Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη μου!!!! 1996 μονάδες!!!! 😁😊😁😘😘❤️❤️❤️

 

Εκτός το ότι μου θύμησες τα νιάτα μου με αυτόν τον αριθμό 👧 η χοριακη είναι τέλεια! Βουρ στον γιατρό να δεις νινακι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εκτός το ότι μου θύμησες τα νιάτα μου με αυτόν τον αριθμό 👧 η χοριακη είναι τέλεια! Βουρ στον γιατρό να δεις νινακι!💗

Ναι ευτυχώς είναι καλή!!!! Δε το πιστεύω!!!! Μακάρι όλα τα νέα μας να είναι καλά!!! Έχουμε άλλο ένα εμπόδιο λόγω στίγματος.... Αυτή τη φορά ελπίζω όλα να είναι αλλιώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφιες μου!Τι κανετε;Συγχαρητηρια στις νεες εγκυουλες μας,να εχετε τελειομηνα κ γερα νινακια!!!!Το @misofeggaro πού ειναι να μας τρελανει;;;;;Κοριτσαρα μου κι εγω για θετικο το ειδα το τεστακι,τωρα βεβαια δεν ειχα χρησιμοποιησει τεστ σε στικ αλλα αν δεν ανιχνευε την ορμονη δε θα εδειχνε,σωστα;;;;Αντε στειλε μας κ το σημερινο να δουμε 😁😁😁

Μάσα μου με το καλο το μωρακι σου,η χοριακη σου ειναι τελεια κ λογικα μπορεις να δεις σακο αμνιακο κ λεκιθικο.Τα παλια αστα πισω σου κοριτσι μου,ξεκιναει ενα υπεροχο κεφαλαιο παλι για σενα κ τον αντρα σου 🍼🍼🍼

Εγω εκανα την αυχενικη μου την Τριτη,ο υπερηχος βγηκε καλος κ περιμενουμε τα αποτελεσματα της αιματολογικης.Το νινακι μου κουνιοταν συνεχεια,δεν μπορουσε να κανει ο γιατρος τις μετρησεις κ γι αυτο καθυστερησαμε λιγακι αλλα αυτο σημαινει οτι εβλεπα για παραπανω ωρα το μωρακι μου στον υπερηχο.Ο γιατρος μας εδωσε πιθανοτητες μαλλον για αγορακι αλλα φυσικα δεν ειναι σιγουρο.Οπως κ να εχει,το αγαπω ηδη το φασολακι μου❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4            

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λακτακι κ λακοστακι εσεις πώς ειστε κοριτσια;Δεν κανετε κανενα τεστακι να γεμισει θετικα το πινακακι μας; 😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η st3llina είπε:

Λακτακι κ λακοστακι εσεις πώς ειστε κοριτσια;Δεν κανετε κανενα τεστακι να γεμισει θετικα το πινακακι μας; 😉😉😉😉

χαχαχααχαχα ααα ελπίζετε κ για μένα??24η είμαι σήμερα..

εγώ ειμαι στο θέμα της εξωσωματικής απλά τώρα κάνω διάλειμμα λόγω κατάστασης... οπότε δεν ελπίζω κ πολλά παρα μόνο εύχομαι να τελειώνει αυτή η κατάσταση κ να συνεχίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα..!!!! Ευχομαι στις εγκυουλες μια υπεροχη εγκυμοσυνη και στις υπολοιπες να τα καταφερουμε και να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!! Εγω εχω ραντεβου  6/4 για τεστ χοριακης μετα απο εμβρυομεταφορα..!!! Ελπιζω αυτη τη φορα να τα καταφερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη μου!!!! 1996 μονάδες!!!! 😁😊😁😘😘❤️❤️❤️

 

Τελειαααα!! Με το καλό το μωράκι σου!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Τελειαααα!! Με το καλό το μωράκι σου!!! ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ!!😘😘!! Όλα να πάνε καλά για όλες μας, τώρα αρχίζει ο αγώνας... Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4            

❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Spongebob είπε:

Κοριτσια καλησπερα..!!!! Ευχομαι στις εγκυουλες μια υπεροχη εγκυμοσυνη και στις υπολοιπες να τα καταφερουμε και να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!! Εγω εχω ραντεβου  6/4 για τεστ χοριακης μετα απο εμβρυομεταφορα..!!! Ελπιζω αυτη τη φορα να τα καταφερω..

Καλή επιτυχία!!! Όλα καλά να σου πάνε 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Λακτακι κ λακοστακι εσεις πώς ειστε κοριτσια;Δεν κανετε κανενα τεστακι να γεμισει θετικα το πινακακι μας; 😉😉😉😉

εγω αυριο περιμενω θα δειξει 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!😘😘!! Όλα να πάνε καλά για όλες μας, τώρα αρχίζει ο αγώνας... Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!!!! 

Να σκέφτεσαι θετικά!!  Όλα καλά θα πάνε!!! 🙏🏻🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα ομορφιες μου!Τι κανετε;Συγχαρητηρια στις νεες εγκυουλες μας,να εχετε τελειομηνα κ γερα νινακια!!!!Το @misofeggaro πού ειναι να μας τρελανει;;;;;Κοριτσαρα μου κι εγω για θετικο το ειδα το τεστακι,τωρα βεβαια δεν ειχα χρησιμοποιησει τεστ σε στικ αλλα αν δεν ανιχνευε την ορμονη δε θα εδειχνε,σωστα;;;;Αντε στειλε μας κ το σημερινο να δουμε 😁😁😁

Μάσα μου με το καλο το μωρακι σου,η χοριακη σου ειναι τελεια κ λογικα μπορεις να δεις σακο αμνιακο κ λεκιθικο.Τα παλια αστα πισω σου κοριτσι μου,ξεκιναει ενα υπεροχο κεφαλαιο παλι για σενα κ τον αντρα σου 🍼🍼🍼

