Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

φίλη έχει δίκιο η @LOULOUdaki! θα δεις θετικό! Εγώ για μόνο ένα λόγο δεν θα έκανα ακόμα τεστ. Είναι κλειστά τα μικροβιολογικά και θα φας τα σίδερα ως αύριο!!!

Εγώ αδιαθέτησα χτες κ κανονικά έπρεπε σήμερα να κάνω ορμόνες  αλλά οκ θα κάνω 3η μερα αντι για 2η. Σε ιδιωτικό νοσοκομείο θέλω 150 ευρω το λιγοτερο για τοσες ορμονες κ από μια μερα δεν θεωρω οτι αλλαζει κατι... να ηταν εστω ενα εργαστηριο ανοιχτο να τα δωσω τα 50 αλλά όχι 150!

Χαχαχαχα σίδερα τρώει η Σταυρί εγώ θα φάω σαρακοστιανα σήμερα.....

Ωωω ήρθε η ώρα σου να ξεκινήσεις... καλή επιτυχία. εγώ ορμονολογικές έκανα Τεταρτη μέρα ένα κύκλο πρίν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλώς την!!!σε αναζήτησα η αλήθεια είναι!!! Σιδερένιος να είναι ο γιος από εδώ κ πέρα! Σε καταλαβαίνω κ ο δικός μου όταν αρρωσταίνει το ίδιο παθαίνω κ εγώ, εμείς ευτυχώς ένα απλό κρύωμα με μυξες μόνο περάσαμε τώρα... 

Κολλήσαμε και το σύζυγό κ σαν άντρας το περνάει πιο βαριά!!! Μακάρι να βγει το όνειρο!! 

Πιστεύω ότι σύντομα θα βγεί το όνειρο σου... Επίσης είσαι πολύ μικρή ακόμα μην βάζεις άγχος που δεν χρειάζεται...θαρθει αφού το θέλεις και σύντομα μάλιστα. 

Καλή σαρακοστή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα...και η 

@Kostef είχε κάνει και της βγήκε θετικό αλλά δεν ήταν εγκυούλα

 

Εμενα ομως ηταν θετικα και ειμαι εγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα σας! Καλή σαρακοστή να έχουμε. .. ότι επιθυμεί η κάθε μία με υγεία.

μπορείτε να μου πείτε αν σε κάποιο από αυτά τα τεστ βλέπετε εντονότερη τη γραμμή ή είναι όλα ίδια; Η πάνω είναι η γραμμή ελέγχου.

IMG_20200302_091115.jpg

Το τελευταίο είναι πολύ πιο έντονο από τα άλλα! Πάντως εμένα μου έχουν πει ένα τεστ με ζάχαρη!😄 Ούτε μυρωδιές ούτε τίποτα!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

φίλη έχει δίκιο η @LOULOUdaki! θα δεις θετικό! Εγώ για μόνο ένα λόγο δεν θα έκανα ακόμα τεστ. Είναι κλειστά τα μικροβιολογικά και θα φας τα σίδερα ως αύριο!!!

Εγώ αδιαθέτησα χτες κ κανονικά έπρεπε σήμερα να κάνω ορμόνες  αλλά οκ θα κάνω 3η μερα αντι για 2η. Σε ιδιωτικό νοσοκομείο θέλω 150 ευρω το λιγοτερο για τοσες ορμονες κ από μια μερα δεν θεωρω οτι αλλαζει κατι... να ηταν εστω ενα εργαστηριο ανοιχτο να τα δωσω τα 50 αλλά όχι 150!

