Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

Μιας κ έφτασε κ ο δικός μου ο μήνας, είπα να γράψω κ στο δικό σας θεματακι... την Τρίτη περναω επιτροπή για τα φάρμακα της εξωσωματικής, κ στον κύκλο μαρτιου (24/3 πιθανότατα) ξεκινάω τη διαδικασια εξωσωματικής. Καλή επιτυχία σε ολα τα κορίτσι. Μακάρι ο Μαρτης να είναι για όλες μας τυχερος 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλησπερα σε ολες και καλοριζικο και γουρλιδικο το νεο θεματακι!!!Με το καλο να γεμισει το πινακακι μας με πολλα θετικα κ να ερθουν γερα κ τελειομηνα μωρουλια!!!

Καλη αρχη κ υπερτατη αγαπη στα κοριτσια μας που ξεκινανε διαδικασιες εξωσωματικης/σπερματεγχυσης ❤

@Αννια27 μου μας ελειψες πολυ κοριτσακι μου,καλη αρχη να εχεις κ πού ξερεις μπορει κ να μη χρειαστει να ξεκινησεις εξωσωματικη κ να εχει πιαστει ηδη το σπορακι 😉😉😉

Εγω σημερα ειχα γιατρο,με βαση τον υπερηχο ειμαι 7+4 ημερων κ με βαση την πελευταια περιοδο 8+1.Ο γιατρος λεει οτι θα προσδιοριστει καλυτερα η ηλικια της κυησης περιπου στο 3μηνο.Ακουσαμε κ καρδουλα κ ναααα τα δακρυα κ εγω κ ο αντρουλης μου ❤❤❤...Ενα τοσο δα μικρακι 3,4 χιλιοστων εχει ηδη καρδουλα που χτυπουσε,ειναι να τρελαινεσαι...Ραντεβου ξανα σε 2 βδομαδες περιπου,στις 13/3 κ ηδη ανυπομονω!

Αχχχ βρε στελινα μου πόσο συγκινήθηκα μπράβο σας αγάπη μου να το χαρείτε και να είστε πάντα έτσι ευτυχισμένοι !!! Αυτή η καρδιά πιστεύω ότι θα μας τρελάνει όλες όταν την ακούσουμε :-) !!!! Σε ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσακι μου για τα λόγια σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Μιας κ έφτασε κ ο δικός μου ο μήνας, είπα να γράψω κ στο δικό σας θεματακι... την Τρίτη περναω επιτροπή για τα φάρμακα της εξωσωματικής, κ στον κύκλο μαρτιου (24/3 πιθανότατα) ξεκινάω τη διαδικασια εξωσωματικής. Καλή επιτυχία σε ολα τα κορίτσι. Μακάρι ο Μαρτης να είναι για όλες μας τυχερος 🥰🥰🥰

Κορίτσι μου καλή επιτυχία !!! Με το καλό αρχές Απριλίου να είσαι εγκυουλα 😉 !!! Και εγώ περνάω επιτροπή την Παρασκευή !!!! Όλα καλά να πάνε σε όλες μας!!!! Καλο μήνα κοριτσαρες μουυυυ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2020 at 11:26 ΠΜ, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα και από εδώ!!! Μακάρι να είναι γουρλίδικο το νέο θέμα!!! 

Εγώ είμαι τώρα στις γόνιμες θα κάνω τα μέγιστα αυτό το μήνα και ελπίζω για το καλύτερο χάχα!!!! Ήμασταν κ εμείς μέρικες μέρες άρρωστοι αλλά ελαφρά ευτυχώς.... Αρχίσαμε και το τρέξιμο με τις ετοιμασίες του γάμου κ ελπίζω αυτό να μου αποσπάσει τη προσοχή κ να μη σκεφτομαι συμπτώματα αυτό το μήνα!!! 

Με το καλό κορίτσι μου ,θα είσαι η πιο όμορφη νυφη :-) και εύχομαι στο γάμο σου να είσαι εγκυουλα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2020 at 1:41 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια μου.σιγουρα θα είναι γουρλιδικο!!!! Καλή επιτυχία σε όλες.. εμείς πλέον αφού πάμε για εξωσωματική έχουμε επαφουλες όποτε θέλουμε.. γόνιμες κ μη.. δε βλέπω καθόλου τις μέρες μπορεί να μη τις πετυχαίνω κιόλας.. αλλά είμαι τόσο ήρεμη Μ αρέσει δε σκέφτομαι τίποτα ούτε συμπτώματα ούτε επαφές κτλ... Προς το παρόν μαζεύω τις εξετάσεις για την επιτροπή κ θα ξεκινήσω με το καλό τον άλλο μήνα!!!

