Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Τώρα γυρνάω από το γιατρό. Είδαμε ένα μικρό σάκο στον υπέρηχο αλλά δεν αντιστοιχεί στις μέρες καθυστέρησης που έχω, δεν του άρεσε του γιατρού. Με έστειλε για άλλη μια χοριακη κ αν βγει το νούμερο καλό θα περιμένουμε λίγο ακόμα μήπως δούμε τίποτα την άλλη εβδομάδα. 

Στεναχωρεθηκα αρκετά αλλα ήμουν προετοιμασμενη να σας πω την αλήθεια. Πήγα κ έδωσα αίμα κ το απόγευμα θα ξέρω το νούμερο της χοριακης. Αν είναι μεγάλο θα περιμένουμε αν είναι μικρο δεν υπάρχει ελπίδα. 

Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη!! ❤️❤️❤️

Δεν θα σου πω να μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου. Είναι λογικό αλλά μην χάνεις την ελπίδα μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη. Ας δούμε πρώτα τι θα δείξει και η χοριακη. Μακάρι όλα να εξελιχθούν υπέροχα!💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Τώρα γυρνάω από το γιατρό. Είδαμε ένα μικρό σάκο στον υπέρηχο αλλά δεν αντιστοιχεί στις μέρες καθυστέρησης που έχω, δεν του άρεσε του γιατρού. Με έστειλε για άλλη μια χοριακη κ αν βγει το νούμερο καλό θα περιμένουμε λίγο ακόμα μήπως δούμε τίποτα την άλλη εβδομάδα. 

Στεναχωρεθηκα αρκετά αλλα ήμουν προετοιμασμενη να σας πω την αλήθεια. Πήγα κ έδωσα αίμα κ το απόγευμα θα ξέρω το νούμερο της χοριακης. Αν είναι μεγάλο θα περιμένουμε αν είναι μικρο δεν υπάρχει ελπίδα. 

Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη!! ❤️❤️❤️

Μην απελπιζεσαι κοριτσι μου περιμενε να δεις πως θα παει αλλωστε λενε οτι η φυση ξερει καλυτερα απο εμας και οτι οταν δεν προχωραει μια εγκυμοσυνη ειναι γιατι η φυση φροντιζει να μην ερθουν χειροτερα..παρολα αυτα ποτε δεν ξερεις τι γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ θα περιμένουμε να δούμε. Πρώτα τη χοριακη που θα ξέρω στις 4. Κ μετά βλέπουμε τα υπόλοιπα. 

Να σας πω την αλήθεια αποκλείω τη καθυστερημένη σύλληψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολύ θα περιμένουμε να δούμε. Πρώτα τη χοριακη που θα ξέρω στις 4. Κ μετά βλέπουμε τα υπόλοιπα. 

Να σας πω την αλήθεια αποκλείω τη καθυστερημένη σύλληψη. 

Καλημερα κοριτσι μου,γιατι αποκλειεις την καθυστερημενη συλληψη;Το σωμα μας δε λειτουργει το ιδιο καθε μηνα.Μπορει πχ να εκανες καθυστερημενα την ωορρηξια σου,μην αποκλειεις τιποτα,ουτε την καθυστερημενη συλληψη.Κι εμενα καθυστερημενη συλληψη ηταν.Με τη χοριακη θα ξεκαθαρισει καλυτερα το τοπιο.Μη σε ανησυχει που δεν ακουσατε καρδουλα.Εγω ειχα παει 6+1 αλλα καρδια ακουσαμε 8+1.Περιμενουμε μαζι σου στις 4 ενα ομορφο νουμερακι 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολύ θα περιμένουμε να δούμε. Πρώτα τη χοριακη που θα ξέρω στις 4. Κ μετά βλέπουμε τα υπόλοιπα. 

Να σας πω την αλήθεια αποκλείω τη καθυστερημένη σύλληψη. 

Κορίτσι μου γλυκό... Εύχομαι μέσα από την καρδιά μ να πάνε όλα καλά.... Το έχω περάσει δύο φορές και ξέρω ακριβώς πως νιώθεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσι μου,γιατι αποκλειεις την καθυστερημενη συλληψη;Το σωμα μας δε λειτουργει το ιδιο καθε μηνα.Μπορει πχ να εκανες καθυστερημενα την ωορρηξια σου,μην αποκλειεις τιποτα,ουτε την καθυστερημενη συλληψη.Κι εμενα καθυστερημενη συλληψη ηταν.Με τη χοριακη θα ξεκαθαρισει καλυτερα το τοπιο.Μη σε ανησυχει που δεν ακουσατε καρδουλα.Εγω ειχα παει 6+1 αλλα καρδια ακουσαμε 8+1.Περιμενουμε μαζι σου στις 4 ενα ομορφο νουμερακι 😘

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες αλλά στις 1 του μήνα ήμουν στεγνή από υγρά και ένιωσα την άνοδο της θερμοκρασίας μετά την ωορρηξια. Πάντα νιώθω πολύ ζέστη μετά την ωορρηξια. Κ εκτός αυτού τελευταία επαφή είχα 29 του μήνα γιατί μετά με είχαν πιάσει έντονοι πόνοι. 

