Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσια θελω τα φώτα σας ...


tasia0607

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα.

Θελω τα φωτα σας ...

Προσπαθουμε με τον συντροφο μου για παιδακι με τη μεθοδο προκληση ωορηξιας με σερπαφαρ.

Γονιμες μερες ηταν 1,2 και3 φεβρουαριου.

Τα συμπτωματα που εχω ειναι...

Πριν απο μια εβδομαδα ξεκινησε το στηθος μου να πρηζεται,ασπραυγρα πριν 2 μερεςκαι απο προχθες ξεκινησαν τα ποναλακια..κυριως στη μεση αλλα και στη κοιλια με καποια διαστηματα να ειναι εντονα.

 

Χθες το μεσημερι εκανα τεστ καιβγηκε αρνητικο..μετα το βραδυ με επιασαν πονοι και νομιζα θα αδιαθετησω,εβαλα σερβιετα αλλα τιποτα,εως σημερα το πρωι παλι ιδια και μονο καφε υγρα στο σερβιετακι...και δεν ποναω...τι στο καλο???θα τρελαθω. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera prwta na sou pw oti h kathe gunaika Kai organismos einai diaforetikos egw as poume den ponousa katholou tis meres Pou perimena kaii epishs me Mia Mera kathisterisi thetiko test epishs na sou pweta apo 6 xronia 1 ekswmhtria 2 vioxhmikes irthe tote Pou eipa oti den that to skeftomai Kai ta xa parathsei Kai tsoup egkuos Ara na ksereis oti h psuxologia einai apo ta vasikotera kommatia ;) eimai 27 evdomadwn pleon sou euxomai ta kalutera 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η tasia0607 είπε:

Κοριτσια καλησπερα.

Θελω τα φωτα σας ...

Προσπαθουμε με τον συντροφο μου για παιδακι με τη μεθοδο προκληση ωορηξιας με σερπαφαρ.

Γονιμες μερες ηταν 1,2 και3 φεβρουαριου.

Τα συμπτωματα που εχω ειναι...

Πριν απο μια εβδομαδα ξεκινησε το στηθος μου να πρηζεται,ασπραυγρα πριν 2 μερεςκαι απο προχθες ξεκινησαν τα ποναλακια..κυριως στη μεση αλλα και στη κοιλια με καποια διαστηματα να ειναι εντονα.

 

Χθες το μεσημερι εκανα τεστ καιβγηκε αρνητικο..μετα το βραδυ με επιασαν πονοι και νομιζα θα αδιαθετησω,εβαλα σερβιετα αλλα τιποτα,εως σημερα το πρωι παλι ιδια και μονο καφε υγρα στο σερβιετακι...και δεν ποναω...τι στο καλο???θα τρελαθω. .

Τα καφέ υγρά μπορεί να είναι εμφύτευση. Εαν δεν έχει γίνει ακόμα το τεστ δεν δείχνει. Πότε περιμένεις περίοδο; Ωορηκτική ένεση έκανες ή μόνο τα χάπια πήρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η tasia0607 είπε:

Κοριτσια καλησπερα.

Θελω τα φωτα σας ...

Προσπαθουμε με τον συντροφο μου για παιδακι με τη μεθοδο προκληση ωορηξιας με σερπαφαρ.

Γονιμες μερες ηταν 1,2 και3 φεβρουαριου.

Τα συμπτωματα που εχω ειναι...

Πριν απο μια εβδομαδα ξεκινησε το στηθος μου να πρηζεται,ασπραυγρα πριν 2 μερεςκαι απο προχθες ξεκινησαν τα ποναλακια..κυριως στη μεση αλλα και στη κοιλια με καποια διαστηματα να ειναι εντονα.

 

Χθες το μεσημερι εκανα τεστ καιβγηκε αρνητικο..μετα το βραδυ με επιασαν πονοι και νομιζα θα αδιαθετησω,εβαλα σερβιετα αλλα τιποτα,εως σημερα το πρωι παλι ιδια και μονο καφε υγρα στο σερβιετακι...και δεν ποναω...τι στο καλο???θα τρελαθω. .

Γεια σου κορίτσι μου, Οπότε λογικά θα έπρεπε να σου έρθει τώρα? έχεις καθυστέρηση? Και εγώ έχω κάνει κύκλο με πρόκληση και είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα αλλά δυστυχώς αδιαθέτησα στην ώρα μου κιολας. Εύχομαι εσύ να είσαι διπλή :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η tasia0607 είπε:

Καλημερα κοριτσια...ευχαριστω για τις απαντήσεις σας..δυστυχως το βραδυ κατεβηκε φουλ..

Δε πειράζει κορίτσι μου. Ηταν ο 1ο κύκλος με Serpafar? θα συνεχίσεις και άλλους συνεχόμενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...