Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα! Σήμερα έβαλα μπρος να φτιάξω κρουασάν βουτύρου!!! Θα γίνω τετράγωνη χαχαχα

Αχ τι ωραία!!! Αυτή η καραντίνα φταει που ολο μαγειρεύουμε και τρώμε!!! Αλλά τώρα έχουνε χρόνο να μαγειρέψουμε ότι θέλουμε, τι να κάνουμε δηλ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!καλορίζικο και καλότυχο το νέο μας θεματάκι..εγώ είμαι στις γόνιμες και μάλλον χθες έκανα ωορρηξία αλλά και μενα ο άντρας μου τα κατάφερε και με θύμωσε οπότε μάλλον δεν περιμένω και πολλά από αυτό το μήνα....Ρε κορίτσια δε βοηθάει καθόλου με το παιδί..ασχολείται 1 ώρα μαζί της και αυτό είναι...τα περιμένει όλα από μένα και όταν κάνω κάτι για τον εαυτό μου με κάνει να αισθάνομαι και τύψεις...άρχισε η μικρή να ξυπνάει πάλι 2 φορές το βράδυ και με έχει τεντώσει..η κούκλα μου όλη  μέρα πάνω μου είναι και το χαίρομαι απίστευτα αυτό το διάστημα που δεν πάω στη δουλειά..να δω πως θα ξεκολλήσουμε πάλι!! 

Μην τα παρατάς δεν ξέρεις πότε, συνέχισε κανονικά τις επαφές σου..!! Έχει και τα καλά της η καραντίνα, φέρνει την οικογένεια πιο κοντά! Ευκαιρία είναι πες στον άντρα σου αυτή τη περίοδο να ασχολείται περισσότερο με τη μικρή.. Όπως μάθουν είναι οι άντρες!😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Αχ τι ωραία!!! Αυτή η καραντίνα φταει που ολο μαγειρεύουμε και τρώμε!!! Αλλά τώρα έχουνε χρόνο να μαγειρέψουμε ότι θέλουμε, τι να κάνουμε δηλ..!

Εγώ που δουλεύω κορίτσια μου μαθητεύει το αγόρι μου...κάθε μέρα!!!και νευριάζει που είμαι έγκυος κ δουλεύω κ αυτός σπίτι να μαγειρεύει 😂😂☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. 

@Denizz καλά αποτελέσματα κορίτσι μου.. περιμένουμε τρελό νούμερο σήμερα!!!

ρε κορίτσι..  @diana8 που είναι? δεν ειμαι σίγουρη οτι την ταγκαρα κ σωστά χαχαχα... 

χαθηκε... ελπίζω να ναι καλά κ εγγυούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Denizz είπε:

Εγώ που δουλεύω κορίτσια μου μαθητεύει το αγόρι μου...κάθε μέρα!!!και νευριάζει που είμαι έγκυος κ δουλεύω κ αυτός σπίτι να μαγειρεύει 😂😂☺️

Χαχαχα! Αυτά είναι!! Από την αρχή .παίρνει στο νόημα!!😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Χαχαχα! Αυτά είναι!! Από την αρχή .παίρνει στο νόημα!!😂

Αφού με παίρνει και μου λέει αργείς να γυρίσεις κρυώνει το φαΐ 😛 ενώ αυτά τα του έλεγα εγώ προ καραντίνας 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Denizz είπε:

Αφού με παίρνει και μου λέει αργείς να γυρίσεις κρυώνει το φαΐ 😛 ενώ αυτά τα του έλεγα εγώ προ καραντίνας 😛

Μπράβο κορίτσι.,,, έτσι .,, είσαι στον σωστό δρόμο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Αφού με παίρνει και μου λέει αργείς να γυρίσεις κρυώνει το φαΐ 😛 ενώ αυτά τα του έλεγα εγώ προ καραντίνας 😛

Χαχαχα!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Μην τα παρατάς δεν ξέρεις πότε, συνέχισε κανονικά τις επαφές σου..!! Έχει και τα καλά της η καραντίνα, φέρνει την οικογένεια πιο κοντά! Ευκαιρία είναι πες στον άντρα σου αυτή τη περίοδο να ασχολείται περισσότερο με τη μικρή.. Όπως μάθουν είναι οι άντρες!😛

