Μετάβαση σε περιεχόμενο

Να ανησυχήσω?


Recommended Posts

Γειά σας... Έχω άστατο κύκλο και προσπαθούμε για παιδάκι... Η γιατρός μου είπε να ξεκινήσω inofert plus το πρώτο μήνα που τα πήρα μου ήρθε στις 25 μέρες....Σημερα είμαι στις 16 και είδα αίμα στο σκούπισμα... Ν ανησυχήσω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλό είμαι αν συνεχίσει να μιλισεις με την ιατρό σου έχεις πολυκιστικες ωοθήκες.; 

Οχι δεν έχω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρε την ιατρό άου υποτίθεται ότι είναι να σου φτιάξει σε ένα νορμαλ πλαίσιο την περίοδο και όχι να έχεις τόσο μικρούς κύκλους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα πολύ καλό σενάριο είναι πως ειναι συμπτωμα ωορηξίας, να είναι αίμα εμφύτευσης το αποκλείω διότι είναι πολύ νωρις, καλό είναι αυριο να επικοινωνήσεις με τον γιατρό σου για να αποκλήσεις επίσης τυχόν κυστούλες, σου εύχομαι να ειναι όλα καλα και να έχεις συντομα ενα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Stavria είπε:

Ένα πολύ καλό σενάριο είναι πως ειναι συμπτωμα ωορηξίας, να είναι αίμα εμφύτευσης το αποκλείω διότι είναι πολύ νωρις, καλό είναι αυριο να επικοινωνήσεις με τον γιατρό σου για να αποκλήσεις επίσης τυχόν κυστούλες, σου εύχομαι να ειναι όλα καλα και να έχεις συντομα ενα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Stavria είπε:

Ένα πολύ καλό σενάριο είναι πως ειναι συμπτωμα ωορηξίας, να είναι αίμα εμφύτευσης το αποκλείω διότι είναι πολύ νωρις, καλό είναι αυριο να επικοινωνήσεις με τον γιατρό σου για να αποκλήσεις επίσης τυχόν κυστούλες, σου εύχομαι να ειναι όλα καλα και να έχεις συντομα ενα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!

Λοιπόν επειδή αγχώθηκα την πήρα τηλέφωνο... Και μου είπε ότι είναι είτε αίμα εμφύτευσης, είτε είναι από την ωορρηξια εφόσον δεν συνέχιστηκε το αίμα και ήταν μόνο στο σκούπισμα λίγο να μην ανησυχώ. .. 

στις πριν 15 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Καλό είμαι αν συνεχίσει να μιλισεις με την ιατρό σου έχεις πολυκιστικες ωοθήκες.; 

Οχι δεν έχω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...