Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ροζ αιμα


Katerina1993

Recommended Posts

Γειά σας και πάλι.... Προσπαθούμε για παιδάκι.... Στις 29 Ιανουαρίου είχα ροζ αίμα το οποίο δεν έχει σταματήσει μέχρι σήμερα.... Να το θεωρήσω περίοδο? Καθόλου κομμάτια, καθόλου σκούρο αίμα.... Υπάρχει περίπτωση να είναι εγκυμοσύνη? Έχει τύχει σε καμία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας και πάλι.... Προσπαθούμε για παιδάκι.... Στις 29 Ιανουαρίου είχα ροζ αίμα το οποίο δεν έχει σταματήσει μέχρι σήμερα.... Να το θεωρήσω περίοδο? Καθόλου κομμάτια, καθόλου σκούρο αίμα.... Υπάρχει περίπτωση να είναι εγκυμοσύνη? Έχει τύχει σε καμία? 

Δεν εχω μεινει εγκυος μεχρι τωρα οποτε δε μου εχει τυχει κοριτσι μου.Κανε αυριο μια χοριακη να ξεκαθαρισει το τοπιο...Αν ειναι αρνητικη η χοριακη πιθανον να προκειται για καποια ανωμαλια του κυκλου σου.Αν κ μαλλον νινακι μυριζομαι...Σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα λιγο ροζ τις μερες  που περιμενα περιοδο μια φορα μονο, κι απο εκει καταλαβα οτι κατι παιζει με εγκυμοσυνη αλλα ειναι σχετικο αυτο! Συνηθως αυτο ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης! Κανε ενα τεστακι οπου να ναι!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί κ ναι μπορεί κ όχι...μόνο το τεστ θα δείξει..μια άλλη κοπέλα εδω προχθες είχε γράψει ότι είχε ροζ αιματακι κ μετά από λίγες μέρες της ήρθε κανονικά περίοδος...τελικά δεν ήταν έγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Joannaero είπε:

Μπορεί κ ναι μπορεί κ όχι...μόνο το τεστ θα δείξει..μια άλλη κοπέλα εδω προχθες είχε γράψει ότι είχε ροζ αιματακι κ μετά από λίγες μέρες της ήρθε κανονικά περίοδος...τελικά δεν ήταν έγκυος

Το θέμα είναι ότι η περίοδος μου κρατάει πέντε μέρες και αυτή τη φορά κράτησε τόσο αλλά μόνο ροζ αίμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας και πάλι.... Προσπαθούμε για παιδάκι.... Στις 29 Ιανουαρίου είχα ροζ αίμα το οποίο δεν έχει σταματήσει μέχρι σήμερα.... Να το θεωρήσω περίοδο? Καθόλου κομμάτια, καθόλου σκούρο αίμα.... Υπάρχει περίπτωση να είναι εγκυμοσύνη? Έχει τύχει σε καμία? 

Πότε περιμένεις κανονικά περιοδο; Έχεις γενικά σταθερο κύκλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πότε περιμένεις κανονικά περιοδο; Έχεις γενικά σταθερο κύκλο;

Γενικα δεν έχω σταθερό κύκλο... Αλλά από την 30η μέχρι την 35η μου έρχεται.... Τώρα μου ήρθε στην 31η κράτησε πέντε μέρες όπως πάντα... Αλλά μόνο ροζ αιμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γενικα δεν έχω σταθερό κύκλο... Αλλά από την 30η μέχρι την 35η μου έρχεται.... Τώρα μου ήρθε στην 31η κράτησε πέντε μέρες όπως πάντα... Αλλά μόνο ροζ αιμα... 

Εντάξει Δεν πιστεύω ότι είναι κάτι το ανησυχητικό συμβαίνει καμία φορά δεν είναι όλοι οι κύκλοι ίδιοι. Ωστόσο Γιατί δεν ρωτάς καλύτερα τον γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

οπως ειπε και μια αλλη κοπέλα μπορει να ειναι εγκυμοσυνη μπορει και Οχι απλα είπα να σου πω την προσωπική μου εμπειρία ...

Ειχα ροζ αιμα και κάποιες φορές πιο κόκκινο απο τη στιγμη που περίμενα περίοδο και για ενα μηνα αλλα ημουν έγκυος!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1993 είπε:

Το θέμα είναι ότι η περίοδος μου κρατάει πέντε μέρες και αυτή τη φορά κράτησε τόσο αλλά μόνο ροζ αίμα... 

