Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Οκτωβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

Κ εγώ 35 κ 5 είμαι έχω λίγα υγρά αλλά όχι κάτι έντονο, εμένα αυτό που Μ δυσκολεύει είναι όταν ξαπλώνω αυτη η ενόχληση από κάτω κ σιγά σιγά δεν μπορώ να βολευτω με την μέση μου. .. όσο για καούρες σιγά σιγά υποχωρούν κ με βοηθάει να μασάω τσίχλα κάποιες φορές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 428
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτή την ενόχληση από κάτω εγώ την έχω πχ αν περπατήσω αν σκύψω κτλ.. Κατά τα άλλα με ενοχλεί η μαντάμ το βράδυ..όταν εγώ αποφασίζω πως θέλω νάνι η δεσποινίς θέλει οπαλακια.. όλο κλωτσιές και στριφογυρίζει... Η δύσπνοια και η καουρες είναι απίστευτες το βράδυ μόλις ξαπλώσω δυστυχώς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Olgamosh είπε:

Αυτή την ενόχληση από κάτω εγώ την έχω πχ αν περπατήσω αν σκύψω κτλ.. Κατά τα άλλα με ενοχλεί η μαντάμ το βράδυ..όταν εγώ αποφασίζω πως θέλω νάνι η δεσποινίς θέλει οπαλακια.. όλο κλωτσιές και στριφογυρίζει... Η δύσπνοια και η καουρες είναι απίστευτες το βράδυ μόλις ξαπλώσω δυστυχώς... 

Κ γω εχω καούρες μέσα στη νύχτα  πχ ξυπναω για τουαλέτα κ διψάω πααρα πολυ κ πινω νερο  κ ξεκινανε κααατι καουρες. Όταν ξαπλώνω αριστερά εκει κανει παρτάκι τ γλυκακι μ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!Εχω μηνες να γραψω,ζοριστηκα με την εγκυμοσυνη κ την ανακαινιση-μετακομιση που καναμε στο σπιτι μας αλλα ευτυχως ολα καλα!Εχω μπει στο μηνα μου απο 9/09 αλλα ο μπεμπακος μου ειναι ψηλα.Θελει περπατημα αλλα μενω Ηρακλειο Κρητης κ μας εχουν επιβαλλει μασκα  λογω του ιου ακομη κ στους εξωτερικους χωρους κ ζοριζομαι...Σημερα ειμαι 37 εβδομαδων ακριβως 💙.Εγω εχω παρει 8.5 κιλακια,η μεση μου με πεθαινει κ ποναω χαμηλα,το σωμα προετοιμαζεται.Κ φυσικα υπνος με πολλες πολλες διακοπες λογω συχνοουριας.Με το καλο τα μωρακια μας κοριτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα σε ολες!Εχω μηνες να γραψω,ζοριστηκα με την εγκυμοσυνη κ την ανακαινιση-μετακομιση που καναμε στο σπιτι μας αλλα ευτυχως ολα καλα!Εχω μπει στο μηνα μου απο 9/09 αλλα ο μπεμπακος μου ειναι ψηλα.Θελει περπατημα αλλα μενω Ηρακλειο Κρητης κ μας εχουν επιβαλλει μασκα  λογω του ιου ακομη κ στους εξωτερικους χωρους κ ζοριζομαι...Σημερα ειμαι 37 εβδομαδων ακριβως 💙.Εγω εχω παρει 8.5 κιλακια,η μεση μου με πεθαινει κ ποναω χαμηλα,το σωμα προετοιμαζεται.Κ φυσικα υπνος με πολλες πολλες διακοπες λογω συχνοουριας.Με το καλο τα μωρακια μας κοριτσια μου!

Αντε ρε κοριτσιιιιι κ σε σκεφτόμουν. Ελα κοντεύουμε όλες.  Προσπάθησε αγαπη να περπατάς εστω με τη μασκα να κατέβει το μωρουλι.. κ όσο εχετε κ καλο καιρο. Μετά θα χειμωνιάσει κ θα κλειστουμε μεσα με τα μικρουλια. 8μιση κιλακια ε πολυ κουλ εγω 11μιση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αντε ρε κοριτσιιιιι κ σε σκεφτόμουν. Ελα κοντεύουμε όλες.  Προσπάθησε αγαπη να περπατάς εστω με τη μασκα να κατέβει το μωρουλι.. κ όσο εχετε κ καλο καιρο. Μετά θα χειμωνιάσει κ θα κλειστουμε μεσα με τα μικρουλια. 8μιση κιλακια ε πολυ κουλ εγω 11μιση. 