Εκτός ότι δεν ακούσαμε καρδιά είδε ένα μικρό σάκο άδειο που δεν του άρεσε. Σίγουρα θα περιμένω να δω τα αποτελέσματα αλλά οι πιθανότητες είναι εναντίον μου όπως κ να το κάνουμε. Απλά ρεαλιστικά βλέπω τα πράγματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν θα σου πω να μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου. Είναι λογικό αλλά μην χάνεις την ελπίδα μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη. Ας δούμε πρώτα τι θα δείξει και η χοριακη. Μακάρι όλα να εξελιχθούν υπέροχα!💗💗💗💗💗💗💗

Εσυ μας έμεινες τώρα. Πες μας εσύ τουλάχιστον τα ευχάριστα να μας φτιάξεις τη μέρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου πως είστε; Έχω να σας γράψω καιρό αλλά σας παρακολουθώ να ξέρετε ..συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που έμειναν εγκυουλες και σε όσες προσπαθούν τους εύχομαι μέσα από την καρδιά μου γρήγορα με ένα θετικό τεστακι...Να σας πω και εγώ τα νέα μου...Δεν είμαι και πάρα πολύ στα  κέφια μου. Ας ξεκινήσω λοιπόν από τα θετικά... Έκανα την Β επιπέδου όλα καλά και μια χαρά ο μπέμπης μου είναι 560 γραμμάρια όλα σούπερ...μέχρι που μ λένε ότι ο μπέμπης μου έχει ηπιο ηπερηχογενες εντερακι...θα πάει ο άντρας μου να κάνει το 99% το γονιδίωμα για την Κυστική ίνωση εμένα μ είπε να μην την κάνω εφόσον θα κάνει ο άντρας μου το πλήρες γονιδίωμα.. να σας θυμίσω είχα και μια αποκολληση π κράτησε 1 μήνα και κτ και στην Αυχενική φαινόταν το αιμάτωμα μέσα της αποκολλησης κ η Αυχενική του παιδιού ήταν τέλεια..  ρε κορίτσια με έχει πάρει λίγο απ κάτω. Εάν ένας από εμάς είχε αυτο τ πράγμα την Κυστική ίνωση δεν θα τ ξεραμε;;; Υπάρχει μ είπαν κ περίπτωση να είναι από την αποκολληση αυτο π είδανε η σε μια μικρή λοίμωξη. Πφφφ κορίτσια είμαι να σκάσω απ χθες και δεν θέλω να το δείχνω Στον άντρα μου γιατί κ αυτός εχθές ήταν πάρα πολύ αγχωμένος...😒😒😒 τι λέτε να ναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια δεν τα μπορώ αυτά τα στοιχακια και τα ερωτολογα στα προσκλητήρια. Μ' αρέσουν τα τυπικά!  Παρόλο που έκανα 2-3 ημέρες να διαλέξω!😆

Αχ ουτε εγω τα μπορω καθολουτα βλεπω και γελαω (συγνωμη κοριτσια) Σας προσκαλουμε στο γαμο μας που θα γινει στην εκκλησια ταδε ημερομηνια ονοματα οικογενειες κουμπαρος και τελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

εμεις στις 20 ακριβως μια εβδομαδα μετα

Ελπίζω μέχρι την επετειο μας να έχουμε μείνει εγκυουλες🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Ελπίζω μέχρι την επετειο μας να έχουμε μείνει εγκυουλες🙏🙏🙏🙏🙏

Εγώ είχα παντρευτεί 7 Ιουλίου 2018 ☺️ Μακάρι κι εγώ να τα καταφέρω 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η androfight είπε:

Εγώ είχα παντρευτεί 7 Ιουλίου 2018 ☺️ Μακάρι κι εγώ να τα καταφέρω 🙏

Στο εύχομαι κορίτσι μου. Μακαρι να τα καταφέρουμε όλες μας. Το θέλουμε τόσο πολυ,που δεν μπορεί. Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, θα μας έρθει και μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

εμεις στις 20 ακριβως μια εβδομαδα μετα

Εγω στις 27/7!Συνεννοημενες ημασταν ολες;;;;😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολύ θα περιμένουμε να δούμε. Πρώτα τη χοριακη που θα ξέρω στις 4. Κ μετά βλέπουμε τα υπόλοιπα. 

Να σας πω την αλήθεια αποκλείω τη καθυστερημένη σύλληψη. 

