Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η androfight είπε:

Πότε είναι να αδιαθετησεις? Πωωωωω από χθες λες θα έρθει και ακόμα τπτ! Μπορεί να μην έρθει 👏

Πονάω πολύ κάποιες φορές ,όπως τώρα για παράδειγμα, αλλά δεν μου έρχεται. Μακάρι τι να πω! Τελευταία περίοδο είχα 31/3.  Ο κύκλος μου είναι 28-30. Σπάνια πάω πιο πάνω. Από αύριο, αν μου κάνει την χάρη και δεν με επισκευτεί μέσα στην νύχτα, θα έχω καθυστέρηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 16 λεπτά, ο/η androfight είπε:

Πότε είναι να αδιαθετησεις? Πωωωωω από χθες λες θα έρθει και ακόμα τπτ! Μπορεί να μην έρθει 👏

@Ευάγγελοςτ Μακαρι κοριτσια!!!!! Σου το ευχομαι κοπελα μου μεσα απ την καρδια μου! Εμενα βρε παιδια, ειμαι στην 25η μερα, εχω 3 μερες καφε υγρα, σημερα το μεσημερι λιγο αιμα και παλι τωρα καφε υγρα! Θα τρελαθω με αυτη την περιοδο! Ελεος! Μας κανει τζαμπα και ελπιζουμε! Ας ερθει να τελειωνουμε!! Εγω δεν ποναω να πω την αληθεια, αλλα το νιωθω! Ερχεται η καταραμενη! Αχ.. εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα κυκλο 25 ημερων. Αλλα ο μεγαλυτερος μου ειναι 28 ημερων. Αρα δεν νομιζω να θεωρουμαι οτι εχω καθυστερηση.. @Ευάγγελοςτ σου ευχομαι να μην σου ερθει αυριο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πονάω πολύ κάποιες φορές ,όπως τώρα για παράδειγμα, αλλά δεν μου έρχεται. Μακάρι τι να πω! Τελευταία περίοδο είχα 31/3.  Ο κύκλος μου είναι 28-30. Σπάνια πάω πιο πάνω. Από αύριο, αν μου κάνει την χάρη και δεν με επισκευτεί μέσα στην νύχτα, θα έχω καθυστέρηση!

Πωωωω τι καλά, μακάρι! Και φαντάσου συνήθως έρχεται πρωί! Άρα έχουμε πιθανότητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα,

Να σας πω τι μου συμβαίνει. Τον προηγούμενο μήνα είχα αποβολη την 6 βδομάδα κύησης. 28/3 ξεκίνησα να έχω αίμα όποτε μετράω σαν πρώτη μετα περιόδου. Έκτοτε έχουν περάσει 33 ημέρες και ακόμη δεν έχω περίοδο. Κανονικά έχω 29-31 ημέρες κύκλο. 

Έκανα σήμερα το απόγευμα τεστ και καλά που ανιχνεύει το ελάχιστο που είναι 10mlu. Αρνητικό βγήκε. 

Δυστυχώς αυτή τη στιγμή βρίσκομαι επαρχία και δεν είναι λίγο δύσκολο να πω να κάνω β-χοριακη. Θα την κάνω τη Δευτέρα που με πάει ο άντρας μου. 

Αφού βγήκε αρνητικό το τεστ δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσυνης; ή αλήθεια είναι πως έχω συμπτωματα εγκυμοσύνης αλλά τι να πω....Για πείτε μου τη γνώμη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα και από εμένα,

Να σας πω τι μου συμβαίνει. Τον προηγούμενο μήνα είχα αποβολη την 6 βδομάδα κύησης. 28/3 ξεκίνησα να έχω αίμα όποτε μετράω σαν πρώτη μετα περιόδου. Έκτοτε έχουν περάσει 33 ημέρες και ακόμη δεν έχω περίοδο. Κανονικά έχω 29-31 ημέρες κύκλο. 

Έκανα σήμερα το απόγευμα τεστ και καλά που ανιχνεύει το ελάχιστο που είναι 10mlu. Αρνητικό βγήκε. 

Δυστυχώς αυτή τη στιγμή βρίσκομαι επαρχία και δεν είναι λίγο δύσκολο να πω να κάνω β-χοριακη. Θα την κάνω τη Δευτέρα που με πάει ο άντρας μου. 

Αφού βγήκε αρνητικό το τεστ δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσυνης; ή αλήθεια είναι πως έχω συμπτωματα εγκυμοσύνης αλλά τι να πω....Για πείτε μου τη γνώμη σας.

