Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου! Εγώ ζω ένα δράμα!😩🤒. Τελικά αρρωστησαμε όλοι οικογενειακώς! Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Ότι και να φάω κάνω εμετό. Το μόνο καλό της υποθέσεις είναι ότι έχω χάσει ήδη δύο κιλακια. Άλλες δύο τρεις τέτοιες ιώσεις να περάσω μέχρι το καλοκαίρι θα έχω γίνει κορμάρα!🧜😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Εγώ ζω ένα δράμα!😩🤒. Τελικά αρρωστησαμε όλοι οικογενειακώς! Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Ότι και να φάω κάνω εμετό. Το μόνο καλό της υποθέσεις είναι ότι έχω χάσει ήδη δύο κιλακια. Άλλες δύο τρεις τέτοιες ιώσεις να περάσω μέχρι το καλοκαίρι θα έχω γίνει κορμάρα!🧜😆

Περαστικά σας κοριτσαρα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Εγώ ζω ένα δράμα!😩🤒. Τελικά αρρωστησαμε όλοι οικογενειακώς! Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Ότι και να φάω κάνω εμετό. Το μόνο καλό της υποθέσεις είναι ότι έχω χάσει ήδη δύο κιλακια. Άλλες δύο τρεις τέτοιες ιώσεις να περάσω μέχρι το καλοκαίρι θα έχω γίνει κορμάρα!🧜😆

Ακομαααα κ ετσιι ρε αγαπη το χιούμορ σου δεν το χανεις... μπραβο σ εισαι ειδωλο... υπομονηηηη θα περασει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας!Χαθηκα λιγο γιατι ξεκινησαν δυναμικα οι αναγουλες κ οι ζαλαδες.Δεν μπορω να φαω οπως πριν πια.Εχω χασει 2 κιλακια προς το παρον κ το Σαββατο εχω γιατρο οπου κ ελπιζω να ακουσουμε καρδουλα.Σημερα ειμαι 7+5.Ανησυχω λιγο επειδη δε μπορω να φαω σωστα μηπως δεν τρεφεται καλα το σπορακι μου.Προς το παρον κανενας εμετος περα απο τη μονιμη ανακατωσουρα.Μου ειπε ο γιατρος οτι μετα τη 12η εβδομαδα τα πιο πολλα συμπτωματα υποχωρουν.Χαλαλι ολα μα ολα για το σπορακι μου...Μονο στο μαγειρεμα δυσκολευομαι γιατι μου μυριζουν ασχημα τα παντα.Δεν ξερω αν θα ηταν καλυτερο να κανω εμετο απο το να νιωθω αναγουλα ολη μερα.

@Ευάγγελοςτ περαστικα κοριτσαρα μου κ γρηγορα καλα ολοι σας. @Princess28 κ @Frogel μου εσεις πώς ειστε;Το @Ελενακι12 μας; @misofeggaro μου τελεια η φωτο,το γαλακτομπουρεκο παιζει να ειμαι κ η μονη που δεν το λιγουρευομαι χαχα.

Με το καλο σε οσες δεν περιμενουν τις επομενες μερες,ευχομαι να γεμισει το πινακακι μας με θετικα τεστακια!

@pangipot κοριτσι μου περιμενε την καθυστερηση για να κανεις το τεστακι σου,νομιζω πως το εκανες πολυ νωρις.Απλα μην αφησεις πολλες μερες οπως εγω μετα την καθυστερηση για να ξεκινησεις τα ενεσακια αμεσα.Κι εγω με θρομβοφιλια αλλα κ σουπερ αστατο κυκλο δεν το πιστευα με την καμια οτι μπορει να ημουν εγκυος γιατι ειχαμε ελαχιστες επαφες.Κ οταν τελικα εκανα το τεστ ημουν ηδη 6 εβδομαδων.Στο γυναικολογο πηγα κ δεν ακουσαμε καρδια ηταν νωρις.Αλλα μεχρι το Σαββατο που θα παω κ θα ειμαι 8+1 θα με φανε οι τυψεις αν εκανα τη μεγαλυτερη βλακεια της ζωης μου που αργησα τοσο να κανω το τεστ.Σου ευχομαι να εισαι κοριτσι μου με ολη μου την καρδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσια μου γεια σας!Χαθηκα λιγο γιατι ξεκινησαν δυναμικα οι αναγουλες κ οι ζαλαδες.Δεν μπορω να φαω οπως πριν πια.Εχω χασει 2 κιλακια προς το παρον κ το Σαββατο εχω γιατρο οπου κ ελπιζω να ακουσουμε καρδουλα.Σημερα ειμαι 7+5.Ανησυχω λιγο επειδη δε μπορω να φαω σωστα μηπως δεν τρεφεται καλα το σπορακι μου.Προς το παρον κανενας εμετος περα απο τη μονιμη ανακατωσουρα.Μου ειπε ο γιατρος οτι μετα τη 12η εβδομαδα τα πιο πολλα συμπτωματα υποχωρουν.Χαλαλι ολα μα ολα για το σπορακι μου...Μονο στο μαγειρεμα δυσκολευομαι γιατι μου μυριζουν ασχημα τα παντα.Δεν ξερω αν θα ηταν καλυτερο να κανω εμετο απο το να νιωθω αναγουλα ολη μερα.

