Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 47 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

 

Θα περπατήσουν κ θα λέτε καλα καθόσουν χαχαχαχαχαχα

σας αγαπάω τρελομανουλες 🤣🤣🤣🤣😘😘😘

Ήδη την κυνηγάω όλη μέρα... Τι άλλο θα ζήσουμε;;;;;🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@despoina46 ωρες ωρες δ την παλευω καθολου. Θελω να τα πνιξω κ τα δύο 😂. Απλά καποια βραδια ειναξ καλυτερα απο τα αλλα κ παιρνουμε μια ανασα. Οσο για τη δουλεια εμενα μ κανει πολύ καλο π πηγαινω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Ήδη την κυνηγάω όλη μέρα... Τι άλλο θα ζήσουμε;;;;;🤣🤣

Καλομελέτα κ σου ερχετε!!!!
τα ντουλάπια καλα κλειστά και εχε ενα μόνο με ταπεράκια κ κατσαρόλες για να γλυτώσεις!!!

η κορη μ χθες παραλείφθηκε με την sudocream κ επειδη περίσσευε κρεμα άλειψε κ το καλοριφέρ 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλομελέτα κ σου ερχετε!!!!
τα ντουλάπια καλα κλειστά και εχε ενα μόνο με ταπεράκια κ κατσαρόλες για να γλυτώσεις!!!

η κορη μ χθες παραλείφθηκε με την sudocream κ επειδη περίσσευε κρεμα άλειψε κ το καλοριφέρ 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Είπε να το περάσει κ αυτό ένα χεράκι. 🤣🤣🤣Τα ντουλάπια τα ανοίγει κ πιάνει τα χέρια της κ κλαίει. Μα δεν τα προλαβαίνεις τα άτιμα!! Καλά σήμερα είχαμε ένα υπέροχο βράδυ. Ανά 45 λεπτά 😴😴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@despoina46 ωρες ωρες δ την παλευω καθολου. Θελω να τα πνιξω κ τα δύο 😂. Απλά καποια βραδια ειναξ καλυτερα απο τα αλλα κ παιρνουμε μια ανασα. Οσο για τη δουλεια εμενα μ κανει πολύ καλο π πηγαινω. 

Εδώ με ένα έχω τρελαθεί, που να είχα δύο. Κουράγιο είσαι ηρωίδα 👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/10/2020 at 3:05 ΜΜ, ο/η netspirit είπε:

 

Θα περπατήσουν κ θα λέτε καλα καθόσουν χαχαχαχαχαχα

σας αγαπάω τρελομανουλες 🤣🤣🤣🤣😘😘😘

Να κοιμάμαι κ δε με νοιάζει... Ούτε η αλλιωσ κ τώρα δε το προλαβαίνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Να κοιμάμαι κ δε με νοιάζει... Ούτε η αλλιωσ κ τώρα δε το προλαβαίνω... 

Σημερα πηγαμε γιατρο για μετρήσεις.. το θεριό μ δεν καθόταν ήσυχο λεπτό 

με το ζορι τη μετρήσαμε 🤣🤣🤣

Ποιασαμε κ τα 8.000 οποτε ηρεμησα λιγο γιατι τελευταία δεν επαιρνε καθολου αλλα πως να παρει αφου τρώει τρώει κ δν κάθεται κατω τον κωλο της :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Σημερα πηγαμε γιατρο για μετρήσεις.. το θεριό μ δεν καθόταν ήσυχο λεπτό 

με το ζορι τη μετρήσαμε 🤣🤣🤣

Ποιασαμε κ τα 8.000 οποτε ηρεμησα λιγο γιατι τελευταία δεν επαιρνε καθολου αλλα πως να παρει αφου τρώει τρώει κ δν κάθεται κατω τον κωλο της :)

Αυτό ακριβώς... Δε κάθονται δευτερόλεπτα.!!! Κ μεις σε καμία δεκαριά μέρες θα χουμε το ραντεβού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Σημερα πηγαμε γιατρο για μετρήσεις.. το θεριό μ δεν καθόταν ήσυχο λεπτό 

με το ζορι τη μετρήσαμε 🤣🤣🤣

Ποιασαμε κ τα 8.000 οποτε ηρεμησα λιγο γιατι τελευταία δεν επαιρνε καθολου αλλα πως να παρει αφου τρώει τρώει κ δν κάθεται κατω τον κωλο της :)

8 κιλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

8 κιλά; 

Ναι!!! Αυτή εδώ ειναι μινιόν έκδοση 🤣🤣🤣

Μικροκαμωμενη συγκριτικά με τη μεγαλη :)  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 16/11/2020 at 4:24 ΜΜ, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσια τι κανετε; Πως τα πανε τα καμάρια σας;;;