Ετσι ακριβως...Εμενα η ας πουμε πεθερα μου γιατι μας αφησε πριν παντρευτουμε σιδερωνε τα σεντονια με κολαρισμα...Εγω σιδερωνω οτι φοραμε εξω απο το σπιτι και αυτο αν θελει σιδερο..οταν αποφασισαμε να νοικιασουμε το σπιτι του και να ερθει να μεινουμε μαζι του ειπα αν θες σιδερωμενα σεντονια να μαθεις να σιδερωνεις και να τα κανεις μονος σου γιατι εγω δεν σκοπευω να φαω τη ζωη μου πανω απο μια σιδερωστρα...εχω καλυτερα πραγματα να κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ετσι ακριβως...Εμενα η ας πουμε πεθερα μου γιατι μας αφησε πριν παντρευτουμε σιδερωνε τα σεντονια με κολαρισμα...Εγω σιδερωνω οτι φοραμε εξω απο το σπιτι και αυτο αν θελει σιδερο..οταν αποφασισαμε να νοικιασουμε το σπιτι του και να ερθει να μεινουμε μαζι του ειπα αν θες σιδερωμενα σεντονια να μαθεις να σιδερωνεις και να τα κανεις μονος σου γιατι εγω δεν σκοπευω να φαω τη ζωη μου πανω απο μια σιδερωστρα...εχω καλυτερα πραγματα να κανω...

Αααα τέλεια!!!εγω δεν μπορώ....σιδερώνω τα πάντα....δεν μπορώ να στρώσω κρεβάτι και να είναι τσαλακωμένο 🤨 έχω κόλλημα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Κάπου διάβασα ότι αναβάλλεται το Πάσχα για τις 26 Μαΐου...θα τριπλάρουν ;;;;και η μεγάλη βδομάδα θα είναι τώρα ;!🤨 

Τι εννοείς;;;;; Χχαχαχαχα μμυ φαίνεται τρομερά αστειο αυτο..... Θα μπω ν ατο ψάξω! Αλλα λογικά είναι τρολ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Αααα τέλεια!!!εγω δεν μπορώ....σιδερώνω τα πάντα....δεν μπορώ να στρώσω κρεβάτι και να είναι τσαλακωμένο 🤨 έχω κόλλημα  

Κι εγώ έχω θέμα ... δεν μπορω να κοιμηθώ αν είναι τσαλακωμένο το σεντονι 😂 Σε νιώθω απόλυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κι εγώ έχω θέμα ... δεν μπορω να κοιμηθώ αν είναι τσαλακωμένο το σεντονι 😂 Σε νιώθω απόλυτα!

Εγω δεν μπορώ να κοιμηθώ αν έχει κ άπλυτα ο νεροχύτης!!! Μαζευτείτε κορίτσια, παμε ψυχίατρο!!! 😂🤯🧐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Αααα τέλεια!!!εγω δεν μπορώ....σιδερώνω τα πάντα....δεν μπορώ να στρώσω κρεβάτι και να είναι τσαλακωμένο 🤨 έχω κόλλημα  

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κι εγώ έχω θέμα ... δεν μπορω να κοιμηθώ αν είναι τσαλακωμένο το σεντονι 😂 Σε νιώθω απόλυτα!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Εγω δεν μπορώ να κοιμηθώ αν έχει κ άπλυτα ο νεροχύτης!!! Μαζευτείτε κορίτσια, παμε ψυχίατρο!!! 😂🤯🧐

Με συγχωρειτε που θα σας στεναχωρησω κοριτσακια μου...αλλα γιαυτο θα γερασετε γρηγορα...Η ζωη ειναι πολλη μικρη για να την σπαταλαμε σε ανουσια πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Denizz καλά αποτελέσματα.. περιμένουμε μεγάλο αριθμό!!!

Ρε κορίτσια σήμερα που περιμένω να αδιαθετησω νιώθω ενα ελαφρύ πρήξιμο στο στήθος, άλλες φορές το ειχα μια βδομάδα πριν.. Επισης η θερμοκρασία του σώματος ποτέ πέφτει; Την μέρα που έρχεται η από πριν; Τι μπέρδεμα! Έχω ακόμα ανεβασμένη θερμοκρασία, 36,8 - 37!

Εν τω μεταξύ ξέρω ότι θα έρθει κ ολα αυτά που συμβαίνουν με νευριάζουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita! είπε:

@Denizz καλά αποτελέσματα.. περιμένουμε μεγάλο αριθμό!!!

Ρε κορίτσια σήμερα που περιμένω να αδιαθετησω νιώθω ενα ελαφρύ πρήξιμο στο στήθος, άλλες φορές το ειχα μια βδομάδα πριν.. Επισης η θερμοκρασία του σώματος ποτέ πέφτει; Την μέρα που έρχεται η από πριν; Τι μπέρδεμα! Έχω ακόμα ανεβασμένη θερμοκρασία, 36,8 - 37!

Εν τω μεταξύ ξέρω ότι θα έρθει κ ολα αυτά που συμβαίνουν με νευριάζουν!!!