 

Λακτακι μου καλή επιτυχία σε όλα έτσι χαλαρή να είσαι και θα γίνουν όλα πιο εύκολα !!!! Και που ξέρεις μπορεί να έχεις ήδη πιάσει το μπεμπακι 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2020 at 7:15 ΜΜ, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Καλότυχο το καινούριο θεματακι..

Εμεις αυτο το μηνα δεν περιμένουμε κατι καθως λογω σαλπιγγογραφιας το αφησαμε.. παρακολουθώ παρ ολα αυτα κ ανυπομονώ να αδιαθετησω για να παμε παρακατω.

Απο βδομάδα θα επισκεφθούμε κ ανδρολογο για να δούμε τι πρέπει να κάνουμε για το σπέρμα μας!! 😊

Καλη επιτυχία σε ολες!! 😘

Καλή επιτυχία κορίτσακι μου ,να είσαι ήρεμη και χαλαρή και ευδιάθετη πανταααα και το μωράκι σου θα είναι στην κοιλίτσα σου πολύ πολύ σύντομα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Μιας κ έφτασε κ ο δικός μου ο μήνας, είπα να γράψω κ στο δικό σας θεματακι... την Τρίτη περναω επιτροπή για τα φάρμακα της εξωσωματικής, κ στον κύκλο μαρτιου (24/3 πιθανότατα) ξεκινάω τη διαδικασια εξωσωματικής. Καλή επιτυχία σε ολα τα κορίτσι. Μακάρι ο Μαρτης να είναι για όλες μας τυχερος 🥰🥰🥰

Καλή επιτυχία κορίτσι μου... Μαζί με σένα ακολουθώ κ εγώ ... Όλα καλά να μας πάνε.. !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κοριτσάκια μου. Καλό μήνα να έχουμε.. Αντε να δούμε ποια θα κάνει την αρχή στο πινακακι;;;

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:07/3

Smurf88:19/3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια Καλο μηνα.. τι κάνετε μ εχω φοβηθεί λιγο απο χθες εχω καφε κ σμρ καφε ροζ... να ανησυχω ειμαι 5 κ 6 ημερων. Λετε να ειναι απο κουραση π εχουμε ερθει 3ημερο στ Λονδινο? Παρασκευή ηρθαμε κ κουρςστικαμε αρκετα κ χθες τ πεωι ξεκινησα τα καφε κ σμρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Evie2 @LadyP καλημέρα... ήθελα Να σας ρωτήσω κάτι και επίσης οποιο άλλο κορίτσι μπορεί να βοηθήσει. Εσείς είχατε κάνει τεστ ωορρηξίας πριν την εγκυμοσύνη και σας βγήκε θετικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

@Evie2 @LadyP καλημέρα... ήθελα Να σας ρωτήσω κάτι και επίσης οποιο άλλο κορίτσι μπορεί να βοηθήσει. Εσείς είχατε κάνει τεστ ωορρηξίας πριν την εγκυμοσύνη και σας βγήκε θετικό; 

Ναο αγαπη μια μερσ πριν την μερα π περιμενα περιοδο εκαν τεστ ωορηξιας εντελως απο περιέργεια γτ ειχε κανει μια αλλη κοπελα κ της ειχε βγει θετικο κ μ βγηκε καραθετικο μετα αππ 2 μερες ειχα κ θετικο εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ναο αγαπη μια μερσ πριν την μερα π περιμενα περιοδο εκαν τεστ ωορηξιας εντελως απο περιέργεια γτ ειχε κανει μια αλλη κοπελα κ της ειχε βγει θετικο κ μ βγηκε καραθετικο μετα αππ 2 μερες ειχα κ θετικο εγκυμοσυνης

Μήπως έχεις φωτογραφία να δω πώς ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μήπως έχεις φωτογραφία να δω πώς ήταν;

Μετα εκανα κ αλλο κ ειχε βγειβπιο κοκκινο αλλα δεμτ εχω σε φωτο αυτο ειναι τ 1ο π εκανα..

Screenshot_20200301-090959_Chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Μετα εκανα κ αλλο κ ειχε βγειβπιο κοκκινο αλλα δεμτ εχω σε φωτο αυτο ειναι τ 1ο π εκανα..

Screenshot_20200301-090959_Chrome.jpg

Σευχαριστω πολύ. Είναι αρκετά έντονη η γραμμή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Έγινε κατι?? Εκανες κ εσύ?