Προσπαθω αγαπη αλλα ειναι ζορικα με την παλιομασκα,θα επρεπε οι εγκυμονουσες να ειμαστε στις εξαιρεσεις της μασκας σε εξωτερικους χωρους,μου το ελεγε χθες ο καρδιολογος.Με τα κιλα δεν εχω θεμα,ουτε διατροφη αυστηρη εκανα ουτε στερηθηκα ιδιαιτερα κ ξερω οτι θα χαθουν μετα τη γεννα που θα τρεχουμε 😂😂😂 Ποσων εβδ εισαι τωρα κουκλα μου;Νομιζω εχουμε κοντα στις 2 εβδομαδες διαφορα.Πώς νιωθεις εσυ;Εχεις πονακια;Οι υπολοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Προσπαθω αγαπη αλλα ειναι ζορικα με την παλιομασκα,θα επρεπε οι εγκυμονουσες να ειμαστε στις εξαιρεσεις της μασκας σε εξωτερικους χωρους,μου το ελεγε χθες ο καρδιολογος.Με τα κιλα δεν εχω θεμα,ουτε διατροφη αυστηρη εκανα ουτε στερηθηκα ιδιαιτερα κ ξερω οτι θα χαθουν μετα τη γεννα που θα τρεχουμε 😂😂😂 Ποσων εβδ εισαι τωρα κουκλα μου;Νομιζω εχουμε κοντα στις 2 εβδομαδες διαφορα.Πώς νιωθεις εσυ;Εχεις πονακια;Οι υπολοιπες;

Σωστο κ αυτο θα εχουμε τρέξιμο οποτε θα φυγουν Είμαι 35κ 5. Kοιτα έχω κτ πονακια μερικες φορες π ειμαι σε φαση ειναιβτο έντερο μ η γενναω? Αλλα τελικα ηταν έντερο χαχα. Κ προπαρασκευαστικες συσπασεις έχω οχι τρελα πολλες αλλα εχω. Σταμάτησα κ τη δουλεια κ ειμαινολη μερα σπίτι.  Εμεις εδω με 3μιση χιλιάδες κρουσματα τη μερα εδω αγγλια φοβαμαι αρκετα. Εξω βεβαια δε φοραμε μασκα αλλα όπου μπούμε μασκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ σήμερα 36+6 κ από συμπτώματα τπτ. Καμία σύσπαση που κ που... Απο κιλά +10 νομίζω καλά είναι! Περπάτημα θα ξεκινήσω σιγά σιγά σε 2-3 μέρες. 

Άντε κοντευουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Emmelia είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ σήμερα 36+6 κ από συμπτώματα τπτ. Καμία σύσπαση που κ που... Απο κιλά +10 νομίζω καλά είναι! Περπάτημα θα ξεκινήσω σιγά σιγά σε 2-3 μέρες. 

Άντε κοντευουμε!

Κ γω αυτο ελεγα  περπατημα μετα απο την 37 να ξεκινήσουμε . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα ειμαι 36κ5 🙂 μου ειπε φουλ περπατημα χθες που πηγα η μικρη ειναι γυρω στα 3κιλα κ εχει παρει θεση!απο κατω ΠΟΝΑΩ ειδικα οταν παω να αλλαξω πλευρο!Κουραγιο σε ολες,φτανει η ωρα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομαδα σε ολες κοριτσια,απο την Παρασκευη εχω πονους περιοδου που το βραδυ ειναι πιο εντονοι,επειδη σταματησα το μαγνησιο κανω συσπασεις κ νομιζω οτι ενεργοποιειται η μητρα σιγα σιγα...Εχει καμια αλλη πονους περιοδου εκτος απο πονους στη μεση κ απο κατω;Ελεγα να παρω το γιατρο μηπως με δει νωριτερα απο την Πεμπτη που ειναι το ραντεβου μας αλλα την περασμενη εβδομαδα που με ειδε ηταν το μωρο ψηλα κ πιστευω δε θσ εχουν αλλαξει πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλη εβδομαδα σε ολες κοριτσια,απο την Παρασκευη εχω πονους περιοδου που το βραδυ ειναι πιο εντονοι,επειδη σταματησα το μαγνησιο κανω συσπασεις κ νομιζω οτι ενεργοποιειται η μητρα σιγα σιγα...Εχει καμια αλλη πονους περιοδου εκτος απο πονους στη μεση κ απο κατω;Ελεγα να παρω το γιατρο μηπως με δει νωριτερα απο την Πεμπτη που ειναι το ραντεβου μας αλλα την περασμενη εβδομαδα που με ειδε ηταν το μωρο ψηλα κ πιστευω δε θσ εχουν αλλαξει πολλα.

