Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα είσαι θεοπαλαβη χαχαχαχα !!! Πολύ σε χαίρομαι να ξέρεις 😉 :-) !!

Κοριτσαρες μουυυυ θυμάστε που σας έλεγα ότι η αδελφή μου είναι έγκυος στο τέταρτο και έχει ήδη 3 αγόρια;;;;;πήγε για β επιπέδου καιιιιιι.....

 

Τέταρτο αγοριιιιιιιι !!!!!!!!!🤣

Υγειεστατο να ναι το μωρακι της... κ χαρα στο κουραγιο της αδερφουλας σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Νομίζω ότι τα έχω χάσει! Μάλλον χρειάζομαι βοήθεια! Εκεί που χαλαρωνα στον καναπέ μου έρχονται αυτοί οι στίχοι στο μυαλό...

Μες του Μάρτη τα στενά

Ένας πελαργός πετά φορτωμένος με μωρά

Κι αν το δρόμο του δεν βρει αυτό εμάς δεν μας πτοεί 

Άμα δεν τα φέρει αυτός θα τα φέρει ο χαρταετός

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Εντάξει δέχομαι προτάσεις που μπορώ να βρω γιατρια!💃

Κλαίω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα είσαι θεοπαλαβη χαχαχαχα !!! Πολύ σε χαίρομαι να ξέρεις 😉 :-) !!

Κοριτσαρες μουυυυ θυμάστε που σας έλεγα ότι η αδελφή μου είναι έγκυος στο τέταρτο και έχει ήδη 3 αγόρια;;;;;πήγε για β επιπέδου καιιιιιι.....

 

Τέταρτο αγοριιιιιιιι !!!!!!!!!🤣

ωωωωωωωωωωωωωωω τέλεια!!!! Με το καλό να υποδεχτεί και τον 4ο μικρό αντράκο της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ,αφού τα κάνατε όλα τέλεια θα γίνει το θαύματα κι σας ,τώρα χαλάρωσε και προσπάθησε να ξεχαστεις μέχρι την μέρα του θετικού 😉

Καλημέρα κορίτσι μου!! Νομίζω ότι γιαυτό τα κάναμε όλα σωστά επειδή αποφάσισα να χαλαρωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα είσαι θεοπαλαβη χαχαχαχα !!! Πολύ σε χαίρομαι να ξέρεις 😉 :-) !!

Κοριτσαρες μουυυυ θυμάστε που σας έλεγα ότι η αδελφή μου είναι έγκυος στο τέταρτο και έχει ήδη 3 αγόρια;;;;;πήγε για β επιπέδου καιιιιιι.....

 

Τέταρτο αγοριιιιιιιι !!!!!!!!!🤣

Με το καλό να υποδεχτεί και το τέταρτο αντράκι της!

Ο θείος του άντρα μου έχει 6 κορίτσια! Βασικά το 4ο, το 5ο και το 6ο τα έκανε επειδή ήθελε να κάνει ένα αγόρι για να βάλει το όνομα του πατέρα του. Αλλά στο τέλος τα παράτησε! Είδε ότι το εργοστάσιο μόνο κορίτσια βγάζει!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Νομίζω ότι τα έχω χάσει! Μάλλον χρειάζομαι βοήθεια! Εκεί που χαλαρωνα στον καναπέ μου έρχονται αυτοί οι στίχοι στο μυαλό...

Μες του Μάρτη τα στενά

Ένας πελαργός πετά φορτωμένος με μωρά

Κι αν το δρόμο του δεν βρει αυτό εμάς δεν μας πτοεί 

Άμα δεν τα φέρει αυτός θα τα φέρει ο χαρταετός

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Εντάξει δέχομαι προτάσεις που μπορώ να βρω γιατρια!💃

Μήπως είναι σημάδι ότι πρέπει να ανοίξεις εσύ το νέο θεματάκι;;; 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μήπως είναι σημάδι ότι πρέπει να ανοίξεις εσύ το νέο θεματάκι;;; 😉😉😉

Ναι ναι Και εγώ ψηφίζω να ανοίξει το καινούργιο θεματάκι... Άντε @Ευάγγελοςτπεριμένουμε... Δώσε πόνο λέμε.. χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Με το καλό να υποδεχτεί και το τέταρτο αντράκι της!

Ο θείος του άντρα μου έχει 6 κορίτσια! Βασικά το 4ο, το 5ο και το 6ο τα έκανε επειδή ήθελε να κάνει ένα αγόρι για να βάλει το όνομα του πατέρα του. Αλλά στο τέλος τα παράτησε! Είδε ότι το εργοστάσιο μόνο κορίτσια βγάζει!😄

Καλά τι όνομα ήταν που δεν έπρεπε με τιποτα να χαθεί πια;;; χαχαχαχαχα Ας το έδινε σε μια κόρη...  Γέλασα με την ατάκα με το εργοστάσιο, να 'σαι καλά που πάντα έχεις χιούμορ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα είσαι θεοπαλαβη χαχαχαχα !!! Πολύ σε χαίρομαι να ξέρεις 😉 :-) !!