Καλημέρα. Εμένα ο γιατρός μου είχε πει 2η-5η μέρα, με καλυτερες 2η και 3η. Μια χαρά θα είναι κ αύριο. Απ το κεντρο μου είπαν να μην τις ξανακάνω μέσα στον κύκλο. 
 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δεν την μπορώ ρε φιλενάδα τη χλωρίνη μου βρωμάει και με πιάνει αλλεργία... χαχαχαχα

Κάτι Σε πιο εύκολο δεν έχεις;

απορω πως κρατιέσαι κ δεν κανεις τεστ εγκυμοσύνης. Άντε κάνε κ στείλε μας φωτο. 
(ποσο ψύχραιμη είμαι 😂😂😂😂)


καλημερα και καλή καθαρά Δευτέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια. Να περάσετε Τελεια Ότι κ να κάνετε σήμερα. Εμείς το βραδυ θα πάμε Θεσσαλονίκη στον αδερφό μου γιατί αύριο περνάω επιτροπή πρωι πρωι 😊😊😊😊 ελπίζω να μην τρομάξουν που θα με δουν Ετσι τουμπανιασμένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μουυυυ καλή σαρακοστή και καλή όρεξη να έχουμε για σήμερα 😉 !!!!! @Taggeris κορίτσακι μου εγώ το τελευταίο βλέπω πιο έντονο , αντέχεις μέχρι την Τετάρτη για χοριακη;;;η λες να κάνεις τεστακι σήμερα;; @Ευάγγελοςτ κορίτσακι μου περαστικουλια σας και να περάσετε τελειαααα σήμερα :-) !!! @elena0212 καλή επιτυχία για αύριο και να περάσεις τέλεια στην Θεσσαλονίκη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μουυυυ καλή σαρακοστή και καλή όρεξη να έχουμε για σήμερα 😉 !!!!! @Taggeris κορίτσακι μου εγώ το τελευταίο βλέπω πιο έντονο , αντέχεις μέχρι την Τετάρτη για χοριακη;;;η λες να κάνεις τεστακι σήμερα;; @Ευάγγελοςτ κορίτσακι μου περαστικουλια σας και να περάσετε τελειαααα σήμερα :-) !!! @elena0212 καλή επιτυχία για αύριο και να περάσεις τέλεια στην Θεσσαλονίκη :-)

Χοριακή Τετάρτη δείχνει καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χοριακή Τετάρτη δείχνει καλύτερα...

Μέχρι τοτε όσο μπορείς ηρεμησε κ να περασεις όμορφα. ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα...και η 

@Kostef είχε κάνει και της βγήκε θετικό αλλά δεν ήταν εγκυούλα

 

Αν εχεις πολυκυστικες, μπορει να δειξει λαθος. Επισης, δεν αρκει να αχνοφαινεται η γραμμη, πρεπει να ειναι πολυ εντονη. Οπως και να εχει, διαβασα οτι Τεταρτη θα κανεις χοριακη, οποτε σου ευχομαι να εισαι οντως εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αν εχεις πολυκυστικες, μπορει να δειξει λαθος. Επισης, δεν αρκει να αχνοφαινεται η γραμμη, πρεπει να ειναι πολυ εντονη. Οπως και να εχει, διαβασα οτι Τεταρτη θα κανεις χοριακη, οποτε σου ευχομαι να εισαι οντως εγκυος!

Πολυκυστικές δεν έχω αλλά θα δείξει.... κοντός ψαλμός αλληλούια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε ολες! Καλή σαρακοστή να έχουμε! Εδώ μύρισε άνοιξη σημερα! 

@Taggeris καλά θυμάσαι είχα κάνει τεστ ωορρηξιας όταν περίμενα βγαίνανε σχεδόν θετικά αλλά τελικά δεν ήμουν έγκυος. Τώρα μου τελείωσαν όλα οπότε θα κάτσω στα αυγά μου! Πιστεύω ότι δεν είναι αξιόπιστη ένδειξη εγκυμοσύνης για όλες... Μακάρι εσύ να μας πεις τα ευχάριστα την Τετάρτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Καλή σαρακοστή. Εγώ δυστυχώς σήμερα άρχισα να έχω τα πρώτα καφέ υγρά, οπότε πάμε πάλι για τον επόμενο μήνα.😔 @Taggeris μακάρι να δεις μια μεγάλη χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα σε ολες! Καλή σαρακοστή να έχουμε! Εδώ μύρισε άνοιξη σημερα! 

