Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

20200215_034947.thumb.jpg.52f1cd9ae9533eb65df0642b030b6af3.jpg

Δεν κανουν πουλακια τα ματια μου ετσι,???? Η ωρα ειναι 4 το ξημερωμα εδω κ ξυπνησα γτ ηθελα τουαλετα ειχω σκασει βασικα κ το εκανα. Ο αντρουλης μου διπλα κοιματε ξερος. Εμενα τωρα δε με παιρνει ο υπνος με τπτ.

20200215_034939.jpg

Αφού σου το είπα κοριτσάκι μου ότι δεν θα έρθει... Μπράβο ομορφιά μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Η θερμοκρασία σου πως είναι.... Νιώθεις ζέστη? Η πρησμένο στήθος πχ? Αν κ τη θερμοκρασία τη συμβουλευομαστε αν τη μετραμε όλο το μήνα 

Θερμοκρασία γενικά δεν μετράω αλλά εχθές που την μέτρησα ήταν στο 35.7 και σήμερα στο 35.8 βέβαια εχτές την μέτρησα στις 5:30 το πρωί και σήμερα στις 8 αφού είχα βγει από το σπίτι. Οπότε κανονική περίοδος είναι... Αλλά δεν πτοουμαστε πάμε για τον επόμενο μήνα άλλωστε μόνο 2 μήνες προσπαθούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Τα νύχια δε τα τρώω ποτέ, το ημιμονιμο με προκαλεί 

Και το ημιμονιμο και το κανονικό αλλά η αδυναμία μου είναι το κραγιόν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Βρε κορίτσι εμένα δνε μου φαίνεται και τελείως αρνητικό.... Άντε για να παίρνεις σειρά! Προβλέπω και σε εσένα μπεμπέ και στην @kostef θα γινει πανικοοοοοος

Το δικό μου τεστ της ίδιας εταιρίας είχε σταυρό όχι γραμμές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

20200215_034947.thumb.jpg.52f1cd9ae9533eb65df0642b030b6af3.jpg

Δεν κανουν πουλακια τα ματια μου ετσι,???? Η ωρα ειναι 4 το ξημερωμα εδω κ ξυπνησα γτ ηθελα τουαλετα ειχω σκασει βασικα κ το εκανα. Ο αντρουλης μου διπλα κοιματε ξερος. Εμενα τωρα δε με παιρνει ο υπνος με τπτ.

20200215_034939.jpg

Συγχαρητήρια! 

Εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Αρχικά πόσο καιρό είσαι με τον άντρα σου μαζί; Ρωτάω γιατί εμείς είμαστε 13 χρόνια μαζί και το να προγραμματίζουμε επαφή συγκεκριμένες μέρες δεν μπορεί να γίνει με ευχαρίστηση. Ακόμη και αν δεν μας μένει ούτε ένα τέταρτο χρόνος γιατί εσύ μόλις ήρθα απο τη δουλειά και ο σύζυγος εκείνη την ώρα φεύγει... είναι γεγονός! Παύει να είναι ευχαρίστηση! 
Εμείς μέχρι τα 7-8 πρώτα χρόνια είχαμε καθημερινές επαφές, καλά τα πρώτα δύο, πρωί βράδυ, όπου βρισκόμασταν είχαμε επαφές. Στο αυτοκίνητο, στην αποθήκη, επειδή είμασταν και πιο μικροί και δεν είχαμε δικό μας σπίτι, άλλες φορές σε σπίτι φίλων... 
Πλέον δε γίνεται να το κάνεις κάθε μέρα και να το ευχαριστιέσαι το ίδιο. Ένα ζευγάρι που είναι τόσα χρόνια μαζί συνήθως έχει 1-2 φορές επαφή τη βδομάδα και με τα ωράρια κλπ μπορεί και να μην βρεθούμε μια βδομάδα καθόλου με βάρδιες πως να το ευχαριστηθείς;
Τώρα που προσπαθούμε για παιδάκι σκεφτόμαστε πως δεν πρέπει να χάσουμε τις ημέρες της ωορρηξίας. Εννοείται ότι γίνεται απο αγγαρεία "έλά, πρέπει να το κάνουμε σήμερα επειδή σήμερα είναι η ωορρηξία, δε πα να έχεις πυρετό, πονοκέφαλο, ή μισή ώρα στη διάθεσή σου, πρέπει να γίνει"

Πριν ξεκινήσουμε εντατικές προσπάθειες κάναμε ελεύθερα όποτε να'ναι! Έχω μάλιστα σημειωμένες τις επαφές και στο ημερολόγιο μια εφαρμογή στο κινητό. Αμέσως μετά τη περίοδο κάναμε επαφές και σταματήσαμε 3-4 μέρες που ήταν η ωορρηξία μου! Ούτε και έτσι γίνεται!