Γεια σου βρε συμπατριώτισσα!! χρονίζουν τα γιαβρακια μας τέλος του μήνα! της παρήγγειλα ήδη την τούρτα αλλά μεταξύ μας θα σβήσουμε τα κεράκια. Εμάς η μικρή μας έχει τρελάνει... κοιμάται 9-9.30 αλλά 4 ή 5 το πρωί είναι όρθια έτοιμη για παιχνίδι... τα έχουμε δει όλα!! το πήρα απόφαση πλέον ότι δεν θα ξανακοιμηθουμε όπως πριν... κλειστηκαμε μέσα και λόγω καραντίνας... ππφφ εσείς πως τα πάτε κορίτσια,; @Starrr μου τι διαβαζω;;; πας για το δευτερο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας κοριτσια,τι κάνετε;;;χαθήκαμε όλες για τα καλά βλέπω!!!!νέες μανούλες τρέχουμε και δεν φτάνουμε!!!πως πάνε τα μπεμπακια σας;;εμείς 21 Νοεμβρίου είχαμε και γενεθλια σβησαμε μαμά και κορη μαζί κεράκι!βλέπετε πέρυσι γεννησα την ημέρα των γενεθλίων μου😍κάναμε μεταξύ μας γενεθλια,αν και ήθελα και τους δικούς μας και τους φίλους μας σαν πρώτα μας γενεθλια,αλλά δυστυχώς όλος αυτός ο εφιάλτης με τον covid19 δεν μας άφησε....ελπίζω του χρόνου να είναι καλύτερα τα πράγματα και να γιορτάσουμε όλοι με τις οικογένειες μας...περπατάνε τα μπεμπακια σας κοριτσια;;εμένα ακομη όχι. Αλωνίζει μπουσουλωντας ολο το σπίτι,σηκώνεται και πιάνεται απ τα επιπλα και πάει παντού χαχαχ έχει πολλή πλάκα!πόσο γρήγορα μεγαλώνουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Γεια σας κοριτσια,τι κάνετε;;;χαθήκαμε όλες για τα καλά βλέπω!!!!νέες μανούλες τρέχουμε και δεν φτάνουμε!!!πως πάνε τα μπεμπακια σας;;εμείς 21 Νοεμβρίου είχαμε και γενεθλια σβησαμε μαμά και κορη μαζί κεράκι!βλέπετε πέρυσι γεννησα την ημέρα των γενεθλίων μου😍κάναμε μεταξύ μας γενεθλια,αν και ήθελα και τους δικούς μας και τους φίλους μας σαν πρώτα μας γενεθλια,αλλά δυστυχώς όλος αυτός ο εφιάλτης με τον covid19 δεν μας άφησε....ελπίζω του χρόνου να είναι καλύτερα τα πράγματα και να γιορτάσουμε όλοι με τις οικογένειες μας...περπατάνε τα μπεμπακια σας κοριτσια;;εμένα ακομη όχι. Αλωνίζει μπουσουλωντας ολο το σπίτι,σηκώνεται και πιάνεται απ τα επιπλα και πάει παντού χαχαχ έχει πολλή πλάκα!πόσο γρήγορα μεγαλώνουν!!!!

Καλημέρα κ από μένα. Εγώ για νέα μαμά τα χω ήδη όλα. Σε 9 μέρες χρονιζουμε. Έχει κάνει βήματα μόνη της αλλά ακόμη δεν περπατάει κανονικά. Εμένα η δικιά μου είναι πολύ γκρινιάρα. Ήλπιζα καθώς μεγαλώνει να αλλάξει αυτό αλλά δεν το βλέπω. Τελευταία περνάμε μια φάση με κλάματα γκρίνιες κ αγκαλιές δεν ξέρω γιατί... Καλού κακού θα μας δει ο παιδίατρος σηνερα. Από ύπνο, ξυπνάμε κάθε δύο ώρες ακόμη. Γενικά δεν είμαι κ στα καλύτερα μου.. Κουρασμένη, αυπνη, κλεισμένη μέσα. Ελπίζω να αλλάξει λίγο η μικρή γιατί δεν αντέχω άλλη γκρίνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλημέρα κ από μένα. Εγώ για νέα μαμά τα χω ήδη όλα. Σε 9 μέρες χρονιζουμε. Έχει κάνει βήματα μόνη της αλλά ακόμη δεν περπατάει κανονικά. Εμένα η δικιά μου είναι πολύ γκρινιάρα. Ήλπιζα καθώς μεγαλώνει να αλλάξει αυτό αλλά δεν το βλέπω. Τελευταία περνάμε μια φάση με κλάματα γκρίνιες κ αγκαλιές δεν ξέρω γιατί... Καλού κακού θα μας δει ο παιδίατρος σηνερα. Από ύπνο, ξυπνάμε κάθε δύο ώρες ακόμη. Γενικά δεν είμαι κ στα καλύτερα μου.. Κουρασμένη, αυπνη, κλεισμένη μέσα. Ελπίζω να αλλάξει λίγο η μικρή γιατί δεν αντέχω άλλη γκρίνια 