@Taggeris καλά θυμάσαι είχα κάνει τεστ ωορρηξιας όταν περίμενα βγαίνανε σχεδόν θετικά αλλά τελικά δεν ήμουν έγκυος. Τώρα μου τελείωσαν όλα οπότε θα κάτσω στα αυγά μου! Πιστεύω ότι δεν είναι αξιόπιστη ένδειξη εγκυμοσύνης για όλες... Μακάρι εσύ να μας πεις τα ευχάριστα την Τετάρτη! 

Μήπως όμως είχες και εσύ καμία βιοχημική και δεν το πήρες χαμπάρι; Συνήθως επειδή δεν το παρακολουθούμε πριν την περίοδο δεν το ξέρουμε... στο λέω γιατί το Δεκέμβριο μου μπήκαν και εμένα ψύλλοι στα αυτιά να κάνω τεστ εγκυμοσύνης τέσσερις με πέντε μέρες πριν την περίοδο.... Από μία κουβέντα που πέταξε ο άντρας μου. Όντως έδειχνε μία πολύ πολύ άχνη γραμμή για δύο μέρες και μετά όχι αλλά επειδή έπεσα πάνω σε μέρες αργιών δεν μπόρεσα να το διαπιστώσω με χοριακή αν ήταν βιοχημική ή όχι... Και μετά αδιαθέτησα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Καλή σαρακοστή. Εγώ δυστυχώς σήμερα άρχισα να έχω τα πρώτα καφέ υγρά, οπότε πάμε πάλι για τον επόμενο μήνα.😔 @Taggeris μακάρι να δεις μια μεγάλη χοριακη. 

Σευχαριστω πολύ για τις ευχές. Θα έρθει σύντομα υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια και καλή Σαρακοστή! 

@Taggeris εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα σύντομα!!

Εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα περίοδος παρόλο που το τεστ χθες βγήκε αρνητικό... Τα τελευταία χρόνια έχω πολύ σταθερό κύκλο και είμαι μές στην αγωνία τώρα... Έχει τύχει σε καμία αρνητικό τεστ την μερομηνία που ανέμενε περίοδο και να ήταν τελικά εγκυούλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Επειδή δεν θυμάμαι καλά ποιο κορίτσι είναι από Μυτιλήνη; να μάθουμε πως είναι η κατασταση

