Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ρε συ ανατρίχιασα πραγματικα δεν ξερωωτι σημαίνει αλλα πηγαινε αναψε ενα κερακι κ προσευχησου...ισως ναναι καποιο μήνυμα ισως κ οχι κ να ειναι επειδη το θες πολύ.. περιμενε κ θα δεις. Σ ευχομαι ομως οντως αυρον τον μηνα να μείνεις..

Εγ τις προαλες ειδα να κραταει ο σύντροφός μ ενα τεστ εγκυμοσυνης π οτι ειχα κανει κ να μ λεει α δεν είσαι αρνητικο κ λεει το κοιταζω κ γω κ τ λεω πασ καλα ειναι θετικο κ ξυπνησα.. αλλα εγκυος δεν ειμαι 😅😅😅

Έχω ανάψει κεράκια, τι να σου κάνουν αν δεν θέλει να έρθει.
To θέμα είναι ότι στο πίσω μέρος του μυαλού μου μπορεί να το δω ως μια ελπίδα πως κάτι σημαίνει και φοβάμαι στο τέλος πως θα απογοητευτώ πάλι αν δεν είμαι οπότε θα προσπαθήσω να μην το δώσω σημασία, αλλά δε ξέρω πως γιατί το είδα. Δύο περιπτώσεις υπάρχουν αν είμαι θα ήταν ένα προμήνυμα, ή απλά δεν θα είμαι και ήταν επειδή το σκέφτομαι συνέχεια.

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Το μυαλό μας παίζει διαφορα παιχνίδια..βλέπουμε πράγματα που θελουμε να συμβούν!! Εγώ βλέπω συχνά ότι είδα θετικό τεστ,ότι έκανα χοριακη κ ήταν 62!!! Χαχαχ ότι να ναι.,,

Αυτό είναι αλήθεια, όλους τους μήνες που προσπαθούμε νιώθω πριν την περίοδο κράμπες, που ποτέ απλά δεν παρατήρησα πριν, νιώθω ζαλάδες, ναυτία, αδυναμία κλπ, πράγματα που τα δημιουργώ μόνη μου, δημιουργώ συμπτώματα επειδή είναι πολύ έντονη η επιθυμία μου.
Δεν το λαμβάνω υπ'όψιν μου το όνειρο, απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας, γιατί ξύπνησα κάπως το πρωί.
Είναι ο 14ος μήνας μας που προσπαθούμε εντατικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια... Καλή τύχη σε ολες εύχομαι... με το καλό να έρθουν τα μπεμπακια σας.

Εγώ πάλι βρίσκομαι στην 6 μέρα καθυστέρησης και δεν έχω κάνει ακόμα τεστ γιατί και πριν 2 μήνες μου ειχε καθηστερησει παλι 4 μέρες μου ήρθε και  τζάμπα εκανα χοριακες και τεστ.. έχω τα γνωστά πονακια που λες "να το τώρα έρχεται " αλλά πάλι τίποτα... θα κάνω λίγο ακόμη υπομονή νομίζω γιατί δεν είχαμε και ιδιαιτερες επαφές αυτόν τον μήνα.. !!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Γεια σας κορίτσια... Καλή τύχη σε ολες εύχομαι... με το καλό να έρθουν τα μπεμπακια σας.

Εγώ πάλι βρίσκομαι στην 6 μέρα καθυστέρησης και δεν έχω κάνει ακόμα τεστ γιατί και πριν 2 μήνες μου ειχε καθηστερησει παλι 4 μέρες μου ήρθε και  τζάμπα εκανα χοριακες και τεστ.. έχω τα γνωστά πονακια που λες "να το τώρα έρχεται " αλλά πάλι τίποτα... θα κάνω λίγο ακόμη υπομονή νομίζω γιατί δεν είχαμε και ιδιαιτερες επαφές αυτόν τον μήνα.. !!!! 

