Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @Sunshine 88 @Hope19 σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα λόγια σας και το κουράγιο.Αύριο θα μάθω αλλά..... κάτι μέσα μου μου λέει ότι δεν..... να το πώ ένστικτο να το πώ κάπως αλλιώς.....αυτό πιστεύω αφήστε που δεν νιώθω και τίποτα....λίγο η μέση μου πονάει κατά τα άλλα το στήθος χλαπάτσα.Τι να πώ..... νιώθω τόσο κενή και τόσο χαμένη!
    • Πήγα την Δευτέρα.. Ο 2ος σάκος δυστυχώς δεν μεγαλώνει. Αλλα ο άλλος σάκος μεγάλωσε πολύ και ξανα ακούσαμε καρσούλα. Ήμουν 6+5 υπερηχογραφικά είχα δύο μέρες διαφορα ημερολογιακα.  Ο γιατρός μου είπε πάμε καλά.. Επίσης μου είπε το προτιμά που δεν μεγάλωσε γιατί αν είχε μεγάλη διαφορά με τον άλλο σάκο θα φοβόταν μήπως έχει κάποιο πρόβλημα το μωρό.. Σε σχέση με τον πρώτο υπέρηχο όμως είχε μεγαλώσει πάρα πολύ το ένα μωράκι μου. Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος..Τώρα έχω ξανά υπέρηχο την άλλη πέμπτη που θα είμαι 8+1. Ελπίζω όλα να συνεχίσουν καλά!
    • Μην σε στεναχωρεί αυτό και σε μένα είχε τύχει ένας γιατρός να μην πιάνει παλμούς στο νοσοκομείο μετά από αιμορραγία και όταν πήγα το απόγευμα στον γιατρό μου τα ακούσαμε κανονικά και το μωράκι μου γενικά της πρώτες βδομάδες ήταν πάντα πιο μικρός σε σχέση με την περίοδο μου κοντά μια εβδομάδα υπομονή και όλα θα πάνε καλά 🙏🙏🙏
    • Πως τους πείθετε ρε κορίτσια να πάνε για σπερμοδιαγραμμα;; Τι τους ταζετε;; 😂😂 Με ενδιαφέρει!!! Εγώ τον παιδευα κάνα μήνα για το πρώτο, το έκανε! Στο 3μηνο για το δεύτερο εγκατέλειψα τις προσπάθειες.. πέρασαν 6 μήνες κ ακόμα δεν το πήρε απόφαση!! 😠
    • Εσύ κοπέλα μου πήγες στο γιατρό; Τι έγινε τελικά με το 2ο σάκο;
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...