Γιατι την αποκλείεις κοριτσι μου? Χρησιμοποιησες τεστακια ωοριξιας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θετικο κοριτσια ειναι οτι επιτελους εχω σωστο αιμα περιοδου γιατι στις προηγουμενες ειχα μεν αλλα οχι καμια σοβαρη ροη και ειχα αρχισει να σκεφτομαι μηπως μπαινω στην προεμμηνοπαυση και αρχιζει να αρχιζει να κοβεται σιγα σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το θετικο κοριτσια ειναι οτι επιτελους εχω σωστο αιμα περιοδου γιατι στις προηγουμενες ειχα μεν αλλα οχι καμια σοβαρη ροη και ειχα αρχισει να σκεφτομαι μηπως μπαινω στην προεμμηνοπαυση και αρχιζει να αρχιζει να κοβεται σιγα σιγα

Τι λες κορίτσι μου? Τι ηλικία εχεις (αν θες λες εννοείται) και λες από τώρα για προεμμηνόπαυση? Αυτό αργεί ακόμα. Θα έρθει το μωράκι πρώτα 😊😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love13 είπε:

Τι λες κορίτσι μου? Τι ηλικία εχεις (αν θες λες εννοείται) και λες από τώρα για προεμμηνόπαυση? Αυτό αργεί ακόμα. Θα έρθει το μωράκι πρώτα 😊😊😊😊

τον Ιουνιο κλεινω τα 42

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

τον Ιουνιο κλεινω τα 42

 

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

τον Ιουνιο κλεινω τα 42

 

Μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. Πολλές γυναίκες τα καταφέρνουν και στα 40 και στα 45.Μην χάνεις την ελπίδα σου. Ίσως φταίει ότι το σκεφτόμαστε όλη την ώρα. Κανεις και τεστακια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love13 είπε:

 

Μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. Πολλές γυναίκες τα καταφέρνουν και στα 40 και στα 45.Μην χάνεις την ελπίδα σου. Ίσως φταίει ότι το σκεφτόμαστε όλη την ώρα. Κανεις και τεστακια? 

οχι τιποτα δεν κανω δεν θελω να αγχωθω με τετοια αλλωστε επαφες εχουμε σχεδον ολο το μηνα και ο κυκλος μου ευτυχως ακομα ειναι πολυ σταθερος οποτε ξερω τις γονιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! @Kostef με το καλό η χοριακη.. εύχομαι να δείτε μεγάλο νούμερο!! έχε πίστη 🙏🙏 @Ευάγγελοςτ άντε να ακούσουμε κ από σένα ευχάριστα!!! @Lacostaki έχεις ελέγξει θυροειδή; γιατί κάνει κ αυτός τα νούμερά του κ επηρεάζει την περίοδο κ την ροή!

Εμάς κορίτσια μας έκανε πολύ καλό η καραντίνα.. χάρηκα απίστευτα την μικρή κ με τον αντρουλη μου είμαστε στα καλύτερά μας!! φέτος θα κλείσουμε 8 χρόνια γάμου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! @Kostef με το καλό η χοριακη.. εύχομαι να δείτε μεγάλο νούμερο!! έχε πίστη 🙏🙏 @Ευάγγελοςτ άντε να ακούσουμε κ από σένα ευχάριστα!!! @Lacostaki έχεις ελέγξει θυροειδή; γιατί κάνει κ αυτός τα νούμερά του κ επηρεάζει την περίοδο κ την ροή!

Εμάς κορίτσια μας έκανε πολύ καλό η καραντίνα.. χάρηκα απίστευτα την μικρή κ με τον αντρουλη μου είμαστε στα καλύτερά μας!! φέτος θα κλείσουμε 8 χρόνια γάμου!!!

Αχ μακάρι να μην μου έρθει! Αν δεν την δω και σήμερα μπορώ να ελπίζω!

Κι εμείς 8 χρόνια γάμου κλείνουμε φέτος! Τουλάχιστον περάσαμε τα 7 πρώτα που λένε ότι είναι και τα πιο κρίσιμα!😆😆😆😆

Όσο για τον μήνα Ιούλιο παντρεύτηκα κι εγώ κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες σας, χαίρομαι πολύ που σας βρήκα, ελπίζω να είμαι ευπρόσδεκτη στην παρέα σας❤️ Παντρεμένη πέντε χρόνια, μια αποβολή και τρία χρόνια προσπαθειών εμείς. Εύχομαι η άνοιξη να είναι τυχερή ώστε ο χειμώνας να φέρει ότι επιθυμούμε περισσότερο 🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ μακάρι να μην μου έρθει! Αν δεν την δω και σήμερα μπορώ να ελπίζω!

Κι εμείς 8 χρόνια γάμου κλείνουμε φέτος! Τουλάχιστον περάσαμε τα 7 πρώτα που λένε ότι είναι και τα πιο κρίσιμα!😆😆😆😆

Όσο για τον μήνα Ιούλιο παντρεύτηκα κι εγώ κορίτσια!

Ναι, περάσαμε τα 7 χρόνια φαγούρα... χαχαχα!!Σεπτέμβριο παντρευτήκαμε εμείς..

Δε θα την δεις την περίοδο... είπαμε είναι η σειρά σου🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...