Και πως το ξερεις οτι θα ερθει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

 

Με συγχωρειτε που θα σας στεναχωρησω κοριτσακια μου...αλλα γιαυτο θα γερασετε γρηγορα...Η ζωη ειναι πολλη μικρη για να την σπαταλαμε σε ανουσια πραγματα

Μου το λέει κ άντρας μου..Μου έχει "απαγορεύσει" τις δουλειές ΣΚ ή αν τύχει μεσοβδόμαδα να είμαστε μαζί!!! Κ να φανταστείς τώρα είμαι κ στα πιο χαλαρά μου!!! 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Δεν σας προλαβαίνω σήμερα. Εγώ τώρα μπόρεσα να μπω. Από το πρωί δουλειές κάνω! 

Γιατί να τα σιδερωσω βρε κορίτσια αφού μετά θα τα τσαλακωσουμε;😉💏 Πέρα από την πλάκα εγώ έχω σωθεί με τον στεγνωτηρα. Δεν κάνω τίποτα τον χειμώνα. Τα βγάζω ζεστά και κολαριστα. Απευθείας ντουλάπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

 

 

Με συγχωρειτε που θα σας στεναχωρησω κοριτσακια μου...αλλα γιαυτο θα γερασετε γρηγορα...Η ζωη ειναι πολλη μικρη για να την σπαταλαμε σε ανουσια πραγματα

Όντως έχεις απόλυτο δίκιο!!!! Αλλά το ανούσιο για τον κάθε ένα είναι διαφορετικό! Για μένα πχ. ανούσιοι είναι οι καυγάδες! Δεν μαλώνω ποτέ! Οπότε ούτε μία ρυτιδούλα χαχαχαχα ❤️

@Maroulita! Γέλασα πολύ! Έχω μια φίλη που είναι έτσι! Όχι εντάξει εγώ πέρα απο το ότι σιδερώνω τα πάντα (εκτός εσώρουχα και κάλτσες), μόνο την ακαταστασία δεν μπορώ γιατί δεν μπορώ να λειτουργήσω κατα τα άλλα τους υπόλοιπους ψυχαναγκασμούς μου τους έχω λύσει χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Δεν σας προλαβαίνω σήμερα. Εγώ τώρα μπόρεσα να μπω. Από το πρωί δουλειές κάνω! 

Γιατί να τα σιδερωσω βρε κορίτσια αφού μετά θα τα τσαλακωσουμε;😉💏 Πέρα από την πλάκα εγώ έχω σωθεί με τον στεγνωτηρα. Δεν κάνω τίποτα τον χειμώνα. Τα βγάζω ζεστά και κολαριστα. Απευθείας ντουλάπα!

Εχω κι εγώ στεγνωτήριο αλλά μάλλον κάτι κάνω λάθος! Γιατί δεν μου βγαίνουν κολαριστα;;;; Είναι πλυντήριο- στεγνωτήριο και έχει επιλογή για εύκολο σιδέρωμα λές να πρέπει να πατησω αυτό; Δεν το έχω δοκιμάσει ποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita! είπε:

Μου το λέει κ άντρας μου..Μου έχει "απαγορεύσει" τις δουλειές ΣΚ ή αν τύχει μεσοβδόμαδα να είμαστε μαζί!!! Κ να φανταστείς τώρα είμαι κ στα πιο χαλαρά μου!!! 😂😂 

Και πολυ καλα κανει....συνεχισε εσυ να ασχολεισαι ολη μερα με τις δουλειες του σπιτιου και να δεις για ποτε θα βρεθει η προθυμη να ασχοληθει με τον αντρα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ετσι ακριβως...Εμενα η ας πουμε πεθερα μου γιατι μας αφησε πριν παντρευτουμε σιδερωνε τα σεντονια με κολαρισμα...Εγω σιδερωνω οτι φοραμε εξω απο το σπιτι και αυτο αν θελει σιδερο..οταν αποφασισαμε να νοικιασουμε το σπιτι του και να ερθει να μεινουμε μαζι του ειπα αν θες σιδερωμενα σεντονια να μαθεις να σιδερωνεις και να τα κανεις μονος σου γιατι εγω δεν σκοπευω να φαω τη ζωη μου πανω απο μια σιδερωστρα...εχω καλυτερα πραγματα να κανω...

Θεά!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Και πως το ξερεις οτι θα ερθει??

Δεν ελπίζω σε πολλά... επαφές υπήρχαν αλλά λογω σπέρματος λίγο καπως στο μυαλό μου το εχω αποκλείσει μέχρι να το φτιάξουμε! Μακάρι βέβαια να κανω λαθος αλλα κραταω μικρό καλάθι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα! Σήμερα έβαλα μπρος να φτιάξω κρουασάν βουτύρου!!! Θα γίνω τετράγωνη χαχαχα

🤤🤤🤤🤤

🥐🥐 θέλω!🥐🥐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...