Κοριτσαρες μουυυυ θυμάστε που σας έλεγα ότι η αδελφή μου είναι έγκυος στο τέταρτο και έχει ήδη 3 αγόρια;;;;;πήγε για β επιπέδου καιιιιιι.....

 

Τέταρτο αγοριιιιιιιι !!!!!!!!!🤣

Να σας ζήσει αγαπημένη μου με το καλό.. ❤️ εγώ σήμερα πήγα στο γιατρό κλεφτα δεν αντεχα να περιμένω άλλο και ειδαμε την μπέμπα μας άνοιξε τις ποδαρες τις η σουρλουλου λες και έλεγε ναααααα κορίτσι ειμαι λεμεεεε χαχαχαχαχχα..είμαι πολύ χαρούμενη :)) κοριτσακι μου πλησιάζουν οι μέρες του ραντεβού σου έτσι??με το καλοοοο..

@Ευάγγελοςτ άνοιξε το νέο θεμαααα είναι τέλειο το στιχάκι σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Καλά τι όνομα ήταν που δεν έπρεπε με τιποτα να χαθεί πια;;; χαχαχαχαχα Ας το έδινε σε μια κόρη...  Γέλασα με την ατάκα με το εργοστάσιο, να 'σαι καλά που πάντα έχεις χιούμορ!

Βασικά είναι μοναχοπαίδι ο θείος του και δεν ήθελε να χαθεί το επίθετο. Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι οι ανθρώποι δεν είναι και πολύ μεγάλοι άρα μπορεί να ακούσουμε για κανένα 7ο!😃🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Βασικά είναι μοναχοπαίδι ο θείος του και δεν ήθελε να χαθεί το επίθετο. Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι οι ανθρώποι δεν είναι και πολύ μεγάλοι άρα μπορεί να ακούσουμε για κανένα 7ο!😃🥰

Μα ποιος είναι ο Νιάρχος και δεν έπρεπε να χαθεί; χαχαχαχα Εννοείται αστειεύομαι και η επιθυμία του κάθε ανθρώπου είναι σεβαστή... Ας σκεφτεί να κάνει τις κόρες του δυναμικές που θα περάσουν στα παιδιά τους ΚΑΙ το δικό τους επώνυμο και ορίστε! Γιατί μεταξύ μας όπως το λες τον βλέπω με 10 κόρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια νομίζω ότι η ίωση έχει καταστρέψει το μυαλουδακι μου. Έκανα ένα δεκάλεπτο να γράψω το προηγούμενο μήνυμα. Δεν μπορώ να το περιγράψω είναι σαν να ζω σε άλλη διάσταση. Γίνεται να με έπιασε τόσο άσχημα; Ανακατευομαι και ζαλίζομαι συνεχώς. Αν συνεχίσει λέω να πάω σε κανένα γιατρό αύριο! 

Φυσικά και θα χαιρομουν να ανοίξω εγώ το νέο θεματακι αλλά δεν σας κρύβω ότι αισθάνομαι λίγο άσχημα επειδή είδα ότι ένα κορίτσι, που δεν είναι όμως από το πινακακι μας, άνοιξε ένα θέμα και νομίζω ότι το έκανε για εμάς. Να μην την κάνουμε και στεναχωρεθει. Σαν να την αγνοούμε. Δεν ξέρω εσείς τι λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Συμφωνώ και εγώ με την @Ευάγγελοςτ. Για κάποιο λόγο που δεν ανέφερε είναι πολύ στενοχωρημένη η κοπέλα και άνοιξε για μας νέο θέμα. Ας μην την αγνοήσουμε. Για μένα δυστυχώς η περίοδος άρχισε να δείχνει τα σημάδια της και αυτό το μήνα. ☹️☹️☹️ Παντα καταλαβαίνω ότι θ αδιαθετησω γιατί βγάζω σπυράκια στο πρόσωπο. Οπότε πάμε για τον επόμενο μήνα😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Συμφωνώ και εγώ με την @Ευάγγελοςτ. Για κάποιο λόγο που δεν ανέφερε είναι πολύ στενοχωρημένη η κοπέλα και άνοιξε για μας νέο θέμα. Ας μην την αγνοήσουμε. Για μένα δυστυχώς η περίοδος άρχισε να δείχνει τα σημάδια της και αυτό το μήνα. ☹️☹️☹️ Παντα καταλαβαίνω ότι θ αδιαθετησω γιατί βγάζω σπυράκια στο πρόσωπο. Οπότε πάμε για τον επόμενο μήνα😩

