Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μουυυυ όμορφες και ναζιαρικες τι κάνετε;;;;; :-):-) εγώ ήδη νιώθω πολύ καλύτερα !!! Βέβαια να σας πω ότι μας έτυχαν και άλλα ο σύζυγός έπαθε κήλη στο νεύρο του ποδιού παραλίγο γλιτώσαμε την παράλυση και τώρα είναι με ενέσεις μέχρι να δούμε τι θα γίνει και εγώ από τα νεύρα μου βαρεσα το χέρι μου με αποτέλεσμα να το στραμπουλιξω και ναι επίσης είμαστε το ζευγάρι του ΚΑΤ !!!! 😆 Ομωςςςς έχω και καλά νέα η κύστη εξαφανίστηκε τελείως ,πριν λίγο γύρισα από τον γιατρό και τον άλλο μήνα ξεκινάω εξωσωματική με βραχύ προτωκολο και ανταγωνιστές !!! Γιολοοοο :-):-)🥳!!!!!! @Tokyo @Σταυρι τα φώτα σας!!!! Κορίτσια μου σας διαβάζω και ανυπομονώ για τα θετικααααα σας 💕

Κάτι άλλο;;;; Μόνο αυτά;;; 😂😂😂 

αχ κορίτσι μου!! Αφού γλιτώσατε τα χειρότερα,όλα καλά!!! 
αντε βρε Αννια μου!! Με το καλό γλυκιά μου!!! Να πάνε όλα καλά...που θα πάνε δλδ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Αυτο το οτι να μην προσπαθήσουμε αυτό το μήνα γιατι υπάρχει πιθανότητα σύλληψης κ αποβολής το ξανα ακούσατε; Έμεινα όταν μου το είπε! Βέβαια ο άνθρωπος το ειπε με ολη την καλή πρόθεση, απ ότι καταλαβα, γιατι λέει ειναι κ το πρώτο μην τυχόν συμβεί κάτι κ απογοητευτειτε κτλ κτλ

Εγώ αυτό πρώτη φορά το ακούω!! Ίσα-ίσα το αντίθετο λένε...εγώ έχω κάνει τρεις φορές σαλπιγγογραφία Και μου έχουν πει το ίδιο και τις τρεις φορές ότι τώρα προχώρα γρήγορα σε επαφές Γιατί υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα σύλληψης λόγω του ότι οι σάλπιγγες είναι πλήρως διαβατες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μουυυυ όμορφες και ναζιαρικες τι κάνετε;;;;; :-):-) εγώ ήδη νιώθω πολύ καλύτερα !!! Βέβαια να σας πω ότι μας έτυχαν και άλλα ο σύζυγός έπαθε κήλη στο νεύρο του ποδιού παραλίγο γλιτώσαμε την παράλυση και τώρα είναι με ενέσεις μέχρι να δούμε τι θα γίνει και εγώ από τα νεύρα μου βαρεσα το χέρι μου με αποτέλεσμα να το στραμπουλιξω και ναι επίσης είμαστε το ζευγάρι του ΚΑΤ !!!! 😆 Ομωςςςς έχω και καλά νέα η κύστη εξαφανίστηκε τελείως ,πριν λίγο γύρισα από τον γιατρό και τον άλλο μήνα ξεκινάω εξωσωματική με βραχύ προτωκολο και ανταγωνιστές !!! Γιολοοοο :-):-)🥳!!!!!! @Tokyo @Σταυρι τα φώτα σας!!!! Κορίτσια μου σας διαβάζω και ανυπομονώ για τα θετικααααα σας 💕

Κοριτσάκι μου μας έλειψες! Μα τι έπαθε ο άνθρωπος! Πω πω! Περαστικά σας! Πάει και η κύστη!!!! Όχι που νόμιζε ότι θα μας μπαστακωθει! Τώρα όλα θα πάρουν το δρόμο τους!

Αχ δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκα όταν είδα το μήνυμα σου! Είμαι τόσο χαρούμενη που είσαι εδώ ξανά!!!!!😃😃😃💗💗💗💗💗💞💞💞💞💞🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ αυτό πρώτη φορά το ακούω!! Ίσα-ίσα το αντίθετο λένε...εγώ έχω κάνει τρεις φορές σαλπιγγογραφία Και μου έχουν πει το ίδιο και τις τρεις φορές ότι τώρα προχώρα γρήγορα σε επαφές Γιατί υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα σύλληψης λόγω του ότι οι σάλπιγγες είναι πλήρως διαβατες...