Καλή εβδομάδα κορίτσια!Εγώ δεν έχω πόνους περιόδου απλά πονάει η μέση μου και έχω ενοχλήσεις κάτω χαμηλά στην κοιλιά (τις οποίες μπορείς να τις παρατηρήσεις σαν πόνους περιόδου απλά λίγο Ποιο ήπιους)Κατά τα άλλα έχω τραβήγματα κάτω χαμηλά και από εχθές ξεκίνησα να έχω και Καποια υγρά (Όχι πολλά Όμως). Είμαι 36 +3 Σμρ και ακόμα και τώρα μια δυο φορές την ημέρα έναν εμετό θα τον κάνω(να πάει καλά η μέρα 😂)ελπίζω να μην μου μείνει και μετά την γέννα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αγαπες εχω πόνους στη μεση κ αν περπατάω πανω απο 10 λεπτα πονανε κ τα ποδια .  Ε κ κτ πονακια χαμηλα μερικες φορες περιόδου  δεν έχω. Αλλα κατα ταλλα καλα.  Πονοκεφάλους έχω εσεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα και εγώ έχω κατι πονάκια από κάτω και στην μέση και Μ είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικά όλα αυτά  ... Η αλήθεια είναι κ εγώ τα βράδια πλέον έχω εμετούς κ Μ είπε να τρώω μικρά γεύματα κ αν δεν την παλεύω να πάρω κανένα αντιοξινο. Υπομονή κορίτσια λίγο μας έμεινε .... Πόσες πάτε για φυσιολογικό τοκετό?? Έχετε προετοιμαστεί για την διαδικασία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Fanioko είπε:

Καλησπέρα και από μένα και εγώ έχω κατι πονάκια από κάτω και στην μέση και Μ είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικά όλα αυτά  ... Η αλήθεια είναι κ εγώ τα βράδια πλέον έχω εμετούς κ Μ είπε να τρώω μικρά γεύματα κ αν δεν την παλεύω να πάρω κανένα αντιοξινο. Υπομονή κορίτσια λίγο μας έμεινε .... Πόσες πάτε για φυσιολογικό τοκετό?? Έχετε προετοιμαστεί για την διαδικασία ??

Εγω για φυσιολογικο παω από οτι μ ειπαν. Με πήραν τηλέφωνο να μ εξηγήσουν για την όλη διαδικασία τι θελω πως το θελω ποιος θα είναι μαζί μ αν γεννησω στ νερο η κρεβατι κλπ κλπ. Παρασκευή έχω παλι ραντεβου με τη μαια να με δει να δω τι θα πούμε. Εσύ είσαι προετοιμασμενη? Ψυχολογικά? Εγω ψυχολογικά για την ωρα δε νιώθω κ πολυ αγχος η κτ απλα παρακολουθώ τα πονακια κλπ κ τα υγρά (σορυ)  .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Εγω για φυσιολογικο παω από οτι μ ειπαν. Με πήραν τηλέφωνο να μ εξηγήσουν για την όλη διαδικασία τι θελω πως το θελω ποιος θα είναι μαζί μ αν γεννησω στ νερο η κρεβατι κλπ κλπ. Παρασκευή έχω παλι ραντεβου με τη μαια να με δει να δω τι θα πούμε. Εσύ είσαι προετοιμασμενη? Ψυχολογικά? Εγω ψυχολογικά για την ωρα δε νιώθω κ πολυ αγχος η κτ απλα παρακολουθώ τα πονακια κλπ κ τα υγρά (σορυ)  .

