Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Πάει με την τελευταία σου περίοδο!! Κ μετράς εβδομάδες κ ημερες😁😁

Σε ευχαριστω πολυυυυ 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσιαααααα.. πηρα τη χοριακη Επιτελους 1799.κ απο δευτερα ςλπιζω να ςχω την 2η. Αρα ειμαι πανω κατω 5 6 εβδομάδων? Περίπου? @Ευάγγελοςτ @Princess28 @misofeggaro @Frogel @Hope19 @st3llina τωρα αν ξεχασα καποια συχγωρεστε με...

Screenshot_20200221-155502_Chrome.jpg

Κορίτσι μου τέλειο νουμερακι χοριακης μπράβο..αν πήγαινες για υπέρηχο θα έβλεπες σακουλάκι μάλλον χιχιιχ..ποια ήταν η πρώτη μέρα της τελευταίας σου περιόδου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσιαααααα.. πηρα τη χοριακη Επιτελους 1799.κ απο δευτερα ςλπιζω να ςχω την 2η. Αρα ειμαι πανω κατω 5 6 εβδομάδων? Περίπου? @Ευάγγελοςτ @Princess28 @misofeggaro @Frogel @Hope19 @st3llina τωρα αν ξεχασα καποια συχγωρεστε με...

Screenshot_20200221-155502_Chrome.jpg

Τέλεια η χοριακη σου κορίτσι μου! Κρίμα που δεν είσαι στην Ελλάδα γιατί δεν θα χρειαζόταν να κάνεις ούτε την δεύτερη! Θα πήγαινες στο γιατρό και θα έβλεπες το νινακι σου να κολυμπάει μέσα στην φωλιτσα του! 

Εγώ σήμερα έχω τα μαύρα μου τα χάλια. Με έχει πιάσει ημικρανία και κοντεύω να τρελαθώ από τον πόνο!😞😩

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου τέλειο νουμερακι χοριακης μπράβο..αν πήγαινες για υπέρηχο θα έβλεπες σακουλάκι μάλλον χιχιιχ..ποια ήταν η πρώτη μέρα της τελευταίας σου περιόδου??

20 γεναρη η πρωτημερα τελευταίας περιόδου. Αρα ειμαι 4 εβδ κ 4 ημερών νμζ. 8 μαρτη παω για υπέρηχο σε αλλο ιδιωτικο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τέλεια η χοριακη σου κορίτσι μου! Κρίμα που δεν είσαι στην Ελλάδα γιατί δεν θα χρειαζόταν να κάνεις ούτε την δεύτερη! Θα πήγαινες στο γιατρό και θα έβλεπες το νινακι σου να κολυμπάει μέσα στην φωλιτσα του! 

Εγώ σήμερα έχω τα μαύρα μου τα χάλια. Με έχει πιάσει ημικρανία και κοντεύω να τρελαθώ από τον πόνο!😞😩

 

Αυτο σκεφτόμουν αν ημουν κατω θα πηγαινα γυναικολογο .. δεν πειραζει 8 μαρτη . Δεν ειναι πολυ μακρια. Τωρα μενει να διπλασιαστεί η 2η ε??

Ατιμη η ημικρανία ρεε η πεθερουλα μοταν την πιανει ειναι χαλια δε βγαινει ολη μερα απο τ δωματιο της δε μπορει ν κανει τπτ. Υπομονη κοπελα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Evie2 μας έσκασες!!!!χαχα μπράβο κοπέλα μου...Εγώ δεν ξέρω πολλά από χοριακες αλλά από ότι βλέπω από τα σχόλια είναι όλα τέλεια....ας ηρεμήσουμε όλες λοιπόν

@misofeggaro γιατί πριν στο σχόλιο είπες ότι κατά βάθος αισθάνεσαι ότι εσύ φταις για αυτό που έγινε;;;κανείς από εσάς δεν φταίει...!!!νομιζω πρέπει να χαλαρώσετε λίγο και μην του ξανά λες τπτ για γόνιμες μέρες κτλ.

και δοκιμάστε και τις άλλες μέρες μπας και χαλαρώσετε λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

@Evie2 μας έσκασες!!!!χαχα μπράβο κοπέλα μου...Εγώ δεν ξέρω πολλά από χοριακες αλλά από ότι βλέπω από τα σχόλια είναι όλα τέλεια....ας ηρεμήσουμε όλες λοιπόν

@misofeggaro γιατί πριν στο σχόλιο είπες ότι κατά βάθος αισθάνεσαι ότι εσύ φταις για αυτό που έγινε;;;κανείς από εσάς δεν φταίει...!!!νομιζω πρέπει να χαλαρώσετε λίγο και μην του ξανά λες τπτ για γόνιμες μέρες κτλ.