@Ευάγγελοςτ περαστικα κοριτσαρα μου κ γρηγορα καλα ολοι σας. @Princess28 κ @Frogel μου εσεις πώς ειστε;Το @Ελενακι12 μας; @misofeggaro μου τελεια η φωτο,το γαλακτομπουρεκο παιζει να ειμαι κ η μονη που δεν το λιγουρευομαι χαχα.

Με το καλο σε οσες δεν περιμενουν τις επομενες μερες,ευχομαι να γεμισει το πινακακι μας με θετικα τεστακια!

@pangipot κοριτσι μου περιμενε την καθυστερηση για να κανεις το τεστακι σου,νομιζω πως το εκανες πολυ νωρις.Απλα μην αφησεις πολλες μερες οπως εγω μετα την καθυστερηση για να ξεκινησεις τα ενεσακια αμεσα.Κι εγω με θρομβοφιλια αλλα κ σουπερ αστατο κυκλο δεν το πιστευα με την καμια οτι μπορει να ημουν εγκυος γιατι ειχαμε ελαχιστες επαφες.Κ οταν τελικα εκανα το τεστ ημουν ηδη 6 εβδομαδων.Στο γυναικολογο πηγα κ δεν ακουσαμε καρδια ηταν νωρις.Αλλα μεχρι το Σαββατο που θα παω κ θα ειμαι 8+1 θα με φανε οι τυψεις αν εκανα τη μεγαλυτερη βλακεια της ζωης μου που αργησα τοσο να κανω το τεστ.Σου ευχομαι να εισαι κοριτσι μου με ολη μου την καρδια!

Εσένα είπαμε σε πρόλαβαμε λίγο πριν την αίθουσα τοκετων🤣🤣🤣αλλά μην αγχώνεσαι όλα τέλεια θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εσένα είπαμε σε πρόλαβαμε λίγο πριν την αίθουσα τοκετων🤣🤣🤣αλλά μην αγχώνεσαι όλα τέλεια θα πανε

Μακαρι,το ελπιζω...Το μοναδικο μηνα που δεν εκανα τεστ ή χοριακη μου ηρθε γι αυτο κ δεν το πιστευα.Με 4 επαφες ολες κ ολες δεν ειχα ελπιδες.Θα σας στειλω μετα το γιατρο αν ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Μακαρι,το ελπιζω...Το μοναδικο μηνα που δεν εκανα τεστ ή χοριακη μου ηρθε γι αυτο κ δεν το πιστευα.Με 4 επαφες ολες κ ολες δεν ειχα ελπιδες.Θα σας στειλω μετα το γιατρο αν ειναι.

