βέβαια τίποτα δεν είναι απόλυτο,αλλά έτσι για την πλάκα μωρέ!!!!

Το Σεπτέμβριο τα κλείνω !!30 λέω στον περίγυρο !!!χα  α χαχαχα θα το δοκιμάσω !!!Μόνο πρωι γίνεται αυτό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Το Σεπτέμβριο τα κλείνω !!30 λέω στον περίγυρο !!!χα  α χαχαχα θα το δοκιμάσω !!!Μόνο πρωι γίνεται αυτό ?

Οπότε στο 29 θα κοιτάξεις ρε συ.είναι νωρίς ακόμη για το 30.βιάζεσαι να μεγαλώσεις???αχχααχαχ ναι με πρωινά ούρα γίνεται!κάντο αυριο το πρωί να δούμεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Οπότε στο 29 θα κοιτάξεις ρε συ.είναι νωρίς ακόμη για το 30.βιάζεσαι να μεγαλώσεις???αχχααχαχ ναι με πρωινά ούρα γίνεται!κάντο αυριο το πρωί να δούμεεεε!!!!!

Οκκκ τότε μάλλον αγοριιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Οκκκ τότε μάλλον αγοριιι

Χαχαχα ούτε εσύ λοιπόν τον γλυτώνεις τον γιό!!μωρε γερά να είνα τα ψυχουλινάκια και ας είναι ό,τι θέλουν!άντε να δούμε τι θα μας δείξει αύριο και η σόδα!χιχιχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/5/2019 at 11:21 ΠΜ, ο/η Nanouka1 είπε:

Εμένα δυστυχώς για 3η φορά όσα όνειρα μπορούσα να κάνω.. παλινδρομη κύηση ξανά. 

Εύχομαι να ρθουν επιτέλους οι καλύτερες γιορτές για όλο το κόσμο!!!!

κοριτσάκι μου.. Πόσο στεναχωρήθηκα.. μάζεψε τις δυνάμεις σου και κάνε εξετάσεις να δεις γιατί συμβαίνει αυτό.. θρομβοφιλιά έχεις κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nektarinaki_love ποτέ έχεις πητ;; εγώ και η @Μπεμπελουκα είμαστε μαζί..  

εγώ από εχτές έχω πεθάνει από τις αναγουλες.. Θέλω να μαι ξαπλωμένη.. Αύριο γίνομαι και νονά.. Πώς θα την παλεψω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@Nektarinaki_love ποτέ έχεις πητ;; εγώ και η @Μπεμπελουκα είμαστε μαζί..  

εγώ από εχτές έχω πεθάνει από τις αναγουλες.. Θέλω να μαι ξαπλωμένη.. Αύριο γίνομαι και νονά.. Πώς θα την παλεψω;;

Μπράβο @Mantarini κράτα γερά και αν δεις ότι ζορίζεσαιναπας  να ξαπλώσεις !!!τι όμορφο !!που θα γίνεις νονά ...τωρα που είσαι εγκυουλα!!!Έχεις πολύ αναγούλα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπράβο @Mantarini κράτα γερά και αν δεις ότι ζορίζεσαιναπας  να ξαπλώσεις !!!τι όμορφο !!που θα γίνεις νονά ...τωρα που είσαι εγκυουλα!!!Έχεις πολύ αναγούλα ??

ναι σε σημείο που τρέχω στη λεκάνη για εμετό αλλά τελικά δεν κάνω..  Και νομίζω αυτό είναι το χειρότερο.. αν έκανα ίσως να ξελαφρωνα κάπως..  είδες πως έτυχε;; είναι μεγαλόσωμη  η μπεμπουλα οπότε θα την κρατάει μόνο ο άντρας μου.. αχ μακάρι να πάνε όλα καλά.. να μην έχω αναγουλες αύριο εκείνη την ώρα και γίνω ρεζίλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

ναι σε σημείο που τρέχω στη λεκάνη για εμετό αλλά τελικά δεν κάνω..  Και νομίζω αυτό είναι το χειρότερο.. αν έκανα ίσως να ξελαφρωνα κάπως..  είδες πως έτυχε;; είναι μεγαλόσωμη  η μπεμπουλα οπότε θα την κρατάει μόνο ο άντρας μου.. αχ μακάρι να πάνε όλα καλά.. να μην έχω αναγουλες αύριο εκείνη την ώρα και γίνω ρεζίλι...

