Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nanouka1 είπε:

Πολυ καλα το μέγεθος ωραία !!!! 

Εγω Παρασκευή πάω .... Για να δούμε ποσο έχει μεγαλώσει! 

Θυμάμαι την δεύτερη φορά στην 8η εβδομάδα ήταν 1,7 , ποσο πρέπει να ειναι άραγε την 7η ; 

όλα καλά θα Είναι!! μην αγχώνεσαι.. θα περιμένουμε τα νέα Σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσιααα!Χριστός Ανέστη,χρόνια πολλά!!!είμαι και εγώ στις μανούλες Δεκεμβρίου σύμφωνα με την τελευταία μου περίοδο 26/2 με βγάζει ΠΗΤ 3/12  σήμερα είμαι 9+1 παρ ολο που χθές ο υπέρηχος με έδειξε 9+4 μεγάλωσε το σποράκι μουυ εχει και ποδαράκια!και κουνίοτανε κιόλας!απιστευτο!δεν ηθελα να φυγω απ τον υπέρηχο!το μεγεθος του ειναι 2.68 cm με το καλό σε όλες μας κορίτσια!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια. Χρονια πολλα. Ειμαι στην 6η εβδομαδα και αν ολα πανε καλα το μπεμπε θα ερθει τελη Δεκεμβρη. Την Δευτερα εχω ραντεβου για τον πρωτο υπερηχο.... Ειχα μια παλινδρομη περυσι και οπως καταλαβαινετε τρεμω... Ελπιζω να πανε ολα καλα και σε μενα και σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η vamous35 είπε:

Καλησπερα κοριτσια. Χρονια πολλα. Ειμαι στην 6η εβδομαδα και αν ολα πανε καλα το μπεμπε θα ερθει τελη Δεκεμβρη. Την Δευτερα εχω ραντεβου για τον πρωτο υπερηχο.... Ειχα μια παλινδρομη περυσι και οπως καταλαβαινετε τρεμω... Ελπιζω να πανε ολα καλα και σε μενα και σε ολες μας!

Να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η satya είπε:

Να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε καλά!

Σε ευχαριστω πολυ. Είμαι πολύ αισιοδοξη γενικα απλά οποιος καει στο χυλό φυσαει και το γιαούρτι... Να σημερα για παραδειγμα ειχα λίγα ροζ υγρα αλλα δεν το αφηνω να με πάρει απο κάτω αν και τρόμαξα ειναι η αληθεια. Εκανα μια χοριακη το πρωι και αυριο μαλλον θα με δει κι ο γιατρος μου. Καμια κοπελα με ανάλογη εμπειρία;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vamous35 κορίτσι μ πίστη ! Άγχος υπάρχει το καταλαβαίνω αλλα δεν μπορούμε να κάνουμε τπτ! 

2 παλινδρομες εγω κ έγκυος 7 κ 3  σημερα .. Αυριο πάω στον γιατρό μ να με δει, εχω ακούσει καρδούλα κ καλή η πρωτη Crl παρόλο που δεν είχα διπλασιασμό χοριακης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@Μπεμπελουκα πότε έκλεισες για αυχενική διαφάνεια?? Εγώ σήμερα τους πήρα τηλ και μου είπαν 3/6. 

@Mantarini 28/5 !!!Που έκλεισες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/5/2019 at 1:58 ΜΜ, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Γεια σας κοριτσιααα!Χριστός Ανέστη,χρόνια πολλά!!!είμαι και εγώ στις μανούλες Δεκεμβρίου σύμφωνα με την τελευταία μου περίοδο 26/2 με βγάζει ΠΗΤ 3/12  σήμερα είμαι 9+1 παρ ολο που χθές ο υπέρηχος με έδειξε 9+4 μεγάλωσε το σποράκι μουυ εχει και ποδαράκια!και κουνίοτανε κιόλας!απιστευτο!δεν ηθελα να φυγω απ τον υπέρηχο!το μεγεθος του ειναι 2.68 cm με το καλό σε όλες μας κορίτσια!❤️

Τελειααα!!!!!!!??πως ήταν η εμπειρία ,?που το είδες σχηματισμενο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Mantarini 28/5 !!!Που έκλεισες ??

Θεσσαλονίκη στον Σπηλιοπουλο.. συνεργάζεται με το γιατρό μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Θεσσαλονίκη στον Σπηλιοπουλο.. συνεργάζεται με το γιατρό μου..

Τέλεια εγώ στον Παπαναγιωτου συνεργάζεται και αυτός με τον γιατρό μου !ξεκίνησες σίδηρο η μαγνήσιο ??Εγώ συνεχίζω fylicinκ πολυβιταμινες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.... Κ εγώ απιρνω φελισιν σιδηρο και προγεστερόνη το βράδυ... Περιμένουμε πως κ πως το Σάββατο να το δούμε σχηματισμενο.... Τώρα κανονικά θα κουνιέται πολύ. Αλλά δεν το χουμε δει. Έχουμε να πάμε 3 εβδομάδες. Δεν περνούσαν με τίποτα... Σαν αιώνας μου χει φανεί.... Εγώ είμαι 11 εβδομάδων και 5 ημερών... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τέλεια εγώ στον Παπαναγιωτου συνεργάζεται και αυτός με τον γιατρό μου !ξεκίνησες σίδηρο η μαγνήσιο ??Εγώ συνεχίζω fylicinκ πολυβιταμινες 

