Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου πως είστε; Γιατί τόσο ησυχία σήμερα; Εγώ είχα αρκετά κουραστική ημέρα! Από το πρωί στους δρόμους είμαι! Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Ευτυχώς που δεν είμαι στις γόνιμες😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου πως είστε; Γιατί τόσο ησυχία σήμερα; Εγώ είχα αρκετά κουραστική ημέρα! Από το πρωί στους δρόμους είμαι! Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Ευτυχώς που δεν είμαι στις γόνιμες😁

Γειά σου κορίτσι! Εγώ προσπαθώ τώρα να κοιμησω το μικρό αλλά μάλλον θα κοιμησει αυτός εμένα... Αρχίζουν  οι δικές μου γόνιμες αντε να δουμε❤️... 

Βγάζει ο καημένος 8 δόντια μαζί και έχουμε πολύ κλάμα και γκρίνια αυτές τις μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Γειά σου κορίτσι! Εγώ προσπαθώ τώρα να κοιμησω το μικρό αλλά μάλλον θα κοιμησει αυτός εμένα... Αρχίζουν  οι δικές μου γόνιμες αντε να δουμε❤️... 

Βγάζει ο καημένος 8 δόντια μαζί και έχουμε πολύ κλάμα και γκρίνια αυτές τις μέρες.. 

Αχ το γλυκουλι! 8 μαζί! Τι τραβάνε κι αυτά τα καημένα! Κάποτε ένας γιατρός είχε πει στην μαμά μου ότι η φύση ξέρει γιατί βγάζουμε τόσο μικροί τα δόντια. Αν θυμομασταν το πόνο θα μας άφηνε ψυχολογικό τραύμα. Φαντάσου! Αγκαλίτσα όσο μπορείς λίγο να του απαλύνεις τον πόνο. Δεν υπάρχει καλύτερο καταφύγιο για αυτά.

Και μετά.... αγκαλίτσα τον σύζυγο! Μην ξεχνιόμαστε κιόλας!😉😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 😘💗💗💗💗

Να έχουμε μια υπέροχη ημέρα! Τι σχέδια έχετε για σήμερα; Εμείς λέμε να πάρουμε τα βουνά!😄 Αν και η ημέρα είναι τέλεια και ο ήλιος λάμπει έξω! Λίγο το σκέφτομαι να τρέχουμε τώρα στο κρύο και στα χιόνια. Θα δείξει! Ανάλογα τα κέφια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Ερώτηση, ισως χαζη!!

Υπάρχει περίπτωση η σαλπιγγογραφια να επηρεάσει την ωορρηξία;; 

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ είδα μια διαφοροποίηση στον κύκλο μου μετά τη σαλπιγγογραφια αν κ δε βρήκα ποτέ κάτι σχετικό στο ίντερνετ... Σταδιακά έστρωσε... Μπορεί να ήταν κ τυχαίο όμως τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! @Ευάγγελοςτπόσο σε ζηλεύω.. Εδώ σε εμάς από την Παρασκευή εχει βροχή και κρύο. Εμείς θα φτιάξουμε με τον αντρουλη μου παστιτσακι και θα χουχουλιασουμε όλη μέρα στο κρεβάτι 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! @Ευάγγελοςτπόσο σε ζηλεύω.. Εδώ σε εμάς από την Παρασκευή εχει βροχή και κρύο. Εμείς θα φτιάξουμε με τον αντρουλη μου παστιτσακι και θα χουχουλιασουμε όλη μέρα στο κρεβάτι 😉😉😉

Παστιτσακι; Δεν είναι δίκαιο αυτό που κάνεις! Ένα κομματάκι και για εμένα παρακαλώ!🤤 Κι εμείς σπίτι θα την βγάλουμε δυστυχώς! Ο μικρός μου ανέβασε πυρετό.  Μας περιμένει δύσκολη ημέρα!😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Παστιτσακι; Δεν είναι δίκαιο αυτό που κάνεις! Ένα κομματάκι και για εμένα παρακαλώ!🤤 Κι εμείς σπίτι θα την βγάλουμε δυστυχώς! Ο μικρός μου ανέβασε πυρετό.  Μας περιμένει δύσκολη ημέρα!😩

