Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κρεμουλες διατροφή


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια θα θελα να κάνω μία ερώτηση το παιδάκι μου είναι δυόμιση μηνών και θα ήθελα να ρωτήσω πότε ξεκινάει το μωρό να τρώει?και τι είναι καλό να αρχίζεις να του δίνεις εκτός ότι έμαθα ότι δίνεις  μοσχαράκι κρέας λαχανικά σε κρεμούλες δίνεις και κρεμούλες από μαγαζί έτοιμες η φτιάχνεις ? μπορείτε να μου πείτε τι διατροφή κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/3/2020 at 7:07 ΜΜ, ο/η Ελενηη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια θα θελα να κάνω μία ερώτηση το παιδάκι μου είναι δυόμιση μηνών και θα ήθελα να ρωτήσω πότε ξεκινάει το μωρό να τρώει?και τι είναι καλό να αρχίζεις να του δίνεις εκτός ότι έμαθα ότι δίνεις  μοσχαράκι κρέας λαχανικά σε κρεμούλες δίνεις και κρεμούλες από μαγαζί έτοιμες η φτιάχνεις ? μπορείτε να μου πείτε τι διατροφή κάνετε?

Καλημερα!να σου ζησει!απο οτι ξερω γτκαι εμεις ακομα δνεχουμε μπει στις στερεες τροφες(ειναι τριων μηνων)ξεκινανε με δοκιμες τροφων απο τον πεμπτο μηνα.κρεατοσουπα,χορτοσουπα,φρουτοκρεμα και ριααλευρο ειναι τα πρωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

να σου ζήσει το μωράκι σου καλή μου...ναι και γω στη μικρή μου 5 μηνών ξεκινήσαμε χορτοσουπα και ρυζαλευρο πρώτα και πιο μετά φρουτοκρεμα μας είπε εμας ο παιδίατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...