Καλημερα κορίτσι μου.  Εγώ είμαι από Μυτιλήνη. Ένα θα σας πω οι δημοσιογράφοι δεν δείχνουν τιποτα απ αυτά που περνάμε εδώ έχουμε πόλεμο.  Δεν ήμαστε ρατσιστές αλλά κουραστηκαμε να φοβόμαστε πια να κυκλοφορήσουμε. Είναι βρωμιάρηδες εγκληματίες οι άνθρωποι έχουμε γεμίσει μαύρους. Εχτές η τηλεόραση είπε πνιγηκε ένα παιδάκι ξέρετε όμως τι έγινε στην πραγματικότητα?? Ηταν 48 αντρες μεσα στη βαρκα και δυο γυναικες αυτες τις παιρνουν  για ξεκαρφωμα μολις περασαν λοιπον τα συνορα τουρκιας ελλαδας  και εφτασαν κοντα στην ακτη για να μην τους γυρισει πισω το λιμενικο η "μανα" πέταξε το μωρο στη θάλασσα.. άκουτε?? Το πέταξε. Και θα σας πω και το άλλο που έγινε το Σάββατο το βράδυ. Εδώ στη πόλη έχουν κάνει μπλόκα δλδ προσπαθούμε εμείς να περιφρουρήσουμε τις παραλίες έτσι ώστε όταν βγαίνουν  να ειδοποιουμε Αστυνομία να τους μαζεύει και πίσω..  φτάνει λοιπόν η βαρκα  σκίζει τη βάρκα μια αφρικανα βγαίνει αφηνειβτο μωράκι της κάτω στη παραλία το μωρο ήταν δεν ήταν δύο μηνών και έβγαλε selfie και μετά συνέχισε έβγαλε ένα ψαλίδι και έκοβε τα χαρτιά που είχε από τη Τουρκία..  Αυτά λοιπόν οι " προσφυγες" το νοσοκομείο έχει γεμίσει μαχαιρωμενους αλλά η τηλεόραση τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσι μου.  Εγώ είμαι από Μυτιλήνη. Ένα θα σας πω οι δημοσιογράφοι δεν δείχνουν τιποτα απ αυτά που περνάμε εδώ έχουμε πόλεμο.  Δεν ήμαστε ρατσιστές αλλά κουραστηκαμε να φοβόμαστε πια να κυκλοφορήσουμε. Είναι βρωμιάρηδες εγκληματίες οι άνθρωποι έχουμε γεμίσει μαύρους. Εχτές η τηλεόραση είπε πνιγηκε ένα παιδάκι ξέρετε όμως τι έγινε στην πραγματικότητα?? Ηταν 48 αντρες μεσα στη βαρκα και δυο γυναικες αυτες τις παιρνουν  για ξεκαρφωμα μολις περασαν λοιπον τα συνορα τουρκιας ελλαδας  και εφτασαν κοντα στην ακτη για να μην τους γυρισει πισω το λιμενικο η "μανα" πέταξε το μωρο στη θάλασσα.. άκουτε?? Το πέταξε. Και θα σας πω και το άλλο που έγινε το Σάββατο το βράδυ. Εδώ στη πόλη έχουν κάνει μπλόκα δλδ προσπαθούμε εμείς να περιφρουρήσουμε τις παραλίες έτσι ώστε όταν βγαίνουν  να ειδοποιουμε Αστυνομία να τους μαζεύει και πίσω..  φτάνει λοιπόν η βαρκα  σκίζει τη βάρκα μια αφρικανα βγαίνει αφηνειβτο μωράκι της κάτω στη παραλία το μωρο ήταν δεν ήταν δύο μηνών και έβγαλε selfie και μετά συνέχισε έβγαλε ένα ψαλίδι και έκοβε τα χαρτιά που είχε από τη Τουρκία..  Αυτά λοιπόν οι " προσφυγες" το νοσοκομείο έχει γεμίσει μαχαιρωμενους αλλά η τηλεόραση τιποτα.

Ωωωωω τιιι λεςςς!!!! Έχω πάθει σοκ!! Τι απίστευτη προπαγάνδα από τα ΜΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ωωωωω τιιι λεςςς!!!! Έχω πάθει σοκ!! Τι απίστευτη προπαγάνδα από τα ΜΜΕ!!!

