Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ναι όντως έτσι είναι και είμαι πάρα πολύ ευτυχισμένη πραγματικά αυτή τη στιγμή!! Εύχομαι να έχω και εγώ ένα δυνατό μωράκι μέσα στην κοιλίτσα που θα παλουκωθει εκεί 9 μήνες!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Δόξα το Θεό και την Παναγία!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και τη δύναμη που μου δίνετε!!

Κ καλά κάνεις κ είσαι ευτυχισμένη κ θα συνεχίσεις να είσαι από εδώ κ στο εξής γιατι ολα θα πανε τελεια! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ναι όντως έτσι είναι και είμαι πάρα πολύ ευτυχισμένη πραγματικά αυτή τη στιγμή!! Εύχομαι να έχω και εγώ ένα δυνατό μωράκι μέσα στην κοιλίτσα που θα παλουκωθει εκεί 9 μήνες!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Δόξα το Θεό και την Παναγία!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και τη δύναμη που μου δίνετε!!

Πολλά συγχαρητήρια!!!!! Με το καλό και σε 9 μήνες να έχεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!! Πολλά φιλιά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Πολλά συγχαρητήρια!!!!! Με το καλό και σε 9 μήνες να έχεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!! Πολλά φιλιά!!!! 

Σε ευχαριστώ κοριτσάρα μου και στα δικά σου τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ναι όντως έτσι είναι και είμαι πάρα πολύ ευτυχισμένη πραγματικά αυτή τη στιγμή!! Εύχομαι να έχω και εγώ ένα δυνατό μωράκι μέσα στην κοιλίτσα που θα παλουκωθει εκεί 9 μήνες!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Δόξα το Θεό και την Παναγία!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και τη δύναμη που μου δίνετε!!

Έχει γαντζωθεί ομορφιά μου!!! ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα... με εχει πιασει μα ανυπομονησια για τν υπερηχο κ νιωθω πως δε μπορω ν περιμενω εως Κυριακής. Μεχρι π σκεφτηκα να παρω τηλ να δω αν εχουν διαθεσιμο πχ σμρ αυριο αλλα απο την αλλη σκεφτομαι αν παω σμρ αυριο μπορει ν μην ακουσω καρδουλα .ειμαι 6εβδομάδων κ 2ημερων ενω την κυριακη 6κ6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Ναι όντως έτσι είναι και είμαι πάρα πολύ ευτυχισμένη πραγματικά αυτή τη στιγμή!! Εύχομαι να έχω και εγώ ένα δυνατό μωράκι μέσα στην κοιλίτσα που θα παλουκωθει εκεί 9 μήνες!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Δόξα το Θεό και την Παναγία!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και τη δύναμη που μου δίνετε!!

Συγχαρητήρια!Όλα τα καλά εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Ναι όντως έτσι είναι και είμαι πάρα πολύ ευτυχισμένη πραγματικά αυτή τη στιγμή!! Εύχομαι να έχω και εγώ ένα δυνατό μωράκι μέσα στην κοιλίτσα που θα παλουκωθει εκεί 9 μήνες!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Δόξα το Θεό και την Παναγία!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και τη δύναμη που μου δίνετε!!

Κοριτσι μου μπραβο!!!!!!!Αχχχχ σε ειχα στο νου μου,ποσο πολυ χαιρομαι μαζι σου!!!!Το σπορακι σου ηρθε για να μεινει κ εχει ηδη γαντζωθει για τα καλα στη φωλιτσα του  και ολα μα ολα θα πανε καλα μεχρι το τελος😁.Ποσα εμβρυακια βαλατε κουκλα μου;Πες μας το νουμερο της χοριακης να τρελαθουμε!!!!!Και πιστεψε με,θα κανεις πολυ καιρο να το πιστεψεις οτι εισαι εγκυουλα...Εγω κοντευω 3 εβδομαδες που το ξερω κ ακομη δεν το πιστευω!Παρακαλω να μπει το πρωτο θετικο του μηνα στο πινακακι μας!!!Αντε με το καλο κ οι υπολοιπες κοριτσαρες μου,θα γεμισουμε νινακια 🍼🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Taggeris είδες που τελικά τα τεστ ωορρηξίας είπαν την αλήθεια 😉 Συγχαρητήρια!