Εγω κοριτσι μου πιστευω οτι εισαι!  Πολλα τεστ βγαινουν αρνητικα και η χωριακη θετικοτατη!! Λιιιιιγη υπομονη μεχρι την Δευτερα! Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μπεμπακι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

@Ευάγγελοςτ Μακαρι κοριτσια!!!!! Σου το ευχομαι κοπελα μου μεσα απ την καρδια μου! Εμενα βρε παιδια, ειμαι στην 25η μερα, εχω 3 μερες καφε υγρα, σημερα το μεσημερι λιγο αιμα και παλι τωρα καφε υγρα! Θα τρελαθω με αυτη την περιοδο! Ελεος! Μας κανει τζαμπα και ελπιζουμε! Ας ερθει να τελειωνουμε!! Εγω δεν ποναω να πω την αληθεια, αλλα το νιωθω! Ερχεται η καταραμενη! Αχ.. εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα κυκλο 25 ημερων. Αλλα ο μεγαλυτερος μου ειναι 28 ημερων. Αρα δεν νομιζω να θεωρουμαι οτι εχω καθυστερηση.. @Ευάγγελοςτ σου ευχομαι να μην σου ερθει αυριο!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ marina μου! Κι εγώ αυτό λέω αν είναι να μου έρθει κι όχι να με κάνει να ελπίζω. Εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να είναι καμώματα της εγκυμοσύνης αυτά που σου κάνει και να μας πεις ευχάριστα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η androfight είπε:

Πωωωω τι καλά, μακάρι! Και φαντάσου συνήθως έρχεται πρωί! Άρα έχουμε πιθανότητες!

Μακάρι κορίτσι μου! Θέλω τόσο πολύ να κάνω ακόμα ένα μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα και από εμένα,

Να σας πω τι μου συμβαίνει. Τον προηγούμενο μήνα είχα αποβολη την 6 βδομάδα κύησης. 28/3 ξεκίνησα να έχω αίμα όποτε μετράω σαν πρώτη μετα περιόδου. Έκτοτε έχουν περάσει 33 ημέρες και ακόμη δεν έχω περίοδο. Κανονικά έχω 29-31 ημέρες κύκλο. 

Έκανα σήμερα το απόγευμα τεστ και καλά που ανιχνεύει το ελάχιστο που είναι 10mlu. Αρνητικό βγήκε. 

Δυστυχώς αυτή τη στιγμή βρίσκομαι επαρχία και δεν είναι λίγο δύσκολο να πω να κάνω β-χοριακη. Θα την κάνω τη Δευτέρα που με πάει ο άντρας μου. 

Αφού βγήκε αρνητικό το τεστ δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσυνης; ή αλήθεια είναι πως έχω συμπτωματα εγκυμοσύνης αλλά τι να πω....Για πείτε μου τη γνώμη σας.

Μμμ κάνε ένα τεστάκι και με πρωινά ούρα! Γιατί δε ξέρω αν θα αντέξεις μέχρι Δευτέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα και από εμένα,

Να σας πω τι μου συμβαίνει. Τον προηγούμενο μήνα είχα αποβολη την 6 βδομάδα κύησης. 28/3 ξεκίνησα να έχω αίμα όποτε μετράω σαν πρώτη μετα περιόδου. Έκτοτε έχουν περάσει 33 ημέρες και ακόμη δεν έχω περίοδο. Κανονικά έχω 29-31 ημέρες κύκλο. 

Έκανα σήμερα το απόγευμα τεστ και καλά που ανιχνεύει το ελάχιστο που είναι 10mlu. Αρνητικό βγήκε. 

Δυστυχώς αυτή τη στιγμή βρίσκομαι επαρχία και δεν είναι λίγο δύσκολο να πω να κάνω β-χοριακη. Θα την κάνω τη Δευτέρα που με πάει ο άντρας μου. 

Αφού βγήκε αρνητικό το τεστ δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσυνης; ή αλήθεια είναι πως έχω συμπτωματα εγκυμοσύνης αλλά τι να πω....Για πείτε μου τη γνώμη σας.