και δοκιμάστε και τις άλλες μέρες μπας και χαλαρώσετε λίγο!

Ρε αγαπη δε φταίω εγω αληθεια οι αγγλοι καινε καρβουνο... τωρα δευτερα τριτη θα εχω τη 2η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

@misofeggaro -παϊδάκι σημειώσατε 1!!!
Εγώ πέρασα πολύ καλά, ο σύζυγος εκπλήρωσε τα καθήκοντα του και με το παραπάνω, αλλά... δεν ολοκλήρωσε....
Φέρτε μου χάπια, να φαρμακωθώ.... 
Τώρα ότι γίνει αύριο ή μεθαυριο...

Και στις 6 Μάρτη θα κλαίω με μαύρο δάκρυ... 

Αχ κορίτσι μου σε νιώθω απόλυτα.
Έτσι τη πατήσαμε κι εμείς στην ωορρηξία μου. Είχαμε κανονίσει να πάμε απο καιρό για κοψίδια με παρέα, ήπιε και δύο μπύρες, είπαμε όταν γυρίσουμε δεν θα αφήσουμε να πάει χαμένη η μέρα. Τίποτα. Μέχρι τα ξημερώματα προσπαθούσε.Την χάσαμε και ξενέρωσα.
Σε νιώθω απόλυτα. 
Τι κουράγιο να σου δώσω κι εγώ που κάθομαι και κλαίω στο άσχετο ή όταν βλέπω μωρά; 
Με έχει πάρει πολύ απο κάτω. 
Και με παίρνει και μια θεία μου σήμερα τηλέφωνο ότι με είδε λέει ένα πολύ καλό όνειρο και ρωτούσε αν έχουμε κανένα ευχάριστο. Άσε μας κι εσύ ρε θεία ήθελα να της πω. Μόλις το κλείσαμε πλάνταξα πάλι στο κλάμα.
Στις 26 περιμένω περίοδο αλλά δεν έχω ούτε σύμπτωμα, ούτε πρησμένο στήθος ούτε τίποτα. Περιμένω πολύ απλά να δω τα κόκκινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αυτο σκεφτόμουν αν ημουν κατω θα πηγαινα γυναικολογο .. δεν πειραζει 8 μαρτη . Δεν ειναι πολυ μακρια. Τωρα μενει να διπλασιαστεί η 2η ε??

Ατιμη η ημικρανία ρεε η πεθερουλα μοταν την πιανει ειναι χαλια δε βγαινει ολη μερα απο τ δωματιο της δε μπορει ν κανει τπτ. Υπομονη κοπελα μου

Αχ άστα ούτε τα μηνύματα δεν μπορώ να διαβάσω. Πονάνε μέχρι και τα πανέμορφα μπιρμπιλοτα ματάκια μου 👀😄!  Ελπίζω να νιώσω καλύτερα μετά και να μπορέσω να διαβάσω τα νέα! 

Ναι συνήθως θέλουν αύξηση πάνω από το 70% στο διήμερο(τριήμερο)από ότι ξέρω. Δεν πιστεύω ούτε στο ελάχιστο ότι δεν θα γίνει. Μην ανησυχείς καθόλου! Εγώ όταν ήμουν σαν κι εσένα νομίζω είχα 300 και κάτι και ήδη ήταν καλή μου είπε ο γιατρός. Κι όντως σε μια εβδομάδα είδα την πιο όμορφη κουκιδιτσα της ζωής μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ άστα ούτε τα μηνύματα δεν μπορώ να διαβάσω. Πονάνε μέχρι και τα πανέμορφα μπιρμπιλοτα ματάκια μου 👀😄!  Ελπίζω να νιώσω καλύτερα μετά και να μπορέσω να διαβάσω τα νέα! 

Ναι συνήθως θέλουν αύξηση πάνω από το 70% στο διήμερο(τριήμερο)από ότι ξέρω. Δεν πιστεύω ούτε στο ελάχιστο ότι δεν θα γίνει. Μην ανησυχείς καθόλου! Εγώ όταν ήμουν σαν κι εσένα νομίζω είχα 300 και κάτι και ήδη ήταν καλή μου είπε ο γιατρός. Κι όντως σε μια εβδομάδα είδα την πιο όμορφη κουκιδιτσα της ζωής μου!