Φοβοταν να το πιστεψει μαλλον το κοριτσι μας αλλα...ηξεραν τα τεστ 😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα... με εχει πιασει μα ανυπομονησια για τν υπερηχο κ νιωθω πως δε μπορω ν περιμενω εως Κυριακής. Μεχρι π σκεφτηκα να παρω τηλ να δω αν εχουν διαθεσιμο πχ σμρ αυριο αλλα απο την αλλη σκεφτομαι αν παω σμρ αυριο μπορει ν μην ακουσω καρδουλα .ειμαι 6εβδομάδων κ 2ημερων ενω την κυριακη 6κ6

Ευουλα μου εγω 6+1 δεν ειχα ακουσει ακομη καρδια,ισως ειναι κ θεμα μηχανηματων δεν ξερω.Καταλαβαινω την ανυπομονησια σου παντως,ετσι ημουν κ εγω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Ευουλα μου εγω 6+1 δεν ειχα ακουσει ακομη καρδια,ισως ειναι κ θεμα μηχανηματων δεν ξερω.Καταλαβαινω την ανυπομονησια σου παντως,ετσι ημουν κ εγω 😊

Καταλαβα θα περιμενω γτ κ ο υπερηχος στ ιδιωτικο κανει 60 70 λιρες .. θα παω Κυριακή λοιπον θα περιμένω.... καπως θα ξεχαστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Taggeris είδες που τελικά τα τεστ ωορρηξίας είπαν την αλήθεια 😉 Συγχαρητήρια!

Της το ελεγα  κ γωωω αυτοοοο ...😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Ναι όντως έτσι είναι και είμαι πάρα πολύ ευτυχισμένη πραγματικά αυτή τη στιγμή!! Εύχομαι να έχω και εγώ ένα δυνατό μωράκι μέσα στην κοιλίτσα που θα παλουκωθει εκεί 9 μήνες!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Δόξα το Θεό και την Παναγία!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και τη δύναμη που μου δίνετε!!

Ναι! 😃🥳🥳🎉🎉Αχ έχω βουρκωσει από την χαρά μου! Φαντάσου πόσο σε σκεφτόμουν που σε είδα στον ύπνο μου. Είδα ότι κρατούσα ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης και ότι ήταν δικό σου! Ήμουν σίγουρη! Όλα να σου πάνε καλά κοριτσάκι μου! Πίστεψε το σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά ένα μικροσκοπικό ανθρωπάκι! Το παιδί σου! Είσαι κι επισήμως μανούλα!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Ναι όντως έτσι είναι και είμαι πάρα πολύ ευτυχισμένη πραγματικά αυτή τη στιγμή!! Εύχομαι να έχω και εγώ ένα δυνατό μωράκι μέσα στην κοιλίτσα που θα παλουκωθει εκεί 9 μήνες!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Δόξα το Θεό και την Παναγία!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και τη δύναμη που μου δίνετε!!

Μπράβο ρε κορίτσι μου, μπράβο μπράβο μπράβο. Δεν ξέρεις τι χαρά πήρα! Με συγκίνησες αλήθεια γιατί είχα διαβάσει την ταλαιπωρία σου. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσι μου μπραβο!!!!!!!Αχχχχ σε ειχα στο νου μου,ποσο πολυ χαιρομαι μαζι σου!!!!Το σπορακι σου ηρθε για να μεινει κ εχει ηδη γαντζωθει για τα καλα στη φωλιτσα του  και ολα μα ολα θα πανε καλα μεχρι το τελος😁.Ποσα εμβρυακια βαλατε κουκλα μου;Πες μας το νουμερο της χοριακης να τρελαθουμε!!!!!Και πιστεψε με,θα κανεις πολυ καιρο να το πιστεψεις οτι εισαι εγκυουλα...Εγω κοντευω 3 εβδομαδες που το ξερω κ ακομη δεν το πιστευω!Παρακαλω να μπει το πρωτο θετικο του μηνα στο πινακακι μας!!!Αντε με το καλο κ οι υπολοιπες κοριτσαρες μου,θα γεμισουμε νινακια 🍼🍼🍼🍼

Έβαλα στις 22/2 τέσσερα έμβρυα των τριών ημερών. 94,2 ήταν η χοριακή μου....

@LOULOUdaki! @Evie2 όντως είχατε δίκιο τα τεστ ωορρηξίας δεν έπεσαν έξω αντίθετα μέρα με τη μέρα γίνονται στον όλο και πιο Σκούρα.... Τελικά επαληθεύτηκε Η θεωρία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με έχετε συγκινήσει πάρα πολύ όλες να ξέρετε... Δεν περίμενα τόσα πολλά μηνύματα συμπαράστασης... Έχω πάρει μία ανάσα η αλήθεια είναι αλλά πρέπει να είμαστε συγκρατημένα αισιόδοξοι και να το πηγαίνουμε βήμα-βήμα....οντως ένα σποράκι εκεί μέσα έχει γαντζωθεί και το παλεύει..... Εγώ πίστεψα από την αρχή πολύ σε αυτό το ένα ..ελπίζω να είναι δυναμικό και να προχωρήσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Με έχετε συγκινήσει πάρα πολύ όλες να ξέρετε... Δεν περίμενα τόσα πολλά μηνύματα συμπαράστασης... Έχω πάρει μία ανάσα η αλήθεια είναι αλλά πρέπει να είμαστε συγκρατημένα αισιόδοξοι και να το πηγαίνουμε βήμα-βήμα....οντως ένα σποράκι εκεί μέσα έχει γαντζωθεί και το παλεύει..... Εγώ πίστεψα από την αρχή πολύ σε αυτό το ένα ..ελπίζω να είναι δυναμικό και να προχωρήσει!!