Κορίτσι μου καταλαβαίνω πόσο δύσκολα περνάς..θελει υπομονή..περνάει αγχος αποχωρισμού το μωρακι σου,γι αυτό θέλει όλο αγκαλιές..μετά το έτος ακομη και λίγο πριν χρονίσουν ακομη,περνάνε ένα μεγάλο αλμα και μαζί με αυτό ξεκινάει και το άγχος αποχωρισμού που κορυφώνεται στους 18 μήνες..ξέρω πόσο κουρασμένη,νευριαμενη και αυπνη νιώθεις..αλλά και το καημένο το μωρακι σου περνάει δύσκολη φάση και χρειάζεται την αγκαλίτσα σου🙂εμενα δεν είναι τόσο δύσκολο μωρο,μπορώ να πω ότι είναι καλή.. εκτως βέβαια αν την πιάσουνε τα νερά της!εκεί βρες καράβι να φύγεις που λένε!!!και εμένα ξυπνάει τα βράδια όχι ανά 2ωρο αλλα σίγουρα θα ξυπνήσει 3 φορές για θηλασμο..είναι αναλόγως στο μωρό κορίτσι μου..αλλά μωράκια δεν ξυπνάνε τα βράδια ήδη απ τον 9ο η ξυπνάνε μόνο 1 φορά το πολύ!αλλά όμως μωράκια ξυπνάνε όλη νύχτα και αυτό μπορεί να κρατήσει και μέχρι τα 4 χρονων!οποτε θελει κουράγιο και υπομονή και πολλές αγκαλιές..το χρειάζονται τα ψυχουλινια μας..σαν της μανουλας την αγκαλια δεν έχει!!!και μένα όπου πάω από πίσω μου είναι...είναι φάση τώρα.. εδώ εμάς εκεί που κοιμοτανε κανονικά στην κουνια της έχει τωρα εδώ και 1 εβδομάδα που θελει να κοιμαται μαζί μας στο κρεβάτι μας..και σκέψου την έχουμε στο δωμάτιο μας ακόμη,η κουνια της είναι διπλα στο κρεβάτι μας,στη μεριά μου,παρ όλα αυτά,θελει μαζί μας...τωρα αναζητάνε την σωματική επαφή γιατί ετσι νιώθουνε ασφάλεια...υπομονή μάνες,θα περάσουνε τα χρόνια θα φύγουνε απ τις αγκαλιές μας και μετά θα παρακαλάμε για 1 αγκαλιά τους!χαχαχα οποτε ας το εκμεταλλευτουμε τωρα😊οσο για το κλεισμένη μέσα αστο....είναι μια άλλη ιστορία...είμαι κλεισμένη μέσα από όταν ημουνα ακομη έγκυος....και όπως το βλέπω τώρα με όλα αυτά,θα παραμείνω για πολύ καιρό ακόμη μέσα....γιατί να βρω δουλειά τωρα σε αυτή την κατάσταση δύσκολο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας παρακαλώ πείτε μου λίγο με τα δόντια τι γίνεται;; η μικρή όλη μέρα έχει πολύ έντονη γκρίνια κ λίγα δέκατα. Τόσο πολύ πονάνε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/12/2020 at 1:36 ΠΜ, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Γεια σας κοριτσια,τι κάνετε;;;χαθήκαμε όλες για τα καλά βλέπω!!!!νέες μανούλες τρέχουμε και δεν φτάνουμε!!!πως πάνε τα μπεμπακια σας;;εμείς 21 Νοεμβρίου είχαμε και γενεθλια σβησαμε μαμά και κορη μαζί κεράκι!βλέπετε πέρυσι γεννησα την ημέρα των γενεθλίων μου😍κάναμε μεταξύ μας γενεθλια,αν και ήθελα και τους δικούς μας και τους φίλους μας σαν πρώτα μας γενεθλια,αλλά δυστυχώς όλος αυτός ο εφιάλτης με τον covid19 δεν μας άφησε....ελπίζω του χρόνου να είναι καλύτερα τα πράγματα και να γιορτάσουμε όλοι με τις οικογένειες μας...περπατάνε τα μπεμπακια σας κοριτσια;;εμένα ακομη όχι. Αλωνίζει μπουσουλωντας ολο το σπίτι,σηκώνεται και πιάνεται απ τα επιπλα και πάει παντού χαχαχ έχει πολλή πλάκα!πόσο γρήγορα μεγαλώνουν!!!!

