Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμπιστοσύνη σε γυναικολόγο μετά από αποβολή


hope501

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

όπως λέει ο τίτλος, έχω θέμα εμπιστοσύνης πλέον. Είχα έναν γυναικολόγο, ο οποίος υποτίθεται είναι από τους "καλούς" και το όνομα του πολύ γνωστό. Είχα μείνει έγκυος και απέβαλα στην 8 εβδομάδα. Είχα βέβαια κάποιες μικρο ενδείξεις, αλλά όταν τον ρώταγα τι και πως ήταν λιγομίλητος και μου έλεγε "όλα καλά". Όταν ένα βράδυ είχα πόνους και σκούρα υγρά πήγα απευθείας στο Έλενα. Εκεί μου είπαν πως δεν βλέπουν καρδιακή λειτουργία. Πήρα τηλ. τον γυναικολόγο μου και μόνο που δεν έβρισε έμενα και τον άντρα μου. Ήταν εκτός Αθηνών και μας είπε πως έπρεπε να πάμε στο ιδιωτικό, με το οποίο συνεργαζόταν. Τέλος πάντων απο εκείνη την στιγμή για εμένα τελείωσε εκεί.

Έχω τώρα θέμα εμπιστοσύνης και δεν ξέρω τι να κάνω.

Ευχαριστώ πολύ!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πραγματικά γι'αυτό..σου εύχομαι σύντομα να κάνεις άλλο μωρο.Το όνομα του γυναικολόγου; Μπορείς να μας το πεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η vi_el είπε:

Καλησπέρα σας,

όπως λέει ο τίτλος, έχω θέμα εμπιστοσύνης πλέον. Είχα έναν γυναικολόγο, ο οποίος υποτίθεται είναι από τους "καλούς" και το όνομα του πολύ γνωστό. Είχα μείνει έγκυος και απέβαλα στην 8 εβδομάδα. Είχα βέβαια κάποιες μικρο ενδείξεις, αλλά όταν τον ρώταγα τι και πως ήταν λιγομίλητος και μου έλεγε "όλα καλά". Όταν ένα βράδυ είχα πόνους και σκούρα υγρά πήγα απευθείας στο Έλενα. Εκεί μου είπαν πως δεν βλέπουν καρδιακή λειτουργία. Πήρα τηλ. τον γυναικολόγο μου και μόνο που δεν έβρισε έμενα και τον άντρα μου. Ήταν εκτός Αθηνών και μας είπε πως έπρεπε να πάμε στο ιδιωτικό, με το οποίο συνεργαζόταν. Τέλος πάντων απο εκείνη την στιγμή για εμένα τελείωσε εκεί.

Πήγα την άλλη μέρα στο Αλεξάνδρας. Γνώρισα τον Σοφοκλή Σταύρου, ο οποίος είναι ευγενέστατος και ομιλητικός. Μήπως τον ξέρει κάποια γυναίκα εδώ?

Επίσης μου είπαν και για τον Δρακάκη και τον Πετρογιάννη?

Έχω τώρα θέμα εμπιστοσύνης και δεν ξέρω τι να κάνω.

Ευχαριστώ πολύ!

 

Εγώ από το Αλεξάνδρα έχω το κ Σίνδο, ευγενεστατος και σοβαρός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Εγώ από το Αλεξάνδρα έχω το κ Σίνδο, ευγενεστατος και σοβαρός

Καλημερα κορίτσια μου.. @Μασα μου σε τι φάση είσαι Εσύ?? Είσαι έγκυος? Εμένα η νύφη μου είχε το γιατρό σου καλώς δεν λέω αλλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου.. @Μασα μου σε τι φάση είσαι Εσύ?? Είσαι έγκυος? Εμένα η νύφη μου είχε το γιατρό σου καλώς δεν λέω αλλά....

Καλημέρα όχι δεν είμαι έγκυος, διακοπή είχα κάνει στη 17η εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Καλημέρα όχι δεν είμαι έγκυος, διακοπή είχα κάνει στη 17η εβδομάδα 

Λυπάμαι πολυ κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Λυπάμαι πολυ κορίτσι μου..

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Λυπάμαι πολυ κορίτσι μου..