 

Απορω με την  υπομονη σ. Μια φορα πριν κανα 2 χρονια ειχα 7 μερες καθυστέρηση ειχα φρικαρει 2 τεστ κ τπτ φυσικα κ μ ηρθε αλλα κ να ξαναγινει παλι θα κανω τεστ δεν αντεχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Γεια σας κορίτσια... Καλή τύχη σε ολες εύχομαι... με το καλό να έρθουν τα μπεμπακια σας.

Εγώ πάλι βρίσκομαι στην 6 μέρα καθυστέρησης και δεν έχω κάνει ακόμα τεστ γιατί και πριν 2 μήνες μου ειχε καθηστερησει παλι 4 μέρες μου ήρθε και  τζάμπα εκανα χοριακες και τεστ.. έχω τα γνωστά πονακια που λες "να το τώρα έρχεται " αλλά πάλι τίποτα... θα κάνω λίγο ακόμη υπομονή νομίζω γιατί δεν είχαμε και ιδιαιτερες επαφές αυτόν τον μήνα.. !!!! 

 

Μα πως αντέχετε? Πώς? Εγώ έκανα 4 μέρες πριν τεστ και τρωγομουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evie2 είπε:

Απορω με την  υπομονη σ. Μια φορα πριν κανα 2 χρονια ειχα 7 μερες καθυστέρηση ειχα φρικαρει 2 τεστ κ τπτ φυσικα κ μ ηρθε αλλα κ να ξαναγινει παλι θα κανω τεστ δεν αντεχω

Είναι πιο άσχημο το συναίσθημα του αρνητικού τεστ από το να δεις αίμα πιστεύω... Γι'αυτό κάνω υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Είναι πιο άσχημο το συναίσθημα του αρνητικού τεστ από το να δεις αίμα πιστεύω... Γι'αυτό κάνω υπομονή 

Έχεις δίκιο, όμως από το άγχος σου μπορεί να καθυστερείς την περιοδο..

Εμένα μου συνέβαινε έτσι κ με το που έκανα τεστ κ έβγαινε αρνητικό,μετά μου ερχόταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Είναι πιο άσχημο το συναίσθημα του αρνητικού τεστ από το να δεις αίμα πιστεύω... Γι'αυτό κάνω υπομονή 

Έχεις δίκιο κορίτσι μου και εγώ το ίδιο πιστεύω!!! Εύχομαι ομως αυτή την φορά να είσαι εγκυουλα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η gorgona είπε:

Γεια σας κορίτσια... Καλή τύχη σε ολες εύχομαι... με το καλό να έρθουν τα μπεμπακια σας.

Εγώ πάλι βρίσκομαι στην 6 μέρα καθυστέρησης και δεν έχω κάνει ακόμα τεστ γιατί και πριν 2 μήνες μου ειχε καθηστερησει παλι 4 μέρες μου ήρθε και  τζάμπα εκανα χοριακες και τεστ.. έχω τα γνωστά πονακια που λες "να το τώρα έρχεται " αλλά πάλι τίποτα... θα κάνω λίγο ακόμη υπομονή νομίζω γιατί δεν είχαμε και ιδιαιτερες επαφές αυτόν τον μήνα.. !!!! 

 

Καλή τύχη και σε εσένα κοπέλα μου! Σύντομα να δεις θετικό τεστακι. Εύχομαι να είναι αυτόν τον μήνα. Αν το έχεις ξαναπάθει καλά κάνεις και περιμένεις λίγο. Αν και είναι αρκετές ημέρες αν έχεις σταθερό κύκλο. Αλλά δεν λέω πολλά γιατί κι εγώ μια φορά είχα δέκα ημέρες και δεν ήμουν. Δηλαδή να μας τρελάνει κανονικότητα η άτιμη! 😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια μου έχεις μιλήσει καμία με το @Ελενακι12 ;;; Που είσαι κορίτσακι μου;;; Σε χάσαμε, ελπίζω να είναι όλα καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Ρε κορίτσια μου έχεις μιλήσει καμία με το @Ελενακι12 ;;; Που είσαι κορίτσακι μου;;; Σε χάσαμε, ελπίζω να είναι όλα καλά !!!

