Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη μου!!!! 1996 μονάδες!!!! 😁😊😁😘😘❤️❤️❤️

 

Μπράβο κορίτσι μου!! Είναι σούπερ η χοριακη σου!! Να σου πάνε όλα τέλεια!! Μιλά με το γιατρό σου !!😁🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!! Είναι σούπερ η χοριακη σου!! Να σου πάνε όλα τέλεια!! Μιλά με το γιατρό σου !!😁🥰

Ευχαριστωωωωωω, τον έχω πάρει τηλ. ήδη 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Αυτό είναι το χθεσινό τεστ που με Κάνατε να ψάξω να το βρω για να το βγάλω  φώτο. Έβγαλα και μια σε αντίθεση για να φανεί Καλύτερα. 

Υπενθυμιζω ότι στην κανονική διάρκεια δεν είχε φανεί γραμμή, μετά από ένα τρίωρο που το κοίταξα ξανά είχε εμφανιστεί αυτό και η οποία φαίνεται καθαρά και σήμερα... 

 

IMG_20200402_200710.jpg

IMG_20200402_200934.jpg

Ποια τεστ είναι αυτα;; είναι πολλά μαζί;;;

σου εύχομαι ολοψυχα μια καλη εγκυμοσύνη μας έχεις καταπληξεις ολες ευχαριστα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...

Ευχομαι να ειστε ολες καλα🌷💟🌷

Με δακρυα στα ματια σας γραφω,καθως μολις πηραμε αποτελεσματα απο σπερμοδιαγραμμα και υπαρχει αζωοσπερμια... Δε μπορω να συνελθω..Ψαχνουμε ουρολογο/ανδρολογο εξειδικευμενο,να μας πει πως να κινηθουμε ...Γνωριζετε καποιον,καλο στην Αθηνα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Γεια σας κοριτσια...

Ευχομαι να ειστε ολες καλα🌷💟🌷

Με δακρυα στα ματια σας γραφω,καθως μολις πηραμε αποτελεσματα απο σπερμοδιαγραμμα και υπαρχει αζωοσπερμια... Δε μπορω να συνελθω..Ψαχνουμε ουρολογο/ανδρολογο εξειδικευμενο,να μας πει πως να κινηθουμε ...Γνωριζετε καποιον,καλο στην Αθηνα? 

κορίτσι μου γράψε στην άλλη ομάδα της εξωσωματικής θα σε βοηθήσουν κορίτσια που έχουν αντίστοιχο θεμα.. μην μου αγχώνεσαι όλα θα γίνουν με τη σωστή καθοδήγηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια καλημέρα, ελπίζω να είστε όλες καλά και με Χαρούμενα νέα όλες μας!!! έκανα εχθές ένα τεστ και βγήκε θετικο σήμερα το πρωί έκανα χοριακη και περιμένω τα αποτελέσματα, είμαι αγχωμένη δεν έχω σχεδόν κανένα σύμπτωμα ούτε πρησμενο στήθος ούτε φούσκωμα τα στη κοιλιά τίποτα ελπίζω να πάει καλά, έχω ήδη μια εγκυμοσύνη με κενό σάκο και μια διακοπή 

Συγχαρητήρια να έχεις μία τέλεια χοριακή και μία υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Συγχαρητήρια να έχεις μία τέλεια χοριακή και μία υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! 🙏

❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μασα είπε:

❤️❤️

Τωρα τα είδα τα αποτελέσματά σου!!!! Μπράβο είναι τέλεια!!!!!! Σίγουρα θα δεις σάκο αν πας σύντομα γιατρό!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Τωρα τα είδα τα αποτελέσματά σου!!!! Μπράβο είναι τέλεια!!!!!! Σίγουρα θα δεις σάκο αν πας σύντομα γιατρό!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Περιμένω να μιλήσω με το γιατρό το απόγευμα να κανονίσουμε, μακάρι να φανεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Spongebob είπε:

Κοριτσια καλησπερα..!!!! Ευχομαι στις εγκυουλες μια υπεροχη εγκυμοσυνη και στις υπολοιπες να τα καταφερουμε και να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!! Εγω εχω ραντεβου  6/4 για τεστ χοριακης μετα απο εμβρυομεταφορα..!!! Ελπιζω αυτη τη φορα να τα καταφερω..

