Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marba είπε:

Ναι μόλις πήρα τηλ! Μου είπαν ότι είναι έτοιμη! Πάει ο άνδρας μου να την πάρει!!! Έχω ταχυπαλμια από το άγχος! 

Άντεξες και δεν ρώτησες νούμερο;; Μπράβο!! 😀Εγώ λέω να μου την στελνουν με email γιατί είναι και λίγο μακριά. Σε νιώθω για το άγχος σου!! Είμαι σίγουρη ότι θα έχεις σούπερ νούμερο και θα κλείσεις ραντεβού για υπέρηχο!!!Περιμένουμε νέα σου!👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Άντεξες και δεν ρώτησες νούμερο;; Μπράβο!! 😀Εγώ λέω να μου την στελνουν με email γιατί είναι και λίγο μακριά. Σε νιώθω για το άγχος σου!! Είμαι σίγουρη ότι θα έχεις σούπερ νούμερο και θα κλείσεις ραντεβού για υπέρηχο!!!Περιμένουμε νέα σου!👍

Δεν ήμουν σίγουρη αν θα μου την πουν τηλεφωνικά και για το mail μου είπαν ότι θα καθυστερήσει 2 ώρες παραπάνω από το να πάμε εμείς να την πάρουμε!! Οπότε σε 10 λεπτάκια θα ξέρω λογικά!!! Θα σας ενημερώσω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Marba είπε:

Ναι μόλις πήρα τηλ! Μου είπαν ότι είναι έτοιμη! Πάει ο άνδρας μου να την πάρει!!! Έχω ταχυπαλμια από το άγχος! 

Σοβαρεψου....Τελεια θα ειναι η χοριακη σου!!! Οχι και τιποτα αλλο ταραζεις και το σπορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶

   joycat: 02/03?

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                                  

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                                  joycat: 02/03?

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4

Χαμός δε σας προλαβαίνω μπράβοοο!!! κ η @St33 εκανε τεστακι κ βγήκε θετικο... για ανεβασε το κ εδώωωωω κορίτσι να χαρούμε κ άλλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Marba είπε:

Κορίτσια από 751 πήγε 2542!!!🙏

Συγχαρητηρια κοριτσι μου τελεια η χοριακη σου και τωρα δεν θελω αγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Marba είπε:

Κορίτσια από 751 πήγε 2542!!!🙏

Ουαου !!! Τέλεια κορίτσι μου!!!! Με το καλό να δείτε το σπορακι σας!!!🥰Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                       joycat: 02/03?

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Marba είπε:

Κορίτσια από 751 πήγε 2542!!!🙏

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!🥳 Με το καλό! Η χοριακη σου είναι φανταστική! Τώρα είσαι έτοιμη να πας να αντικρίσεις το νινακι σου!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Πολλά συγχαρητήρια στα κορίτσια που είχαν θετικά τεστακια αυτές τις μέρες!!! Μας τα φύλαγε μαζεμένα στο τέλος αυτός ο μήνας χάχα!! 

Και στα δικά μας οι υπόλοιπες σύντομα!!! 

@diana8 περιμένουμε νέα σου!!! Ήρθανε τα τεστ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki καλησπέρα! Τωρα η με μπερδεύεις με καμια αλλη η καπου σχολίασα σχετικά κ δ τ θυμαμαι😂 στο θεμα σας δ συμμετέχω σίγουρα παντως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@lactaki καλησπέρα! Τωρα η με μπερδεύεις με καμια αλλη η καπου σχολίασα σχετικά κ δ τ θυμαμαι😂 στο θεμα σας δ συμμετέχω σίγουρα παντως. 

Καλησπερααα χαχαχαχα σορυ ρε κορίτσι ήθελα να ταγκαρω την @diana8 ... Καλα θυμάσαι δεν σχολιάσες🤣❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Που χαθήκαμε όλες σήμερα;; 

Όντως! Σάββατο σήμερα είπαμε να το εκμεταλλευτούμε κι αρχίσαμε τις βόλτες!😆

Εγώ δουλειές από το πρωί! Σήμερα έκανα φασολάκια😩. Το βράδυ όμως θα φτιάξω πίτσα γιατί αλλιώς βλέπω να λιποθυμάω από την πείνα. Εσείς τι νέα κορίτσια;🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όντως! Σάββατο σήμερα είπαμε να το εκμεταλλευτούμε κι αρχίσαμε τις βόλτες!😆

Εγώ δουλειές από το πρωί! Σήμερα έκανα φασολάκια😩. Το βράδυ όμως θα φτιάξω πίτσα γιατί αλλιώς βλέπω να λιποθυμάω από την πείνα. Εσείς τι νέα κορίτσια;🥰

Εγώ έφτιαξα στιφάδο σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ έφτιαξα στιφάδο σήμερα!!! 

Τέλεια! Εμείς δυστυχώς είμαστε πολύ περίεργοι στο φαγητό. Πίστευα ότι μόνο εγώ ήμουν έτσι αλλά όταν γνώρισα τον άντρα μου κατάλαβα ότι υπάρχουν και χειρότερα!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!🥰 Πως είστε;

Ας κάνουμε όσο πιο όμορφη μπορούμε ακόμα μια Κυριακή κι ας ευχηθούμε να περάσουν γρήγορα όλα αυτά!

Ποιο κορίτσι μας θα ανοίξει το νέο θεματακι;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!🥰 Πως είστε;

Ας κάνουμε όσο πιο όμορφη μπορούμε ακόμα μια Κυριακή κι ας ευχηθούμε να περάσουν γρήγορα όλα αυτά!

