Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Θα έρθω και θα σε δείρω να μη διαβάζεις τίποτα εσύ θα ακούς μόνο τον γιατρό σου και αν έχεις κάποια απορία ή κάποιο προβληματισμό αυτόν θα παίρνεις τηλέφωνο. Να μην ξεχνάς ότι καμία γυναίκα δεν είναι ίδια με την άλλη το ιστορικό σου το ξέρει καλύτερα από όλους ο γιατρός σου και αυτός είναι υπεύθυνος για να σε κατευθύνει. το μυαλό μετά την εμβρυομεταφορά παίζει συνέχεια παιχνίδια και από τα φάρμακα και τις ορμόνες εχουμε τρελές διακυμάνσεις στη διάθεση . Εγώ γινόμουν φοβερά ευσυγκίνητη έκλαιγα με το παραμικρό... Τώρα για παράδειγμα που δεν παίρνω κανένα φάρμακο είμαι λίγο μπετόν αρμέ... χαχαχαχα όταν θα αρχίσω να παίρνω τα ουτροτζεστάν αντίο ζωή κοιμάμαι συνέχεια... Όλα φυσιολογικά είναι αυτά που νιώθεις αλλά μην αφήνεις το μυαλό σου να κάνει αρνητικές σκέψεις βάρα το... χαχαχαχα
    • Σας χαιρετώ κορίτσια μου!! Ναίιιιι επιτελουυςς! Πριν λίγο αδιαθετησα😃😃😁😁😁 είμαι πραγματικά πολύ χαρούμενη!! Ανυπομονώ να αρχίσουμε προσπάθειες και πάλι!  Την 11η μέρα του κύκλου μου θα κάνω κολπική καλλιέργεια για να δούμε αν υπάρχει ακόμη κάποια μόλυνση και χρειάζεται να παρουμε αντιβίωση. Οπότε ίσως δεν προλάβουν να βγουν τα αποτελέσματα και χάσουμε αυτό τον μήνα! Μακάρι όμως να μην υπάρχει τίποτα και ας τον χάσουμε!  Έχει κάνει κάποιο κορίτσι κολπική καλλιέργεια? Πώς είναι?
    • Εμενα είναι χαλαρος ο γιατρος μου! Για τον καφε δεν τον ειχα ρωτησει, αλλα όταν καναμε σπερματεγχυση κ ηταν κοντα σε γιορτινες μερες μας ειπε ένα ποτηρακι μπορειτε να πιετε αλλα όχι τσιγαρο! Θα τον ρωτησω όταν ερθει η ωρα περισσοτερες λεπτομερειες! Χιχι Κοριτσια μου πηγα στην Αγ. Ειρηνη Χρυσοβαλαντου σημερα. Αναψα ένα κερακι και προσευχηθηκα για ολες σας! Να εχουμε τη βοηθεια της και την ευλογια της να γινουμε μαμαδες! @Hope19  @Maria2904   κοριτσια με το καλο να μας ανακοινωσετε σε λιγες μερες τις θετικές χοριακες σας! Ξεκουραση τωρα και όχι αγχος!!!
    • Εμένα στις 9 μέρες έδειξε. Προφανώς θέλουν πιο μετά για να είναι υψηλή και να μη χρειαστείς πολλές επαναληπτικές.  Όλα θα πάνε καλά!!! Ξεκούραση και ηρεμία 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...