Καλησπέρα κ από μένα!!!Εμείς 14 του μήνα χρονιζουμε!!!ούτε ξέρω πως πέρασε ο καιρός!!! Ούτε έμενα περπατάει ακόμα μόνος του..κρατάει τα επιπλα και τρέχει..και μπουσουλωντας αλωνίζει το σπίτι..Μέσα στο Νοέμβριο έβγαλε μαζεμένα και τα 3 πρώτα δόντια ..ευτυχώς τη βγάλαμε μόνο με γκρίνια..πολύ γκρίνια βέβαια αλλά εντάξει το παλέψαμε...από ύπνο μια έτσι μια αλλιώς.. συνεχόμενο ύπνο δεν κάνουμε. Είναι βραδια που θα ξυπνάει ανα μια ώρα είναι αλλά βραδιά που θα ξυπνήσει 2 φορές ολο κ ολο το βράδυ.και αλλά βραδιά που θέλει παρτυ ..τι να κάνουμε θα μεγαλώσουν που θα πάει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Κορίτσια σας παρακαλώ πείτε μου λίγο με τα δόντια τι γίνεται;; η μικρή όλη μέρα έχει πολύ έντονη γκρίνια κ λίγα δέκατα. Τόσο πολύ πονάνε;; 

Εμενα δέκατα δεν έκανε αλλά πόναγε παρα πολύ ούτε την πιπίλα δεν ήθελε στο στόμα κάποιες στιγμές..και από γκρίνια άστα όλη μέρα μουρμουριτο και κλάμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Εμενα δέκατα δεν έκανε αλλά πόναγε παρα πολύ ούτε την πιπίλα δεν ήθελε στο στόμα κάποιες στιγμές..και από γκρίνια άστα όλη μέρα μουρμουριτο και κλάμα..

Τελικά ούτε εμείς έχουμε δέκατα, λάθος δικό μου. Πήρα θερμόμετρο υδραργύρου κ το 36.6 το είδα για 37,1 🤔 Πάντως γκρίνια τρελή... Ανήσυχος ύπνος. Αχ πότε θα ηρεμήσουμε άραγε; Οταν τα βγαζουν όλα μάλλον. Εσείς πόσα έχετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Τελικά ούτε εμείς έχουμε δέκατα, λάθος δικό μου. Πήρα θερμόμετρο υδραργύρου κ το 36.6 το είδα για 37,1 🤔 Πάντως γκρίνια τρελή... Ανήσυχος ύπνος. Αχ πότε θα ηρεμήσουμε άραγε; Οταν τα βγαζουν όλα μάλλον. Εσείς πόσα έχετε; 

3 και τα έβγαλε μέσα σε ένα μήνα όλα μαζί.. εκεί να δεις..άστα εσεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

3 και τα έβγαλε μέσα σε ένα μήνα όλα μαζί.. εκεί να δεις..άστα εσεις;;;

6 εχουμε

Κ μεις πολλη γκρινια,2 2 τα βγαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Σήμερα κλείσαμε ένα χρόνο!!!!!! Ποσο γρήγορα πέρασε ο καιρός σαν χτες μου φαίνεται!!!Μεγαλωσε ο κουκλος μου έγινε αντράκι!!!

Καλά Χριστούγεννα και καλή Χρονιά να έχουμε κοριτσια αγκαλιά με τα πλασματακια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια τι κάνετε? Ο μικρός μας 13 μηνών... Μας τυρανναει. Δεν παλεύεται καθόλου. Όλο το βράδυ έχουμε γλέντι. Ξυπνάει κλαίει συνεχώς. Τα ίδια κ τα ίδια. 12 δοντάκια έχουμε. Κ εγώ είμαι στην 10 εβδομάδα κύησης. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια τι κάνετε? Ο μικρός μας 13 μηνών... Μας τυρανναει. Δεν παλεύεται καθόλου. Όλο το βράδυ έχουμε γλέντι. Ξυπνάει κλαίει συνεχώς. Τα ίδια κ τα ίδια. 12 δοντάκια έχουμε. Κ εγώ είμαι στην 10 εβδομάδα κύησης. ❤️

Aαααα με το καλο!!!Χαρα στο κουραγιο σου κοντα κοντα!Κ μεις ξενυχτι φουλ!