Από την στιγμή που έχεις αναγουλες  και συμπτώματα γενικά πολύ δύσκολο να έπαθε κάτι το μωρό. Εμένα ο γιατρός μου είχε πει όσο κανείς εμετό μην φοβάσαι. Είναι σημάδι ότι όλα πάνε καλά. Θα την ακούσεις την καρδούλα κοριτσάκι μου και ενα ακόμα πανέμορφο μωράκι θα προστεθεί στην παρέα μας!🥰💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσια μου γεια σας!Χαθηκα λιγο γιατι ξεκινησαν δυναμικα οι αναγουλες κ οι ζαλαδες.Δεν μπορω να φαω οπως πριν πια.Εχω χασει 2 κιλακια προς το παρον κ το Σαββατο εχω γιατρο οπου κ ελπιζω να ακουσουμε καρδουλα.Σημερα ειμαι 7+5.Ανησυχω λιγο επειδη δε μπορω να φαω σωστα μηπως δεν τρεφεται καλα το σπορακι μου.Προς το παρον κανενας εμετος περα απο τη μονιμη ανακατωσουρα.Μου ειπε ο γιατρος οτι μετα τη 12η εβδομαδα τα πιο πολλα συμπτωματα υποχωρουν.Χαλαλι ολα μα ολα για το σπορακι μου...Μονο στο μαγειρεμα δυσκολευομαι γιατι μου μυριζουν ασχημα τα παντα.Δεν ξερω αν θα ηταν καλυτερο να κανω εμετο απο το να νιωθω αναγουλα ολη μερα.

@Ευάγγελοςτ περαστικα κοριτσαρα μου κ γρηγορα καλα ολοι σας. @Princess28 κ @Frogel μου εσεις πώς ειστε;Το @Ελενακι12 μας; @misofeggaro μου τελεια η φωτο,το γαλακτομπουρεκο παιζει να ειμαι κ η μονη που δεν το λιγουρευομαι χαχα.

Με το καλο σε οσες δεν περιμενουν τις επομενες μερες,ευχομαι να γεμισει το πινακακι μας με θετικα τεστακια!

@pangipot κοριτσι μου περιμενε την καθυστερηση για να κανεις το τεστακι σου,νομιζω πως το εκανες πολυ νωρις.Απλα μην αφησεις πολλες μερες οπως εγω μετα την καθυστερηση για να ξεκινησεις τα ενεσακια αμεσα.Κι εγω με θρομβοφιλια αλλα κ σουπερ αστατο κυκλο δεν το πιστευα με την καμια οτι μπορει να ημουν εγκυος γιατι ειχαμε ελαχιστες επαφες.Κ οταν τελικα εκανα το τεστ ημουν ηδη 6 εβδομαδων.Στο γυναικολογο πηγα κ δεν ακουσαμε καρδια ηταν νωρις.Αλλα μεχρι το Σαββατο που θα παω κ θα ειμαι 8+1 θα με φανε οι τυψεις αν εκανα τη μεγαλυτερη βλακεια της ζωης μου που αργησα τοσο να κανω το τεστ.Σου ευχομαι να εισαι κοριτσι μου με ολη μου την καρδια!

Μια χαρά είμαστε κοριτσαρα μου εμείς..αύριο πάω γιατρό να δω τι κάνει το μικρουλι..Έτσι ακριβώς ήμουν κι εγώ αγαπημένη μου μόνιμη αναγουλα δεν μπορουσα να φάω τίποτα για ενάμιση μήνα..μην αγχώνεσαι εγώ είχα ρωτήσει δύο γιατρούς και μου είπαν και οι δύο να μην αγχώνομαι οι ανάγκες του μωρού σε αυτές τις εβδομάδες είναι ελάχιστες και δεν το επιρεαζουμε με την διατροφή μας..το μόνο που μου είπε είναι αν κάνω πολλούς εμετούς να πάω να μου βάλουν όρο να μην πάθω αφυδάτωση..να είσαι ήρεμη κοριτσάκι μου και όλα θα πάνε τέλεια.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μια χαρά είμαστε κοριτσαρα μου εμείς..αύριο πάω γιατρό να δω τι κάνει το μικρουλι..Έτσι ακριβώς ήμουν κι εγώ αγαπημένη μου μόνιμη αναγουλα δεν μπορουσα να φάω τίποτα για ενάμιση μήνα..μην αγχώνεσαι εγώ είχα ρωτήσει δύο γιατρούς και μου είπαν και οι δύο να μην αγχώνομαι οι ανάγκες του μωρού σε αυτές τις εβδομάδες είναι ελάχιστες και δεν το επιρεαζουμε με την διατροφή μας..το μόνο που μου είπε είναι αν κάνω πολλούς εμετούς να πάω να μου βάλουν όρο να μην πάθω αφυδάτωση..να είσαι ήρεμη κοριτσάκι μου και όλα θα πάνε τέλεια.. ❤️