Υπάρχουν 2σαλπιγγογραφιες νομίζω εγώ έκανα με υπέρηχο που δεν παίρνεις ακτινοβολία και μου είπαν οκ να έχω επαφές εκείνο το μήνα. Από κορίτσια που έχουν κάνει σαλπιγκογραφια με ακτινογραφία έχω διαβάσει ότι ο γιατρός τους λέει τον επόμενο μήνα να κάνουν προσπάθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Κάτι άλλο;;;; Μόνο αυτά;;; 😂😂😂 

αχ κορίτσι μου!! Αφού γλιτώσατε τα χειρότερα,όλα καλά!!! 
αντε βρε Αννια μου!! Με το καλό γλυκιά μου!!! Να πάνε όλα καλά...που θα πάνε δλδ!!!!!

Χαχα άστα κορίτσακι μου τέλος πάντων άλλο κακό να μην μας βρει 🙏 !!! Ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκάκι μου!!! Εσύ τελικά θα περάσει επιτροπή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κοριτσάκι μου μας έλειψες! Μα τι έπαθε ο άνθρωπος! Πω πω! Περαστικά σας! Πάει και η κύστη!!!! Όχι που νόμιζε ότι θα μας μπαστακωθει! Τώρα όλα θα πάρουν το δρόμο τους!

Αχ δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκα όταν είδα το μήνυμα σου! Είμαι τόσο χαρούμενη που είσαι εδώ ξανά!!!!!😃😃😃💗💗💗💗💗💞💞💞💞💞🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Κορίτσι μου Ελενάκι μου όμορφο και γλυκό :-):-) πόσο σας έχω στην καρδιά μου 💕 είπαμε λίγο χρόνο ήθελα ,εδώ ήμουν και θα είμαι 😉 !!!💖 Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ζουζούνα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου Ελενάκι μου όμορφο και γλυκό :-):-) πόσο σας έχω στην καρδιά μου 💕 είπαμε λίγο χρόνο ήθελα ,εδώ ήμουν και θα είμαι 😉 !!!💖 Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ζουζούνα :-)

Ελενάκι; Εγώ ένας αντρακλας δύο μέτρα!😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ελενάκι; Εγώ ένας αντρακλας δύο μέτρα!😆😆😆😆😆

Χαχαχαχα έχεις δίκιο Βαγγελαρα μου χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ αυτό πρώτη φορά το ακούω!! Ίσα-ίσα το αντίθετο λένε...εγώ έχω κάνει τρεις φορές σαλπιγγογραφία Και μου έχουν πει το ίδιο και τις τρεις φορές ότι τώρα προχώρα γρήγορα σε επαφές Γιατί υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα σύλληψης λόγω του ότι οι σάλπιγγες είναι πλήρως διαβατες...

Πάντως και εμένα μου είπαν λόγω ακτινοβολίας να μην προσπαθήσω καθόλου εκείνο τον μήνα μόνο με προφυλακτικό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karmeliet είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα, και καλή επιτυχία να σας ευχηθώ κατ'αρχάς με τις προσπάθειές σας! Απλά μου έκανε τρομερή εντύπωση το ποστ της @Maroulita?  σχετικά με την οπίσθια κλίση τη μήτρας. Κι εγώ με οπίσθια κλίση, στην δική μου περίπτωση ίσως αποτέλεσμα των συμφύσεων από σοβαρή ενδομητρίωση μου έχουν πει, αλλά ποτέ και κανείς γιατρός δεν μου ανέφερε πως μπορεί να δημιουργήσει θέμα με γονιμότητα. Ανατρίχιασα και μόνο στην ιδέα να τραβάνε απο έδω κι εκεί να την επαναφέρουν!😬😬😬

Πραγματικά τι τραβάμε με τα μητρικά μας!😏

 @Maroulita? Ενημερωτικά θα ήθελα να σε ρωτήσω, σου εξήγησε ο γιατρός σου για ποιο λόγο έπρεπε να διορθωθεί η κλίση της μήτρας; 

Καταρχας να σημειώσω ότι η γιατρός μου δεν ηταν παρούσα στην εξέταση. Ήταν βέβαια παρών γυναικολόγος κ ειπε οτι δεν ειναι κ κατι αλλα θα την τραβήξουμε λίγο μπροστά ωστε να ειναι σε καλύτερη θέση. Γιατί έπρεπε να γίνει δεν μου το είπε κ έχοντας τον πόνο μου δεν ρώτησα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ αυτό πρώτη φορά το ακούω!! Ίσα-ίσα το αντίθετο λένε...εγώ έχω κάνει τρεις φορές σαλπιγγογραφία Και μου έχουν πει το ίδιο και τις τρεις φορές ότι τώρα προχώρα γρήγορα σε επαφές Γιατί υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα σύλληψης λόγω του ότι οι σάλπιγγες είναι πλήρως διαβατες...