Κοριτσια μου καλησπέρα.. η @paradisebird είναι πολύ γουρλού κάθε φορά που εχει ανοίξει θέμα έχει πολλές εγκυουλες αυτό βέβαια σας το λέω με αγάπη δεν θέλω να πω τίποτα για τα κορίτσι @Ευάγγελοςτ Σας αγαπώ όλες κ σας εκτιμώ έτσι κι αλλιώς τον ίδιο στόχο έχουμε όλες. Ούτως ή άλλως έχει ήδη ανοιχτεί κ μας περιμένει όλες το νέο θεματάκι μας @Ευάγγελοςτ τον άλλο μηνα κορίτσι μου τυχερό θα ναι κ αυτό ειμαι σιγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Δεν ήξερα ότι μια άλλη κοπέλα ήταν να ανοίξει το θέμα του Μάρτη. Συγγνώμη. Βασικά ανοίγω για τελευταία φορά ένα τέτοιο θέμα. Δεν ξέρω αν είμαι γουρλού. Θα φανεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια, ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Δεν ήξερα ότι μια άλλη κοπέλα ήταν να ανοίξει το θέμα του Μάρτη. Συγγνώμη. Βασικά ανοίγω για τελευταία φορά ένα τέτοιο θέμα. Δεν ξέρω αν είμαι γουρλού. Θα φανεί!!!

Είσαι πολύ τουρλού το εχεις απόδειξει άλλες φορες το ξέρουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το είχα δει κορίτσια μου το θεματακι πάμε εννοείται σε αυτό κανένα πρόβλημα η έμπνευση σου @Ευάγγελοςτ πιστεύω πως είναι αστείρευτη όποτε του Απρίλη μας το χρωστάς.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Εσύ τι κάνεις κορίτσι μας??πες μας τα νέα σου :)

Αχχχ καλά είμαι κορίτσι μου! Σήμερα πήγα γιατρό, μου είπε ότι είμαι 10w... κάθε φορά αλλάζουμε και δεδομένα χαχαχα... Στην αυχενική θα ξεκαθαρίσουν όλα! Μου είπε να κλείσω ραντεβού για την αυχενική. Προς το παρόν, φαίνονται όλα καλά, το έμβρυο έχει μεγαλώσει πολύ (η γιατρός ξαφνιάστηκε), οι παλμοί του είναι πολύ καλοί, οι δικές μου εξετάσεις άριστες και η πίεσή μου επίσης. Γενικά όλα πάνε καλά για την ώρα. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα από φουσκώματα που και που! Αυταααα... Εσύ;Η μπέμπα σας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Με το καλό να υποδεχτεί και το τέταρτο αντράκι της!

Ο θείος του άντρα μου έχει 6 κορίτσια! Βασικά το 4ο, το 5ο και το 6ο τα έκανε επειδή ήθελε να κάνει ένα αγόρι για να βάλει το όνομα του πατέρα του. Αλλά στο τέλος τα παράτησε! Είδε ότι το εργοστάσιο μόνο κορίτσια βγάζει!😄

Χαχαχαχα εγώ γελάω γιατί είμαι σίγουρη ότι η αδερφή μου δεν θα σταματήσει μέχρι να βγει το κορίτσι χαχαχα τον καταλαβαίνουμε εμείς το θείο χαχαχα και εάν συνεχίσει έτσι έχω πολλούς γαμπρούς για της κορακλες σας κορίτσια μου 😉 !!! Κορίτσακι μου εσύ να πας αύριο οπωσδήποτε σε έναν γιατρό ,να σου δώσει κάτι στην τελική για να σου περάσει πιο γρήγορα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια νομίζω ότι η ίωση έχει καταστρέψει το μυαλουδακι μου. Έκανα ένα δεκάλεπτο να γράψω το προηγούμενο μήνυμα. Δεν μπορώ να το περιγράψω είναι σαν να ζω σε άλλη διάσταση. Γίνεται να με έπιασε τόσο άσχημα; Ανακατευομαι και ζαλίζομαι συνεχώς. Αν συνεχίσει λέω να πάω σε κανένα γιατρό αύριο! 

