Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Spongebob είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε ο γιατρος..

Ειναι 56 η χοριακη μου..μου ειπε να μην αγχωνομαι και οτι θα παει καλα..

Του ειπα για τα ηπια πονακια περιοδου και μου ειπε μονο αν δω αιμα να βαζω την vasclor πρωι βραδυ.. Μου ειπε να κανω το επομενο τεστ χοριακης την Παρασκευη..

Ειναι χαμηλη η χοριακη..?? Φοβαμαι..Λετε ομως τα πονακια να τα εχω επειδη ειχα γεννα τν Δεκεμβρη?

Μία χαρά είναι η χοριακη σου!!! Δεν έχεις καν κσθυστερηση και είναι 56!!! Το θέμα είναι να διπλασιαζεται!!!! Αυτό έχει σημασία, το εύχομαι σου πάνε όλα τέλεια!!! μην αγχώνεσαι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Μία χαρά είναι η χοριακη σου!!! Δεν έχεις καν κσθυστερηση και είναι 56!!! Το θέμα είναι να διπλασιαζεται!!!! Αυτό έχει σημασία, το εύχομαι σου πάνε όλα τέλεια!!! μην αγχώνεσαι ❤️❤️❤️

Σε ευχαριστω πολυ πολυ Μασα μου!!!Νιωθω μεγαλη χαρα και ενθουσιασμο..ειμαι συγκρατημενη αλλα θελω και να ουρλιαξω και απτην χαρα μου!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μας πανε ολα τελεια!!!!!❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofi_94 είπε:

ΚΑλημερΑ κορίτσι μου συγχαρητήρια μια χαρά είναι η χοριακη σου πιστεύω εγώ τώρα 34 εβδομάδων είμαι να σου πω ότι στην αρχή της εγκυμοσύνης μου είχα πινάκια περίοδο μέχρι και τώρα που και που αλλά στην αρχή πιο έντονα είναι και σχεδόν όλες τα έχουνε ...μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ...🥰

Σε ευχαριστω πολυ πολυ..Μακαρι να εξελιχθουν καλα τα πραγματα αυτη τη φορα και να σταθω τυχερη να αποκτησω το μωρακι μου..!!!! Σου ευχομαι τα καλυτερα !!!! Με το καλο νσ υποδεχτεις το μωρακι σου!!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Spongebob είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε ο γιατρος..

Ειναι 56 η χοριακη μου..μου ειπε να μην αγχωνομαι και οτι θα παει καλα..

Του ειπα για τα ηπια πονακια περιοδου και μου ειπε μονο αν δω αιμα να βαζω την vasclor πρωι βραδυ.. Μου ειπε να κανω το επομενο τεστ χοριακης την Παρασκευη..

Ειναι χαμηλη η χοριακη..?? Φοβαμαι..Λετε ομως τα πονακια να τα εχω επειδη ειχα γεννα τν Δεκεμβρη?

Μπράβο σου όντως μην αγχώνεσαι! Τα πονάκια δεν έχουν να κάνουν με τη γέννα! Κι εγώ είχα αρκετά έντονα τις 1ες εβδομάδες και τώρα είμαι 16εβδομάδων και εξακολουθώ να έχω ήπια πονάκια μέσα στη μέρα. Είναι φυσιολογικό! Μην κουράζεσαι πολύ και θα πάει μα χαρα η εγκυμοσύνη σου!!! Καλή και τελειόμηνη κύηση να έχεις!

@Μασα Μπράβο σου, να έχεις μία ονειρεμένη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Κορίτσια μου δεν μπόρεσα να μπω από το πρωί κι έχω χάσει επεισόδια! Κοίταξα το πινακακι μας και συγκινήθηκα. Θυμήθηκα την αρχή που είχαμε μόνο το Ελενάκι και τώρα έχουμε γεμίσει θετικά. Και είμαι βέβαιη ότι ακολουθούν και πολλά άλλα!