3 φορές;;; Χαρά στο κουράγιο σου!!!

Κ γω κάτι τέτοιο διάβασα γι αυτό παραξενευτηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

3 φορές;;; Χαρά στο κουράγιο σου!!!

Κ γω κάτι τέτοιο διάβασα γι αυτό παραξενευτηκα!

Έκανα μια το 2004. Μετά πάλι το 2014 και μία τώρα για την επιτροπή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κοριτσάκια!! @Ευάγγελοςτ άσε τα τεστακια και βουρ στο ψητο @Princess28 περιμένουμε την ΠΗΤ σου... @Αννια27 καλώς όρισες και πάλι.. Την διώξαμε την παλιό κυστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Κάτι άλλο;;;; Μόνο αυτά;;; 😂😂😂 

αχ κορίτσι μου!! Αφού γλιτώσατε τα χειρότερα,όλα καλά!!! 
αντε βρε Αννια μου!! Με το καλό γλυκιά μου!!! Να πάνε όλα καλά...που θα πάνε δλδ!!!!!

Καλημερα κορίτσι με το καλό να μας πάνε όλα καλα.. η εξωσωματική δεν είναι κάτι σαν διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Να έχετε μια υπέροχη τσικνοπέμπτη!

Εγώ θα επισκεφτώ το κρεοπωλείο σε λίγο να πάρω κανένα παϊδακι....καμιά μπριζολιτσα....😄 Να το γιορτάσουμε! Τι σεξ και χαζομάρες! Βουρ στο πραγματικό ψητό!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μουυυυ όμορφες και ναζιαρικες τι κάνετε;;;;; :-):-) εγώ ήδη νιώθω πολύ καλύτερα !!! Βέβαια να σας πω ότι μας έτυχαν και άλλα ο σύζυγός έπαθε κήλη στο νεύρο του ποδιού παραλίγο γλιτώσαμε την παράλυση και τώρα είναι με ενέσεις μέχρι να δούμε τι θα γίνει και εγώ από τα νεύρα μου βαρεσα το χέρι μου με αποτέλεσμα να το στραμπουλιξω και ναι επίσης είμαστε το ζευγάρι του ΚΑΤ !!!! 😆 Ομωςςςς έχω και καλά νέα η κύστη εξαφανίστηκε τελείως ,πριν λίγο γύρισα από τον γιατρό και τον άλλο μήνα ξεκινάω εξωσωματική με βραχύ προτωκολο και ανταγωνιστές !!! Γιολοοοο :-):-)🥳!!!!!! @Tokyo @Σταυρι τα φώτα σας!!!! Κορίτσια μου σας διαβάζω και ανυπομονώ για τα θετικααααα σας 💕

Κοριτσάκι μου καλή αρχή! Όλα καλά θα πάνε από εδώ και πέρα! Οτι θες είμαστε πάντα δίπλα σου τα κορίτσια από το φόρουμ. :wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Αυτο το οτι να μην προσπαθήσουμε αυτό το μήνα γιατι υπάρχει πιθανότητα σύλληψης κ αποβολής το ξανα ακούσατε; Έμεινα όταν μου το είπε! Βέβαια ο άνθρωπος το ειπε με ολη την καλή πρόθεση, απ ότι καταλαβα, γιατι λέει ειναι κ το πρώτο μην τυχόν συμβεί κάτι κ απογοητευτειτε κτλ κτλ

Και εμένα ο δικός μου γιατρός μου είπε ότι δεν έχουμε επαφή το μήνα της σαλπιγγογραφιας παρά μόνο με προφυλαξη...Εμένα μου φαίνεται λογικό...Το ωάριο που είναι εκεί κάτω έχει πάρει ακτινοβολία με την ακτινογραφία ...Είσαι γόνιμη και για τους άλλους δύο μήνες...Μην αγχωνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Να έχετε μια υπέροχη τσικνοπέμπτη!