Καλησπέρα κορίτσι! Η αλήθεια είναι πως μετά από αποβολή ο κύκλος μπορεί να αναστατωθεί λίγο, βέβαια το να μείνεις έγκυος μετά από αποβολή είναι πιο εύκολο οπότε πιστεύω υπάρχουν πολλές πιθανότητες ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Εγω κοριτσι μου πιστευω οτι εισαι!  Πολλα τεστ βγαινουν αρνητικα και η χωριακη θετικοτατη!! Λιιιιιγη υπομονη μεχρι την Δευτερα! Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μπεμπακι❤️

Αχ μακάρι. Πραγματικά. Εσύ τι συμπτωματα εχεις; έχεις μετρήσει θερμοκρασια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εγώ είχα χαθεί τον τελευταίο μήνα γιατί μένω Αγγλία και είχα ανστατωθεί πολύ με όλα αυτα που συνέβαιναν με τον ιο και τις αποαγορεύσεις πτήσεων...Τώρα όμως είμαι καλύτερα ευτυχώς...

Συγχαρητήρια σε όλες όσες εμειναν εγκυούλες εντωμεταξύ! Εύχομαι να έχετε καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες όλες σας ❤️

Εμείς ακόμα είμαστε στην προσπάθεια...Περιμένω να μου έρθει η ακατανόμαστη αύριο... Εδώ και 2 εβδομάδες είμαι πρησμένη κι έχω ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά...πριν 10 μέρες έιχα λίγο ροζ στο ακούπισμα και μετά καφέ που διήρκησε περίπου 48 ώρες... και άρχισα να ελπίζω.... Δεν άντεξα λοιπόν εχθές το βράδυ κι έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης > αρνητικό :( κι επειδή ήθελα με τρελάνω ακόμα περισσότερο...... έκανα στο καπάκι κι ένα τεστ ωορρηξίας το οποίο βγήκε θετικό!!!! Σήμερα το πρωί επανέλαβα και τα δύο... της εγκυμοσύνης βγήκε ξανά αρνητικό και της ωορρηξίας ακόμα πιο έντονο... Η αλήθεια είναι πως δεν έχω ξανακάνει τεστ ωορρηξίας οπότε δεν ξέρω ακριβώς πως δουλεύει... αλλά οι γραμμούλες είναι αρκετά έντονες... λέτε να είναι ένδειξη εγκυμοσύνης??? Αχ... δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι και αυριο θα έρθει η ακατανόμαστη και θα στενοχωρηθώ...

Υ.Γ.: παρακαλώ κατσαδιάστε με ελεύθερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ πολύ marina μου! Κι εγώ αυτό λέω αν είναι να μου έρθει κι όχι να με κάνει να ελπίζω. Εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να είναι καμώματα της εγκυμοσύνης αυτά που σου κάνει και να μας πεις ευχάριστα!💗

Μακαρι κοπελα μου! Δεν ξερω..μπορει και ορμονες μου να τρελαθηκαν😂 ξερω εγω; Θα δειξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Αχ μακάρι. Πραγματικά. Εσύ τι συμπτωματα εχεις; έχεις μετρήσει θερμοκρασια;

Μακαρι🙏🏻 Εγω μετα την οωρρηξια εχω πονακια χαμηλα. Θεσμοκρασια προχθες μετρησα το βραδυ κ ειχα 37,3. Δεν εχω μετρησει ομως παλι. Εχω κυκλο 25-28 ημερων. Απο την 23η μερα εχω καφε υγρα, σημερα 25η μερα, το μεσημερι ειδα ροζ κοκκινο (ελαχιστο μονο στο σκουπισμα-αλλα ηταν αιμα πολυ ανοικτο) και μετα παλι καφε υγρα. Καφε βλεννη. Δεν ξερω. Η μεση με ποναει σημερα. Οπως καταλαβαινεις εχω οοοοοοολα τα συμπτωματα της περιοδου! Τιποτα αλλο.
Το μονο που μπορω να πω οτι με παραξενεψε ειναι το αιματακι που ειδα το μεσημερι κ απο εκει κ περα παλι καφε. Αυτο δεν το εχω ξαναπαθει. 
Καφε υγρα ειδα και τον προηγουμενο μηνα 5 μερες πριν μου ερθει κανονικο αιμα. Και μου ηρθε το αιμα την 25η μερα. 
Παντως δεν μπορω να σου πω οτι ποναω. Πονακια εχω και φουσκωμα πολυ στην κοιλια. Αισθανομαι ενα βαρος, δεν μπορω να στο εξηγησω με λογια. Αυτο..Σε σημειο δηλ που νιωθω οτι κατι κακο μου συμβαινει. Ηλπιζα να σου πω την αληθεια, αλλα μολις ειδα τα παλιοκαφε υγρα, απογοητευτηκα...

