Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Το είδα στα 5 λεπτά δεν είχε βγάλει κάτι μετά το άφησα γτ μαγείρευα κ επέστρεψα εντός 20λεπτου κ είδα αυτή τη γραμμη....

Πιο πολύ αγχώνομαι για το θέμα της θρομβοφιλιας παρά για το αν δεν είμαι έγκυος(παρανοϊκή με λέτε άνετα!)

Kαλα κάνεις κ αγχώνεσαι κ καλά έκανες κατά την γνώμη μου που έκανες το τεστ νωρις. Από τη στιγμή που έχεις θρομβοφολια κ ήδη κάτι έδειξε κάνε αύριο το πρωί κ το άλλο κάνε κ χοριακη  μη περιμένεις να περάσουν μέρες ώστε να ξεκινήσεις άμεσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 34 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Αφού ήταν τοοοοοσο αχνό λέω να κάνω τη πέμπτη τώρα το.πρωι για να μην αναρωτιέμαι πάλι! Χαχαχαχαχαχα

Τι πράγμα κ αυτό; Από τη μια θέλω από την άλλη τρέμω μη το χάσω κ.αυτο, είναι κ η θρομβοφιλια(που οκ έχω κάνει ενέσεις στη κοιλιά κ ξέρω πως είναι αλλά δε παύει να σε αγχωνει μέχρι να μπεις στο χορο και να χορέψεις....)

Δεν έχει σημασία πόσο αχνο είναι αγαπημένη εγώ λέω να κάνεις αύριο πρωί πρωί και μετά να πάρεις το γιατρό σου να σου πει πως προχωράτε η αν θέλεις κάνε κατευθείαν μια χοριακη αύριο να είσαι σίγουρη..σε καταλαβαίνω κι εγώ αγχωνομουν στην αρχή πολύ αλλά πλέον είναι καθημερινότητα και όπως μου είπε ο γιατρός η δόση που κάνουμε είναι προστατευτική όποτε καθησυχαζομαι τόσο πολύ και περνάνε οι μέρες και οι μηνες ομορφα.. πίστεψε με η θρομβοφιλια θα είναι το μικρότερο σου άγχος αν είσαι τελικά έγκυος..:) με το καλό κορίτσι μου να έρθει ότι έρθει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η I want a baby είπε:

Παίρνω ήδη inofert σχεδόν ένα μήνα, είχα πάρει άλλον ένα μήνα πριν iofolen. Άκουσα γι'αυτά τα χάπια και θα κλείσω ραντεβού σε άλλον γιατρό να δούμε τι θα μου δώσει.

Σκέφτομαι εννοείται. Τον προηγούμενο μήνα είχα πάρει απόφαση για σπερματέγχυση και μου άλλαξε γνώμη ένας γιατρός απατεώνας να μην κάνω ακόμη για να με βλέπει δυο φορές τη βδομάδα και να παίρνει τα 50άρικα έτσι.
Σκέφτομαι αυτόν το μήνα κιόλας αν προλάβω σπερματέγχυση. Εννοείται σκέφτομαι σοβαρά την εξωσωματική μετά απο δυο αποτυχημένες σπερματεγχύσεις. Δεν έχω σκοπό να το καθυστερήσω άλλο.

Μακάρι να προλάβεις....ο σκοπός αγιάζει τα μέσα....μακάρι να είναι η Τρίτη προσπάθεια τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Το γράφω και ανατριχιαζω. 

Περπατώντας για να πάω σπίτι από την δουλειά έβγαλα μια φωτογραφία τον ήλιο. Όταν μετά την κοίταξα είδα την παρακάτω εικόνα. Είναι φυσιολογικά αυτά τα ροζ σχέδια σαν λουλούδι; δεν την έχω επεξεργαστεί καθόλου! 

IMG_20200225_142018.jpg

Καλεεεε τι φωτογραφιαρααα είναι αυτη ουαου.  Νμζ ειναι αντανακλασεις αλλα το επιασες  τη σωστη στιγμή.. ααχ ηλιεεεε. Εμασ μολις αρχισε να χιονιζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Μακάρι να προλάβεις....ο σκοπός αγιάζει τα μέσα....μακάρι να είναι η Τρίτη προσπάθεια τυχερή!

Μάλλον το διατύπωσα λάθος. Δεν έχω κάνει καθόλου υποβοηθούμενες ούτε σπερματέγχυση. Προσπαω φυσιολογικά. Τώρα θα είναι η πρώτη σπερματέγχυση που θα κάνω αλλά αν κάνω δύο κ είναι αποτυχημένες δεν θα χάσω άλλο χρόνο κ θα πάω σε εξωσωματική. Αυτό έγραψα ίσως το διατύπωσα ή το κατάλαβες λάθος.