Ποιο κορίτσι μας θα ανοίξει το νέο θεματακι;💗

Καλημέρα!! Άλλαξε επιτέλους και η ώρα ήρθε η άνοιξη!!! Αντε να φύγει ο ο κ****ιός να επιστρέψουμε στα κανονικά μας!!! Αν κ εκμεταλευομαι το γεγονός ότι είναι ο σύζυγος σπίτι πιο πολλές ώρες χαχαχα.... Το πολύ πολύ να κάνω κωρονονινακι κ εγώ 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααα βουρ για κωρονοιάκιαα λοιπόν!!!! ποιες ειναι οι επόμενες που ΔΕΝ περιμένουν??

πάντως @paradisebird το είχα πει πως θα σαι γουρλού.. γέμισε ο Μάρτης εγγυούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσιααα βουρ για κωρονοιάκιαα λοιπόν!!!! ποιες ειναι οι επόμενες που ΔΕΝ περιμένουν??

πάντως @paradisebird το είχα πει πως θα σαι γουρλού.. γέμισε ο Μάρτης εγγυούλες!!!

Παρούσα.. περιμενω 2/4 θα έρθει το νιώθω.. Τόσες μέρες κλεισμένοι μέσα το θετικό ωορρηξιας βγήκε την μέρα που ήμασταν χώρια.. άμα δε σε θέλει ρε παιδί μου!!! Έγινε κάποια δουλίτσα όμως όσο να ναι αλλά δεν περιμένω κάτι πέρα απ την περίοδο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μ!!! Εκανα τεστ πάλι τώρα το μεσημέρι!  νομιζω τελικά πάει καλά το πράγμα!   
    • Έλα κορίτσι μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον❤️ η μητρα και ο τράχηλος είναι πεντακάθαρα! Ίσως η περίοδος να αργησει και να έρθει μέχρι και σε 50 μέρες και να μην ανησυχήσω! Μου έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και θρομβοφιλια τις έκανα και θα βγουν μέχρι την Τρίτη! Επίσης περιμενουμε να βγουν και οι καρυοτυποι (εμβρύου και οι δικοί μας) και μετά το πασχα έκλεισα ραντεβού να με δει και να συζητήσουμε τι θα βγάλουν οι εξετάσεις και έχει στο μυαλό του να μου δώσει κάποια αγωγη γτ έπεσαν λίγο και τα ανδρογονα μου και με βάση το ιστορικό μου και τος εξετάσεις να μου δώσει αγωγη! Επίσης μου είπε να μη τρώω κάποια τρόφιμα και να μη περνώ κάποιες βιταμίνες γτ πυροδοτούν τις ενδορφινες με αποτελεσμα να μη κάνω ποιοτικά ωάρια! Τελος μου είπε πως αφού θα λείπει ο σύντροφος το καλοκαιρι μπορούμε να καταψηξει ο σύντροφος σπερμα και να κάνω σπερματεγχυνση κάποια στιγμή το καλοκαιρι αφού παρω την αγωγη και μετά🙏
    • Ναι ακούγονται ενθαρρυντικά 🙏μου είπε θα το παλέψουμε μαζί και είμαι σίγουρος ότι το μωρακι θα έρθει🙏 δυστυχώς τις γιορτές δεν θα είναι ο σύντροφος εδώ όποτε θα τις περάσουμε μοναχικά! Θα πάω στα πεθερικά μου βέβαια αλλά όσο να ναι δεν είναι το ίδιο😢 ευτυχως μου το είπε και από μόνος του ότι αν λείπει ο σύντροφος θα κάνουμε μαζί την προσπάθεια 🙏 Ενδιαφέρεται πολύ γ αυτό και εγώ τον εμπιστεύομαι πολύ! Δεν με ξεπετάει και μας εξηγεί τα πάντα 🙏 Ναι ενοιωσα μια ανακούφιση γτ θέλει να το ψάξουμε λιγακι αλλά και μου δεν μας άφησε να προσπαθησουμε μόνοι μας και βλεπουμε! Από μονος του μας είπε ότι αν θελουμε να κάνουμε σπερματεγχυνση  να καταλήξουμε σπερμα και ας λείπει ο συζυγος θα το κάνουμε μαζί με τον γιατρό 🙏 Κορίτσι μου η διατροφή που ανέφερα προφανώς είναι για την δικιά μου περίπτωση με βάση το ιστορικό μου (ΣΠΩ, υψηλή αμη, χαμηλά ανδρογονα, υπερινσουλιναιμια κτλ) μη βάζεις κατά νου αυτά που είπα γτ κάθε περίπτωση είναι διαφορετική! Μου είπε να αποφεύγω αυτά καθώς πυροδοτούν τις ενδορφινες και κατά συνέπεια δεν βοηθούν σε ποιοτικά ωάρια! Μου είπε επακριβώς πως αν σας πηγαινα για εξωσωματικη θα σας έπαιρναν 4000-5000 και θα περνάμε τα τέτοια μας τώρα! Έτσι ακριβώς μου είπε🤪 θέλει λέει να το παλέψουμε ακόμη να βγουν και οι εξετάσεις και από εκεί και περα να δούμε πως θα προχωρήσουμε🙏 αχ κοριτσάκι μου τι έχεις περάσει και εσυ😩
    • ΄Άρα αυτά επιτρέπονται και βοηθάνε; Τότε ο γιατρός της @Mpourmpouloγιατί της είπε να τα ελαττώσει;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...