Εγώ να σου πω έχω λίγο άγχος γιατί εδώ δεν σου εξηγούν σχεδόν τίποτα  για την όλη διαδικασία...  Οπότε επειδή βαδίζω στο άγνωστο δεν μπορώ να προετοιμαστώ κ τόσο ψυχολογικά ...και άσε που εδώ στον φυσιολογικό δεν κάνουν επισκληριδιο οπότε αυτό είναι λίγο έξτρα στο άγχος .. Πάντως βρήκα μια ιδιώτη μαία που της έκλεισα ραντεβού για να πει κάποια πράγματα και πιστεύω θα βοηθήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fanioko είπε:

Εγώ να σου πω έχω λίγο άγχος γιατί εδώ δεν σου εξηγούν σχεδόν τίποτα  για την όλη διαδικασία...  Οπότε επειδή βαδίζω στο άγνωστο δεν μπορώ να προετοιμαστώ κ τόσο ψυχολογικά ...και άσε που εδώ στον φυσιολογικό δεν κάνουν επισκληριδιο οπότε αυτό είναι λίγο έξτρα στο άγχος .. Πάντως βρήκα μια ιδιώτη μαία που της έκλεισα ραντεβού για να πει κάποια πράγματα και πιστεύω θα βοηθήσει..

Εγω εχω να πω ότι σμρ ξεκίνησαν κτ πονακια περιοδου κ περνάνε κ δεν ειναι συχνά δοξα τ Θεο . Όταν λες εδω σε ποια περιοχή είσαι κοπελα μ? Καλα εκανες αφού βρήκες μαια εστω ιδιώτη να προετοισμαστεις όσο μπορείς να ξέρεις τι σε περιμένει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2020 at 9:51 ΜΜ, ο/η Fanioko είπε:

Καλησπέρα και από μένα και εγώ έχω κατι πονάκια από κάτω και στην μέση και Μ είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικά όλα αυτά  ... Η αλήθεια είναι κ εγώ τα βράδια πλέον έχω εμετούς κ Μ είπε να τρώω μικρά γεύματα κ αν δεν την παλεύω να πάρω κανένα αντιοξινο. Υπομονή κορίτσια λίγο μας έμεινε .... Πόσες πάτε για φυσιολογικό τοκετό?? Έχετε προετοιμαστεί για την διαδικασία ??

Εγώ φυσιολογικά πάω αλλά δεν σας κρύβω αγχώνομαι αρκετά. Γτ δεν ξέρω πότε θα σπάσουν τα νερά ο γιατρός μου είπε μπορεί και οποιαδήποτε στιγμή. Βέβαια νιώθω τόσο βαριά που θέλω να γεννήσω ώρες ώρες δεν έχω δύναμη να γυρίσω πλευρό με αυτήν την κοιλίτσα .Όσον αφορά την διαδικασία είμαι έτοιμη ενημερώθηκα και από το νοσοκομείο  βέβαια βαλίτσες και τέτοια τα είχα έτοιμα .Πάντως νομίζω πως δεν μου μένει πολύ ακόμα τα νιώθω πολύ κάτω καταλαβαίνω ότι με πιέζουν αρκετά σε σχέση με άλλες μέρες.👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η magdalene_slj είπε:

Εγώ φυσιολογικά πάω αλλά δεν σας κρύβω αγχώνομαι αρκετά. Γτ δεν ξέρω πότε θα σπάσουν τα νερά ο γιατρός μου είπε μπορεί και οποιαδήποτε στιγμή. Βέβαια νιώθω τόσο βαριά που θέλω να γεννήσω ώρες ώρες δεν έχω δύναμη να γυρίσω πλευρό με αυτήν την κοιλίτσα .Όσον αφορά την διαδικασία είμαι έτοιμη ενημερώθηκα και από το νοσοκομείο  βέβαια βαλίτσες και τέτοια τα είχα έτοιμα .Πάντως νομίζω πως δεν μου μένει πολύ ακόμα τα νιώθω πολύ κάτω καταλαβαίνω ότι με πιέζουν αρκετά σε σχέση με άλλες μέρες.👶👶

Με ενα πονο όλες μασ. Κ συ λογικο να νιώθεις ακομα πιο αβολα με 2. 

Έχετε υπνηλία? Άμα πέσω κρεβατι στη θέση π κοιμαμαι παει έσβησα . Έχει αρχίσει κ με ποναει αρκετα η μεση μ στην αγαπημένη μ μεριά π κοιμαμαι . Κ γω όταν πρέπει ν αλλαξω πλευρό ξυπναω κανονικά πρέπει ν παω τουαλετα κ μετα ν κάτσω στ αλλο πλευρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Με ενα πονο όλες μασ. Κ συ λογικο να νιώθεις ακομα πιο αβολα με 2. 