@Spongebob συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα θα πάνε καλά! Εσύ να είσαι αισιόδοξη και να χαμογελάς. Να χαίρεσαι την κάθε στιγμή που έχεις το νινακι σου μέσα σου. Θα το εισπράττει κι αυτό! Η χοριακη σου πάντως είναι τέλεια για 26η ημέρα!🥰

@Μασα μου επίσης τέλεια χοριακη! Το νινακι μεγαλώνει! Είναι μακρύς ο δρόμος αλλά όλα θα πάνε καλά. Θα επσναληφθω τώρα αλλά θα πω και σε εσένα να είσαι αισιόδοξη και να χαίρεσαι την κάθε στιγμή!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο θεματακι κορίτσια και να γεμίσει με θετικά αποτελέσματα εύχομαι!!! Αν και δεν μπαίνω συχνά σας έχω στο μυαλό μου

Συγχαρητήρια και στα κορίτσια με τα θετικά τεστακια! Να έχετε ήρεμες και υγιείς εγκυμοσύνες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Καλημέρα κορίτσια βγήκε γ χοριακη!!! 6300!!!😊😊😊 Καλημέρα  @Spongebob βγήκε η δική σου χοριακη; 

Μπράβο κορίτσι μου! Τέλεια η χοριακη σου!! Καλή συνέχεια σου εύχομαι! Να πάνε όλα τέλεια!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Spongebob είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε ο γιατρος..

Ειναι 56 η χοριακη μου..μου ειπε να μην αγχωνομαι και οτι θα παει καλα..

Του ειπα για τα ηπια πονακια περιοδου και μου ειπε μονο αν δω αιμα να βαζω την vasclor πρωι βραδυ.. Μου ειπε να κανω το επομενο τεστ χοριακης την Παρασκευη..

Ειναι χαμηλη η χοριακη..?? Φοβαμαι..Λετε ομως τα πονακια να τα εχω επειδη ειχα γεννα τν Δεκεμβρη?

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι! Δεν σημαίνει τίποτα ο αριθμός της χοριακης! Το θέμα ειναι να διπλασιάζεται!! Θα δεις ότι όλα θα πάνε τέλεια!! 🙏😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Spongebob είπε:

Το ευχομαι και το θελω τοσο μα τοσο πολυ...!!!!! Αυτη τη φορα να παρω στην αγκαλια μου το μωρακι μου..!!!

Συγχαρητήρια.. Πονακια είναι φυσιολογικά να τα χεις. Γατζωνεται το μικρούλι καλά στη μήτρα σου γι αυτό.... Όλα καλά θα πάνε. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε? Εγω πινω καφεδακι τελικα αλλαξαν τα πλανα στη δουλεια και θα γυρισουμε μετα το πασχα,, @Αννια27πως εισαι κοριτσι μου? μερες εχω να δω νεα σου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε? Εγω πινω καφεδακι τελικα αλλαξαν τα πλανα στη δουλεια και θα γυρισουμε μετα το πασχα,, @Αννια27πως εισαι κοριτσι μου? μερες εχω να δω νεα σου

 

Καλημέρα κι από εμένα!🥰

Εγώ μόλις έβαλα ένα κέικ στο φούρνο και λέω να ετοιμάζω το μεσημεριανό σιγά σιγά για να βγούμε λίγο έξω μετά. Επιτέλους έβγαλε λίγο ήλιο! Βρεθήκαμε τόση βροχή!

Κι εγώ την σκεφτόμουν όπως και την @diana8 και @Evie2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!🥰

Εγώ μόλις έβαλα ένα κέικ στο φούρνο και λέω να ετοιμάζω το μεσημεριανό σιγά σιγά για να βγούμε λίγο έξω μετά. Επιτέλους έβγαλε λίγο ήλιο! Βρεθήκαμε τόση βροχή!