Αννια μου κι εγώ απορώ που είναι το κορίτσι μας. Έχει ημέρες να μας γράψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Μα πως αντέχετε? Πώς? Εγώ έκανα 4 μέρες πριν τεστ και τρωγομουν!

Πόσο καιρό προσπαθούσες όμως κορίτσακι μου;;; Γιατί εμείς που προσπαθούμε χρόνια έχουμε φάει τόσα στραπατσα με τα τεστ και την περίοδο που λες άστο καλύτερα να περιμένω, μην πέσω πάλι στα πατώματα :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αννια μου κι εγώ απορώ που είναι το κορίτσι μας. Έχει ημέρες να μας γράψει

Ελπίζω να το δει σύντομα και να μας απαντήσει!!!! Μας έλειψες @Ελενακι12 μας!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η I want a baby είπε:

Έχω ανάψει κεράκια, τι να σου κάνουν αν δεν θέλει να έρθει.
To θέμα είναι ότι στο πίσω μέρος του μυαλού μου μπορεί να το δω ως μια ελπίδα πως κάτι σημαίνει και φοβάμαι στο τέλος πως θα απογοητευτώ πάλι αν δεν είμαι οπότε θα προσπαθήσω να μην το δώσω σημασία, αλλά δε ξέρω πως γιατί το είδα. Δύο περιπτώσεις υπάρχουν αν είμαι θα ήταν ένα προμήνυμα, ή απλά δεν θα είμαι και ήταν επειδή το σκέφτομαι συνέχεια.

 

Αυτό είναι αλήθεια, όλους τους μήνες που προσπαθούμε νιώθω πριν την περίοδο κράμπες, που ποτέ απλά δεν παρατήρησα πριν, νιώθω ζαλάδες, ναυτία, αδυναμία κλπ, πράγματα που τα δημιουργώ μόνη μου, δημιουργώ συμπτώματα επειδή είναι πολύ έντονη η επιθυμία μου.
Δεν το λαμβάνω υπ'όψιν μου το όνειρο, απλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας, γιατί ξύπνησα κάπως το πρωί.
Είναι ο 14ος μήνας μας που προσπαθούμε εντατικά.

Κορίτσι μου εάν και πιστεύω στα όνειρα η λαχτάρα μας για ένα μωράκι είναι τόσο μεγάλη που το υποσυνείδητο μας το βγάζει στα όνειρα!!! Εγώ το Σάββατο έβλεπα ότι ήμουν έγκυος και γέννησα 🤣 ότι να ναι δηλαδή !!! Αλλά εύχομαι σε εσένα να ήταν σημαδιακό και να είσαι εγκυουλα αυτό το μήνα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Είναι πιο άσχημο το συναίσθημα του αρνητικού τεστ από το να δεις αίμα πιστεύω... Γι'αυτό κάνω υπομονή 

Καλα σε αυτο δεν σε αδικω εχεις δικιοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Έχεις δίκιο, όμως από το άγχος σου μπορεί να καθυστερείς την περιοδο..

Εμένα μου συνέβαινε έτσι κ με το που έκανα τεστ κ έβγαινε αρνητικό,μετά μου ερχόταν...

Θα κάνω αύριο και ότι γίνει... Λέτε άμα κάνω τώρα που είναι βράδυ να δώσει σωστό αποτελέσμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή τύχη και σε εσένα κοπέλα μου! Σύντομα να δεις θετικό τεστακι. Εύχομαι να είναι αυτόν τον μήνα. Αν το έχεις ξαναπάθει καλά κάνεις και περιμένεις λίγο. Αν και είναι αρκετές ημέρες αν έχεις σταθερό κύκλο. Αλλά δεν λέω πολλά γιατί κι εγώ μια φορά είχα δέκα ημέρες και δεν ήμουν. Δηλαδή να μας τρελάνει κανονικότητα η άτιμη! 😘💗