Έτσι ακριβώς! Το μωρά παίρνουν αυτό που χρειάζονται. Κι εγώ είχα ανησυχήσει επειδή δεν έπαιρνα καθόλου βάρος. Μάλιστα έχασα στην αρχή. Κι ο γιατρός μου είπε ότι αυτά τραβάνε ότι χρειάζονται. Γι αυτό ενισχύουμε και τον οργανισμό μας με βιταμίνες. Εντέλει είχε δίκαιο αφού έβγαλα έναν αφρατουλη 3700+ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσια μου γεια σας!Χαθηκα λιγο γιατι ξεκινησαν δυναμικα οι αναγουλες κ οι ζαλαδες.Δεν μπορω να φαω οπως πριν πια.Εχω χασει 2 κιλακια προς το παρον κ το Σαββατο εχω γιατρο οπου κ ελπιζω να ακουσουμε καρδουλα.Σημερα ειμαι 7+5.Ανησυχω λιγο επειδη δε μπορω να φαω σωστα μηπως δεν τρεφεται καλα το σπορακι μου.Προς το παρον κανενας εμετος περα απο τη μονιμη ανακατωσουρα.Μου ειπε ο γιατρος οτι μετα τη 12η εβδομαδα τα πιο πολλα συμπτωματα υποχωρουν.Χαλαλι ολα μα ολα για το σπορακι μου...Μονο στο μαγειρεμα δυσκολευομαι γιατι μου μυριζουν ασχημα τα παντα.Δεν ξερω αν θα ηταν καλυτερο να κανω εμετο απο το να νιωθω αναγουλα ολη μερα.

@Ευάγγελοςτ περαστικα κοριτσαρα μου κ γρηγορα καλα ολοι σας. @Princess28 κ @Frogel μου εσεις πώς ειστε;Το @Ελενακι12 μας; @misofeggaro μου τελεια η φωτο,το γαλακτομπουρεκο παιζει να ειμαι κ η μονη που δεν το λιγουρευομαι χαχα.

Με το καλο σε οσες δεν περιμενουν τις επομενες μερες,ευχομαι να γεμισει το πινακακι μας με θετικα τεστακια!

@pangipot κοριτσι μου περιμενε την καθυστερηση για να κανεις το τεστακι σου,νομιζω πως το εκανες πολυ νωρις.Απλα μην αφησεις πολλες μερες οπως εγω μετα την καθυστερηση για να ξεκινησεις τα ενεσακια αμεσα.Κι εγω με θρομβοφιλια αλλα κ σουπερ αστατο κυκλο δεν το πιστευα με την καμια οτι μπορει να ημουν εγκυος γιατι ειχαμε ελαχιστες επαφες.Κ οταν τελικα εκανα το τεστ ημουν ηδη 6 εβδομαδων.Στο γυναικολογο πηγα κ δεν ακουσαμε καρδια ηταν νωρις.Αλλα μεχρι το Σαββατο που θα παω κ θα ειμαι 8+1 θα με φανε οι τυψεις αν εκανα τη μεγαλυτερη βλακεια της ζωης μου που αργησα τοσο να κανω το τεστ.Σου ευχομαι να εισαι κοριτσι μου με ολη μου την καρδια!

Καλησπέρα κορίτσι μου όλα καλά..έκανα και την αυχενική και ήταν όλα καλά δόξα τω Θεώ, και μάλλον έχουμε αγοράκι💙 Σε νιώθω με τις αναγούλες και τις ζαλάδες κι εγώ έτσι είμαι απ’την αρχή..μόνο που κάνω και εμετούς...άλλες φορές είναι καλύτερα να κάνεις κ εμετό άλλες όχι...εμένα μου έλεγαν ότι περνάνε μετά τις 12 εβδομάδες, αλλά έχω μπει στη 14η και ακόμα τα ίδια..είναι λίγο βασανιστήριο θέλω να περάσουν να ηρεμήσω να χαρώ κ να απολαύσω επιτέλους το φαγητό...ελπίζω εσένα να περάσουν μετά το τρίμηνο. Κ αφού δεν κάνεις εμετούς μέχρι τώρα να μην κάνεις.. Άντε να πας να ακούσεις την καρδούλα να ηρεμήσεις, όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι. Και όσο νιώθεις αναγούλες και ζαλάδες καλά είναι το μωράκι σου...εμένα μόνο αυτό με παρηγορούσε για να υπομένω τους εμετούς...ότι αν είχε πάθει κάτι το μωράκι χτύπα ξύλο θα σταμάταγαν τα συμπτώματα. Λογικό να αγχώνεσαι βέβαια αλλά μόλις ακούσεις καρδούλα θα ηρεμήσεις 💗 Κάνεις κανονικά τις αντιπηκτικές τώρα ε;