Κι εγώ την σκεφτόμουν όπως και την @diana8 και @Evie2

Εμας εδω εχει βαλθει να μας μουχλιασει απο το Σαββατο δεν εχει σταματησει να βρεχει

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.....και εγώ καφεδάκι πίνω...επιτέλους ξεκουράζομαι και εγώ...!!!!θα χαζέψω λίγο τηλεόραση και μετά θα κάνω δουλίτσες και θα ετοιμάσω φαγητό!

Αυριο το απόγευμα έχω ραντεβού με τον γιατρό!!!δεν παίρναν οι ώρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Spongebob είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε ο γιατρος..

Ειναι 56 η χοριακη μου..μου ειπε να μην αγχωνομαι και οτι θα παει καλα..

Του ειπα για τα ηπια πονακια περιοδου και μου ειπε μονο αν δω αιμα να βαζω την vasclor πρωι βραδυ.. Μου ειπε να κανω το επομενο τεστ χοριακης την Παρασκευη..

Ειναι χαμηλη η χοριακη..?? Φοβαμαι..Λετε ομως τα πονακια να τα εχω επειδη ειχα γεννα τν Δεκεμβρη?

Η χοριακη σου ειναι πολυ καλη,μη μου αγχωνεσαι,δεν εχεις καν καθυστερηση φαντασου.Εισαι εγκυουλα συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!Ψυχραιμια κ ηρεμες σκεψεις,μια χαρα θα διπλασιαστει η χοριακη σου κ ολα θα πανε καλα!Τα πονακια ειναι φυσιολογικοτατα,μεγαλωνει η μητρα κ τα εχουμε ολες.Ακου το γιατρο σου κ ολα θα εξελιχθουν υπεροχα 🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα.....και εγώ καφεδάκι πίνω...επιτέλους ξεκουράζομαι και εγώ...!!!!θα χαζέψω λίγο τηλεόραση και μετά θα κάνω δουλίτσες και θα ετοιμάσω φαγητό!

Αυριο το απόγευμα έχω ραντεβού με τον γιατρό!!!δεν παίρναν οι ώρες 

Με το καλο,στειλε μας μετα το ραντεβου τι σου ειπε...Καταλαβαινω την ανυπομονησια σου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/4/2020 at 10:40 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Λοιπόν κορίτσια αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι τα δέκατα είναι σύμπτωμα μόνο αν τα έχουμε όλη μέρα ή σχεδόν όλη μέρα. Είμαι επισήμως στην πρώτη μέρα περιόδου και πριν λίγο που έβαλα θερμόμετρο γιατί ένιωσα να καίγομαι ήταν στο 37.3 αλλά αφού ήρθε η περίοδος προφανώς δεν είναι συμπτωμα

Συγνώμη που πεταγομαι κορίτσι! Αλλά εγώ είχα δέκατα επί πολλές μέρες, μόνο κάθε βράδυ που γυρνούσα απο τη δουλειά! Σύμπτωμα πάντως είναι σίγουρα, μου το είπε και η γιατρός γιατί με είχε ρωτήσει αν είχα δέκατα απλά μάλλον είναι διαφορετικό σε κάθε γυναίκα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα.....και εγώ καφεδάκι πίνω...επιτέλους ξεκουράζομαι και εγώ...!!!!θα χαζέψω λίγο τηλεόραση και μετά θα κάνω δουλίτσες και θα ετοιμάσω φαγητό!

Αυριο το απόγευμα έχω ραντεβού με τον γιατρό!!!δεν παίρναν οι ώρες 

Αχ τί τυχερή που είσαι!!!!!!!!! Εγώ έχω σε 9μέρες ραντεβού και δε παλεύεται!!!!!!Τι ωραία που θα δείς το εμβρυάκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Συγνώμη που πεταγομαι κορίτσι! Αλλά εγώ είχα δέκατα επί πολλές μέρες, μόνο κάθε βράδυ που γυρνούσα απο τη δουλειά! Σύμπτωμα πάντως είναι σίγουρα, μου το είπε και η γιατρός γιατί με είχε ρωτήσει αν είχα δέκατα απλά μάλλον είναι διαφορετικό σε κάθε γυναίκα !