Έχετε υπνηλία? Άμα πέσω κρεβατι στη θέση π κοιμαμαι παει έσβησα . Έχει αρχίσει κ με ποναει αρκετα η μεση μ στην αγαπημένη μ μεριά π κοιμαμαι . Κ γω όταν πρέπει ν αλλαξω πλευρό ξυπναω κανονικά πρέπει ν παω τουαλετα κ μετα ν κάτσω στ αλλο πλευρό.

Υπνηλία έχω ρε κορίτσια αλλά όταν κοιμάμαι μετά πρέπει να σηκωθώ νυστάζω συνέχεια νομίζω ότι θα κοιμηθώ όρθια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ εγω φουλ υπνηλια αλλα τελικα κοιμαμαι απο την εξαντληση.Μια σηκωνομαι για τουαλετα,μια κλωτσαει ο μπεμπης,μια αλλαζω πλευρο κ ξυπναω κ μια διψαω κ ξυπναω για νερο 😂😂.Νομιζω τα μπεμπακια μας μας προπονουν για τα ξενυχτια που θα ακολουθησουν...Αυριο παω παλι για καρδιοτοκογραφο κ να με δει ο γιατρος μου.Για να δουμε αν κατεβηκε κ το νινι!Εχω ριξει το περπατημα του αιωνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ωραια καλα ειμαστε μασ προπονούν από την κοιλια μασ κανουν οτι θελουν. Ρε λογικο να νυσταζουμε όλο ξυπνάμε τη νυχτα στν πιο σημαντικό υπνο αρα χρειαζόμαστε αναπλήρωση συν ότι το σώμα δουλεύει διπλα. Εσενα διδυμομανουλα τριπλά. Παιδια στν τοπογραφικό μπηκα μια φορά π νμζ οτι δεν άκουσα πολυ τη μικρη εκεινη τη μερα. Αλλιώς μ ειπαν δεν χρειάζεται μόνο αν κρίνουν οτι χρειαστεί . Μονο ψηλαφηση κ τέτοια. Εγω παρασκευη παω μαια να με δει. Παιδια πολυ περπατημα δε μπορω ν ριξω λιγο κ σιγα σιγα παω νιωθω πολυ αβολα χαμηλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ περπάτημα Ούτε εγώ μπορώ, προσπαθώ σιγά σιγά με καμία 35 διαλείμματα 😂😂😂αλλά από το τίποτα κάτι είναι και αυτό. 10 βήματα και διάλλειμα είμαι και όπου δω παγκάκι μια στάση την κάνω 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η magdalene_slj είπε:

Πολύ περπάτημα Ούτε εγώ μπορώ, προσπαθώ σιγά σιγά με καμία 35 διαλείμματα 😂😂😂αλλά από το τίποτα κάτι είναι και αυτό. 10 βήματα και διάλλειμα είμαι και όπου δω παγκάκι μια στάση την κάνω 😂😂😂

Ρε αληθεια ζορίζομαι κ κανω πλακα όλη την ωρα οτι έγινα η γιαγια μ κ αυτη πιο γρήγορα παει😅😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ολα καλα πηγα το πρωι στο μαιευτηριο κ με εβαλαν στον καρδιοτοκογραφο.Κανω μεγαλυτερες συσπασεις σε σχεση με την περασμενη εβδομαδα κ αυτο ειναι απολυτα λογικο αλλα ακομη δε γενναω...Μου ειπαν εκει οι μαιες οτι για να εχω μεγαλυτερες συσπασεις κ να ερθει η στιγμη να γεννησω οτι θελει κουραση.Σκαλες κ περπατημα,ομως οχι χαλαρο περπατημα,περπατημα να κουραζεσαι κ να μη σταματας.Μονο ετσι θα αυξηθουν κι αλλο οι συσπασεις κ θα ερθει η ωρα της γεννας.Κοινως οσο κ αν κουραζομαι να μη σταματαω.Δεν ξερω κατα ποσο μπορω να το κανω αυτο,περπαταω γυρω στα 50 λεπτα καθε μερα κ μου βγαινει η γλωσσα.Υπερηχο δεν εκανα τελικα,μονο καρδιοτοκογραφο.Αυριο γινομαι 38 εβδομαδων ❤.Εσεις τι κανετε,πώς νιωθετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...