Σε ευχαριστώ αν και έχει περάσει ένας χρόνος κάπως έχει μαλακώσει ο πόνος, στη δεύτερη προσπάθεια μας όπου και αναρρωνω αυτή τη στιγμή, είχα σάκο αλλά όχι έμβρυο... Έκανα αποξεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η vi_el είπε:

Καλησπέρα σας,

όπως λέει ο τίτλος, έχω θέμα εμπιστοσύνης πλέον. Είχα έναν γυναικολόγο, ο οποίος υποτίθεται είναι από τους "καλούς" και το όνομα του πολύ γνωστό. Είχα μείνει έγκυος και απέβαλα στην 8 εβδομάδα. Είχα βέβαια κάποιες μικρο ενδείξεις, αλλά όταν τον ρώταγα τι και πως ήταν λιγομίλητος και μου έλεγε "όλα καλά". Όταν ένα βράδυ είχα πόνους και σκούρα υγρά πήγα απευθείας στο Έλενα. Εκεί μου είπαν πως δεν βλέπουν καρδιακή λειτουργία. Πήρα τηλ. τον γυναικολόγο μου και μόνο που δεν έβρισε έμενα και τον άντρα μου. Ήταν εκτός Αθηνών και μας είπε πως έπρεπε να πάμε στο ιδιωτικό, με το οποίο συνεργαζόταν. Τέλος πάντων απο εκείνη την στιγμή για εμένα τελείωσε εκεί.

Πήγα την άλλη μέρα στο Αλεξάνδρας. Γνώρισα τον Σοφοκλή Σταύρου, ο οποίος είναι ευγενέστατος και ομιλητικός. Μήπως τον ξέρει κάποια γυναίκα εδώ?

Επίσης μου είπαν και για τον Δρακάκη και τον Πετρογιάννη?

Έχω τώρα θέμα εμπιστοσύνης και δεν ξέρω τι να κάνω.

Ευχαριστώ πολύ!

 

Λυπάμαι πολύ για ότι συνέβη... πολύ κρίμα... Νομίζω ότι πρέπει να αλλάξεις γιατρό κυρίως γτ ο γιατρός σου σε έκανε να αισθανθείς άσχημα και άβολα σε μία στιγμή που εσύ χρειαζόσουν στήριξη και ενθάρρυνση... Φάουλ για μένα η αντίδραση του....

Ο Δρακακης είναι καθηγητής και επικεφαλής στο καθέξιν αποβολών στο Αλεξάνδρα.... Ο Σταύρου νομίζω συνεργάζεται κιαυτος στο ίδιο τμήμα και είναι και γαμπρός του. Εγώ τον γνώρισα στο συγκεκριμένο τμήμα και μου φάνηκε εξαιρετικός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/2/2020 at 9:27 ΜΜ, ο/η Joannaero είπε:

Λυπάμαι πραγματικά γι'αυτό..σου εύχομαι σύντομα να κάνεις άλλο μωρο.Το όνομα του γυναικολόγου; Μπορείς να μας το πεις;

Για να πω την αλήθεια το σκεφτόμουν. Αλλά δεν θέλω να το αναφέρω δημόσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2020 at 1:53 ΜΜ, ο/η Taggeris είπε:

Λυπάμαι πολύ για ότι συνέβη... πολύ κρίμα... Νομίζω ότι πρέπει να αλλάξεις γιατρό κυρίως γτ ο γιατρός σου σε έκανε να αισθανθείς άσχημα και άβολα σε μία στιγμή που εσύ χρειαζόσουν στήριξη και ενθάρρυνση... Φάουλ για μένα η αντίδραση του....

Ο Δρακακης είναι καθηγητής και επικεφαλής στο καθέξιν αποβολών στο Αλεξάνδρα.... Ο Σταύρου νομίζω συνεργάζεται κιαυτος στο ίδιο τμήμα και είναι και γαμπρός του. Εγώ τον γνώρισα στο συγκεκριμένο τμήμα και μου φάνηκε εξαιρετικός....

Σε ευχαριστώ. Στον παλιό μου δεν ξανά πάω. Για μένα τελείωσε από εκείνη την ώρα του τηλεφώνου. Εγώ έκλαιγα και εκείνος έλεγε «τι να σε κάνω τώρα, εκεί που πηγές...» τσαντιστηκα τόσο πολύ διότι στα επόμενα λόγια μου έδειξε ότι, παρόλο που ήταν εκτός Αθηνών, ήθελε να πάω σε κάποιον συνεργάτη και όχι σε δημόσιο νοσοκομείο.  Και στο Έλενα και στο Αλεξάνδρας μου φέρθηκαν άψογα και με κατανόηση. 