@Maroulli εχουμε μια μερα διαφορα!Εμεις 13 χρονισαμε.Να μας ζησουν να ναι γερα κ καλοτυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα σε όλες. Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε τα φρουτάκια. Αρκετό καιρό πριν ξεκινήσουμε, κάθε φορά που μας έβλεπε να τρώμε, άπλωνε τα χεράκια και ανοιγοκλεινε το στόμα σαν να μασάει. Έδειχνε δηλαδή έτοιμη. Οι πρώτες μέρες πήγαν πολύ καλά, έτρωγε με τεράστια όρεξη και χαρά. Μέχρι τότε έκανε κακακια καθημερινά, ίσως και 2-3 φορές τη μέρα, με τη γνωστή υφή των μωρών που θηλάζουν. Αρχίσαμε με μπανάνα, έπειτα μήλο. Κατευθείαν σταμάτησε να ενεργείται, πέρασαν 4 μέρες όπου και σταμάτησε να τρώει. Δοκιμάσαμε ακτινίδιο και κόψαμε την μπανάνα για να λειτουργήσει το έντερο αλλά ούτε αυτό το ήθελε.  Ώσπου ξεκίνησε με παααρα πολύ κλάμα (έπειτα από 4 μέρες) να ενεργείται πολύ σκληρά κακά που είχαν βλεννη με αιμα. Πήρα πανικόβλητη την παιδίατρο και είπε να της βάλω βρεφικό υπόθετο. Εγώ το έβαζα, εκείνη το έσπρωχνε μαζί με σκληρά κακά και άπειρο κλάμα. Αυτό έγινε 3  φορές συνεχόμενα εκείνη τη μέρα. Είχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα η καημένη, σφιγγοταν και έκλαιγε. Σπαραξε η καρδιά μου. Τελικά αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου μέσα στα κλαματα.  Σήμερα, 2 μέρες μετά όπου πάλι δεν είχε ενεργηθει, έπειτα από συζήτηση με την παιδίατρο, της έβαλα ξανά υπόθετο. Μάλλον αντανακλαστικά, ξεκίνησε πάλι να σφίγγεται και να κλαίει, και έβγαλε πολύ λίγα κακα (όχι τόσο σκληρά) και μαζί και το υπόθετο. Για φρούτα ούτε λόγος. Βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Η παιδίατρος λέει είναι συνηθισμένο, και ότι θα συνηθίσει το εντερακι της, αλλά ρε κορίτσια δεν αντέχω αυτό το κλάμα, της κόβεται η ανάσα και μου έρχεται να κλάψω και εγώ μαζί της. Φαίνεται να πονάει πάρα πολυ...Για το φαγητό είπε να μην την πιέζω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησε με τόση χαρά να τρώει και ξαφνικά δεν θέλει ούτε μπουκιά. Είχαν και τα δικά σας μωράκια θέμα με το έντερο κατά την εισαγωγή των στερεών; Πώς το αντιμετωπίσατε;    Υ.Γ. λίγη μπανάνα που της έδωσα σε κομμάτι από το δικό μου χέρι, το έβαλε στο στόμα και το ρουφούσε. Blw φοβάμαι όπως πολύ να κάνω..Σε δύο μέρες ξεκινάμε δεύτερο γεύμα χορτοσουπα και όπως το πάει, αμφιβάλλω αν θα θελήσει να δοκιμάσει. Εάν έχετε συμβουλές για αυτό θα το εκτιμούσα πολύ. 
    • Γλυκια μου Λιλη!!!! ❤️ ποσο σε ευχαριστω!!!! 🥰 Δοξα το θεο πηγαν ολα τελεια!!! καλυτερα απ οτι ελπιζαμε...!!!  Να ειναι καλα και ο γιατρος μας φυσικα!!!! ελπιζω να συνεχισουμε ετσι και του χρονου να ειμαστε 3 ή 4!!! 🙏 με το καλο να περασουν οι μερες να μας πεις τα νεα σου!!!!! αγωνιουμε μαζι σου!!!! 🤗 Με ενα τεραστιο νουμερο χοριακης ευχομαι και γερα παιδακια στην αγκαλια σας!!! 🙏
    • Ναι φαίνεται ο γιατρος να ενδιαφέρεται για την ασθενή του κ να βλέπει κάθε περίπτωση διαφορετικά κ να μην κρατάει ένα πρωτόκολλο κ να το ακολουθεί σε ολες!! 
    • Σκεψου έχω τον φάκελο στο σπίτι κ δεν μπηκα σε πειρασμό να τον ανοίξω 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...