Εγώ πάντως είμαι σίγουρη ότι είναι εγκυμοσύνη κι εγώ είχα ροζ πριν την περίοδο αλλά μετά ήρθε το αίμα κανονικά. Κάνε ένα τεστ ή καλύτερα μια χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εντάξει Δεν πιστεύω ότι είναι κάτι το ανησυχητικό συμβαίνει καμία φορά δεν είναι όλοι οι κύκλοι ίδιοι. Ωστόσο Γιατί δεν ρωτάς καλύτερα τον γιατρό σου;

Μάλλον αυτό πρέπει να κάνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ πάντως είμαι σίγουρη ότι είναι εγκυμοσύνη κι εγώ είχα ροζ πριν την περίοδο αλλά μετά ήρθε το αίμα κανονικά. Κάνε ένα τεστ ή καλύτερα μια χοριακη 

Δεν θέλω να έχω φρουδες ελπίδες.... Μακάρι να είναι.... Θα πάρω να κάνω ένα τεστ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η S35 είπε:

Καλησπερα!!!

οπως ειπε και μια αλλη κοπέλα μπορει να ειναι εγκυμοσυνη μπορει και Οχι απλα είπα να σου πω την προσωπική μου εμπειρία ...

Ειχα ροζ αιμα και κάποιες φορές πιο κόκκινο απο τη στιγμη που περίμενα περίοδο και για ενα μηνα αλλα ημουν έγκυος!!!

 

Επειδή μπερδεύτηκα είχες συνεχόμενα αίμα για ένα μήνα η τις μέρες που θα έπρεπε να είχες περίοδο?  Η εγκυμοσύνη προχώρησε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

γεια σας κορίτσια ....θα ήθελα ν Μ λύσετε μία απορία γτ έχω ανχοθει πάρα πολύ....

(για να μην με ρωτισετε έχω τελειώσει την περίοδο και είμαι στης γονημες μέρες Μ)

Εχθές το απόγευμα στο μπάνιο και μόλις σκουπιστικα είδα μια κουκίδα ροζ αίμα...επειδή νόμιζα ότι δεν είδα καλά είπα να κάνω κοιτάξω....παλι το ίδιο....μετά από κάποια ώρα πήγα στο μπάνιο σκουπιστικα τπτ....(εντομεταξει στης γόνιμες μέρες Μ είχα επαφή ελεύθερη με τον αντρουλη Μ γτ έχουμε ξεκινήσει προσπαθια για νινι)τ μπορεί ν είναι;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Chris28 είπε:

γεια σας κορίτσια ....θα ήθελα ν Μ λύσετε μία απορία γτ έχω ανχοθει πάρα πολύ....

(για να μην με ρωτισετε έχω τελειώσει την περίοδο και είμαι στης γονημες μέρες Μ)

Εχθές το απόγευμα στο μπάνιο και μόλις σκουπιστικα είδα μια κουκίδα ροζ αίμα...επειδή νόμιζα ότι δεν είδα καλά είπα να κάνω κοιτάξω....παλι το ίδιο....μετά από κάποια ώρα πήγα στο μπάνιο σκουπιστικα τπτ....(εντομεταξει στης γόνιμες μέρες Μ είχα επαφή ελεύθερη με τον αντρουλη Μ γτ έχουμε ξεκινήσει προσπαθια για νινι)τ μπορεί ν είναι;

 

Καλημέρα κορίτσι,

επειδή μπερδεύτηκα λίγο... Είσαι στις γόνιμες ή είχατε επαφή στις γόνιμες; Πότε περιμένεις περίοδο; Αν είσαι στις γόνιμες μπορεί να ήταν λόγω ωορρηξίας το αιματάκι. Αν πλησιάζει η περίοδος σου μπορεί να ήταν αιματάκι εμφύτευσης!! Δεν είναι πάντως άτι για να ανησυχήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/2/2020 at 7:37 ΠΜ, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι,

επειδή μπερδεύτηκα λίγο... Είσαι στις γόνιμες ή είχατε επαφή στις γόνιμες; Πότε περιμένεις περίοδο; Αν είσαι στις γόνιμες μπορεί να ήταν λόγω ωορρηξίας το αιματάκι. Αν πλησιάζει η περίοδος σου μπορεί να ήταν αιματάκι εμφύτευσης!! Δεν είναι πάντως άτι για να ανησυχήσεις.

Καλησπέρα ...

Είμαι στης γονημες μέρες σήμερα τελειώνω και σε 14 μέρες περιμένω περίοδο...

Είχα έπαιξε στης γονημες μέρες Μ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...