Ναι σιγά !!!μην σε νοιάζει ο κοσμος δεν τους το είπες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@Nektarinaki_love ποτέ έχεις πητ;; εγώ και η @Μπεμπελουκα είμαστε μαζί..  

εγώ από εχτές έχω πεθάνει από τις αναγουλες.. Θέλω να μαι ξαπλωμένη.. Αύριο γίνομαι και νονά.. Πώς θα την παλεψω;;

Εγώ έχω ΠΗΤ 3/12 αχχχ τώρα που σας γράφω,είμαι χάλια!καπως καλύτερα απο πρίν γιατι κοιμήθηκα ένα μισάωρο,αλλα κορίτσια έφαγα μια χωριάτικη τυροπιτα στις 10 ώρα και απο εκεινη την ώρα με διελυσεεε!τετοια αναγουλαααα!ουυφφφ πλέον δεν μπορω να φαω τιποτα!οτι τρωω μετα ειμαι χαλια ολη μέρα!ουτε εγω κανω εμετο,αλλα υποφερω απ τις αναγουλες!ααα γινεσαι νονα??τι ομορφαααα!παντα αξια!μακαρι να εισαι καλυτερα αυριο κοριτσι μου να μην στο χαλασει..ατιμο πραγμα οι αναγουλες!!εγω πλεον ξεχασα πως ειναι να τρως κατι με ορεξη..και φυσικα μολις φαω αμεσως με πιανει..και ειμαι ετσι απο την αρχη...μακαρι να σταματησει σε καποια φασηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini σε ευχαριστώ ! 

Ο μη διπλασιασμός χοριακης παρόλο που άκουσα καρδιά έπρεπε να μην ελπίζω... 

αρνητικη στην θρομβοφιλια αλλά στην πρώτη απόξεση έκανα θρόμβο!!! Όποτε κάνω προληπτικά με το που μάθω. 

Εχω κάνει σχεδόν τα πάντα από εξετάσεις... πονάει το θέμα! 

Απολαύστε την εγκυμοσύνη σας! Τέλεια τα όνειρα!!! Με αυτά ζω... για να δω πως θα μαζέψω τα κομμάτια μ όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nanouka1 είπε:

@Mantarini σε ευχαριστώ ! 

Ο μη διπλασιασμός χοριακης παρόλο που άκουσα καρδιά έπρεπε να μην ελπίζω... 

αρνητικη στην θρομβοφιλια αλλά στην πρώτη απόξεση έκανα θρόμβο!!! Όποτε κάνω προληπτικά με το που μάθω. 

Εχω κάνει σχεδόν τα πάντα από εξετάσεις... πονάει το θέμα! 

Απολαύστε την εγκυμοσύνη σας! Τέλεια τα όνειρα!!! Με αυτά ζω... για να δω πως θα μαζέψω τα κομμάτια μ όμως 

Ποσο συγκινητικά αυτά που γράφεις κοπέλα μου..εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου..μάζεψε τα κομμάτια σου και συνέχισε..είμαστε δυνατές εμείς οι γυναίκες...βιοχημικές και αποβολές δεν πέρασα,αλλα πέρασα δύσκολα μέχρι να κρατήσω ένα θετικό τέστ στα χέρια μου..με πολύ κλάμα και πόνο..2 χρόνια προσπαθειών με σοβαρό θέμα στο σπέρμα,με χειρουργείο κιρσοκήλης με μία εξωσωματική τον Δεκέμβριο που μας πέρασε αποτυχημένη...με πόνο,κλάμα...ημουνα να πεθάνω απ την λύπη οταν απέτυχε η εξωσωματικη γιατι εκει πονταρα τα ονειρα μου..γιατι με το σπερμα μας η φυσικη συλληψη ητανε τοσο αδυνατη...και ομως μια βδομαδα πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος,ειμασταν στο κεντρο και κανονιζαμε τις διαδικασιες για την επομενη εξωσωματικη που την προγραμματιζαμε για Σεπτεμβριο..και απ το πουθενα μου ηρθε το σπορακι και παει και πολυ καλα μεχρι στιγμης..ακομη τρεμω να το πιστεψω..για ολους εχει ο θεουλης..ολα καλα θα σου πανε και θα σου ερθει το σπορακι,θα το δεις...μια μεγαλη αγκαλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;
    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...