Σκέφτηκα να δω τον Σταύρου, διότι μου φέρθηκε παρά πολύ καλά. Αλλά η «δεύτερες  σκέψεις» εμπιστοσύνης υπάρχουν πλέον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vi_el είπε:

Για να πω την αλήθεια το σκεφτόμουν. Αλλά δεν θέλω να το αναφέρω δημόσια. 

Καλά κάνεις... τα θετικά καλώς αναφέρονται αλλα με τα αρνητικά, όχι οτι λέμε ψέματα, αλλά μπορεί να έχεις θεμα. Αν θες το άλλο που μπορείς να πεις είναι ποιό είναι το ιδιωτικό κέντρο ώστε αν κάποια κοπέλα θέλει να σου στείλει μνμ να ρωτήσει! Περαστικά και σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2020 at 9:09 ΠΜ, ο/η Μασα είπε:

Καλημέρα όχι δεν είμαι έγκυος, διακοπή είχα κάνει στη 17η εβδομάδα 

Λυπάμαι πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλά κάνεις... τα θετικά καλώς αναφέρονται αλλα με τα αρνητικά, όχι οτι λέμε ψέματα, αλλά μπορεί να έχεις θεμα. Αν θες το άλλο που μπορείς να πεις είναι ποιό είναι το ιδιωτικό κέντρο ώστε αν κάποια κοπέλα θέλει να σου στείλει μνμ να ρωτήσει! Περαστικά και σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή!

Ευχαριστώ πολύ. Συμφωνώ με τα καλά. Διότι όταν ένας γιατρος (οποιουδήποτε κλάδου) είναι άνθρωπος τότε θα το λέμε.
Το ιδιωτικό νοσοκομείο είναι το υγείας. Και εκείνο το βράδυ φεύγωντας μου έλεγε ο άντρας μου πως ήρθε με το ίδιο θέμα ένα ζευγάρι από το υγείας, διότι δεν μπορούσαν τους εξυπηρετήσουν, όπως ανάφεραν στις νοσοκόμες στο Έλενα. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vi_el είπε:

Ευχαριστώ πολύ. Συμφωνώ με τα καλά. Διότι όταν ένας γιατρος (οποιουδήποτε κλάδου) είναι άνθρωπος τότε θα το λέμε.
Το ιδιωτικό νοσοκομείο είναι το υγείας. Και εκείνο το βράδυ φεύγωντας μου έλεγε ο άντρας μου πως ήρθε με το ίδιο θέμα ένα ζευγάρι από το υγείας, διότι δεν μπορούσαν τους εξυπηρετήσουν, όπως ανάφεραν στις νοσοκόμες στο Έλενα. 
 

Χμ αρα λογικά και το μητέρα που είναι το μαιευτήριο τους... η αλήθεια είναι ότι κ ο δικός μου γιατρός είναι εκεί όμως είμαι πραγματικά πολύ ευχαριστημένη... είναι τελικά που θα πέσεις! Εύχομαι απο εδώ και περα να πάνε ολα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Καλά κάνεις... τα θετικά καλώς αναφέρονται αλλα με τα αρνητικά, όχι οτι λέμε ψέματα, αλλά μπορεί να έχεις θεμα. Αν θες το άλλο που μπορείς να πεις είναι ποιό είναι το ιδιωτικό κέντρο ώστε αν κάποια κοπέλα θέλει να σου στείλει μνμ να ρωτήσει! Περαστικά και σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή!

Δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται κάποιες κοπέλες να μην αναφέρουν ονόματα.Στην ουσία εμάς μας βοηθάνε να μην επιλέξουμε τον ίδιο και πάθουμε τα ίδια,και για κάποιες μπορεί να υπάρχει κ ηθική ικανοποίηση.Βεβαια να μου πεις τί είδους ικανοποίηση μπορεί να νιώσει κάποια που έχασε το έμβρυο,πάντως εγώ αυτό θα έκανα,κ το έχω κάνει σε περιπτώσεις που είδα παράλογη ή αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά. Για ποιο λόγο να προστατέψουν κάποιους γιατρούς καθάρματα με απότομο ή κ προκλητικό λόγο (πχ Διακάκης στο Έλενα -εχει αποβιώσει όμως) , ή γιατρούς που ενδιαφέρονται μόνο για τα χρήματα,άλλους που κάνουν υποθετικές διαγνώσεις κ στο 'περιπου', άλλους που παίρνουν λάθος αποφάσεις κ αυτό στοιχίζει πολλά σε πολλούς... Για ποιον λόγο ξαναρωτάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Καλά κάνεις... τα θετικά καλώς αναφέρονται αλλα με τα αρνητικά, όχι οτι λέμε ψέματα, αλλά μπορεί να έχεις θεμα. Αν θες το άλλο που μπορείς να πεις είναι ποιό είναι το ιδιωτικό κέντρο ώστε αν κάποια κοπέλα θέλει να σου στείλει μνμ να ρωτήσει! Περαστικά και σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή!