Κοριτσια δεν έχετε ιδέα τι γινετε Αλήθεια.  Οι άνθρωποι είναι εγκληματίες και η Ευρωπαϊκή Ένωση τους δίνει 400 ευρω το μήνα με όλα πληρωμένα. Ο μπαμπάς μου δουλεύει στα ασυνόδευτα παιδάκια στη μόρια και ξέρετε τι μου λέει?? Τους δίνουμε  φαγητό και το πετάνε στα σκουπίδια για να μην πω πριν Ο καθένας έχει από 4 διαβατήρια που αυτό συνεπάγεται με 4 διαφορετικά χαρτιά στα 4 επιδόματα το κάθε άτομο.  Ξέρετε τι είναι να μην μπορούμε να πάμε στο νοσοκομειο γιατί δεν έχει χώρο για μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσι μου.  Εγώ είμαι από Μυτιλήνη. Ένα θα σας πω οι δημοσιογράφοι δεν δείχνουν τιποτα απ αυτά που περνάμε εδώ έχουμε πόλεμο.  Δεν ήμαστε ρατσιστές αλλά κουραστηκαμε να φοβόμαστε πια να κυκλοφορήσουμε. Είναι βρωμιάρηδες εγκληματίες οι άνθρωποι έχουμε γεμίσει μαύρους. Εχτές η τηλεόραση είπε πνιγηκε ένα παιδάκι ξέρετε όμως τι έγινε στην πραγματικότητα?? Ηταν 48 αντρες μεσα στη βαρκα και δυο γυναικες αυτες τις παιρνουν  για ξεκαρφωμα μολις περασαν λοιπον τα συνορα τουρκιας ελλαδας  και εφτασαν κοντα στην ακτη για να μην τους γυρισει πισω το λιμενικο η "μανα" πέταξε το μωρο στη θάλασσα.. άκουτε?? Το πέταξε. Και θα σας πω και το άλλο που έγινε το Σάββατο το βράδυ. Εδώ στη πόλη έχουν κάνει μπλόκα δλδ προσπαθούμε εμείς να περιφρουρήσουμε τις παραλίες έτσι ώστε όταν βγαίνουν  να ειδοποιουμε Αστυνομία να τους μαζεύει και πίσω..  φτάνει λοιπόν η βαρκα  σκίζει τη βάρκα μια αφρικανα βγαίνει αφηνειβτο μωράκι της κάτω στη παραλία το μωρο ήταν δεν ήταν δύο μηνών και έβγαλε selfie και μετά συνέχισε έβγαλε ένα ψαλίδι και έκοβε τα χαρτιά που είχε από τη Τουρκία..  Αυτά λοιπόν οι " προσφυγες" το νοσοκομείο έχει γεμίσει μαχαιρωμενους αλλά η τηλεόραση τιποτα.

Τι να πω κορίτσι μου. Εύχομαι να σας δίνει δύναμη ο Θεός να αντέξετε!! Εμένα προσωπικά μπορειται αν θέλετε να με πείτε ρατσίστρια δεν με απασχολεί καθόλου αλλά πλέον δεν λυπάμαι κανέναν τους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Τι να πω κορίτσι μου. Εύχομαι να σας δίνει δύναμη ο Θεός να αντέξετε!! Εμένα προσωπικά μπορειται αν θέλετε να με πείτε ρατσίστρια δεν με απασχολεί καθόλου αλλά πλέον δεν λυπάμαι κανέναν τους. 

Κοριτσια δεν ειναι πλεον ρατσιστικο το θεμα ειναι αγανάκτηση.  Ειμαστε στη χωρα μασ αλλα εχουμε γεμισει απο δαύτους.  Κ γω υποτίθεται ρατσιστρια δεν ειμαι ζω σε μια χωρια με καθε λογησ καρυδι. Εχω φριξει ειδικα αυτες τις μερες κ με αυτα π γιβοντε στν Έβρο.  Εδω κτ αλλουςπριν λιγο καιρο τους πηγαν σε ενα μοναστήρι κοντα σρην πατρα κ δεν τς αρεσε μπηκαν στ λεωφορειο λεει παλι κ ελεγαν οτι δε μενουν εκει.  Αν ειχαν αναγκη δε θα εμεναν? Οι δικοι μας π π μισος αν οχι παραπανω πληθυσμός πειναει κ τ παιρνει η τραπεζα τ σπιτι δεν ειδα καμια προσφορα φαγητου ή χρηματων τουναντίον  κοβουν παραπανω τις συνταξεις κ δινουμε στσ αλλους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια δεν έχετε ιδέα τι γινετε Αλήθεια.  Οι άνθρωποι είναι εγκληματίες και η Ευρωπαϊκή Ένωση τους δίνει 400 ευρω το μήνα με όλα πληρωμένα. Ο μπαμπάς μου δουλεύει στα ασυνόδευτα παιδάκια στη μόρια και ξέρετε τι μου λέει?? Τους δίνουμε  φαγητό και το πετάνε στα σκουπίδια για να μην πω πριν Ο καθένας έχει από 4 διαβατήρια που αυτό συνεπάγεται με 4 διαφορετικά χαρτιά στα 4 επιδόματα το κάθε άτομο.  Ξέρετε τι είναι να μην μπορούμε να πάμε στο νοσοκομειο γιατί δεν έχει χώρο για μας?