Ανυπομονω για ολααα τωρααα. Με πηρε τηλεφωνο κ η μαια τ πρωι μ εδωσε πρωτο ραντεβου  27 μαρτη εξετασεις αιματος, πιεση , ιστορικο υγειασ κ κοινωνικο ιστορικο. Μετα απο αυτο τ ραντεβου μ ειπε θα στειλει τα χαρτια μ στ νοσοκομειο για να την αυχενικη διαφανεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ανυπομονω για ολααα τωρααα. Με πηρε τηλεφωνο κ η μαια τ πρωι μ εδωσε πρωτο ραντεβου  27 μαρτη εξετασεις αιματος, πιεση , ιστορικο υγειασ κ κοινωνικο ιστορικο. Μετα απο αυτο τ ραντεβου μ ειπε θα στειλει τα χαρτια μ στ νοσοκομειο για να την αυχενικη διαφανεια.

Κοριτσάκι μου σούπερ η χοριακη!!! Λογικά θα έβλεπες και σάκο αυτές τις μέρες αν έκανες υπέρηχο! Όλα καλά πάνε σταθερά και ένα ένα βήμα χωρίς άγχος όσο μπορείς. Τα λέω για να τα ακούσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσιαααααα.. πηρα τη χοριακη Επιτελους 1799.κ απο δευτερα ςλπιζω να ςχω την 2η. Αρα ειμαι πανω κατω 5 6 εβδομάδων? Περίπου? @Ευάγγελοςτ @Princess28 @misofeggaro @Frogel @Hope19 @st3llina τωρα αν ξεχασα καποια συχγωρεστε με...

Screenshot_20200221-155502_Chrome.jpg

Θα μετρήσεις από την τελευταία σου περίοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Κοριτσάκι μου σούπερ η αυχενική!!! Λογικά θα έβλεπες και σάκο αυτές τις μέρες αν έκανες υπέρηχο! Όλα καλά πάνε σταθερά και ένα ένα βήμα χωρίς άγχος όσο μπορείς. Τα λέω για να τα ακούσω!

Προσπαθώ να μην εχω αγχος.. ειμαι πολυ χαρουμενη αλήθεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

20 γεναρη η πρωτημερα τελευταίας περιόδου. Αρα ειμαι 4 εβδ κ 4 ημερών νμζ. 8 μαρτη παω για υπέρηχο σε αλλο ιδιωτικο. 

Πολύ σωστά τα υπολογίζεις :) τελεια είναι η χοριακη σου μπραβοοο :) αντε καλό διπλασιασμό αγαπημένη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Η επιτυχημένη ηταν παλι με σπερματεγχυση; Αν επιτρέπεται ειχατε κ σεις θεματακι με το σπερμα η κατι αλλο;

Όχι η επιτυχημένη ήταν με φυσιολογικό τρόπο!!!! Εχει ο άντρας μου χαμηλή κινητικότητα, από μια κυρσοκοιλη, (η οποία βάση ουρολόγου δεν ήταν αυτή που δημιουργούσε το θέμα, οπότε δεν έκρινε απαραίτητο να κανει χειρουργειο) και ένα θεμα με τον κατακερματισμό του dna του σπέρματος. Τώρα ειμασταν στη φάση που θα ξεκινουσε για ένα 3μηνο αγωγή με βιταμίνες. Και εκεί που απλά είπαμε ότι μπήκαμε σε ένα πρόγραμμα και θα τα καταφέρουμε, απλά ήρθε!!!! Και όλα αυτά μετά από 2.5 χρόνια... Ανέφερα το θέμα με τις σπερματενχυσεις, γιατί εμένα προσωπικά μου άφησαν πολύ αρνητικά συναισθήματα και με έριξαν ψυχολογικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσιαααααα.. πηρα τη χοριακη Επιτελους 1799.κ απο δευτερα ςλπιζω να ςχω την 2η. Αρα ειμαι πανω κατω 5 6 εβδομάδων? Περίπου? @Ευάγγελοςτ @Princess28 @misofeggaro @Frogel @Hope19 @st3llina τωρα αν ξεχασα καποια συχγωρεστε με...