Δεν θέλω να φανεί σαν επίθεση ο λόγος μου,καθώς ο γραπτός εύκολα παρεξηγείται. Έχω διαβάσει αρκετές φορές τις απαντήσεις σου ,Τόκυο,κ σε έχω εκτιμήσει. Όσο για το ότι μπορεί η ίδια να έχει θέμα,έγραψε ότι είχε ενδείξεις για την αποβολή και εκείνος τις αγνόησε.Δεύτερον,της μίλησε άσχημα. Σίγουρα θα ήθελα να ξέρω ποιος είναι για να μην πάω.Αν κ δεν είναι μόνο εγωιστικό το θέμα. Τώρα γιατί δεν το λένε κάποιες κοπέλες... τί να πω . Ίσως να υπάρχει ο φόβος του ότι μπορεί να τους κανουν μήνυση κ δεν ξέρω κ γω τί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ,εγώ σε γιατρό που μου ζήτησε φακελάκι δεν συνέχισα,και αργότερα του έκανα καταγγελία στο σάιτ edosafakelaki.org και σας προτρέπω να κάνετε το ίδιο σε ακραίες περιπτώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Joannaero είπε:

Επίσης ,εγώ σε γιατρό που μου ζήτησε φακελάκι δεν συνέχισα,και αργότερα του έκανα καταγγελία στο σάιτ edosafakelaki.org και σας προτρέπω να κάνετε το ίδιο σε ακραίες περιπτώσεις.

Δεν το παίρνω αρνητικά, καταλαβαίνω τι λες... το θεμα είναι οτι εχουν αναρτήσει οι διαχειριστές προειδοποίηση να μην γράφουμε ονόματα κ ότι γιατροί έχουν κινηθεί νομικά εναντίον μελών του φόρουμ... το εγραψα καθαρά για την προστασία της κοπέλας. Έχουν γινει θεματάκια με ονόματα γιατρών, έχουν διαγράψει μνμ μελών για να μην δημιουργηθούν προβλήματα κλπ. Καθαρά για την προστασία μας το είπα, αλλιώς προφανώς καλό θα ήταν να γνωρίζουμε ποιοι ειναι όλοι αυτοί οι γιατροί που φέρονται ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Δεν το παίρνω αρνητικά, καταλαβαίνω τι λες... το θεμα είναι οτι εχουν αναρτήσει οι διαχειριστές προειδοποίηση να μην γράφουμε ονόματα κ ότι γιατροί έχουν κινηθεί νομικά εναντίον μελών του φόρουμ... το εγραψα καθαρά για την προστασία της κοπέλας. Έχουν γινει θεματάκια με ονόματα γιατρών, έχουν διαγράψει μνμ μελών για να μην δημιουργηθούν προβλήματα κλπ. Καθαρά για την προστασία μας το είπα, αλλιώς προφανώς καλό θα ήταν να γνωρίζουμε ποιοι ειναι όλοι αυτοί οι γιατροί που φέρονται ετσι!

Σοβαρά;Δεν το γνώριζα! Οκ σε ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Joannaero είπε:

Σοβαρά;Δεν το γνώριζα! Οκ σε ευχαριστώ πολύ

Ο ναι... αν το δεις υπάρχει ενα θεμα με τιτλο σχολια για γιατρους κ επαγγελματίες καπως ετσι... 

Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες κ μακάρι καλούς γιατρούς :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 11 months later...