Ο άντρας σου έχει χαρεί τώρα πώς είναι; 💗

Α και μην αγχώνεσαι για τις τροφές, τα μωρά χρειάζονται ελάχιστη ποσότητα από αυτή που λαμβάνουμε..και το μωρό θα πάρει αυτά που χρειάζεται άσχετα από σένα 😜😄❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Εγώ ζω ένα δράμα!😩🤒. Τελικά αρρωστησαμε όλοι οικογενειακώς! Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Ότι και να φάω κάνω εμετό. Το μόνο καλό της υποθέσεις είναι ότι έχω χάσει ήδη δύο κιλακια. Άλλες δύο τρεις τέτοιες ιώσεις να περάσω μέχρι το καλοκαίρι θα έχω γίνει κορμάρα!🧜😆

Είσαι απίστευτη!!!! Ακόμα κ έτσι,βρίσκεις κάτι θετικό να πεις βρε παιδί μου!!!! Χαχαχαχ

περαστικά σας κ προσοχή!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου όλα καλά..έκανα και την αυχενική και ήταν όλα καλά δόξα τω Θεώ, και μάλλον έχουμε αγοράκι💙 Σε νιώθω με τις αναγούλες και τις ζαλάδες κι εγώ έτσι είμαι απ’την αρχή..μόνο που κάνω και εμετούς...άλλες φορές είναι καλύτερα να κάνεις κ εμετό άλλες όχι...εμένα μου έλεγαν ότι περνάνε μετά τις 12 εβδομάδες, αλλά έχω μπει στη 14η και ακόμα τα ίδια..είναι λίγο βασανιστήριο θέλω να περάσουν να ηρεμήσω να χαρώ κ να απολαύσω επιτέλους το φαγητό...ελπίζω εσένα να περάσουν μετά το τρίμηνο. Κ αφού δεν κάνεις εμετούς μέχρι τώρα να μην κάνεις.. Άντε να πας να ακούσεις την καρδούλα να ηρεμήσεις, όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι. Και όσο νιώθεις αναγούλες και ζαλάδες καλά είναι το μωράκι σου...εμένα μόνο αυτό με παρηγορούσε για να υπομένω τους εμετούς...ότι αν είχε πάθει κάτι το μωράκι χτύπα ξύλο θα σταμάταγαν τα συμπτώματα. Λογικό να αγχώνεσαι βέβαια αλλά μόλις ακούσεις καρδούλα θα ηρεμήσεις 💗 Κάνεις κανονικά τις αντιπηκτικές τώρα ε;

Ο άντρας σου έχει χαρεί τώρα πώς είναι; 💗

Α και μην αγχώνεσαι για τις τροφές, τα μωρά χρειάζονται ελάχιστη ποσότητα από αυτή που λαμβάνουμε..και το μωρό θα πάρει αυτά που χρειάζεται άσχετα από σένα 😜😄❤️

Ο αντρας μου ειναι απλα υπεροχος...Λαμπει ολοκληρος...Εννοειται πως ακομη δεν το εχουμε συνειδητοποιησει,με προσεχει ακομη παραπανω,πεταγεται σκαστος απο τη δουλεια για να τσεκαρει πώς ειμαι κ να μου δωσει φιλακι.Ειμαστε και πριν ακομη μαθουμε για την εγκυμοσυνη,στα καλυτερα μας.Και τωρα αυτο εχει ενισχυθει κι αλλο.Γελανε κ τα ματια του εννοειται οταν μου μιλαει για το σπορακι μας,αληθεια δεν ειχα συνειδητοποιησει μεχρι τωρα ποσο πολυ το ηθελε.Και χαιρομαι που ολο αυτο ηρθε τωρα,μετα απο τοσες στεναχωριες να μας φερει χαρα και να γεμισει το σπιτακι μας.Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν οταν ερθει η στιγμη της εγκυμοσυνης να ειναι ετσι μεσα στη γλυκα και τα μελια κ να τις προσεχουν σαν κατι πολυ πολυτιμο οι αντρες τους,οπως μονο αυτο μας αξιζει αλλωστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Εγώ ζω ένα δράμα!😩🤒. Τελικά αρρωστησαμε όλοι οικογενειακώς! Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Ότι και να φάω κάνω εμετό. Το μόνο καλό της υποθέσεις είναι ότι έχω χάσει ήδη δύο κιλακια. Άλλες δύο τρεις τέτοιες ιώσεις να περάσω μέχρι το καλοκαίρι θα έχω γίνει κορμάρα!🧜😆