Μακάρι να είναι η πρώτη σπερματέγχυση κ η τυχερή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Καλεεεε τι φωτογραφιαρααα είναι αυτη ουαου.  Νμζ ειναι αντανακλασεις αλλα το επιασες  τη σωστη στιγμή.. ααχ ηλιεεεε. Εμασ μολις αρχισε να χιονιζει.

Εδώ είχε όμορφη μέρα! Ζεστός ο ήλιος, μόνο όταν φύσαγε ήταν λίγο ψυχρός ο αέρας.
Χιόνι; Αχ καλέ Ελλαδίτσα ελάτε που είναι ωραία! 
Αλήθεια εκεί τι λένε για τον κορονοιό; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εδώ είχε όμορφη μέρα! Ζεστός ο ήλιος, μόνο όταν φύσαγε ήταν λίγο ψυχρός ο αέρας.
Χιόνι; Αχ καλέ Ελλαδίτσα ελάτε που είναι ωραία! 
Αλήθεια εκεί τι λένε για τον κορονοιό; 
 

Ε μας εχει λειψει η ελλαδα αλλα τωρα π ειμαι εγκυος θα καθυστερήσουμε λιγο να γυρισουμε μονιμα συζηταμε να γεννησω εδω κ μετα να γυρισουμε γτ να ερθουμε με την κοιλια τπυρλα κ ανεργοι δε λεει. Κοιτα τα νοσοκομεία εχουν πλανο για τυχον ασθενεις με κορονοιο μασ κανανε μαθημα τι θα πρεπει να κανουμε κ πως να αντιδρασουμε κ πως σαν νοσηλευτες θα φυλαξουμε με τη σειρα μασ εναν ασθενη καναμε κ μαθημα για να δουμε αν μασ πανε οο ειδικες μασκες η θα χρειαστουμε κουκουλα. Εντελει εγω τη γλίτωνω λογω εγκυμοσύνης χαχαχ... μονο 13 κρουσματα εχουμε απο οσο ξερω τα 4 ηταν σε εκεινο τ κρουαζιερόπλοιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Ε μας εχει λειψει η ελλαδα αλλα τωρα π ειμαι εγκυος θα καθυστερήσουμε λιγο να γυρισουμε μονιμα συζηταμε να γεννησω εδω κ μετα να γυρισουμε γτ να ερθουμε με την κοιλια τπυρλα κ ανεργοι δε λεει. Κοιτα τα νοσοκομεία εχουν πλανο για τυχον ασθενεις με κορονοιο μασ κανανε μαθημα τι θα πρεπει να κανουμε κ πως να αντιδρασουμε κ πως σαν νοσηλευτες θα φυλαξουμε με τη σειρα μασ εναν ασθενη καναμε κ μαθημα για να δουμε αν μασ πανε οο ειδικες μασκες η θα χρειαστουμε κουκουλα. Εντελει εγω τη γλίτωνω λογω εγκυμοσύνης χαχαχ... μονο 13 κρουσματα εχουμε απο οσο ξερω τα 4 ηταν σε εκεινο τ κρουαζιερόπλοιο 

Ωραία, να προσέχεις πολύ!
Εννοείται, προφανώς δεν είναι ευκολο να μετακομίσετε τώρα στα καλά καθούμενα.
Άσε να γεννήσεις με το καλό και βλέπεις τότε πως θα είναι τα πράγματα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Δε ξέρω αν πρέπει να χαρώ λιγάκι η να συγκρατηθω! Σήμερα αρκετά νωρίτερα από την αναμενόμενη μέρα περιοδου ( Είμαι στην 23η με 27 μέρες κύκλο) έκανα τεστ γτ από χθες έχω έντονη ανακατοσουρα και ήπιες ζαλαδες ( συμπτώματα που είχα πριν τη περίοδο κνστηνπρωτη εγκυμοσύνη) το αποτέλεσμα του τεστ το παρακάτω...καααααατο φαίνεται αλλά καμία σχέση με τη προηγούμενη φορά που βέβαια το είχα κάνει 2 μέρες πριν τη αναμενόμενη μέρα περιοδου.... τι λέτε εσείς; Βασικά είναι τόσο αχνό που μπορεί στη φώτο να μη φαίνεται....

IMG_20200225_122525.jpg

IMG_20200225_122447.jpg

Αχ κοριτσάκι μου τώρα το είδα! Στην πάνω φωτογραφία βλέπω κάτι! Δεν έχει σημασία που είναι αχνή! Το πιθανότερο είναι ότι είσαι έγκυος!😃 Επανέλαβε το σε δύο ημέρες ή κάνε μια χοριακη. Άντε να κλείσουμε όμορφα το μήνα!🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Μάλλον το διατύπωσα λάθος. Δεν έχω κάνει καθόλου υποβοηθούμενες ούτε σπερματέγχυση. Προσπαω φυσιολογικά. Τώρα θα είναι η πρώτη σπερματέγχυση που θα κάνω αλλά αν κάνω δύο κ είναι αποτυχημένες δεν θα χάσω άλλο χρόνο κ θα πάω σε εξωσωματική. Αυτό έγραψα ίσως το διατύπωσα ή το κατάλαβες λάθος.