εσυ κοριτσι μου; Τι συμπτωματα εχεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Μακαρι🙏🏻 Εγω μετα την οωρρηξια εχω πονακια χαμηλα. Θεσμοκρασια προχθες μετρησα το βραδυ κ ειχα 37,3. Δεν εχω μετρησει ομως παλι. Εχω κυκλο 25-28 ημερων. Απο την 23η μερα εχω καφε υγρα, σημερα 25η μερα, το μεσημερι ειδα ροζ κοκκινο (ελαχιστο μονο στο σκουπισμα-αλλα ηταν αιμα πολυ ανοικτο) και μετα παλι καφε υγρα. Καφε βλεννη. Δεν ξερω. Η μεση με ποναει σημερα. Οπως καταλαβαινεις εχω οοοοοοολα τα συμπτωματα της περιοδου! Τιποτα αλλο.
Το μονο που μπορω να πω οτι με παραξενεψε ειναι το αιματακι που ειδα το μεσημερι κ απο εκει κ περα παλι καφε. Αυτο δεν το εχω ξαναπαθει. 
Καφε υγρα ειδα και τον προηγουμενο μηνα 5 μερες πριν μου ερθει κανονικο αιμα. Και μου ηρθε το αιμα την 25η μερα. 
Παντως δεν μπορω να σου πω οτι ποναω. Πονακια εχω και φουσκωμα πολυ στην κοιλια. Αισθανομαι ενα βαρος, δεν μπορω να στο εξηγησω με λογια. Αυτο..Σε σημειο δηλ που νιωθω οτι κατι κακο μου συμβαινει. Ηλπιζα να σου πω την αληθεια, αλλα μολις ειδα τα παλιοκαφε υγρα, απογοητευτηκα...

εσυ κοριτσι μου; Τι συμπτωματα εχεις;;

Νομίζω ότι έχεις οοολα τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση και όχι οοολα τα συμπτώματα της περιόδου.. Περίμενε 3 μέρες και κάνε ένα τεστακια κάτι μου λέει ότι θα βγει θετικό αν και εγώ είμαι υπέρ της χοριακης και όχι των τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η androfight είπε:

Μμμ κάνε ένα τεστάκι και με πρωινά ούρα! Γιατί δε ξέρω αν θα αντέξεις μέχρι Δευτέρα!

Η αλήθεια είναι πως έχω ένα δεύτερο τεστ αλλά δεν ξέρω αν θα κρατηθώ μέχρι Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantiaki33 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Η αλήθεια είναι πως μετά από αποβολή ο κύκλος μπορεί να αναστατωθεί λίγο, βέβαια το να μείνεις έγκυος μετά από αποβολή είναι πιο εύκολο οπότε πιστεύω υπάρχουν πολλές πιθανότητες ☺️

Ναι αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ. Ότι ίσως είναι λόγω της αποβολής τον προηγούμενο μήνα. Από τη μη έχω συμπτωματα αλλά τώρα με αυτό το τεστ έπρεπε να είχε δείξει ..λέω εγώ τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια πολύ όλες σας. Σε λίγο που θα κοιμηθεί καλά ο μικρός θα διαβάσω προσεκτικά όλα τα μηνύματα. Ίσως επειδή μου έχει ξανασυμβεί η επειδή έχω το καμάρι μου το πήρα πολύ ψύχραιμα. Κανονίσαμε επιτόπου το γάμο για Ιανουάριο και ελπίζω αυτή τη φορά να γίνει!  Δε πειράζει τα καλοκαιρινά μωράκια μου πάνε καλύτερα τα χειμερινά δε με θέλουν! 

