Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

@Lacostaki συμπάσχουμε. Να φανταστώ είναι και μοναχοπαιδι?? Γιατι εμενα ειναι και εξού ο χαρακτηρας.

Οχι μοναχοπαιδι δεν ειναι εχει εναν αδελφο..αλλα παντρευτηκε στα 24 και χωρισε στα 26 και απο τοτε εμενε με τους δικους του. Η μανα του και στα 38 του που τον γνωρισα εγω ηταν το παιδι μου και το παιδι μου και φταιγαν παντα οι κακες παρεες που παρασερναν τον γιο της...κι εμενα οταν αρχισε να καταλαβαινει οτι δεν ημουν μια απλη γκομενα για τον γιο της αρχισε να με στραβοκοιταει...θα της επερνα τον γιοκα της βλεπεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι μοναχοπαιδι δεν ειναι εχει εναν αδελφο..αλλα παντρευτηκε στα 24 και χωρισε στα 26 και απο τοτε εμενε με τους δικους του. Η μανα του και στα 38 του που τον γνωρισα εγω ηταν το παιδι μου και το παιδι μου και φταιγαν παντα οι κακες παρεες που παρασερναν τον γιο της...κι εμενα οταν αρχισε να καταλαβαινει οτι δεν ημουν μια απλη γκομενα για τον γιο της αρχισε να με στραβοκοιταει...θα της επερνα τον γιοκα της βλεπεις...

Το 90% έτσι είναι. Σκ@ τ@ψυχες.. εγώ την έχω καραντίνα τωρα και είναι η καλύτερη μου.. την έχω από πάνω αλλά έχω ησυχάσει που δεν έχω πολλά πολλα..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

η γραμμη εξατμισης ειναι η γραμμη που εμφανιζει το τεστ σαν θετικό αφού το κοιτάξεις μετά από τον χρόνο που ορίζει ο κατασκευαστής σαν τον ενδεδειγμένο για να εξακριβώσεις αν είσαι εγκυος ή όχι... 

Ναι μετά από πόσο χρόνο την έβγαλε τη γραμμουλα?? Δεν είναι απαραίτητο να στη βγάλει όμως.. εγώ τα χω κρατήσει τα βλέπω τα ξανά βλέπω ούτε εξάτμισης δεν έχω δει..χαχααα

Ετοιμάσου φίλη μουυυ !!!!!! Ε ε έρχεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Δεν σας προλαβαίνω σήμερα. Εγώ τώρα μπόρεσα να μπω. Από το πρωί δουλειές κάνω! 

Γιατί να τα σιδερωσω βρε κορίτσια αφού μετά θα τα τσαλακωσουμε;😉💏 Πέρα από την πλάκα εγώ έχω σωθεί με τον στεγνωτηρα. Δεν κάνω τίποτα τον χειμώνα. Τα βγάζω ζεστά και κολαριστα. Απευθείας ντουλάπα!

Χαχαχα μια απ' τα ίδια... Το στεγνωτηριο μου τα βγάζει ζεστά ζεστά κ ισσια..🤣🤣😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Το 90% έτσι είναι. Σκ@ τ@ψυχες.. εγώ την έχω καραντίνα τωρα και είναι η καλύτερη μου.. την έχω από πάνω αλλά έχω ησυχάσει που δεν έχω πολλά πολλα..  

οχι για να μην γινομαι αδικη...κακια δεν μπορω να πω οτι  ηταν....ηταν η κλασικη ελληνιδα μανα που φοβαται μην χασει τον γιο της...γιαυτο κι εγω δεν υπηρχε περιπτωση να τον παντρευτω οσο ζουσε η μανα του γιατι ουτε αυτος υπηρχε περιπτωση να την αφησει ολομοναχη (αλλο που δεν το παραδεχεται) ουτε εγω να μεινω μαζι της και οχι μονο με τη μανα του ουτε με τη δικια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

@Denizz καλά αποτελέσματα.. περιμένουμε μεγάλο αριθμό!!!

Ρε κορίτσια σήμερα που περιμένω να αδιαθετησω νιώθω ενα ελαφρύ πρήξιμο στο στήθος, άλλες φορές το ειχα μια βδομάδα πριν.. Επισης η θερμοκρασία του σώματος ποτέ πέφτει; Την μέρα που έρχεται η από πριν; Τι μπέρδεμα! Έχω ακόμα ανεβασμένη θερμοκρασία, 36,8 - 37!