Μακάρι να είναι η πρώτη σπερματέγχυση κ η τυχερή μου.

Ααα συγνώμη..μέλλον εγώ το κατάλαβα λάθος...μακάρι στο εύχομαι πραγματικά...να είναι με την πρωτη!!!αν μπορούν να γίνονται σε μικρό χρονικά διάστημα μεταξύ τους ή ακόμα και σε κάθε κύκλο θα ήταν ιδανικό...είμαι σίγουρη πως δεν θα χάσεις καθολου χρονο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Δε ξέρω αν πρέπει να χαρώ λιγάκι η να συγκρατηθω! Σήμερα αρκετά νωρίτερα από την αναμενόμενη μέρα περιοδου ( Είμαι στην 23η με 27 μέρες κύκλο) έκανα τεστ γτ από χθες έχω έντονη ανακατοσουρα και ήπιες ζαλαδες ( συμπτώματα που είχα πριν τη περίοδο κνστηνπρωτη εγκυμοσύνη) το αποτέλεσμα του τεστ το παρακάτω...καααααατο φαίνεται αλλά καμία σχέση με τη προηγούμενη φορά που βέβαια το είχα κάνει 2 μέρες πριν τη αναμενόμενη μέρα περιοδου.... τι λέτε εσείς; Βασικά είναι τόσο αχνό που μπορεί στη φώτο να μη φαίνεται....

IMG_20200225_122525.jpg

IMG_20200225_122447.jpg

Καλησπέρα! Και εμένα μου φαίνεται θετικό όπως σου είπαν και τα κορίτσια! Με το καλό ένα γερό μωράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Έκανα τεστ τύπου ταινία (Μ το εδοσε μια φίλη γτ εμένα Μ τελείωσαν το Γενάρη κ δε ξαναπηρα) 

Βγήκε αρνητικό οπότε λογικά δεν ειμαι! Λήξη συναγερμού(χαχαχαχαχαχαχα)

Ηρέμησα λίγο γτ με είχε πιάσει ένας μίνι πανικουλης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/2/2020 at 5:31 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:07/3

Smurf88:19/3

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!! @pangipot δεν έχεις ακομα καθυστέρηση καρδιά μου όποτε όλα παίζουν. Αν κι εγώ πιστεύω ότι για να βγει αχνό το κανονικό και χωρίς πρωινά ουρά λογικά είσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!
Να οργανωθούμε σιγά σιγά , να βρούμε ποιο κορίτσι θα ανοίξει το καινούριο θεματάκι ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα τι κάνετε;;; Το ξερω χαθηκα κοριτσια μου σας παρακολουθουσα όμως καποιες φορές... Εγω αισιως εχω μπει στην 14w και 2 ημερών με Πητ 23/8. Ειχα καποια θέματα αλλα δοξα τ θεο το μωράκι μου είναι πολύ καλα..σταμάτησα βεβαια την δουλειά γιατι στην 11η εβδ επαθα αποκολληση με αιμορραγία..ειναι κατι που με ταλαιπωρεί ακόμη αλλα ευτυχώς έχω λιγα καφε υγρα τωρα μονο και όχι σε μεγάλη ποσότητα αλλα κανονική..οπως καταλαβαίνεται τα Ουτροτζεσταν πανε και έρχονται.το μόνο που με κάνει και ειμαι χαρούμενη είναι οτι το παιδακι μου είναι παρα πολυ καλα και ολα κυλανε πλεον ομαλα.. .συγνωμη για το τοσο μεγάλο κείμενο απλως ηθελα να το μοιραστω μαζι σας..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα τι κάνετε;;; Το ξερω χαθηκα κοριτσια μου σας παρακολουθουσα όμως καποιες φορές... Εγω αισιως εχω μπει στην 14w και 2 ημερών με Πητ 23/8. Ειχα καποια θέματα αλλα δοξα τ θεο το μωράκι μου είναι πολύ καλα..σταμάτησα βεβαια την δουλειά γιατι στην 11η εβδ επαθα αποκολληση με αιμορραγία..ειναι κατι που με ταλαιπωρεί ακόμη αλλα ευτυχώς έχω λιγα καφε υγρα τωρα μονο και όχι σε μεγάλη ποσότητα αλλα κανονική..οπως καταλαβαίνεται τα Ουτροτζεσταν πανε και έρχονται.το μόνο που με κάνει και ειμαι χαρούμενη είναι οτι το παιδακι μου είναι παρα πολυ καλα και ολα κυλανε πλεον ομαλα.. .συγνωμη για το τοσο μεγάλο κείμενο απλως ηθελα να το μοιραστω μαζι σας..!!