Δεν ξερω βρε κοριτσι τι να πω προφανως ειναι διαφορετικα σε καθε γυναικα...Βεβαια ειναι η πρωτη φορα που εχω δεκατα στην περιοδο (χωρις να ειμαι αρρωστη) αλλα περιοδος και συμπτωμα δεν πανε μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν ξερω βρε κοριτσι τι να πω προφανως ειναι διαφορετικα σε καθε γυναικα...Βεβαια ειναι η πρωτη φορα που εχω δεκατα στην περιοδο (χωρις να ειμαι αρρωστη) αλλα περιοδος και συμπτωμα δεν πανε μαζι

Κάπου είχα διαβάσει κάποτε ότι και στην περίοδο μπορεί να έχεις δέκατα! Γιατί να σου πω, τα συμπτώματα μοιάζουν πολύ! Εγώ μέεεχρι να καταλαβω την εγκυμοσύνη, είχα πονους περιόδου σε φάση έβαζα σερβιέτα γιατί έλεγα τωρα θα έρθει! Τι να πω ο οργανισμός της γυναίκας είναι ενα μυστήριο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Με το καλο,στειλε μας μετα το ραντεβου τι σου ειπε...Καταλαβαινω την ανυπομονησια σου ❤

ναι ναι εννοείται...έχω αργά ραντεβού...20.30 αλλά νομίζω ο συγκεκριμένος γιατρός έχει πολύ αναμονή....άρα μας βλέπω μετά τις 21.30....

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ τί τυχερή που είσαι!!!!!!!!! Εγώ έχω σε 9μέρες ραντεβού και δε παλεύεται!!!!!!Τι ωραία που θα δείς το εμβρυάκι σου!!!!

Αααα νομίζω ανεβάζεις πολλές συνταγές....με το μαγείρεμα κ το φαγητό θα περάσουν οι μέρες...χαχα πλάκα κάνω...

Εμενα θα είναι το πρώτο το μου ραντεβού κ σκέφτομαι αν θα ακούσω καρδούλα!!!!

Εσυ έχεις κάποια  σημαντική εξέταση σε 9 μέρες ή απλό έλεγχο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Denizz είπε:

Αααα νομίζω ανεβάζεις πολλές συνταγές....με το μαγείρεμα κ το φαγητό θα περάσουν οι μέρες...χαχα πλάκα κάνω...

Εμενα θα είναι το πρώτο το μου ραντεβού κ σκέφτομαι αν θα ακούσω καρδούλα!!!!

Εσυ έχεις κάποια  σημαντική εξέταση σε 9 μέρες ή απλό έλεγχο ;

όχι μόνο κατι κουλουράκια είχα ανεβασει χαχαχααχαχαχα

Εξαρτάται τώρα αν είσαι μεταξυ 6ης και 7ης εβδομάδας πιθανον να ακούσεις! Εγω έχω τον υπέρυχο του μήνα! Να δούμε πως μεγάλωσε να μετρηθούμε! Αυτά κάνουμε! Στην αρχή πήγαινα κάθε 2 εβδομάδες, τωρα πάω 1 φορά το μήνα και δε μπορω! Έχω βρει ένα μηχάνημα μικρο για υπερήχους για το σπίτι και όλο λέω του άντρα μου να το παρουμε χαχαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

όχι μόνο κατι κουλουράκια είχα ανεβασει χαχαχααχαχαχα

Εξαρτάται τώρα αν είσαι μεταξυ 6ης και 7ης εβδομάδας πιθανον να ακούσεις! Εγω έχω τον υπέρυχο του μήνα! Να δούμε πως μεγάλωσε να μετρηθούμε! Αυτά κάνουμε! Στην αρχή πήγαινα κάθε 2 εβδομάδες, τωρα πάω 1 φορά το μήνα και δε μπορω! Έχω βρει ένα μηχάνημα μικρο για υπερήχους για το σπίτι και όλο λέω του άντρα μου να το παρουμε χαχαχαχαχα