Screenshot_20200221-155502_Chrome.jpg

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσιαααααα.. πηρα τη χοριακη Επιτελους 1799.κ απο δευτερα ςλπιζω να ςχω την 2η. Αρα ειμαι πανω κατω 5 6 εβδομάδων? Περίπου? @Ευάγγελοςτ @Princess28 @misofeggaro @Frogel @Hope19 @st3llina τωρα αν ξεχασα καποια συχγωρεστε με...

Screenshot_20200221-155502_Chrome.jpg

Άντε βρε κορίτσι μου!!! Επιτέλους!!!!! Μια τεράστια χοριακη...τι ωραία νούμερα....❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

 

Η αλήθεια είναι ότι η μεταμφίεση έπιασε τόπο, λειτούργησε καλά.... 

Ξαναλέω, περάσαμε υπέροχα, εγώ βάζω δέκα! Και ένταση και διάρκεια. Αλλααααα μόλις ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε τις αγκαλίτσες, με το ζόρι κρατήθηκα να μην φωνάξω ΕΓΏ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ;;; 

Έτσι όπως πάμε όμως με βλέπω να μεταμφιεζομαι μέχρι τον δεκαπενταυγουστο τουλάχιστον! 

Η άλλη μου ελπίδα είναι, μιας και έρχεται ο Μάρτης, να μυρισω κανένα κρίνο του Ευαγγελισμού... 

Μην βλέπετε που κάνω πλάκα, με πλακωμα κοιμήθηκα, με μούτρα ξύπνησα, και είμαι πολύ στεναχωρημενη γιατί κατά βάθος νιώθω πως  εγώ φταίω... 

Δεν φταις εσύ! Τι άλλο να κάνεις πια! Συμβαίνουν αυτά δεν είναι μηχανές οι καημένοι. Γι αυτό κι εγώ πέταξα τα τεστακια ωορρηξίας γιατί μου είπε ευθέως ότι τον αγχωνει και ότι θέλει να απολαμβάνουμε τον έρωτα μας. Άρα τα αφήνω όλα κορίτσι μου και δοκιμάζω λίγο χαλαρά από εδώ και πέρα. Δεν με παίρνει και πολύ ηλικιακά αλλά δεν θέλω να τον πιέζω. Εύχομαι μόνο να είναι καλύτερα έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσιαααααα.. πηρα τη χοριακη Επιτελους 1799.κ απο δευτερα ςλπιζω να ςχω την 2η. Αρα ειμαι πανω κατω 5 6 εβδομάδων? Περίπου? @Ευάγγελοςτ @Princess28 @misofeggaro @Frogel @Hope19 @st3llina τωρα αν ξεχασα καποια συχγωρεστε με...

Screenshot_20200221-155502_Chrome.jpg

Ναι κορίτσι κάπου εκεί είσαι συγχαρητήριααα!!!!!! Καλά άμα σου πω, κι εγώ όταν είχα κάνει τη χοριακή ήταν 1788, σχεδόν ίδια με τη δικιά σου 😄 κάπου 5η εβδομάδα ήμουν τότε!! Άντε καλά αποτελέσματα στη δεύτερηηη 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Έκανα την αυχενική σήμερα και ευτυχώς όλα καλά! 💗 Τελικά με έβγαλε μεγαλύτερη απ’όσο νόμιζα, 12εβ κ 2ημ είμαι σήμερα...δηλαδή ΠΗΤ έχω 02/09 τελικά @Lacostaki όχι 06/09 που σας είχα πει!!! Ααααα!!!!και μάλλονννν είναι αγοράκι 😳😂😂👶👶👶💙💙💙 κοριτσάκι περίμενα εγώ αλλά τι να κάνουμεε....φαινόταν πεντακάθαρα μπορώ να πω κρεμόταν ανάμεσα στα πόδια του κάτι αρκετά μακρύ 😂😂😂🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Έκανα την αυχενική σήμερα και ευτυχώς όλα καλά! 💗 Τελικά με έβγαλε μεγαλύτερη απ’όσο νόμιζα, 12εβ κ 2ημ είμαι σήμερα...δηλαδή ΠΗΤ έχω 02/09 τελικά @Lacostaki όχι 06/09 που σας είχα πει!!! Ααααα!!!!και μάλλονννν είναι αγοράκι 😳😂😂👶👶👶💙💙💙 κοριτσάκι περίμενα εγώ αλλά τι να κάνουμεε....φαινόταν πεντακάθαρα μπορώ να πω κρεμόταν ανάμεσα στα πόδια του κάτι αρκετά μακρύ 😂😂😂🤗