Φυσικά και θα χαιρομουν να ανοίξω εγώ το νέο θεματακι αλλά δεν σας κρύβω ότι αισθάνομαι λίγο άσχημα επειδή είδα ότι ένα κορίτσι, που δεν είναι όμως από το πινακακι μας, άνοιξε ένα θέμα και νομίζω ότι το έκανε για εμάς. Να μην την κάνουμε και στεναχωρεθει. Σαν να την αγνοούμε. Δεν ξέρω εσείς τι λέτε; 

Έχεις δίκιο αγάπη μου σκέφτεσαι πολύ σωστά και εγώ συμφωνώ να πάμε στο θέμα του κοριτσιού μας που το έχει ανοίξει ήδη !!! Εσύ στον επόμενο μήνα ,που το πιο πιθανό είναι να είσαι ήδη εγκυουλα μέχρι τότε 😉 :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Να σας ζήσει αγαπημένη μου με το καλό.. ❤️ εγώ σήμερα πήγα στο γιατρό κλεφτα δεν αντεχα να περιμένω άλλο και ειδαμε την μπέμπα μας άνοιξε τις ποδαρες τις η σουρλουλου λες και έλεγε ναααααα κορίτσι ειμαι λεμεεεε χαχαχαχαχχα..είμαι πολύ χαρούμενη :)) κοριτσακι μου πλησιάζουν οι μέρες του ραντεβού σου έτσι??με το καλοοοο..

@Ευάγγελοςτ άνοιξε το νέο θεμαααα είναι τέλειο το στιχάκι σου :)

Ευχαριστούμε πολύ ζουζούνα μου :-) και εσύ με το καλό να δεχτείς στην ώρα της την πριγκίπισσα σου :-) !!! Ναιιιι την άλλη Παρασκευή περνάω επιτροπή και όταν αδιαθετησω (τον επόμενο μήνα πλέον) δεν προλαβαίνω αυτόν ,ξεκινάω εξωσωματική 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια έχω προβληματιστει. Πρέπει να έρθω Αθήνα αύριο για μια ενημέρωση σχετικά με την δουλειά μου και θα χρειαστεί να κινηθώ με μετρό. Να το τολμήσω; έχω λίγο φοβηθεί με όλα αυτά που ακούω... Εσείς που ζείτε Αθήνα τι βλέπετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τα τόσο ωραία λόγια!☺️ Πάμε όλες λοιπόν στο νέο μας θεματακι κι εγώ θα ήθελα να ανοίξω καλύτερα του Μαίου. Σαν γνήσιο ταυρακι κι επειδή είναι ο μήνας μου θα ήθελα αυτόν αν δεν σας πειράζει! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Βρε κορίτσια έχω προβληματιστει. Πρέπει να έρθω Αθήνα αύριο για μια ενημέρωση σχετικά με την δουλειά μου και θα χρειαστεί να κινηθώ με μετρό. Να το τολμήσω; έχω λίγο φοβηθεί με όλα αυτά που ακούω... Εσείς που ζείτε Αθήνα τι βλέπετε; 

Ρε συ να σ πω κατι καταλαβαινω κ γω φοβαμαι λιγο αυριο παμε λονδινο γιαβτο 3ημερο κ σκεψου θα παίρνουμε το μετρο ολη τη μερα για 3 μερες. Αλλα δε μπορεις κ να κλειστεις σπίτι να φοβασαι να ζησεις. Απεφυγε αν βλεπεις καποιο  κρυωμενο πλενε πολυ συχνα τα χερια σου ... ιωση ειναι εξαλλου νεοι κ υγιείς απλα θα τ περασουν σαν κρυωμα η σαν γριπη. Μην αγχώνεσαι,  επισης μη βαλεις την απλη χειρουργικη μασκα δεν σε προστατεύει.  Κ εχε ενα αντισηπτικο υγρο τσεπης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχχχ καλά είμαι κορίτσι μου! Σήμερα πήγα γιατρό, μου είπε ότι είμαι 10w... κάθε φορά αλλάζουμε και δεδομένα χαχαχα... Στην αυχενική θα ξεκαθαρίσουν όλα! Μου είπε να κλείσω ραντεβού για την αυχενική. Προς το παρόν, φαίνονται όλα καλά, το έμβρυο έχει μεγαλώσει πολύ (η γιατρός ξαφνιάστηκε), οι παλμοί του είναι πολύ καλοί, οι δικές μου εξετάσεις άριστες και η πίεσή μου επίσης. Γενικά όλα πάνε καλά για την ώρα. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα από φουσκώματα που και που! Αυταααα... Εσύ;Η μπέμπα σας;;;

Μην σκας με τις μετρήσεις αγαπημένη ακόμα και τώρα στη 17η εβδομάδα κάθε φορά που πάω για υπέρηχο έχει αποκλείσει από δύο μέρες μέχρι δέκα..είναι ποσοστά όλα και να μην σε ανησυχεί τίποτα όλα θα πάνε καλά..εισαι τυχερουλα που δεν είχες συμπτώμα μια χαρά..εμείς μια χαρά η μπέμπα μεγαλώνει και ανυπομονωωωω να τη νιώσω ο γιατρός λέει σε δύο βδομάδες να περιμένω..εγώ κάνω διατροφή λόγω ζαχάρου αλλά μια χαρά έχω συνηθίσει :) ολα καλά να πάνε κοριτσαρα μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...