Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

ολα καλα θα πανε κοριτσι μού θα το δεις..συντομα θα χεις για εμας ευχάριστα νεα..🥰 Εγω καλα ειμαι τωρα δοξα τ θεο..η αποκολληση μου εκλεισε τελειως αλλα και παλι πρέπει να προσέχω και να μην παρω αερα..πριν 2 εβδομάδες που ειχα παει ν δει τι στάδιο ειναι η αποκολληση μου είχε πει μαλλον κοριτσακι...εχθες που πηγα στο μηνιαίο ραντεβού οι κοπελες που μου κάνουν τον υπερηχο μου είπαν αγορακι κατα πασα πιθανότητα. Δεν μ το κανει η γιατρός μου λογω οτι ειμαι σε δημόσιο στο Ελενα .μονο τοτε ήταν μαζι μου π μου ειπε κοριτσακι για να δει τν αποκολληση...ειμαι 16+4 σημερα...Δεν με νοιαζει το φυλο ειλικρινά απλως να μου φύγει η περιέργεια :😋

Να προσέχεις όσο μπορείς! Και να ξεκουράζεσαι! Όντως η περιέργεια είναι περισσότερο γιατί δεν έχει σημασία καθόλου τι είναι. Το καθένα έχει την χάρη του! Γερό να είναι μόνο! Να μας πεις όταν μάθεις σίγουρα.😉🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να προσέχεις όσο μπορείς! Και να ξεκουράζεσαι! Όντως η περιέργεια είναι περισσότερο γιατί δεν έχει σημασία καθόλου τι είναι. Το καθένα έχει την χάρη του! Γερό να είναι μόνο! Να μας πεις όταν μάθεις σίγουρα.😉🥰

Ε σταμάτησα την δουλειά γιατι ούτως η άλλως δεν θα μπορούσα να ανταπεξελθω... ε ναι καλε αλίμονο να χω και προτιμησεις μετα απ αυτο που περασα..η περιέργεια ειναι και θελω να του παρω κ κατι σιγα σιγα..εννοείται θα σας πω!!! Αν ξερετε κανα τρικ για να μάθω πειτε μου να το κάνω!! Αχαχααχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μουυυ καλησπέρα ελπίζω να σας βρίσκω όλες τελειαααα ,ελάτε στο καινούργιο θέμα μας του Μαρτίου!!! :-)@katerinaki-dm συνχαρητηρια κορίτσακι μου πολλά μπράβο με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...