Κοριτσακιιι μουυυυ ποσοοοο χαιρομαι για σεναααααα ειδες ολα τελειααααααα να εχεις μια καλη υγειη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.. αντε μωρε και τα αγορακια ωραια ειναι να δεις αδυναμια π θα τ εχεις...ειδες ειμαστε πολυ πολυ ιδιες τελικα ειδες π το λεγαμε κιολας ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσακιιι μουυυυ ποσοοοο χαιρομαι για σεναααααα ειδες ολα τελειααααααα να εχεις μια καλη υγειη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.. αντε μωρε και τα αγορακια ωραια ειναι να δεις αδυναμια π θα τ εχεις...ειδες ειμαστε πολυ πολυ ιδιες τελικα ειδες π το λεγαμε κιολας ......

Κορίτσια μου εγώ ένα κατάλαβα ότι δεν έχει σημασία καθόλου τι λέμε πριν. Κι εγώ ήθελα κορίτσι! Πάντα μου άρεσαν με τις κορδελιτσες και τα φορεματακια τους. Αλλά από την στιγμή που πήρα αγκαλιά το μωρό μου δεν υπήρχε τίποτα άλλο σπουδαιότερο για εμένα! Τώρα και δέκα αγόρια να κάνω δεν με ενδιαφέρει💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mareva είπε:

Όχι η επιτυχημένη ήταν με φυσιολογικό τρόπο!!!! Εχει ο άντρας μου χαμηλή κινητικότητα, από μια κυρσοκοιλη, (η οποία βάση ουρολόγου δεν ήταν αυτή που δημιουργούσε το θέμα, οπότε δεν έκρινε απαραίτητο να κανει χειρουργειο) και ένα θεμα με τον κατακερματισμό του dna του σπέρματος. Τώρα ειμασταν στη φάση που θα ξεκινουσε για ένα 3μηνο αγωγή με βιταμίνες. Και εκεί που απλά είπαμε ότι μπήκαμε σε ένα πρόγραμμα και θα τα καταφέρουμε, απλά ήρθε!!!! Και όλα αυτά μετά από 2.5 χρόνια... Ανέφερα το θέμα με τις σπερματενχυσεις, γιατί εμένα προσωπικά μου άφησαν πολύ αρνητικά συναισθήματα και με έριξαν ψυχολογικα.

Τέλος καλό, όλα καλά!!! Με το καλό το μωράκι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

 

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:? 

Love13:07/3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Αχ κορίτσι μου σε νιώθω απόλυτα.
Έτσι τη πατήσαμε κι εμείς στην ωορρηξία μου. Είχαμε κανονίσει να πάμε απο καιρό για κοψίδια με παρέα, ήπιε και δύο μπύρες, είπαμε όταν γυρίσουμε δεν θα αφήσουμε να πάει χαμένη η μέρα. Τίποτα. Μέχρι τα ξημερώματα προσπαθούσε.Την χάσαμε και ξενέρωσα.
Σε νιώθω απόλυτα. 
Τι κουράγιο να σου δώσω κι εγώ που κάθομαι και κλαίω στο άσχετο ή όταν βλέπω μωρά; 
Με έχει πάρει πολύ απο κάτω. 
Και με παίρνει και μια θεία μου σήμερα τηλέφωνο ότι με είδε λέει ένα πολύ καλό όνειρο και ρωτούσε αν έχουμε κανένα ευχάριστο. Άσε μας κι εσύ ρε θεία ήθελα να της πω. Μόλις το κλείσαμε πλάνταξα πάλι στο κλάμα.
Στις 26 περιμένω περίοδο αλλά δεν έχω ούτε σύμπτωμα, ούτε πρησμένο στήθος ούτε τίποτα. Περιμένω πολύ απλά να δω τα κόκκινα.

Ε.. Κορίτσια χαλαρώστε!! Δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου.. Κι εμείς τον περασμένο μήνα πετύχαμε τις γόνιμες αλλά όχι την ωορρηξια.. Αλλά τι να κάνουμε δεν θα τρελαθούμε κιόλας. Κι έχω να σας πω ότι εγώ πλέον παίζω με τον χρόνο. Αλλά δεν έγινε τελείωσε κοιτάμε μπροστά και ελπίζουμε ότι θα το πετύχουμε αυτό το μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Τέλος καλό, όλα καλά!!! Με το καλό το μωράκι σας!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Εύχομαι σε ολες, γρήγορα με μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...