μόνο filicine παίρνω για την ώρα.. μου γράψε να κάνω τον προγεννητικο και θα δούμε αν θα χρειαστεί κάτι άλλο..  αχ @Starrr μου  τι τέλεια!!! άντε με το καλό!! Εμείς είδαμε  μια γαρίδουλα στο τελευταίο υπέρηχο και θα ξαναπάμε και εμείς σε 3 βδομάδες..  ππφφ πως θα περάσει ο καιρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

μόνο filicine παίρνω για την ώρα.. μου γράψε να κάνω τον προγεννητικο και θα δούμε αν θα χρειαστεί κάτι άλλο..  αχ @Starrr μου  τι τέλεια!!! άντε με το καλό!! Εμείς είδαμε  μια γαρίδουλα στο τελευταίο υπέρηχο και θα ξαναπάμε και εμείς σε 3 βδομάδες..  ππφφ πως θα περάσει ο καιρός...

Και εγώ σε αυτό είχα μείνει. Άστα... Υπομονή. Μετρούσαν τις μέρες σα τους φαντάρους....!!!!. Εγώ έπαιρνα κ σιδηρο από πριν.. Οπότε συνέχισα... Κ ευτυχώς γιατί μου είχε πέσει πολύ ο αιματοκρίτης. ? Αλλά δεν πειράζει.. Θα ξανά ανέβει που θα πάει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και Χριστός Ανέστη! Εγώ την Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό και πιστεύω να ακούσουμε την καρδούλα θα έχω μπει στην 9 η εβδομάδα! Έχω άγχος μέχρι να έρθει η ώρα με το καλό για αυχενική κ με το καλό η αμνιοπαρακέντηση να είναι καλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δυστυχώς για 3η φορά όσα όνειρα μπορούσα να κάνω.. παλινδρομη κύηση ξανά. 

Εύχομαι να ρθουν επιτέλους οι καλύτερες γιορτές για όλο το κόσμο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nanouka1 είπε:

Εμένα δυστυχώς για 3η φορά όσα όνειρα μπορούσα να κάνω.. παλινδρομη κύηση ξανά. 

Εύχομαι να ρθουν επιτέλους οι καλύτερες γιορτές για όλο το κόσμο!!!!

@Νanouka1 μου τι να πω...ευχομαι να μεινεις δυνατη και να συνεχισεις και να στο ανταποδωσει ο Θεος διπλα!!! εκανες εξετασεις να δεις απο τι προεκυψε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο η απόξεση.

Θα το στείλουν για καρυοτυπο.

Μ ανέφερε ότι μάλλον έχω κακής ποιότητα ωάρια. Δεν είπαμε παραπάνω πράγματα... προσπαθώ να συνιδιτοποιήσω τι έχει γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nanouka1 είπε:

Αύριο η απόξεση.

Θα το στείλουν για καρυοτυπο.

Μ ανέφερε ότι μάλλον έχω κακής ποιότητα ωάρια. Δεν είπαμε παραπάνω πράγματα... προσπαθώ να συνιδιτοποιήσω τι έχει γίνει...

απο  δω και περα σου ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!! ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περνας...οταν το διαβασα λεω  τι γινεται?δν το πιστευω...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Nanouka1 είπε:

Αύριο η απόξεση.

Θα το στείλουν για καρυοτυπο.

Μ ανέφερε ότι μάλλον έχω κακής ποιότητα ωάρια. Δεν είπαμε παραπάνω πράγματα... προσπαθώ να συνιδιτοποιήσω τι έχει γίνει...

Λυπάμαι πάρα πολύ! μην το βάζεις κάτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια.... Κ εγώ απιρνω φελισιν σιδηρο και προγεστερόνη το βράδυ... Περιμένουμε πως κ πως το Σάββατο να το δούμε σχηματισμενο.... Τώρα κανονικά θα κουνιέται πολύ. Αλλά δεν το χουμε δει. Έχουμε να πάμε 3 εβδομάδες. Δεν περνούσαν με τίποτα... Σαν αιώνας μου χει φανεί.... Εγώ είμαι 11 εβδομάδων και 5 ημερών... 

@Starrr άντε με το καλό !!τι ωραία νέα πήγατε για Αυχενική ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Starrr άντε με το καλό !!τι ωραία νέα πήγατε για Αυχενική ??

Σορρυ τώρα που το ξανά είδα 10 εβδομάδων κ 5 ημερών δηλαδή στην 11η εβδομάδα. Μπερδεύτηκα ? στις 15 Μαΐου θα την κάνω... Έχω μερικές μερούλες ακόμη... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nanouka1 είπε:

Αύριο η απόξεση.

Θα το στείλουν για καρυοτυπο.

Μ ανέφερε ότι μάλλον έχω κακής ποιότητα ωάρια. Δεν είπαμε παραπάνω πράγματα... προσπαθώ να συνιδιτοποιήσω τι έχει γίνει...

Κορίτσι μου γλυκό το κεφάλι ψηλά. Συνέχισε να προχωράς μπροστά. Όλα για κάποιο λόγο γίνονται και όταν με το καλό κρατήσεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου θα τα ξεχάσεις όλα. Η σκέψη μου μαζί σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...