Ευχαριστώ πολύ. Και εγώ το ελπιζω !!! Αλλά κρατάω μικρό καλάθι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου εάν και πιστεύω στα όνειρα η λαχτάρα μας για ένα μωράκι είναι τόσο μεγάλη που το υποσυνείδητο μας το βγάζει στα όνειρα!!! Εγώ το Σάββατο έβλεπα ότι ήμουν έγκυος και γέννησα 🤣 ότι να ναι δηλαδή !!! Αλλά εύχομαι σε εσένα να ήταν σημαδιακό και να είσαι εγκυουλα αυτό το μήνα :-)

Φαντάζομαι όλες μας έχουμε δει παρόμοια όνειρα ειδικά τώρα που προσπαθούμε. ΠΙστεύω πως είναι όντως η λαχτάρα μας και μας βγαίνει στα όνειρα. Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου μακάρι να είμαι κι εγώ κι εσύ και όλες όσες προσπαθούμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η gorgona είπε:

Θα κάνω αύριο και ότι γίνει... Λέτε άμα κάνω τώρα που είναι βράδυ να δώσει σωστό αποτελέσμα? 

Όχι κορίτσακι μου μην κάνεις τώρα τόση υπομονή έκανες ,κάνε το πρωί καλύτερα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η I want a baby είπε:

Φαντάζομαι όλες μας έχουμε δει παρόμοια όνειρα ειδικά τώρα που προσπαθούμε. ΠΙστεύω πως είναι όντως η λαχτάρα μας και μας βγαίνει στα όνειρα. Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου μακάρι να είμαι κι εγώ κι εσύ και όλες όσες προσπαθούμε! :)

Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθει η στιγμή μας αυτό μην το ξεχνάς 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Φίλη λέω να περιμένω που θα πάει θα φανεί :-)

Καλέ κάνε ένα τεστ αύριο το πρωί δεν τα ξέρουν και όλα οι γιατροί..άντε να μας τρελάνεις φιλενάδα κάνε κι ας πάει στο καλό..

@lactaki μας κι εγώ θα ρθω στη μπαλκοναρα σου να παίξουμε μπάλα χαχαχαχα..

Κοριτσαρες πήγα γιατρό και με καθησύχασε τελείως μου είπε χαλαρά διατροφή για μια δυο βδομάδες να δούμε πως πάμε και βλέποντας και κάνοντας..χαλάρωσα η αλήθεια είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Όχι κορίτσακι μου μην κάνεις τώρα τόση υπομονή έκανες ,κάνε το πρωί καλύτερα :-)

Εμένα πάντως τότε που ειχα μείνει εγκυος έδειξε και το βράδυ.  Με τόσες μέρες καθυστέρηση θα δείξει.  Κανεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι πήγα κι έκανα σήμερα η γυναίκα; Πήγα κι αγόρασα ένα χαρτί υγείας με κάτι ροζ γραμμουλες μέσα! Από το πρωί νομίζω ότι έχω αδιαθετησει δέκα φορές! Δηλαδή έλεος βάζω τα χεράκια μου να βγάλω τα ματάκια μου! 😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλησπέρα δεχεσαι επισκεψεις ειπαμε ε???? Τι θεα ειναι αυτηηηηηη. Να αυτα μ λειπου απο ελλαδα. Μη σ δειξω τη δικη μ θεα για κλαματα

Που μένεις @Frogel μου?? Σε πιο νησί??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Που μένεις @Frogel μου?? Σε πιο νησί??

Κρήτη είμαι σταυρι μου άγιο Νικόλαο..:) τι κάνεις εσύ??πες μας τα νέα σου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κρήτη είμαι σταυρι μου άγιο Νικόλαο..:) τι κάνεις εσύ??πες μας τα νέα σου ..

Πολύ ωραια μπραβο.. ήμαστε τυχερές που ζούμε σε νησιά. Λοιπόν εγώ είμαι σε διαδικασία εξωσωματικής έκανα διέγερση μου πήραν ωαριακια έχω 6 γονιμοποίησης έτοιμα και περιμένω ν αδιαθετησω για να πάω να κάνω εμβρυομεταφορα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...