εγώ είμαι από εξωσωματικη. Περιμένω να κάνω χοριακή Τετάρτη. Κάνω τέστ ωορρηξίας από την ημέρα που έκανα οβιτρελ πριν την ωοληψία δλδ. Τότε ήταν αρκετά έντονα. Μετά την οβιτρελ και για 3 μέρες σταδιακά ατόνησαν μέχρι που δεν έδειχναν τίποτα. Τώρα τις 3 τελευταίες μέρες άρχισαν να δείχνουν πάλι... έχω μπερδευτεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου... Μαζί με σένα ακολουθώ κ εγώ ... Όλα καλά να μας πάνε.. !!!!

Τι καλά. Μαζί όλες...ταυτοχρονα. Ποσο όμορφο είναι!!! Σαν πολλή κίνηση να έχει αυτός ο μήνας. 

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

εγώ είμαι από εξωσωματικη. Περιμένω να κάνω χοριακή Τετάρτη. Κάνω τέστ ωορρηξίας από την ημέρα που έκανα οβιτρελ πριν την ωοληψία δλδ. Τότε ήταν αρκετά έντονα. Μετά την οβιτρελ και για 3 μέρες σταδιακά ατόνησαν μέχρι που δεν έδειχναν τίποτα. Τώρα τις 3 τελευταίες μέρες άρχισαν να δείχνουν πάλι... έχω μπερδευτεί.

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι να είναι θετικό ! Μην αγχωνεσαι. Να είσαι αισιόδοξη κ να περασεις όμορφα στο Λονδίνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, εγώ ήμουν μάλλον στις γόνιμες λογικά πέρασαν.... Τα νευρα μου αυτό το μήνα τις κρίσιμες μέρες αρρώστησε ο σύζυγος τον κολλήσαμε, πιο πριν ήμουν εγώ με το μικρό άρρωστοι.... Οπότε κ αυτός ο μήνας πάει... Με έπιασαν λίγο οι μαύρες μου γιατί το Μάρτιο έχω γενέθλια και αισίως θα είμαι 38 τον επόμενο κύκλο.... 

Από το άγχος μου είδα ένα όνειρο, περίμενα περίοδο λέει καιέκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης  και ήταν καραμπινάτο θετικό. Αυτό μόνο θυμάμαι χαχαχα. Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!!! 

Ή Ευάγγελοςτ που χάθηκε, την αναζήτησα, έχει να γράψει δύο μέρες νομιζω

Α και καλό μήνα σε οοοολες με πολλά θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Τι καλά. Μαζί όλες...ταυτοχρονα. Ποσο όμορφο είναι!!! Σαν πολλή κίνηση να έχει αυτός ο μήνας. 

 

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι να είναι θετικό ! Μην αγχωνεσαι. Να είσαι αισιόδοξη κ να περασεις όμορφα στο Λονδίνο 

Σευχαριστω πολύ... καλέ δεν είμαι στο Λονδίνο... εδώ Ελλάδα είμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω πολύ... καλέ δεν είμαι στο Λονδίνο... εδώ Ελλάδα είμαι

Μπέρδεψα το μήνυμα της Ευης που έγραψε ότι πήγε για τριημερο στο Λονδίνο. Συγνώμη 😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μπέρδεψα το μήνυμα της Ευης που έγραψε ότι πήγε για τριημερο στο Λονδίνο. Συγνώμη 😋😋😋

Χαχαχαχ δεν πειραζει ευχαριστώ παντως. Απλα δεν τ πολυ ευχαριστηθηκαμε με τα παλιοκαφε π εχω φοβαμαι... ευτυχως σμρ ςχει ηλιο μασ εκανε τη χαρη να περασουμε μια ηλιόλουστη μερα στη γιορτη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχαχ δεν πειραζει ευχαριστώ παντως. Απλα δεν τ πολυ ευχαριστηθηκαμε με τα παλιοκαφε π εχω φοβαμαι... ευτυχως σμρ ςχει ηλιο μασ εκανε τη χαρη να περασουμε μια ηλιόλουστη μερα στη γιορτη μου

Χρόνια σου πολλά κούκλα μου!!! Τί γιορτή είναι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχαχ δεν πειραζει ευχαριστώ παντως. Απλα δεν τ πολυ ευχαριστηθηκαμε με τα παλιοκαφε π εχω φοβαμαι... ευτυχως σμρ ςχει ηλιο μασ εκανε τη χαρη να περασουμε μια ηλιόλουστη μερα στη γιορτη μου

Χρόνια πολλά κορίτσι μου και να περάσετε τελειαααα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...