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλα και να έχεις ένα εμβρυάκι στην κοιλίτσα σου!!!!!!!!!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μασα είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Περιμένω να μιλήσω με το γιατρό το απόγευμα να κανονίσουμε, μακάρι να φανεί!!! 

Μετά τα 1000 φαίνονται και οι 2 σάκοι !!!! Με το καλό!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimitra91

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλα και να έχεις ένα εμβρυάκι στην κοιλίτσα σου!!!!!!!!!!!🙏

Dimitra91 ευχαριστω πολυ πολυ..Μακαρι ρε κοριτσια με τοσο θετικη ενεργεια που εχω παρει εδω μεσα απο ολες σας να μου φερετε γουρι και να τα καταφερω να  μεινω εγκυος σε  ενα γερο παιδακι...Να πανε ολα καλα σε ολες μας!!!! Μονο αυτο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Γεια σας κοριτσια...

Ευχομαι να ειστε ολες καλα🌷💟🌷

Με δακρυα στα ματια σας γραφω,καθως μολις πηραμε αποτελεσματα απο σπερμοδιαγραμμα και υπαρχει αζωοσπερμια... Δε μπορω να συνελθω..Ψαχνουμε ουρολογο/ανδρολογο εξειδικευμενο,να μας πει πως να κινηθουμε ...Γνωριζετε καποιον,καλο στην Αθηνα? 

Αχ κοριτσάκι μου δεν μπορώ να σου πω να μην στεναχωριέσαι. Είναι απόλυτα λογικό. Το σημαντικό όμως είναι να βρείτε έναν καλό γιατρό για να σας καθοδηγήσει σωστά. Πρέπει να είσαι δυνατή για να δίνεις δύναμη και στον άντρα σου. Μαζί θα το παλέψετε και δεν μπορεί θα βρεθεί μια λύση.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/4/2020 at 8:59 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Αυτό είναι το χθεσινό τεστ που με Κάνατε να ψάξω να το βρω για να το βγάλω  φώτο. Έβγαλα και μια σε αντίθεση για να φανεί Καλύτερα. 

Υπενθυμιζω ότι στην κανονική διάρκεια δεν είχε φανεί γραμμή, μετά από ένα τρίωρο που το κοίταξα ξανά είχε εμφανιστεί αυτό και η οποία φαίνεται καθαρά και σήμερα... 

 

IMG_20200402_200710.jpg

IMG_20200402_200934.jpg

Κοριτσάκι μου δεν θέλω να σε αποθαρρύνω αλλά εγώ θα σου έλεγα να κανείς ένα ακόμα τεστ. 
ειχα κάνει κ εγώ κ μετά από 2 ώρες  είχε βγει θετικό αλλά μετά μου ηρθε περίοδος . Πρέπει να τα βλέπεις μέσα σε 10 λεπτά ότι κ να βγαλει μετά δεν ισχύει 🙁

Σου εύχομαι ολόψυχα με ένα θετικό τεστ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2020 at 1:25 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                       j

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4            

Καλό μήνα κοριτσαρες μου εύχομαι γρήγορα όσες προσπαθήτε να έχετε ένα σπορακι στην κοιλίτσα σας κ φυσικά υγεία σε όλες ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Γεια σας κοριτσια...

Ευχομαι να ειστε ολες καλα🌷💟🌷

Με δακρυα στα ματια σας γραφω,καθως μολις πηραμε αποτελεσματα απο σπερμοδιαγραμμα και υπαρχει αζωοσπερμια... Δε μπορω να συνελθω..Ψαχνουμε ουρολογο/ανδρολογο εξειδικευμενο,να μας πει πως να κινηθουμε ...Γνωριζετε καποιον,καλο στην Αθηνα? 