Εν τω μεταξύ ξέρω ότι θα έρθει κ ολα αυτά που συμβαίνουν με νευριάζουν!!!

Κάνε τεστάαααααακι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

@Denizz καλά αποτελέσματα.. περιμένουμε μεγάλο αριθμό!!!

Ρε κορίτσια σήμερα που περιμένω να αδιαθετησω νιώθω ενα ελαφρύ πρήξιμο στο στήθος, άλλες φορές το ειχα μια βδομάδα πριν.. Επισης η θερμοκρασία του σώματος ποτέ πέφτει; Την μέρα που έρχεται η από πριν; Τι μπέρδεμα! Έχω ακόμα ανεβασμένη θερμοκρασία, 36,8 - 37!

Εν τω μεταξύ ξέρω ότι θα έρθει κ ολα αυτά που συμβαίνουν με νευριάζουν!!!

ανεβασμενη θερμοκρασια εχεις το πρωι που ξυπνας η ολη την ημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κάνε τεστάαααααακι!!!!!!!!

Προσπαθώ να κρατηθώ!!

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

ανεβασμενη θερμοκρασια εχεις το πρωι που ξυπνας η ολη την ημερα?

Το πρωί (στο ξύπνημα) είναι πιο χαμηλή απο την υπόλοιπη μέρα αλλά λίγο πιο ανεβασμένη από άλλα πρωινά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Προσπαθώ να κρατηθώ!!

 

Το πρωί (στο ξύπνημα) είναι πιο χαμηλή απο την υπόλοιπη μέρα αλλά λίγο πιο ανεβασμένη από άλλα πρωινά! 

Κι εγω προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου οτι δεν υπαρχουν συμπτωματα πριν την καθυστερηση...και οτι ειναι ολα στο μυαλο μου αλλα για την ανεβασμενη θερμοκρασια δεν ξερω αν ειναι απλα στο μυαλο μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Υπηρχε και τρίτο αλλά το άρπαξε ο άντρας μου με το που βγήκε., 

 

😆😆 Δεν πειράζει κορίτσι! Κι εγώ διαβάζω ξαναδιαβάζω και αναρωτιέμαι....μα γιατί δεν μπορώ να βγάλω νόημα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Να ρωτήσω και κάτι αλλά τις εγκυμονούσες και μανούλες...

όπως λέει και η Θεοπούλα κόβεται το σεξ; Συην αρχή της εγκυμοσύνης; Εγώ δοκίμασα για λίγο και πόνεσα;! 🧐

Denizz μου τέλεια η χοριακη σου! Εγώ το έκοψα πάντως για ένα χρόνο. Ο γιατρός μας είχε δώσει το οκ αλλά εμείς δεν θέλαμε.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ την έχω απο πανω αλλά δεν τολμάει να κατέβει εκτός και αν τους καλεσμένοι γιος τους που δεν γινετε συχνά  . Εκείνη το χει πάρει το μνμ από μένα και δεν έρχετε και όταν καμία φορά παει να πει για καμία φιλεναδα της ότι και καλα ο γιος της την έχει σπίτι και μένουν μαζί εγώ το λέω ξεκάθαρα ότι αυτό δεν παίζει να γίνει ποτέ στη δική μου οικογένεια και  ο καθένας σπίτι του.. ειμαι στοματου και τα εχει βρει σκουρα μαζι μου  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εγω προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου οτι δεν υπαρχουν συμπτωματα πριν την καθυστερηση...και οτι ειναι ολα στο μυαλο μου αλλα για την ανεβασμενη θερμοκρασια δεν ξερω αν ειναι απλα στο μυαλο μας...

Δεν νομίζω, αυτό σίγουρα δεν είναι στο μυαλό μας! Αν έχεις υψηλή θερμοκρασία πάνω από 14 μέρες κάτι καλό ετοιμάζεται!! Στο εύχομαι!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Λοιπόν, επειδή έχουμε αρχίσει το λαλαλααλαλ, λόγω εγκλεισμού και κορονοιου και μαύρης μαυρίλας, 
έχω να δηλώσω τα εξής:
και εγώ αυτές τις μέρες έχω κατασκοτωθεί με τον συζηγο, ο οποίος ήταν ανέκαθεν νευρικός. όμως ο συζηγος είναι σαν πυροτέχνημα, κάνει μπαμ, κανεις ααααα και τελειώνει το θέαμα, σε 5 λεπτα του έχουν περάσει όλα.
εγώ όμως έχω υπομονή σαν άνθρωπος... σκάω σπάνια... αλλά άμα σκάσω... είμαι σαν το ηφαίστειο... χύνω λάβα για μέρες!