Περαστικα κοριτσαρα μου,χτισε κορμι απο τωρα για την παραλια χαχαχα.Εισαι κ επισημα η πιο θετικη παρουσια εδω μεσα,σε αγαπαμε να το ξερεις ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:07/3

Smurf88:19/3

Κορίτσι μου εγώ αδιαθέτησα, οπότε βάλε με για 26/03.
Σήμερα έκλεισα ραντεβού και με άλλον πέμπτο γιατρό. Ελπίζω να είναι ο τυχερός μου που θα με βοηθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Περαστικα κοριτσαρα μου,χτισε κορμι απο τωρα για την παραλια χαχαχα.Εισαι κ επισημα η πιο θετικη παρουσια εδω μεσα,σε αγαπαμε να το ξερεις ❤

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Εντάξει να έχουμε κορμάρα αλλά μια κοιλιά την θέλουμε να προεξέχει! Μόνο που στην περίπτωση μου βλέπω να είναι από το λίπος😆😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Ο αντρας μου ειναι απλα υπεροχος...Λαμπει ολοκληρος...Εννοειται πως ακομη δεν το εχουμε συνειδητοποιησει,με προσεχει ακομη παραπανω,πεταγεται σκαστος απο τη δουλεια για να τσεκαρει πώς ειμαι κ να μου δωσει φιλακι.Ειμαστε και πριν ακομη μαθουμε για την εγκυμοσυνη,στα καλυτερα μας.Και τωρα αυτο εχει ενισχυθει κι αλλο.Γελανε κ τα ματια του εννοειται οταν μου μιλαει για το σπορακι μας,αληθεια δεν ειχα συνειδητοποιησει μεχρι τωρα ποσο πολυ το ηθελε.Και χαιρομαι που ολο αυτο ηρθε τωρα,μετα απο τοσες στεναχωριες να μας φερει χαρα και να γεμισει το σπιτακι μας.Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν οταν ερθει η στιγμη της εγκυμοσυνης να ειναι ετσι μεσα στη γλυκα και τα μελια κ να τις προσεχουν σαν κατι πολυ πολυτιμο οι αντρες τους,οπως μονο αυτο μας αξιζει αλλωστε!

Υπέροχα όλα αυτά που λές! Είστε πολύ τυχεροί που έχετε ο ένας τον άλλον και τώρα με το μωράκι θα ολοκληρωθει αυτή η ευτυχία! Πολύ χαίρομαι, μπράβο σου! Το αξίζετε μετά απο τις στενοχώριες που έχετε περάσει! Όσο για τα συμπτώματα, υπομονή και δύναμη!!! Τα κρακερς και οι φρυγανιες βοηθούν απο ότι έχω ακούσει. :cool:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Εγώ ζω ένα δράμα!😩🤒. Τελικά αρρωστησαμε όλοι οικογενειακώς! Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Ότι και να φάω κάνω εμετό. Το μόνο καλό της υποθέσεις είναι ότι έχω χάσει ήδη δύο κιλακια. Άλλες δύο τρεις τέτοιες ιώσεις να περάσω μέχρι το καλοκαίρι θα έχω γίνει κορμάρα!🧜😆

Αγαπακι μου :-) ελπιζω να είστε καλύτερα , περαστικά σε όλη την οικογένεια εύχομαι !!!! Κορμάρα είσαι έτσι και αλλιώς εσύ κουκλάρα μου :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αγαπακι μου :-) ελπιζω να είστε καλύτερα , περαστικά σε όλη την οικογένεια εύχομαι !!!! Κορμάρα είσαι έτσι και αλλιώς εσύ κουκλάρα μου :-):-):-)