Εγω εκανα την αυχενικη μου την Τριτη,ο υπερηχος βγηκε καλος κ περιμενουμε τα αποτελεσματα της αιματολογικης.Το νινακι μου κουνιοταν συνεχεια,δεν μπορουσε να κανει ο γιατρος τις μετρησεις κ γι αυτο καθυστερησαμε λιγακι αλλα αυτο σημαινει οτι εβλεπα για παραπανω ωρα το μωρακι μου στον υπερηχο.Ο γιατρος μας εδωσε πιθανοτητες μαλλον για αγορακι αλλα φυσικα δεν ειναι σιγουρο.Οπως κ να εχει,το αγαπω ηδη το φασολακι μου❤

 

Σε ευχαριστώ😘😘 ελπίζω να πάνε όλα καλά να χαρεί και το αγόρι μου γιατί είναι μέσα στη στεναχώρια το τελευταίο χρόνο!!! Με το καλό το μωράκι σου γερά και καλότυχα να είναι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Καλή επιτυχία!!! Όλα καλά να σου πάνε 😊😊

Σε ευχαριστω πολυ πολυ...!!! Κι εσυ να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!!!! Εγινα μελος πριν λιγες μερες στο φορουμ και πραγματικα ειστε ολες υπεροχες ..Ευχομαι να μου φερει γουρι και αυτη τη φορα να πανε ολα καλα και να καταφερω να φτασω ως το τελος ..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4            

27/4.... Αδιαθετησα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Spongebob είπε:

Σε ευχαριστω πολυ πολυ...!!! Κι εσυ να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!!!! Εγινα μελος πριν λιγες μερες στο φορουμ και πραγματικα ειστε ολες υπεροχες ..Ευχομαι να μου φερει γουρι και αυτη τη φορα να πανε ολα καλα και να καταφερω να φτασω ως το τελος ..!!!

Μακάρι στο εύχομαι να πάνε όλα καλά, θετική σκέψη πρέπει να έχουμε και εγώ καινούργια είμαι αλλά πραγματικά θα δεις πόση θετική σκέψη και ενέργεια  μεταδίδεται εδώ μέσα!!!! 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Μακάρι στο εύχομαι να πάνε όλα καλά, θετική σκέψη πρέπει να έχουμε και εγώ καινούργια είμαι αλλά πραγματικά θα δεις πόση θετική σκέψη και ενέργεια  μεταδίδεται εδώ μέσα!!!! 😁😁😁

Ναι πραγματικα το διαπιστωσα αμεσως..!! Ειστε ολες γλυκητατες..Και το μονο σιγουρο ειναι οτι ολες μας λαχταραμε να κρατησουμε ενα μωρακι στα χερια μας οποτε η μια καταλαβαινει την αλλη απολυτα ..Η καθε μια μας δινει τν δικο της αγωνα ειτε μικρο ειτε μεγαλο και εχουμε αναγκη απο κατανοηση στηριξη και κουραγιο..!!!Μπραβο σε ολες σας !!! Ελπιζω να πανε και για μενα καλα αυτη τη φορα..θελω να σκεφτομαι θετικα..Μακαρι να σας γραψω καλα νεα τη Δευτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Spongebob είπε:

Κοριτσια καλησπερα..!!!! Ευχομαι στις εγκυουλες μια υπεροχη εγκυμοσυνη και στις υπολοιπες να τα καταφερουμε και να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!! Εγω εχω ραντεβου  6/4 για τεστ χοριακης μετα απο εμβρυομεταφορα..!!! Ελπιζω αυτη τη φορα να τα καταφερω..

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Καλώς ήρθες στην παρέα! Θετική σκέψη θέλει και επιμονή στο στόχο μας! Όλα θα πάνε καλά!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Spongebob είπε:

Ναι πραγματικα το διαπιστωσα αμεσως..!! Ειστε ολες γλυκητατες..Και το μονο σιγουρο ειναι οτι ολες μας λαχταραμε να κρατησουμε ενα μωρακι στα χερια μας οποτε η μια καταλαβαινει την αλλη απολυτα ..Η καθε μια μας δινει τν δικο της αγωνα ειτε μικρο ειτε μεγαλο και εχουμε αναγκη απο κατανοηση στηριξη και κουραγιο..!!!Μπραβο σε ολες σας !!! Ελπιζω να πανε και για μενα καλα αυτη τη φορα..θελω να σκεφτομαι θετικα..Μακαρι να σας γραψω καλα νεα τη Δευτερα!!!

Καλά νέα θα μας πεις 😉😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Καλώς ήρθες στην παρέα! Θετική σκέψη θέλει και επιμονή στο στόχο μας! Όλα θα πάνε καλά!💗

Καλως σας βρηκα!!!!

Ευχομαι να ειναι η τυχερη μας χρονια..!!! Ας ειμαστε εμεις οι χαρουμενες νοτες μεσα σε αυτη τη δυσκολη περιοδο που βιωνουμε τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ευχομαι αν και εχω πονακια περιοδου αρκετα και πονο στη μεση..βεβαια και στην πρωτη εγκυμοσυνη ετσι ξεκινησα και στη δευτερη που ηταν βιοχημικη..τι να πω ρε κοριτσια εχω περασει πολυ δυσκολα και η εμπειρια μου ηταν τραγικη αλλα  ευχομαι ο Θεος να με ανταμειψει αυτη τη φορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσια τα δεκατα συνεχιζονται..Οχι βεβαια απο το πρωι ξεκινανε απο το μεσημερι και κρατανε μεχρι αργα το βραδυ τωρα δεν ξερω θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...