Κορίτσι μου πίστεψες στο ένστικτο σου και τα κατάφερες με τα δικά σου ωάρια μετά από τις αποτυχίες. Ήταν το τυχερό σου και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε κατ ευχήν. Προσεύχομαι για σένα και το σποράκι σου! Μας έδωσες δύναμη να ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/3/2020 at 10:07 ΠΜ, ο/η Σταυρι είπε:

Γιατί σας κάνει εντύπωση ο Έβρος  και γιατί όλοι ασχολούνται τόσο Πολύ?? Ο Έβρος το ζει αυτό 5 μέρες εμείς το ζούμε στο χειρότερο του 5 χρόνια δεν είδα κανέναν να νοιαζετε απλά τι  γινετε αν μπουν από το Έβρο θα επεκταθουν στη ηπειρωτική Ελλάδα ενώ εδώ στα νησιά εγκλωβίζονται και δεν μπορούν να φύγουν αλλά τόσα χρόνια δεν νοιάστηκε κανένας Έλληνας γιατί απλά δεν τους ακουμπούσε τωρα φοβούνται Γι αυτο νοιάζονται.  Κάνανε τα νησιά αποθήκες λαθρο

Κορίτσι μου δυστυχώς αν δεν ψάχνεις μόνος σου τι συμβαίνει τρως την προπαγάνδα αμασιτη όπως είπε και το λακοστακι τα ΜΜΕ δείχνανε μόνο ότι θέλανε τόσα χρόνια..έλεος πια έχεις δίκιο αποθήκες και το πιο εκνευριστικο είναι ότι είναι πιονια και η Ελλάδα μας το ταμπλό που παίζεται το παιχνίδι..για τον Έβρο ολοι ασχολούνται γι'αυτό ακριβώς που λες έχουν αγχωθει και οι Ευρωπαίοι βλέπεις γιατί θα είναι πιο εύκολο να φτάσουν και σαυτους τα "δικά μας" προβλήματα..ελπίζω να βρεθεί άμεση λύση κυρίως για σας να γυρίσετε επιτέλους στη ζωή σας..επίσης ποτέ κανείς χοριακη εσύ κοπελαρα μας??

στις πριν 5 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Ναι όντως έτσι είναι και είμαι πάρα πολύ ευτυχισμένη πραγματικά αυτή τη στιγμή!! Εύχομαι να έχω και εγώ ένα δυνατό μωράκι μέσα στην κοιλίτσα που θα παλουκωθει εκεί 9 μήνες!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Δόξα το Θεό και την Παναγία!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και τη δύναμη που μου δίνετε!!

Κοριτσάρα μου σου εύχομαι όλα να πάνε καλά σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και από δω και πέρα βήμα βήμα με όσο μπορείς ψυχραιμία υπομονή και θα δεις το σπορακι πιάστηκε και θα μείνει εκεί που είναι.. ❤️ πότε θα κάνεις υπέρηχο σου είπε ο γιατρός??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;

@Taggeris Συγχαρητήρια!!!! Να εχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη κ ενα γερό μωρό!! 

Εμείς σήμερα επισκεφθηκαμε ανδρολογο! Καμία ανησυχία για κιρσοκήλη είπε παρ ολα αυτα θα κάνουμε κ triplex να ειμαστε 100% σίγουροι..Κ παμε παλι για σπερμοδιαγραμμα κ καλλιέργεια για να έχουμε μια πλήρη εικόνα κ μετα ίσως χρειαστούν ορμονικές εξετάσεις του συζύγου!

Εως ότου γίνουν ομως κ έχουμε αποτελέσματα προσπαθούμε κανονικά μας ειπε κ τις γόνιμες μερες μάλιστα καθε μερα! Το μερα παρά μέρα δεν ισχύει πλέον..οσο περισσότερο τόσο το καλύτερο!! Προβλέπεται πολύ κυνηγητό αυτό το μήνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσι μου πίστεψες στο ένστικτο σου και τα κατάφερες με τα δικά σου ωάρια μετά από τις αποτυχίες. Ήταν το τυχερό σου και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε κατ ευχήν. Προσεύχομαι για σένα και το σποράκι σου! Μας έδωσες δύναμη να ξέρεις!