Κομματάρα για σένα κοριτσαρα μου!! Περαστικά στον μικρό σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μ. Μια ομορφη κυριακη εμεις θα κανουμε κατσικακι λαδοριγανη σημερα. Δε νμζ να παμε πουθενα φυσαει βρεχει κανει κρυο 2 βδομαδες συνεχομενα οποτε πεοβλεπω χουχουλιασμα... @Ευάγγελοςτ περαστικα στον μικρούλη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Γειά σου κορίτσι! Εγώ προσπαθώ τώρα να κοιμησω το μικρό αλλά μάλλον θα κοιμησει αυτός εμένα... Αρχίζουν  οι δικές μου γόνιμες αντε να δουμε❤️... 

Βγάζει ο καημένος 8 δόντια μαζί και έχουμε πολύ κλάμα και γκρίνια αυτές τις μέρες.. 

Αχ μωρεε ψυχη μου 8 δοντια ε? Εγω κλαιω με ενα οταν με πιανει ο φρονημιτης σκεψπυ το μωρο παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα κάθισα κ διάβασα σερί τις σελίδες των προηγούμενων ημερών κ χάθηκα λίγο.

@Evie2

Συγχαρητήρια κορίτσι μου γις τη χοριακή σου! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Αφού μπήκε μέσα το σποράκι όλα καλά θα σου πάνε απο'δω και πέρα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κομματάρα για σένα κοριτσαρα μου!! Περαστικά στον μικρό σας 

Ευχαριστώ πολύ Lacostaki μου! Μακάρι να γίνει γρήγορα καλά γιατί αυτήν την εβδομάδα έχουμε να πάμε σε γενέθλια.... έχουμε και πάρτι στον παιδικό.... είναι κρίμα να τα χάσει! Είχα σκοπό να κάνω σνίτσελ με ρύζι σήμερα αλλά μου άλλαξες τα σχέδια. Θα κάνω μόνο το κρέας και θα το συνοδεψω με ωραιότατα μακαρονακια. Θα ρίξω μέσα και τις κρέμες γάλακτος και τα μπεικονακια και θα φάμε σούπερ!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Παστιτσακι; Δεν είναι δίκαιο αυτό που κάνεις! Ένα κομματάκι και για εμένα παρακαλώ!🤤 Κι εμείς σπίτι θα την βγάλουμε δυστυχώς! Ο μικρός μου ανέβασε πυρετό.  Μας περιμένει δύσκολη ημέρα!😩

Περαστικουλιαα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μ. Μια ομορφη κυριακη εμεις θα κανουμε κατσικακι λαδοριγανη σημερα. Δε νμζ να παμε πουθενα φυσαει βρεχει κανει κρυο 2 βδομαδες συνεχομενα οποτε πεοβλεπω χουχουλιασμα... @Ευάγγελοςτ περαστικα στον μικρούλη σου

Ευχαριστώ πολύ Evie μου! Καλά σήμερα θα δώσουμε ρεσιτάλ μαγειρικής! Όχι πείτε μου που θα έβρισκαν καλύτερες από εμάς;😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα κάθισα κ διάβασα σερί τις σελίδες των προηγούμενων ημερών κ χάθηκα λίγο.

@Evie2

Συγχαρητήρια κορίτσι μου γις τη χοριακή σου! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Αφού μπήκε μέσα το σποράκι όλα καλά θα σου πάνε απο'δω και πέρα.

 

Σε ευχαριστω πολύ κοπελα μ .. δε σ κρυβω οτι εχω αυτο το αγχοσ μη γινει τπτ. Κ ο σύντροφός μου εχεις αρχισει κ συνειδητοποιεί κ κανει ερωτήσεις ο γλυκος μ. 

Πηρα τη γιατρο στην ελλαδα χθές κ της ειπα την χοριακη κ μ πε οτι ειναι πολυ καλη κ να κανω υπομονηνα παρω κ τα αποτελέσματά της 2ης αυριο...

