Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσύνη μετά από παλινδρομη


Recommended Posts

Γεια σας μανούλες και μιλούσες μανούλες 

πριν λίγους μήνες είχα δυστιχως μια παλινδρονη εγκυμοσύνη που χρειάστηκε να κάνω απόξεση 

οπος μας είπαν οι γιατροί περιμέναμε 3 μήνες και αρχίσαμε πάλι τις προσπάθειες 

το θέμα είναι ότι πριν την απόξεση πάντα πριζοταν και πονούσε το στήθος μου λίγες μέρες πριν την περίοδο 

τωρα δεν καταλαβαίνω τιποτα καμία διαφορά 

ασε που προσπαθούμε εδώ και 4 μήνες και ακόμα τιποτα 

λετε να μην γίνεται ωορηξια ή κάτι άλλο 

εχει συμβεί σε εσάς κάτι παρόμοιο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λεντι είπε:

Γεια σας μανούλες και μιλούσες μανούλες 

πριν λίγους μήνες είχα δυστιχως μια παλινδρονη εγκυμοσύνη που χρειάστηκε να κάνω απόξεση 

οπος μας είπαν οι γιατροί περιμέναμε 3 μήνες και αρχίσαμε πάλι τις προσπάθειες 

το θέμα είναι ότι πριν την απόξεση πάντα πριζοταν και πονούσε το στήθος μου λίγες μέρες πριν την περίοδο 

τωρα δεν καταλαβαίνω τιποτα καμία διαφορά 

ασε που προσπαθούμε εδώ και 4 μήνες και ακόμα τιποτα 

λετε να μην γίνεται ωορηξια ή κάτι άλλο 

εχει συμβεί σε εσάς κάτι παρόμοιο ;

Κορίτσι μου!!! Ηρέμησε (κλισέ το ξέρω αλλά έτσι γίνεται μία αρχη και μπορείς να δεις καθαρά)! Καταλαβαινω πόσο πολύ το θέλεις!Καταρχάς οι 4 μήνες είναι λίγο διάστημα οπότε cool! Το γεγονός ότι έχεις ξαναμείνει έγκυος είναι πολύ πολύ ενθαρρυντικό και καλό γιατί σημαίνει ότι όλα δουλεύουν ρολόι!!!

Όπως σου είπα και στο άλλο θέμα τα συμπτώματα διαφέρουν ακόμα και στην ίδια γυναίκα! Και ειδικά τώρα μετά την απόξεση ίσως επηρεάστηκαν κάπως τα συμπτώματα! Μην ανησυχείς! κι εμένα πονούσε το στηθος μου όταν αδιαθετούσα τώρα όμως ακόμα τίποτα από πόνο! Μονο είναι λίγο πιο βαρύ και ελάχιστα πρησμένο αλλά τώρα έγινε αυτό που είμαι 3,5 μηνών! Οπότε θα σου πω τα κλισέ, να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις και να μην ψάχνεις συμπτώματα γιατί αυτό σε αγχώνει ακόμη κι αν δεν το καταλαβαίνεις!!! Θα έρθει το νινάκι σύντομα! Να απολαμβάνεις τις στιγμές με τον άντρα σου και όλα θα πάνε καλά!!! ❤️

Σύντομα θα είσαι εγκυούλα είμαι σίγουρη!!!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...