Μην στενάχωριεσαι αντιθέτως να χαίρεσαι που βρίσκονται τα προβλήματα για ν αντιμετωπιστούν είχαμε και εμείς κάποια θέματα μας παρακολουθούσε 

ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Ουρολόγος, Αθήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Είχα πάρα πολλές μέρες να γράψω. Βλέπω πολλές εγκυουλες μας έφερε ο Μάρτης. Συγχαρητήρια κορίτσια μου @Elenikon @Denizz @Marba @St33αν μου διέφυγε κάποια που δεν έχω ευχηθεί συγχωρέστε με δεν έχω διαβάσει όλες τις σελίδες. Εύχομαι και η @misofeggaro μας να μας δείξει και νέο τεστακι θετικότατο! 

Στα δικά μου νέα χάθηκα  λίγο γιατί σταμάτησαν οι διαδικασίες εξωσωματικής και δεν πρόλαβα να ξεκινήσω όποτε δεν έχω νέα 😊 Το βρήκα σαν μια ευκαιρία να ηρεμήσω γιατί είχα πιεστεί πολύ ψυχολογικά και έπρεπε να χαλαρώσω.

Τώρα απολαμβάνουμε την καραντίνα με τον άντρα μου και ομολογώ μας έχει βοηθήσει ο άπλετος χρόνος που διαθέτουμε καθημερινά! 😂💕 Τόσες επαφές ούτε νεότεροι δεν είχαμε χαχα αλλά και φαί κορίτσια έχω πάρει ήδη τρία κιλά 😂😂😂

Σκέφτομαι βρε κορίτσια τώρα που είχα κάνει υστεροσκοπηση και έβγαλα και ένα μικρό πολύποδα που είχα μήπως μας βοηθήσει και αυτό και τα καταφέρουμε φυσικά! Δεν ξέρω αν προκαλουσε και υπογονιμότητα μπορει να λέω βλακείες.. αυτός είναι ο αμέσως επόμενος κύκλος...

Εντάξει πολύ φαντασια έχω ! Χαχα.

Αυτά από μένα κι κορίτσια.. 

Πάω να διαβάσω όλα τα νέα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Είχα πάρα πολλές μέρες να γράψω. Βλέπω πολλές εγκυουλες μας έφερε ο Μάρτης. Συγχαρητήρια κορίτσια μου @Elenikon @Denizz @Marba @St33αν μου διέφυγε κάποια που δεν έχω ευχηθεί συγχωρέστε με δεν έχω διαβάσει όλες τις σελίδες. Εύχομαι και η @misofeggaro μας να μας δείξει και νέο τεστακι θετικότατο! 

Στα δικά μου νέα χάθηκα  λίγο γιατί σταμάτησαν οι διαδικασίες εξωσωματικής και δεν πρόλαβα να ξεκινήσω όποτε δεν έχω νέα 😊 Το βρήκα σαν μια ευκαιρία να ηρεμήσω γιατί είχα πιεστεί πολύ ψυχολογικά και έπρεπε να χαλαρώσω.

Τώρα απολαμβάνουμε την καραντίνα με τον άντρα μου και ομολογώ μας έχει βοηθήσει ο άπλετος χρόνος που διαθέτουμε καθημερινά! 😂💕 Τόσες επαφές ούτε νεότεροι δεν είχαμε χαχα αλλά και φαί κορίτσια έχω πάρει ήδη τρία κιλά 😂😂😂

Σκέφτομαι βρε κορίτσια τώρα που είχα κάνει υστεροσκοπηση και έβγαλα και ένα μικρό πολύποδα που είχα μήπως μας βοηθήσει και αυτό και τα καταφέρουμε φυσικά! Δεν ξέρω αν προκαλουσε και υπογονιμότητα μπορει να λέω βλακείες.. αυτός είναι ο αμέσως επόμενος κύκλος...

Εντάξει πολύ φαντασια έχω ! Χαχα.

Αυτά από μένα κι κορίτσια.. 

Πάω να διαβάσω όλα τα νέα σας..

ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!🙏Σου εύχομαι να γίνει και σε σένα το θαυματακι τώρα στην καραντίνα και να μείνεις εκεί που δεν το περιμένεις εγγυούλα! Το έχω διαβάσει ότι πολλές κοπέλες εμειναν φυσιολογικά μετά από υστεροσκοπηση και πόσο μάλλον όταν χαλάρωσαν .. Οπότε τίποτα δεν αποκλείεται! 🥰😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα ελπίζω να είστε όλες καλά!! Εχθές προσπαθούσα να μιλήσω με το γιατρό μου από το πρωί, η γραμματέας του μου έλεγε ότι θα με πάρει, κάλεσα τρεις φορές και ο γιατρός άφαντος, σήμερα θα πάρω το γιατρό μου στο νοσοκομείο τον οποίο οπότε τον χρειαστείς είναι εκεί, εντομεταξυ δεν έχω καθόλου συμπτώματα ούτε καν πρισμενο στήθος, είναι φυσιολογικό τώρα αυτό;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια καλό σκ να έχετε!!! Εγώ εν αναμονή περιόδου... Πάντως η θερμοκρασία μου ακόμα δεν έχει πέσει... Ειδωμεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια καλημέρα ελπίζω να είστε όλες καλά!! Εχθές προσπαθούσα να μιλήσω με το γιατρό μου από το πρωί, η γραμματέας του μου έλεγε ότι θα με πάρει, κάλεσα τρεις φορές και ο γιατρός άφαντος, σήμερα θα πάρω το γιατρό μου στο νοσοκομείο τον οποίο οπότε τον χρειαστείς είναι εκεί, εντομεταξυ δεν έχω καθόλου συμπτώματα ούτε καν πρισμενο στήθος, είναι φυσιολογικό τώρα αυτό;;; 

Θα σου πω ένα πράγμα η μάνα μου την 5 εγκυμοσύνη την ανακάλυψε στον 5ο μήνα και αυτό γιατί δεν είχε κανένα σύμπτωμα... ναι μεν της είχε σταματήσει η περίοδος αλλά επειδή προσπαθούσε 6 χρόνια και δεν είχε πιάσει και είχε φτάσει και 42 χρόνων νόμιζε ότι έμπαινε στην κλημακτηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια... 

@Hope19 κ εγώ ακριβώς στην ίδια φάση με σένα βρίσκομαι... Είναι φυσιολογικό, κ εγώ κάνω τέτοιου είδους σκέψεις μήπως και ....μέχρι να ληξει η καραντίνα αλλά μετά προσγειώνομαι χαχα... Ας ελπίσουμε στο καλύτερο!!!! @Lacostaki μου 7 περιμένω 28η μέρα του κύκλου .. μη προσθετω κ μέρες χαχααα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια καλό σκ να έχετε!!! Εγώ εν αναμονή περιόδου... Πάντως η θερμοκρασία μου ακόμα δεν έχει πέσει... Ειδωμεν

Μακάρι με το καλό.. ποιες είμαστε αυτές τις μέρες?? @Lacostaki @misofeggaro χοριακη απο τη @Spongebob αν δε κάνω λάθος κ εγώ.. ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι με το καλό.. ποιες είμαστε αυτές τις μέρες?? @Lacostaki @misofeggaro χοριακη απο τη @Spongebob αν δε κάνω λάθος κ εγώ.. ?? 

Τελικά τσάμπα η χαρά αρχίζει και κάνει την εμφάνιση της βέβαια το αίμα ακόμα είναι λίγο και καφέ-ροζ αλλά μέσα στην ημέρα θα έρθει κανονικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Θα σου πω ένα πράγμα η μάνα μου την 5 εγκυμοσύνη την ανακάλυψε στον 5ο μήνα και αυτό γιατί δεν είχε κανένα σύμπτωμα... ναι μεν της είχε σταματήσει η περίοδος αλλά επειδή προσπαθούσε 6 χρόνια και δεν είχε πιάσει και είχε φτάσει και 42 χρόνων νόμιζε ότι έμπαινε στην κλημακτηριο

Στις προηγούμενες 2 είχα φουλ πρισμενο στήθος και ειδικά στη πρώτη ένιωθα ένα μπαλόνι, τώρα τίποτα.... Τη Δευτέρα θα πάω για άλλη μια χοριακη, μίλησα με το γιατρό στο νοσοκομείο, ελπίζω να έχει διπλασιαστει. Σε ευχαριστώ όμως παίρνω κουράγιο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...