❤️❤️❤️ Πίστη στον εαυτό μας και στο Θεό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου δυστυχώς αν δεν ψάχνεις μόνος σου τι συμβαίνει τρως την προπαγάνδα αμασιτη όπως είπε και το λακοστακι τα ΜΜΕ δείχνανε μόνο ότι θέλανε τόσα χρόνια..έλεος πια έχεις δίκιο αποθήκες και το πιο εκνευριστικο είναι ότι είναι πιονια και η Ελλάδα μας το ταμπλό που παίζεται το παιχνίδι..για τον Έβρο ολοι ασχολούνται γι'αυτό ακριβώς που λες έχουν αγχωθει και οι Ευρωπαίοι βλέπεις γιατί θα είναι πιο εύκολο να φτάσουν και σαυτους τα "δικά μας" προβλήματα..ελπίζω να βρεθεί άμεση λύση κυρίως για σας να γυρίσετε επιτέλους στη ζωή σας..επίσης ποτέ κανείς χοριακη εσύ κοπελαρα μας??

Κοριτσάρα μου σου εύχομαι όλα να πάνε καλά σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και από δω και πέρα βήμα βήμα με όσο μπορείς ψυχραιμία υπομονή και θα δεις το σπορακι πιάστηκε και θα μείνει εκεί που είναι.. ❤️ πότε θα κάνεις υπέρηχο σου είπε ο γιατρός??

Προς το παρόν μου είπε να κάνω καλή διατροφή να συνεχίσω τα φάρμακά μου και να κάνω μία επανάληψη χοριακής την Παρασκευή. Τον ρώτησα για το νούμερο γιατί ήταν διψήφιο και μου είπε ότι πάμε πάρα πολύ καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;

@Taggeris 

Εως ότου γίνουν ομως κ έχουμε αποτελέσματα προσπαθούμε κανονικά μας ειπε κ τις γόνιμες μερες μάλιστα καθε μερα! Το μερα παρά μέρα δεν ισχύει πλέον..οσο περισσότερο τόσο το καλύτερο!! Προβλέπεται πολύ κυνηγητό αυτό το μήνα!!!!

Γειά σου κορίτσι και οι γιατροί που πήγα όλοι αυτό μας είπαν αλλά και ο ανδρολόγος που πήγε ο σύζυγος και οι γυναικολόγοι και ο μικροβιολόγος. Μάλλον είναι παλαιότερη θεωρία. Κάθε μέρα, πλέον. Η αλήθεια είναι ότι ένα χρόνο προσπαθούσαμε παρα μέρα. Ελπίζω να παίξει ρόλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Προς το παρόν μου είπε να κάνω καλή διατροφή να συνεχίσω τα φάρμακά μου και να κάνω μία επανάληψη χοριακής την Παρασκευή. Τον ρώτησα για το νούμερο γιατί ήταν διψήφιο και μου είπε ότι πάμε πάρα πολύ καλά.

Μπράβο σου κορίτσι μου! Χαίρομαι πάρα πολύ να ακούω τέτοια νέα για οποιοδήποτε κορίτσι, πόσο μάλλον όταν έρχεται το αποτέλεσμα μετά απο τόση ταλαιπωρία η χαρά είναι ακόμη μεγαλύτερη!
Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου δυστυχώς αν δεν ψάχνεις μόνος σου τι συμβαίνει τρως την προπαγάνδα αμασιτη όπως είπε και το λακοστακι τα ΜΜΕ δείχνανε μόνο ότι θέλανε τόσα χρόνια..έλεος πια έχεις δίκιο αποθήκες και το πιο εκνευριστικο είναι ότι είναι πιονια και η Ελλάδα μας το ταμπλό που παίζεται το παιχνίδι..για τον Έβρο ολοι ασχολούνται γι'αυτό ακριβώς που λες έχουν αγχωθει και οι Ευρωπαίοι βλέπεις γιατί θα είναι πιο εύκολο να φτάσουν και σαυτους τα "δικά μας" προβλήματα..ελπίζω να βρεθεί άμεση λύση κυρίως για σας να γυρίσετε επιτέλους στη ζωή σας..επίσης ποτέ κανείς χοριακη εσύ κοπελαρα μας??

Κοριτσάρα μου σου εύχομαι όλα να πάνε καλά σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και από δω και πέρα βήμα βήμα με όσο μπορείς ψυχραιμία υπομονή και θα δεις το σπορακι πιάστηκε και θα μείνει εκεί που είναι.. ❤️ πότε θα κάνεις υπέρηχο σου είπε ο γιατρός??

 @Frogel αγάπη έκανα εχτες και πήρα κουλούρι. Δεν βαριέσαι καλα να μαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

 @Frogel αγάπη έκανα εχτες και πήρα κουλούρι. Δεν βαριέσαι καλα να μαστε

Αγαπημένη μου σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή μη χάνεις το κουράγιο σου πίστεψε σε σένα και τα εμβρυακια σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...