Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσύνη και θερμοκρασία...


Katerina1993

Recommended Posts

Γειά σας και πάλι.... Οπως όλες και εμείς προσπαθούμε για παιδάκι... Οπότε έχω την εξής απορία... Μετρούσατε θερμοκρασία? Και αν ναι ήταν πάντα ανεβασμένη όταν μείνατε έγκυος??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας και πάλι.... Οπως όλες και εμείς προσπαθούμε για παιδάκι... Οπότε έχω την εξής απορία... Μετρούσατε θερμοκρασία? Και αν ναι ήταν πάντα ανεβασμένη όταν μείνατε έγκυος??? 

Καλημέρα την ίδια απορία έχω κι εγώ μιας κι στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα δώσει σημασία . Ας μας πει κάποιος λοιπόν ...και κάτι ακόμα οι πόνοι περιόδου επειδή δεν είχα ποτέ πριν την περιοδο και αυτόν τον μήνα έχω ποτέ ξεκινάνε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν είχα ανεβασμένη θερμοκρασία είχα 36.5 όπως πάντα,Όσο για τους πόνους ξεκίνησαν την ημέρα που θα μου ερχότανε περίοδος όπως μου συμβαίνει συνηθως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Εγώ δεν είχα ανεβασμένη θερμοκρασία είχα 36.5 όπως πάντα,Όσο για τους πόνους ξεκίνησαν την ημέρα που θα μου ερχότανε περίοδος όπως μου συμβαίνει συνηθως

Έντονα τσιμπήματα αριστερά χαμηλά ; 8 μέρες πριν την περίοδο έρχονται και φεύγουν τσιμπήματα δεν έχουν σχέση με πόνο περιόδου έντονο για λίγο και μετά με αφήνει . Βασικά ξύπνησα το πρωί από πόνο σαν να μου ερχόταν περίοδος βέβαια μου πέρασε μετά από κανα  10 λεπτό και όλη τν Υπόλοιπη μέρα έχω αυτά τα τσιμπήματα .. ούτε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη αλλά ούτε κι πριν την περίοδο έχω τέτοια συμπτώματα .Συγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά λόγω Κυριακής δεν μπορώ να μιλήσω κι με τον γιατρό μου αν κάποια είδε παρόμοια ενόχλησα κάποια στιγμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, εγώ στη πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα ιδέα για θερμοκρασία. Αυτό το μήνα μετά από 6 μέρες από την ωορηξια μου ένιωθα ότι έκλαιγα κάθε μέρα είχα 37 ακριβώς και μετά από 3 μέρες πήγε 36.8 έκανα όμως τεστ γιατί είχα και άλλα συμπτώματα κια είναι θετικό. Στη πρώτη δεν είχα αυτό το αισθα ότι καίγομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...