Εγώ θα επισκεφτώ το κρεοπωλείο σε λίγο να πάρω κανένα παϊδακι....καμιά μπριζολιτσα....😄 Να το γιορτάσουμε! Τι σεξ και χαζομάρες! Βουρ στο πραγματικό ψητό!😆

Καλημέρα κοριτσάρα μου! Χαχα πάντα μου φτιάχνεις τη διάθεση!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μουυυυ όμορφες και ναζιαρικες τι κάνετε;;;;; :-):-) εγώ ήδη νιώθω πολύ καλύτερα !!! Βέβαια να σας πω ότι μας έτυχαν και άλλα ο σύζυγός έπαθε κήλη στο νεύρο του ποδιού παραλίγο γλιτώσαμε την παράλυση και τώρα είναι με ενέσεις μέχρι να δούμε τι θα γίνει και εγώ από τα νεύρα μου βαρεσα το χέρι μου με αποτέλεσμα να το στραμπουλιξω και ναι επίσης είμαστε το ζευγάρι του ΚΑΤ !!!! 😆 Ομωςςςς έχω και καλά νέα η κύστη εξαφανίστηκε τελείως ,πριν λίγο γύρισα από τον γιατρό και τον άλλο μήνα ξεκινάω εξωσωματική με βραχύ προτωκολο και ανταγωνιστές !!! Γιολοοοο :-):-)🥳!!!!!! @Tokyo @Σταυρι τα φώτα σας!!!! Κορίτσια μου σας διαβάζω και ανυπομονώ για τα θετικααααα σας 💕

Ευτυχώς έφυγε η κύστη!Σιγά σιγά τακτοποιούνται όλα! Περαστικά κ στους δύο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Αυτο το οτι να μην προσπαθήσουμε αυτό το μήνα γιατι υπάρχει πιθανότητα σύλληψης κ αποβολής το ξανα ακούσατε; Έμεινα όταν μου το είπε! Βέβαια ο άνθρωπος το ειπε με ολη την καλή πρόθεση, απ ότι καταλαβα, γιατι λέει ειναι κ το πρώτο μην τυχόν συμβεί κάτι κ απογοητευτειτε κτλ κτλ

Καλημέρα κορίτσι μου. Αυτό είναι ένα παράξενο ζήτημα. Κάποιοι γιατροί υποστηρίζουν ότι καλύτερα να περιμένεις τον επόμενο κύκλο, κάποιοι άλλοι λένε προσπάθησε τον ίδιο γιατί βοηθάει η σαλπιγγογραφία και μην χάσεις; το μήνα. Νομίζω ο καθένας λέει κάτι διαφορετικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Και εμένα ο δικός μου γιατρός μου είπε ότι δεν έχουμε επαφή το μήνα της σαλπιγγογραφιας παρά μόνο με προφυλαξη...Εμένα μου φαίνεται λογικό...Το ωάριο που είναι εκεί κάτω έχει πάρει ακτινοβολία με την ακτινογραφία ...Είσαι γόνιμη και για τους άλλους δύο μήνες...Μην αγχωνεσαι!!!

2 μηνες μονο;; Δε βγαινω!!!!!

Λογω ακτινοβολίας τα κατανοώ απόλυτα απλά αυτός μου είπε για αποβολή! Εν πάση περιπτώσει, αύριο έχω κλείσει με γυναικολόγο να δούμε τα αποτελέσματα οπότε θα πάρουμε κ μια γνώμη απο κει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Να έχετε μια υπέροχη τσικνοπέμπτη!

Εγώ θα επισκεφτώ το κρεοπωλείο σε λίγο να πάρω κανένα παϊδακι....καμιά μπριζολιτσα....😄 Να το γιορτάσουμε! Τι σεξ και χαζομάρες! Βουρ στο πραγματικό ψητό!😆

Aax μαακαρι να ειχε καλο καιρο κ εδω..  βρεχειιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι δεν πονάω ποτέ όταν κάνω υπέρηχο. Μόνο εκείνη την ημέρα. Με πατούσε πολύ για να το δεί! Αφού στο τέλος ο ίδιος μου είπε οτι δεν θέλει να με ταλαιπωρήσει άλλο για αυτό δεν θα μου δώσει ποσοστό.

Πήγα και το είδα.... ήμουν 12+4

Καλημέρα!! Δηλαδή σου δίνουν πάντα ποσοστό φύλου στην αυχενική; Γιατί μια φίλη μου έκανε πρόσφατα και δεν είδαν το φύλο..

Εγώ θα είμαι 11+5 ή 11+6 αύριο που θα την κάνω..γι’αυτό πιστεύω ότι δε θα δούμε..αλλά μακάρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχα άστα κορίτσακι μου τέλος πάντων άλλο κακό να μην μας βρει 🙏 !!! Ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκάκι μου!!! Εσύ τελικά θα περάσει επιτροπή;

Κανένα άλλο κακό δε θα μας βρεί!! εγώ τελικά θα περάσω στις 27/03...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...