Αχ τι γλυκιά μανούλα. Έτσι είναι κορίτσι μου, το παιδάκι σου να είναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιόνται.
Είχα περάσει και εγώ αποκόλληση και μέχρι να σταματήσουν τα καφέ... έτρεμα...
Βέβαια και μετά έτρεμα κάθε φορά που πήγαινα τουαλέτα...μην ξαναδω αίμα.
Να προσέχεις και όποτε  θες να μας λες τα νέα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ τι γλυκιά μανούλα. Έτσι είναι κορίτσι μου, το παιδάκι σου να είναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιόνται.
Είχα περάσει και εγώ αποκόλληση και μέχρι να σταματήσουν τα καφέ... έτρεμα...
Βέβαια και μετά έτρεμα κάθε φορά που πήγαινα τουαλέτα...μην ξαναδω αίμα.
Να προσέχεις και όποτε  θες να μας λες τα νέα σου! 

Αγαπη μου μια απ τ ιδια...πλεον ζω με τον φοβο το παραμικρό να δω σε αλλαγη πανω μου φοβαμαι..προσπαθώ να τ ξεπερασω γιατί δεν κανει καλο για το παιδακι μου..επισης κατι που δεν ανεφερα..εχω και χαμηλο πλακούντα που μαλλον μ.ειπε η γιατρός με παει για καισαρική..αλλα αυτο ειναι το τελευταίο που με νοιαζει...μέχρι ποσο καιρο είχες καφε εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Αγαπη μου μια απ τ ιδια...πλεον ζω με τον φοβο το παραμικρό να δω σε αλλαγη πανω μου φοβαμαι..προσπαθώ να τ ξεπερασω γιατί δεν κανει καλο για το παιδακι μου..επισης κατι που δεν ανεφερα..εχω και χαμηλο πλακούντα που μαλλον μ.ειπε η γιατρός με παει για καισαρική..αλλα αυτο ειναι το τελευταίο που με νοιαζει...μέχρι ποσο καιρο είχες καφε εσυ;

Η αιμορραγία μαζί με τα καφέ κράτησαν ακριβώς 1 μήνα.
Αυχενική έχεις κάνει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Η αιμορραγία μαζί με τα καφέ κράτησαν ακριβώς 1 μήνα.
Αυχενική έχεις 

Εμενα η αιμορραγία ήταν 4/2 κ τρ απλα βγαζω καφε εδω κ καποιες μερες. Προχθες που πηγα στο γιατρό ακομη υπαρχει η αποκολληση. Ναι αμε την εχω κανει ολα παρα πολυ καλα μου είχε πει η γιατρός το παιδι ειναι πολυ καλα όπως κ οι δικες μ εξετάσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Εμενα η αιμορραγία ήταν 4/2 κ τρ απλα βγαζω καφε εδω κ καποιες μερες. Προχθες που πηγα στο γιατρό ακομη υπαρχει η αποκολληση. Ναι αμε την εχω κανει ολα παρα πολυ καλα μου είχε πει η γιατρός το παιδι ειναι πολυ καλα όπως κ οι δικες μ εξετάσεις!!

Και εγώ είχα κάνει την αυχενική ενώ είχα τα καφέ και είδε ο γιατρός το αιμάτωμα (δηλαδή το σημείο της αποκόλλησης που υπήρχε το συσσωρευμένο αίμα) και είπε πως σε δέκα μέρες θα τελειώσουν.
Και όντως έτσι έγινε!
Θα περάσει και η δική σου και όλα θα πάνε καλά μέχρι το τέλος!


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Και εγώ είχα κάνει την αυχενική ενώ είχα τα καφέ και είδε ο γιατρός το αιμάτωμα (δηλαδή το σημείο της αποκόλλησης που υπήρχε το συσσωρευμένο αίμα) και είπε πως σε δέκα μέρες θα τελειώσουν.
Και όντως έτσι έγινε!
Θα περάσει και η δική σου και όλα θα πάνε καλά μέχρι το τέλος!


 

Αχ κοριτσι μού μακαρι..μου δίνεις κουράγιο και σε ευχαριστώ παρα πολυ!!!:))) ήταν πολύ ψυχοφθορο ολο αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:07/3

Smurf88:19/3

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια μου αυτό το πράγμα πούμε πιάνουν ζαλάδες αμέσως μετά την ωορρηξια είναι πολύ εκνευριστικο και τουλάχιστον να κρατούσαν μέχρι τη μετά της περιόδου α πω ότι θα πάρω μια χαρά έστω και τζάμπα!! Αλλά όχι 5 μέρες πριν την περίοδο σταματάνε.. Να μην χαρεί ενας ανθρωπος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...