Με αυτά και με αυτά δήλωσα πως δεν θέλω να κάνω παιδί, γιατί είμαι γενικα τεμπέλα σαν άνθρωπος και αμα έρθει το παιδί θα ξεβολευτώ και άλλες τέτοιες θεατρηνίστικες ατάκες... 


μέσα σε όλο αυτό τον χαμό έχω γίνει υπερευαίσθητη, κλαίω με το παραμικρό.

Εχω και περιστασιακά πονάκια και τραβήγματα.

και λέω βρε λες;;

Χθες το βράδυ λοιπόν έκανα τεστ εγκυμοσύνης, έτσι για την πλάκα... και σας ρωτάω... την γραμμή εξάτμισης  δεν την λαμβάνουμε υποψη ε; 
(όχι καλό μου μισοφέγγαρο, δεν είσαι εγκυος, τρελή είσαι... 5 μέρες πριν την περίοδο και βράδυ, πως σου ήρθε να κάνεις τεστ;;;)

Περιμένω 06/04.
κράχτε ελεύθερα....
λΛΑΛαλαλαλαλαλαλ

Μπορεί επειδή το έκανες νωρίς να βγήκε μετά από πολύ ώρα η γραμμή!!! Ξανακάνε την ημερα που περιμένεις έστω όχι νωρίτερα κ σου εύχομαι πραγματικά να είσαι!😽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Προσπαθώ να κρατηθώ!!

 

Το πρωί (στο ξύπνημα) είναι πιο χαμηλή απο την υπόλοιπη μέρα αλλά λίγο πιο ανεβασμένη από άλλα πρωινά! 

Κ εμένα το ίδιο, ήταν ανεβασμένη η θερμοκρασία μου και μέσα στην ημέρα περισσότερο..🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro σου εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου να είσαι εγκυούλα!!!! Περίμενε να περάσουν λίγες μέρες και μετά στις 6/4 κάνε τεστακι!!!!!! Το μωράκι μου κι εγω σου στέλνουμε όλη μας τη θετική ενέργεια!!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

 Δυστυχώς δεν είμαι αλλά πολύ το θέλω... Μακαρι να μου φέρεις γούρι και να μου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά.....άλλωστε οι εγκυουλες είστε τυχερουλες!!!!

Μακάρι!!! Στο εύχομαι ειλικρινά!!!!!🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

 Μόλις βγήκαν από το φούρνο. Παραγγελία του άντρα μου η λευκή σοκολάτα!!! Δεν ξέρω αν φαίνεται η φωτο

IMG-6882695adb45a3314345df39bd696cf7-V.jpg

Φαίνονται πεντανόστιμα! Καλοφάγοτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Δεν νομίζω, αυτό σίγουρα δεν είναι στο μυαλό μας! Αν έχεις υψηλή θερμοκρασία πάνω από 14 μέρες κάτι καλό ετοιμάζεται!! Στο εύχομαι!🥰

Δεν ξερω αν ειναι πανω απο14 μερες δεν την εχω παρακολουθησει γενικα παντως εδω και 4 μερες εχω δεκατα και το αλλο το περιεργο ειναι οτι μου προκαλει αηδια η σοκολατα..τελος παντων σε 2 μερες περιμενω θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

 Μόλις βγήκαν από το φούρνο. Παραγγελία του άντρα μου η λευκή σοκολάτα!!! Δεν ξέρω αν φαίνεται η φωτο

IMG-6882695adb45a3314345df39bd696cf7-V.jpg

Πω πω! Μπράβο σου! Φαίνονται υπέροχα! Καλή όρεξη!

Υ.Γ Κι αν περισσέψει κάτι εμείς εδώ είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω! Μπράβο σου! Φαίνονται υπέροχα! Καλή όρεξη!

Υ.Γ Κι αν περισσέψει κάτι εμείς εδώ είμαστε!

Επιτεθηκαμε ήδη στα πρώτα!!! Η δευτερη λαμαρίνα ξεκουραστηκε πιο πολύ ώρα κ μου έγιναν πιο όμορφα. Αυτά χάνουν λίγο από εμφάνιση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...