Καλώς ήρθαν και όλα τα καινούρια κορίτσια. Εδώ πραγματικά είμαστε μια παρέα, και επειδή όλες έχουμε τον ίδιο σκοπό βρίσκουμε κατανόηση και συμπαράσταση. Σας ευχαριστώ ξανά όλες σε λίγο θα ανοίξω μια μπυριτσα και θα σας διαβάσω ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Μακαρι🙏🏻 Εγω μετα την οωρρηξια εχω πονακια χαμηλα. Θεσμοκρασια προχθες μετρησα το βραδυ κ ειχα 37,3. Δεν εχω μετρησει ομως παλι. Εχω κυκλο 25-28 ημερων. Απο την 23η μερα εχω καφε υγρα, σημερα 25η μερα, το μεσημερι ειδα ροζ κοκκινο (ελαχιστο μονο στο σκουπισμα-αλλα ηταν αιμα πολυ ανοικτο) και μετα παλι καφε υγρα. Καφε βλεννη. Δεν ξερω. Η μεση με ποναει σημερα. Οπως καταλαβαινεις εχω οοοοοοολα τα συμπτωματα της περιοδου! Τιποτα αλλο.
Το μονο που μπορω να πω οτι με παραξενεψε ειναι το αιματακι που ειδα το μεσημερι κ απο εκει κ περα παλι καφε. Αυτο δεν το εχω ξαναπαθει. 
Καφε υγρα ειδα και τον προηγουμενο μηνα 5 μερες πριν μου ερθει κανονικο αιμα. Και μου ηρθε το αιμα την 25η μερα. 
Παντως δεν μπορω να σου πω οτι ποναω. Πονακια εχω και φουσκωμα πολυ στην κοιλια. Αισθανομαι ενα βαρος, δεν μπορω να στο εξηγησω με λογια. Αυτο..Σε σημειο δηλ που νιωθω οτι κατι κακο μου συμβαινει. Ηλπιζα να σου πω την αληθεια, αλλα μολις ειδα τα παλιοκαφε υγρα, απογοητευτηκα...

εσυ κοριτσι μου; Τι συμπτωματα εχεις;;

Χμμ κατάλαβα... Γιατί δεν κάνεις ένα τεστ; μπας και ... 

Εγώ έχω κάποιους πόνους αραιά και που. Υγρά οχιβσε υπερβολικό βαθμό αλλά έχω και έναν φοβερό πόνο στη μέση. Δλδ δεν μπορώ το βράδυ να κοιμηθώ... Έχω μια βδομάδα έτσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Νομίζω ότι έχεις οοολα τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση και όχι οοολα τα συμπτώματα της περιόδου.. Περίμενε 3 μέρες και κάνε ένα τεστακια κάτι μου λέει ότι θα βγει θετικό αν και εγώ είμαι υπέρ της χοριακης και όχι των τεστ

Δεν ξερω..εγω παλι νομιζω οτι θα μου ερθει περιοδος..τι να πω..μακαρι αλλα δεν πιστευω! Θα σας ενημερωσω οπως και εχει❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Χμμ κατάλαβα... Γιατί δεν κάνεις ένα τεστ; μπας και ... 

Εγώ έχω κάποιους πόνους αραιά και που. Υγρά οχιβσε υπερβολικό βαθμό αλλά έχω και έναν φοβερό πόνο στη μέση. Δλδ δεν μπορώ το βράδυ να κοιμηθώ... Έχω μια βδομάδα έτσι. 

Σε ποια μερα του κυκλου εισαι; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η androfight είπε:

Αχ ήθελα κι εγώ να κάνω αλλά νόμιζα λόγω κορονοιού ότι τα ακύρωναν! Τον άλλο μήνα εμείς! Εύχομαι να τα καταφέρετε! Να έχω κι εγώ ελπίδες! Πως τα πήγατε? Τι σας είπε ο γιατρός? 

Όχι κανονικά γίνονται. Κ εμείς αρχικά είχαμε πει να το αφήσουμε μέχρι να φτιάξουν λίγο τα πράγματα αλλά μετά σκέφτηκα να εκμεταλλευτώ το γεγονός ότι δεν δουλεύω και μπορώ να το περάσω χαλαρή στο σπιτάκι μου. Πήγε καλά απο θέμα συγχρονισμού και γενικά από οτι μας είπε ο γιατρός. Είναι η δεύτερη φορά ελπίζω να είναι τυχερή. Να το προσπαθήσεις σύντομα είναι σχετικά εύκολη διαδικασία. καλή τύχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Jomou είπε:

Όχι κανονικά γίνονται. Κ εμείς αρχικά είχαμε πει να το αφήσουμε μέχρι να φτιάξουν λίγο τα πράγματα αλλά μετά σκέφτηκα να εκμεταλλευτώ το γεγονός ότι δεν δουλεύω και μπορώ να το περάσω χαλαρή στο σπιτάκι μου. Πήγε καλά απο θέμα συγχρονισμού και γενικά από οτι μας είπε ο γιατρός. Είναι η δεύτερη φορά ελπίζω να είναι τυχερή. Να το προσπαθήσεις σύντομα είναι σχετικά εύκολη διαδικασία. καλή τύχη.

Μακάρι σε ευχαριστούμε ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Σε ποια μερα του κυκλου εισαι; 
 

Σήμερα είναι η 33η μέρα. Κανονικά έχω από 29 έως 32 μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...