🥰🥰🥰🥰♥️♥️♥️♥️Ευχαριστώ πολύ Αννια μου! Πόσο μου φτιάχνετε την διάθεση με τα υπέροχα σχόλια σας! Ακόμα δεν είμαστε πολύ καλά δυστυχώς! Τον μικρό τον πήγα και στον γιατρό σήμερα. Μου είπε όμως ότι αυτές οι ιώσεις μπορεί να διαρκέσουν και πέντε ημέρες. Εγώ λιμοκτονω! Βλέπω μπροστά μου να πετάνε γύροι και μακαρονάδες! 🤩 Που θα πάει δεν θα γίνω καλά! Θα το κάψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Υπέροχα όλα αυτά που λές! Είστε πολύ τυχεροί που έχετε ο ένας τον άλλον και τώρα με το μωράκι θα ολοκληρωθει αυτή η ευτυχία! Πολύ χαίρομαι, μπράβο σου! Το αξίζετε μετά απο τις στενοχώριες που έχετε περάσει! Όσο για τα συμπτώματα, υπομονή και δύναμη!!! Τα κρακερς και οι φρυγανιες βοηθούν απο ότι έχω ακούσει. :cool:

Εσύ τι κάνεις κορίτσι μας??πες μας τα νέα σου :)

 @Ευάγγελοςτ περαστικά κορίτσι μου..γρήγορα ξανά πίσω στο φαιιιι..σε καταλαβαίνω να ξες..το άτιμο το ζάχαρο με κάνει να ονειρεύομαι προφιτερόλ και γαλακτομπούρεκο...αχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:07/3

Smurf88:19/3

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κοριτσάκια μου τι κάνετε; εμείς αυτό τον μήνα τα κάναμε όλα σωστά δεν μας ξέφυγε καμία μέρα τώρα αυτό που απομένει είναι να περάσουν 12 μερούλες να δούμε αν κατάφεραμε κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα Κοριτσάκια μου τι κάνετε; εμείς αυτό τον μήνα τα κάναμε όλα σωστά δεν μας ξέφυγε καμία μέρα τώρα αυτό που απομένει είναι να περάσουν 12 μερούλες να δούμε αν κατάφεραμε κατι

Καλημέρα! Μπράβο!Άντε με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι τα έχω χάσει! Μάλλον χρειάζομαι βοήθεια! Εκεί που χαλαρωνα στον καναπέ μου έρχονται αυτοί οι στίχοι στο μυαλό...

Μες του Μάρτη τα στενά

Ένας πελαργός πετά φορτωμένος με μωρά

Κι αν το δρόμο του δεν βρει αυτό εμάς δεν μας πτοεί 

Άμα δεν τα φέρει αυτός θα τα φέρει ο χαρταετός

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Εντάξει δέχομαι προτάσεις που μπορώ να βρω γιατρια!💃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα Κοριτσάκια μου τι κάνετε; εμείς αυτό τον μήνα τα κάναμε όλα σωστά δεν μας ξέφυγε καμία μέρα τώρα αυτό που απομένει είναι να περάσουν 12 μερούλες να δούμε αν κατάφεραμε κατι

Καλημέρα κορίτσι μου ,αφού τα κάνατε όλα τέλεια θα γίνει το θαύματα κι σας ,τώρα χαλάρωσε και προσπάθησε να ξεχαστεις μέχρι την μέρα του θετικού 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Νομίζω ότι τα έχω χάσει! Μάλλον χρειάζομαι βοήθεια! Εκεί που χαλαρωνα στον καναπέ μου έρχονται αυτοί οι στίχοι στο μυαλό...

Μες του Μάρτη τα στενά

Ένας πελαργός πετά φορτωμένος με μωρά

Κι αν το δρόμο του δεν βρει αυτό εμάς δεν μας πτοεί 

Άμα δεν τα φέρει αυτός θα τα φέρει ο χαρταετός

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Εντάξει δέχομαι προτάσεις που μπορώ να βρω γιατρια!💃

Χαχαχαχα είσαι θεοπαλαβη χαχαχαχα !!! Πολύ σε χαίρομαι να ξέρεις 😉 :-) !!

Κοριτσαρες μουυυυ θυμάστε που σας έλεγα ότι η αδελφή μου είναι έγκυος στο τέταρτο και έχει ήδη 3 αγόρια;;;;;πήγε για β επιπέδου καιιιιιι.....

 

Τέταρτο αγοριιιιιιιι !!!!!!!!!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...