 

Δεν ξέρω...βασικά ισχύει ότι οι γιατροί θεωρούν ότι  διανυουν την 6η εβδ όταν είσαι από 5εβδ κ 1μερα μέχρι 5εβδ κ7 μέρες;

οοοο τέλεια....!!!! Πιστεύω ούτε εμένα θα μου έφτανε μια φορά τον μήνα...!!! Ξέρετε το φύλο του μωρού ή είναι νωρίς ακόμα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Denizz είπε:

Δεν ξέρω...βασικά ισχύει ότι οι γιατροί θεωρούν ότι  διανυουν την 6η εβδ όταν είσαι από 5εβδ κ 1μερα μέχρι 5εβδ κ7 μέρες;

οοοο τέλεια....!!!! Πιστεύω ούτε εμένα θα μου έφτανε μια φορά τον μήνα...!!! Ξέρετε το φύλο του μωρού ή είναι νωρίς ακόμα ;

Ο γιατρός που μου έκανε αυχενική μας είπε κατα 70% μπέμπα, αλλά η γιατρός μου είναι επιφυλακτική και μου είπε ότι ακόμα είναι νωρίς αν και θεωρώ ότι στις 16 που θα πάω θα είναι ξεκάθαρο το φύλο!

Ναι ισχύει αυτό, όντως όταν έχεις κλείσει τη 5η εβδομάδα και είσαι 5εβδ κ 1ημ διανύεις την 6εδμ, απλά δεν την έχεις κλείσει θα την κλείσεις όταν είσαι 5εβδ κ 7ημ! Βέβαια συνήθως οι γιατροί σου λένε το ακριβές νούμερο, πχ είσαι 5εβδομαδων και 5 ημερων, τουλάχιστον εμένα έτσι μου τα είπαν και οι 2 γιατροι!!!!

Θα τα ζήσεις κι εσύ και θα πάθεις πλάκα!!!

Εμείς, ειδικά την τελευταία φορά που πήγαμε και πιπίλιζε το δάχτυλο τρελαθήκαμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ο γιατρός που μου έκανε αυχενική μας είπε κατα 70% μπέμπα, αλλά η γιατρός μου είναι επιφυλακτική και μου είπε ότι ακόμα είναι νωρίς αν και θεωρώ ότι στις 16 που θα πάω θα είναι ξεκάθαρο το φύλο!

Ναι ισχύει αυτό, όντως όταν έχεις κλείσει τη 5η εβδομάδα και είσαι 5εβδ κ 1ημ διανύεις την 6εδμ, απλά δεν την έχεις κλείσει θα την κλείσεις όταν είσαι 5εβδ κ 7ημ! Βέβαια συνήθως οι γιατροί σου λένε το ακριβές νούμερο, πχ είσαι 5εβδομαδων και 5 ημερων, τουλάχιστον εμένα έτσι μου τα είπαν και οι 2 γιατροι!!!!

Θα τα ζήσεις κι εσύ και θα πάθεις πλάκα!!!

Εμείς, ειδικά την τελευταία φορά που πήγαμε και πιπίλιζε το δάχτυλο τρελαθήκαμε!!!!!

Εσυ τι θέλεις ;;ο άντρας σου;

Εμενα λέει θέλει κορίτσι αλλά ξέρει ότι είναι αγόρι...χαχαχα μπορεί να πέσει και μέσα...αφού αυτός κατάλαβε ότι είμαι έγκυος πρώτα και μετά το κατάλαβα εγώ😂😂😂

 εγώ αύριο που θα έχω ραντεβού με δικούς μου υπολογισμούς θα είμαι 5εβδ και 6ημ άρα κοντεύω να κλείσω 6 εβδ λες να μπορέσω να ακούσω ή είναι νωρίς;

Παιδι μου βλέπω κάτι βιντεάκια με αυτό που μου περιγράφεις και τρελάθηκα...που να είναι και δικό μ το μωρό;;;τι καλά 🥳🥳🥳 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...