Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Αυτο δεν το έχω ακούσει ποτε :) οσο ζεις μαθαίνεις!:)

σημερα να πω την αληθεια της έδωσα Λιγο καρότο και λίγη πατάτα λιωμένα μην φανταστείς κατι τρομερό αλλα της αρεσαν

Μία χαρά τέλεια. Κ εγώ χθες του δωσα λίγο νερό. Βγήκαμε λίγο έξω. Κ είχε σκάσει μόλις γυρίσαμε. Κ στην αρχή με κοίταξε κάπως. Σαν να λέει τι είναι αυτό που μου δίνεις... Αλλά μετά δροσιστηκε το καημένο. Κ έπιανε το μπιμπερό κ έπινε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μία χαρά τέλεια. Κ εγώ χθες του δωσα λίγο νερό. Βγήκαμε λίγο έξω. Κ είχε σκάσει μόλις γυρίσαμε. Κ στην αρχή με κοίταξε κάπως. Σαν να λέει τι είναι αυτό που μου δίνεις... Αλλά μετά δροσιστηκε το καημένο. Κ έπιανε το μπιμπερό κ έπινε. 

Ναι τους ειναι περίεργο όλο αυτο 

Αποστείρωση σταμάτησες; Ή ακομι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Ναι τους ειναι περίεργο όλο αυτο 

Αποστείρωση σταμάτησες; Ή ακομι;

Εννοείται. Από τον τρίτο μήνα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Δικιά μου είσαι και εσυ! 🤣🤣🤣

Όλοι στο τρίτο μήνα σταματούν.!!!. Τα βάζουν όλα στο στόμα τους.... Η παιδίατρος με το που μπήκαμε μου είπε στοπ αποστείρωση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου

εκανα προχθές Γενικο τσεκαπ

μου βρήκανε οξεία θυρεοειδήτιδα της λοχείας. Καλο ειναι να το ελέγξετε ειδικα όσες εχετε κληρονομικά

Εμεις περιμενουμε αυριο άλλο ενα αποτέλεσμα αντισωμάτων για να δουμε παίζει 50 - 50 να μείνει ή να φύγει και μαλλον να γυρισει σε υποθυρεοειδισμό :(

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσια μου

εκανα προχθές Γενικο τσεκαπ

μου βρήκανε οξεία θυρεοειδήτιδα της λοχείας. Καλο ειναι να το ελέγξετε ειδικα όσες εχετε κληρονομικά

Εμεις περιμενουμε αυριο άλλο ενα αποτέλεσμα αντισωμάτων για να δουμε παίζει 50 - 50 να μείνει ή να φύγει και μαλλον να γυρισει σε υποθυρεοειδισμό :(

 

Ελπίζω να είναι περαστικό κορίτσι μου! Τί συμπτώματα είχες; Ή τυχαία το ανακάλυψες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσια μου

εκανα προχθές Γενικο τσεκαπ

μου βρήκανε οξεία θυρεοειδήτιδα της λοχείας. Καλο ειναι να το ελέγξετε ειδικα όσες εχετε κληρονομικά

Εμεις περιμενουμε αυριο άλλο ενα αποτέλεσμα αντισωμάτων για να δουμε παίζει 50 - 50 να μείνει ή να φύγει και μαλλον να γυρισει σε υποθυρεοειδισμό :(

 

Κ γω έχω κάνει εξετάσεις όλα καλά. Περιμένω να φύγει κ κορωνοιος κ να ελέγξω υποφυση!! Περαστικά σου...κ μένα ειχε πέσει κ θυροειδης μου παν από τον θηλασμό. Κ οταν αποθηλασω να το ξανά ελέγξουμε 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Angie1106 είπε:

Ελπίζω να είναι περαστικό κορίτσι μου! Τί συμπτώματα είχες; Ή τυχαία το ανακάλυψες;

Έπεφταν τα μαλλια μου και ζεσταινόμουν πολυ δεν άντεχα τη ζεστη και έχω παρα πολλά νεύρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό Πάσχα α να έχετε και καλή Ανάσταση! Εύχομαι τα καλύτερα για τις οικογένειες σας...πέρυσι τέτοιες μέρες είχα μάθει πως ήμουν έγκυος στο πλασματακι μου..και τώρα το έχω αγκαλιά και δεν το πιστεύω. Υγεία να έχουμε πάνω απολα..να περάσει αυτή η δύσκολη φάση και όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό Πάσχα α να έχετε και καλή Ανάσταση! Εύχομαι τα καλύτερα για τις οικογένειες σας...πέρυσι τέτοιες μέρες είχα μάθει πως ήμουν έγκυος στο πλασματακι μου..και τώρα το έχω αγκαλιά και δεν το πιστεύω. Υγεία να έχουμε πάνω απολα..να περάσει αυτή η δύσκολη φάση και όλα θα πάνε καλά!!!