Ελπιζω να είσαι καλα κ να περασεις μια υπέροχη κυριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ πολύ Evie μου! Καλά σήμερα θα δώσουμε ρεσιτάλ μαγειρικής! Όχι πείτε μου που θα έβρισκαν καλύτερες από εμάς;😘

Εεε κυριακηηη παντα εχει κτ πιο περιπλοκο το μενου.. εεε δεν θα εβρισκαν αλλου καλυτερες αυτο έλειπε στα οπα οπα τσ εχουμε και μας εχουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Περαστικουλιαα σας!

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! Εν τω μεταξύ μας έχουν πάρει τρείς παρέες από το πρωί για να πάμε βόλτα! Εντάξει μας κάνουν πλάκα!😄 Όταν θέλεις δεν βρίσκεις κανέναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ ερωτηση... ποσο περιπου κανει η αυχενικη διαφανεια? Γτ τις εβδομαδες π υποτοθετε πρεπει ν την κανω  θα ειμαι ελλαδσ εκτος αν μ την κανουν εδω στα γρηγορα π δε τ πιστεύω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια μ ερωτηση... ποσο περιπου κανει η αυχενικη διαφανεια? Γτ τις εβδομαδες π υποτοθετε πρεπει ν την κανω  θα ειμαι ελλαδσ εκτος αν μ την κανουν εδω στα γρηγορα π δε τ πιστεύω.. 

Εγώ Θεσσαλονίκη έδωσε ή 100 ή 120. Δεν είμαι σίγουρη. Πάντως κάπου εκεί μου βγήκαν και οι τρεις μεγάλες εξετάσεις. Δηλαδή και η β επιπέδου και το Doppler. Κάπου 300 ευρώ όλα!😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ πολύ Evie μου! Καλά σήμερα θα δώσουμε ρεσιτάλ μαγειρικής! Όχι πείτε μου που θα έβρισκαν καλύτερες από εμάς;😘

Καλά πουθενά αυτό εννοείται!!! Αλλά εμένα ο άντρας μου μαγειρεύει καλύτερα από εμένα γενικά μαγειρεύει υπεροχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλά πουθενά αυτό εννοείται!!! Αλλά εμένα ο άντρας μου μαγειρεύει καλύτερα από εμένα γενικά μαγειρεύει υπεροχα

Πως μ' αρέσουν οι άντρες που μαγειρεύουν! Κι ο δικός μου μαγειρεύει δεν μπορώ να πω. Ένα αυγό το βράζει που και που! Φτιάχνει και και καμιά φετουλα με βουτυρακι! Εντάξει καλά είναι για τα 10+ χρόνια που είμαστε μαζί. Την επόμενη δεκαετία θα του μάθω τα πιο δύσκολα!😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πως μ' αρέσουν οι άντρες που μαγειρεύουν! Κι ο δικός μου μαγειρεύει δεν μπορώ να πω. Ένα αυγό το βράζει που και που! Φτιάχνει και και καμιά φετουλα με βουτυρακι! Εντάξει καλά είναι για τα 10+ χρόνια που είμαστε μαζί. Την επόμενη δεκαετία θα του μάθω τα πιο δύσκολα!😆😆😆😆

Αχ κ μενα αλλα εμείς ούτε καφέ ρε παιδί μου...κ δεν ελπίζω ουτε στην επόμενη δεκαετία!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Αχ κ μενα αλλα εμείς ούτε καφέ ρε παιδί μου...κ δεν ελπίζω ουτε στην επόμενη δεκαετία!!!!! 

Εμένα ο ατιμουλης μου λέει... γιατί να κάνω κάτι εγώ αφού εσύ το κάνεις υπέροχα! Έτσι κι εγώ το αφήνω. Ας κάνει αυτός την δουλίτσα του💏🤰👨‍👩‍👦‍👦 κι εγώ μαγειρεύω δεν με πειράζει! Αλλά σκέφτομαι ότι είναι άδικη η ζωή! Γιατί δηλαδή εμείς οι γυναίκες να τα κάνουμε εξίσου καλά και τα δύο ενώ αυτοί όχι;😄😄😄😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...