Κουραγιο κοπελα μου δεν εχω τιποτα αλλο να πω ολα αυτα π περιγραφεις ειναι σιχαμενα. Ειδα χθες ενα βίντεο  στ ιντερνετ π τουρκική βαρκα συνοδευε βαρκα προσφυγων κ βλέπεις καποιον να  σκαει τη βαρκα για να τπυς μαζεψουμε. Κ με πιανει αηδια π χρησιμοποιουν τα παιδια τους αυτα τα ζωα . Ειδα ενα αλλο βιντεο ειχαν κτ παιδακια αγκαλια κ τα βαλανε πανω  απο μια φωτια κ κλαιγανε ότι τι να πουν οτιβοι ελληνες μασ κανουν κακο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια δεν ειναι πλεον ρατσιστικο το θεμα ειναι αγανάκτηση.  Ειμαστε στη χωρα μασ αλλα εχουμε γεμισει απο δαύτους.  Κ γω υποτίθεται ρατσιστρια δεν ειμαι ζω σε μια χωρια με καθε λογησ καρυδι. Εχω φριξει ειδικα αυτες τις μερες κ με αυτα π γιβοντε στν Έβρο.  Εδω κτ αλλουςπριν λιγο καιρο τους πηγαν σε ενα μοναστήρι κοντα σρην πατρα κ δεν τς αρεσε μπηκαν στ λεωφορειο λεει παλι κ ελεγαν οτι δε μενουν εκει.  Αν ειχαν αναγκη δε θα εμεναν? Οι δικοι μας π π μισος αν οχι παραπανω πληθυσμός πειναει κ τ παιρνει η τραπεζα τ σπιτι δεν ειδα καμια προσφορα φαγητου ή χρηματων τουναντίον  κοβουν παραπανω τις συνταξεις κ δινουμε στσ αλλους..

Γιατί σας κάνει εντύπωση ο Έβρος  και γιατί όλοι ασχολούνται τόσο Πολύ?? Ο Έβρος το ζει αυτό 5 μέρες εμείς το ζούμε στο χειρότερο του 5 χρόνια δεν είδα κανέναν να νοιαζετε απλά τι  γινετε αν μπουν από το Έβρο θα επεκταθουν στη ηπειρωτική Ελλάδα ενώ εδώ στα νησιά εγκλωβίζονται και δεν μπορούν να φύγουν αλλά τόσα χρόνια δεν νοιάστηκε κανένας Έλληνας γιατί απλά δεν τους ακουμπούσε τωρα φοβούνται Γι αυτο νοιάζονται.  Κάνανε τα νησιά αποθήκες λαθρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Γιατί σας κάνει εντύπωση ο Έβρος  και γιατί όλοι ασχολούνται τόσο Πολύ?? Ο Έβρος το ζει αυτό 5 μέρες εμείς το ζούμε στο χειρότερο του 5 χρόνια δεν είδα κανέναν να νοιαζετε απλά τι  γινετε αν μπουν από το Έβρο θα επεκταθουν στη ηπειρωτική Ελλάδα ενώ εδώ στα νησιά εγκλωβίζονται και δεν μπορούν να φύγουν αλλά τόσα χρόνια δεν νοιάστηκε κανένας Έλληνας γιατί απλά δεν τους ακουμπούσε τωρα φοβούνται Γι αυτο νοιάζονται.  Κάνανε τα νησιά αποθήκες λαθρο

Αυτο ακριβως ελεγα χθες στο αγορι . Τοσα χρονια γινοντε αυτα στ νησια κ τπτ κ μ τ π εγινε κτ στν εβρο εγινε χαμός... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...