Καλημέρα!!! Αυτό σκεφυομαστανκμεις χθες. Κ έχουμε το μωρό μας. 5.5 μηνών ❤️ καλό Πάσχα. Με υγεία σε όλους μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημέρα !

χθες βγηκε η εξεταση για τα αντισώματα και ευτυχως δεν έχω οποτε προς το παρόν δεν θα πάρω χάπια θα το δουμε σε ενάμιση μηνα.

ευχομαι σε ολες σας καλη ανάσταση με υγεία και αγάπη! Του χρονου τα ζουζούνια σας να ζωγραφίσουν τα αυγά σας οπως και η κορη κου εκανε χθες ! Καλη ανάσταση με υγεία αγάπη αρμονία και οικογενειακή ευτυχία!
έδωσα στην κορη μου να βαζει τα αυγά μας χθες με δάκτυλο μπογιές ! Πολυ τη χάρηκα 🥰

 

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα !

χθες βγηκε η εξεταση για τα αντισώματα και ευτυχως δεν έχω οποτε προς το παρόν δεν θα πάρω χάπια θα το δουμε σε ενάμιση μηνα.

ευχομαι σε ολες σας καλη ανάσταση με υγεία και αγάπη! Του χρονου τα ζουζούνια σας να ζωγραφίσουν τα αυγά σας οπως και η κορη κου εκανε χθες ! Καλη ανάσταση με υγεία αγάπη αρμονία και οικογενειακή ευτυχία!
έδωσα στην κορη μου να βαζει τα αυγά μας χθες με δάκτυλο μπογιές ! Πολυ τη χάρηκα 🥰

 

image.jpg

Τέλεια... Υπέροχα βγήκαν. Κ του χρόνου!!!!!. Κ εμένα μου Χαν πει όταν αποθηλασω τελείως να το ελέγξουμε.... Μην ανησυχείς!!!. Οι ορμόνες ακόμη να επανέλθουν... Εγώ είχα βγάλει Κ φουλ σπυράκια... Λόγω ορμονών.. Τώρα κ 20 ημέρες θεωρώ ειναι λίγο καλύτερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Τέλεια... Υπέροχα βγήκαν. Κ του χρόνου!!!!!. Κ εμένα μου Χαν πει όταν αποθηλασω τελείως να το ελέγξουμε.... Μην ανησυχείς!!!. Οι ορμόνες ακόμη να επανέλθουν... Εγώ είχα βγάλει Κ φουλ σπυράκια... Λόγω ορμονών.. Τώρα κ 20 ημέρες θεωρώ ειναι λίγο καλύτερα... 

Ευχαριστω ! Άντε ολα να μας πανε καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ευχομαι οσο τυχερό ήταν το περσινό ιδιο θεμα να ειναι και για εσάς και να κρατάτε αγκαλίτσα τα μωρακια σας 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσια!! Πέρυσι είχα ανοίξει το ίδιο θέμα και φέτος έχω το κοριτσάκι μου αγκαλιά!! Όλα καλά να σας πάνε!! Απολαύστε το!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη! Εύχομαι να περάσατε όμορφα! Εμείς ψησαμε στην αυλή οικογενειακά και ήσυχα.. Πώς πάνε τα μωράκια σας;; @netspirit  είναι συχνό φαινόμενο οι ορμόνες του θυροειδη να είναι πειραγμένες μετά την εγκυμοσύνη. Τα μαλλιά πέφτουν επειδή πεφτει μια ορμόνη που ανεβαίνει στην εγκυμοσύνη και όσα μαλλιά δεν χάσαμε στην εγκυμοσύνη τα χάνουμε όλα μαζεμένα.. Όλα καλά εύχομαι να είναι κάτι περαστικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Με το καλό κορίτσια!! Πέρυσι είχα ανοίξει το ίδιο θέμα και φέτος έχω το κοριτσάκι μου αγκαλιά!! Όλα καλά να σας πάνε!! Απολαύστε το!! 

Ευχαριστούμε πολύ! Μακάρι να είμαστε όλες καλότυχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/4/2020 at 2:18 ΜΜ, ο/η Marianna27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πόσες είμαστε για Δεκέμβριο;;;

Καλημέρα!!!! Κι εγω γυρω στα Χριστούγεννα υπολογίζω πρώτα ο Θεός. Ειναι τοσο νωρίς ακόμα. Εσείς κορίτσια πόσο είστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρονια πολλά!εύχομαι να είστε όλες καλά!ήθελα να σας ρωτήσω. Ο μπέμπης μου εγινε 3 μηνων στις 14 του μήνα και τρεφόμαστε με σκόνη. Πόσο πρέπει να τρώει?Του φτιάχνω 150 ml και υπάρχουν φορές που μου τρώει 240 και ίσως να θέλει κ άλλο!έχουμε αρχίσει και την οδοντοφυια οπότε βάζουμε φουλ χέρι στο στόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...