Επειδή γύρισα σήμερα από το Αλεξάνδρας με πολύ καλή εμπειρία θα τη μοιραστώ μαζί σας για να κάνετε σωστότερη επιλογή απο εμένα. Είχα και εγώ 2 αποβολές και μετά από ψάξιμο αποφάσισα να πω στο Αλεξανδρας. Μου έκλεισαν ραντεβού μετά από 2 μέρες ενώ στο Ελενα δεν είχε για 2 μηνες (τυχαίο;!) δεν με είδε ο καθηγητής αλλά ο κύριος στον οποίο αναφέρθηκαν οι πρηγούμενες κυρίες. Μου έγραψε κάποιες εξετάσεις για εμένα. Την θρομβοφυλία δεν την έγραψε και μου είπε οτι στο νοσοκομείο κοστίζει 150€ (δεν ασχολήθηκα γιατί σκέφτηκα ότι θα ψάξω αργότερα να δω αν γράφεται). ΔΕΝ μου έγραψε κατυοτυπο ζεύγους και καμία εξέταση για το σύζυγο. Ρωτησα για τον καρυοτυπο και μου ειπε να τον κάνουμε αργότερα. Επειδή λοιπόν δεν μου φάνηκε λογικό να μην κάνει καμία εξέταση ο σύζυγος, πηρα τηλ. μια εμβρυολογο σε άλλο νοσοκομείο και μου ειπε ότι ο καρυοτυπος ζεύγους ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. Και φυσικά καποιες βασικές εξετάσεις για τον συντροφο. Όταν πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω γιατί δεν γράφτηκαν μου ειπε ότι δεν μπορώ να παίρνω τηλέφωνο και να ζητάω εγώ όποιες εξετάσεις θέλω και κάποια στιγμή θα γίνουν. Άκρη δεν έβγαλα. Μέχρι να κανω τις δικές μου και να τις δει και μετά να μου γράψει του συντρόφου και να τις κάνει θα μας πάρει 4-5 μήνες ενώ θα μπορούσε να τις γράψει από την αρχή. Τα αναφέρω όλα αυτά για να είστε προετοιμασμένες. Εγώ καλή συνεργασία δεν βρήκα και εννοείται δεν θα ξαναπάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...
στις On 18/1/2021 at 1:24 ΜΜ, ο/η roGou είπε:

Επειδή γύρισα σήμερα από το Αλεξάνδρας με πολύ καλή εμπειρία θα τη μοιραστώ μαζί σας για να κάνετε σωστότερη επιλογή απο εμένα. Είχα και εγώ 2 αποβολές και μετά από ψάξιμο αποφάσισα να πω στο Αλεξανδρας. Μου έκλεισαν ραντεβού μετά από 2 μέρες ενώ στο Ελενα δεν είχε για 2 μηνες (τυχαίο;!) δεν με είδε ο καθηγητής αλλά ο κύριος στον οποίο αναφέρθηκαν οι πρηγούμενες κυρίες. Μου έγραψε κάποιες εξετάσεις για εμένα. Την θρομβοφυλία δεν την έγραψε και μου είπε οτι στο νοσοκομείο κοστίζει 150€ (δεν ασχολήθηκα γιατί σκέφτηκα ότι θα ψάξω αργότερα να δω αν γράφεται). ΔΕΝ μου έγραψε κατυοτυπο ζεύγους και καμία εξέταση για το σύζυγο. Ρωτησα για τον καρυοτυπο και μου ειπε να τον κάνουμε αργότερα. Επειδή λοιπόν δεν μου φάνηκε λογικό να μην κάνει καμία εξέταση ο σύζυγος, πηρα τηλ. μια εμβρυολογο σε άλλο νοσοκομείο και μου ειπε ότι ο καρυοτυπος ζεύγους ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. Και φυσικά καποιες βασικές εξετάσεις για τον συντροφο. Όταν πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω γιατί δεν γράφτηκαν μου ειπε ότι δεν μπορώ να παίρνω τηλέφωνο και να ζητάω εγώ όποιες εξετάσεις θέλω και κάποια στιγμή θα γίνουν. Άκρη δεν έβγαλα. Μέχρι να κανω τις δικές μου και να τις δει και μετά να μου γράψει του συντρόφου και να τις κάνει θα μας πάρει 4-5 μήνες ενώ θα μπορούσε να τις γράψει από την αρχή. Τα αναφέρω όλα αυτά για να είστε προετοιμασμένες. Εγώ καλή συνεργασία δεν βρήκα και εννοείται δεν θα ξαναπάω

Μήνες μετά... έβγαλες άκρη; Βρήκες γιατρό. Ελπίζω να σου πήγαν όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...