 

Εμείς είμαστε μαζί 16 χρόνια και μπορώ να πω ότι 1-2 φορές τη βδομάδα δεν έχουμε επαφές αλλά ναι κι εγώ το βρίσκω λίγο ξενερωτικο το να προγραμματιζω επαφές.. Ο αντρουλης μου δεν επειρεαζεται γιατί δεν μπορεί να καταλάβει τι είναι οι γόνιμες μέρες κι εμείς αυτό το μήνα πετύχαμε τις γόνιμες αλλά όχι την ωορρηξια δεν μας βγήκε εκείνη τη μέρα.. Και αυτό το τώρα πρέπει δεν το μπορώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

20200215_034947.thumb.jpg.52f1cd9ae9533eb65df0642b030b6af3.jpg

Δεν κανουν πουλακια τα ματια μου ετσι,???? Η ωρα ειναι 4 το ξημερωμα εδω κ ξυπνησα γτ ηθελα τουαλετα ειχω σκασει βασικα κ το εκανα. Ο αντρουλης μου διπλα κοιματε ξερος. Εμενα τωρα δε με παιρνει ο υπνος με τπτ.

20200215_034939.jpg

Κοριτσι μου συγχαρητηρια ♥️♥️🍼🍼 

τι υπεροχα νεα ηταν αυτα πρωι πρωι.!!! Στο ειπα πως θα εχουμε μωρακι ☺️☺️ Να προσεχεις και χοριακη κοριτσι μου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LadyP είπε:

Βρε κορίτσι εμένα δνε μου φαίνεται και τελείως αρνητικό.... Άντε για να παίρνεις σειρά! Προβλέπω και σε εσένα μπεμπέ και στην @kostef θα γινει πανικοοοοοος

Κοριτσι μου καλημερα !!! Λεω να περιμενω και σημερα και αυριο τεστακι αν δεν ερθει που θα κανει την εμφανιση της δεν μπορει αν δε ερθει 😂😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα Κοριτσάκια!!! Η Αννια27 που είναι;; είσαι καλά κοριτσάκι;;; 

Lacostaki μου καλημέρα! Την σκέφτομαι συνέχεια αυτές τις ημέρες! Έχει να γράψει καιρό.Άρχισα να ανησυχώ. Δεν πιστεύω ότι θα εξαφανιζόταν έτσι. Μόνο να είναι καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

20200215_034947.thumb.jpg.52f1cd9ae9533eb65df0642b030b6af3.jpg

Δεν κανουν πουλακια τα ματια μου ετσι,???? Η ωρα ειναι 4 το ξημερωμα εδω κ ξυπνησα γτ ηθελα τουαλετα ειχω σκασει βασικα κ το εκανα. Ο αντρουλης μου διπλα κοιματε ξερος. Εμενα τωρα δε με παιρνει ο υπνος με τπτ.

20200215_034939.jpg

Μωρεεεεε τι χαρά γέμισε το γκρουπακι μας.. συγκινήθηκα η εγκυμονούσα αχχχχ αυτές οι ορμόνες Εύη κοριτσι μου εγώ το είναι το δάκρυ της χαράς για πάρτυ σου χαχαχχαχαχα..καλώς ήρθες στο υπέροχο αυτό ταξίδι..ότι χρειαστείς να μας λες και απόλαυσε το είναι μαγικό..γέμισε μπεμπεδοσκονη η ομάδα μας δεν θα γλιτώσει καμιαααααα..<3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου συγχαρητηρια ♥️♥️🍼🍼 

τι υπεροχα νεα ηταν αυτα πρωι πρωι.!!! Στο ειπα πως θα εχουμε μωρακι ☺️☺️ Να προσεχεις και χοριακη κοριτσι μου !!! 

Τωρα εδω αγγλια χοριακη πρεπει ν βεω να κανω σε ιδιωτικό εχω μεν ρεπο την τριτη αλλα μετα ξανα παρασκευη ρεπο να κλεισω ραντεβου για τριτη κ Παρασκευή? Δε πρεπει κανονικα αν παω τριτη ν ξαναπαω Πεμμπτη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Τωρα εδω αγγλια χοριακη πρεπει ν βεω να κανω σε ιδιωτικό εχω μεν ρεπο την τριτη αλλα μετα ξανα παρασκευη ρεπο να κλεισω ραντεβου για τριτη κ Παρασκευή? Δε πρεπει κανονικα αν παω τριτη ν ξαναπαω Πεμμπτη? 

Κανονικα αποτι εχω ακουσει ναι ανα δυο μερες αλλα αφου δεν μπορεις καντο οπως μπορεις κοριτσι μου 🍼♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσια μ ευτυχως καταφερα κ ξανακοιμηθηκα λιγο. Ξυπνησα τωρα ειναι ξυπνιος ο σύντροφός μου τ λεω πρεπει ν πασ σουπερ να επιβεβαιώσω κατι κ τ δειχνω τ τεστ.  Το παιρνει τ κοιταει κ μ λεει τι είναι αυτοοο τ λεω ενα θετικο. Επαθε σοοοκ χχαχαχα.. κ μ λεει μετα απο λιγο δλδ πρωτα ο θεος να πανε ολα καλα το παιδι θα γεννηθει Οκτωβρη σαν κ μενα? Ζυγος θα βγει? Τη βαψαμε. Του εσυ την εβαψες? Εγω η δολια τιβθα κανω με 2 απο εσας εδω μεσα😅

Κοριτσια μου ευχαριστώ για τα ομορφα λογια σας εβλεπα τα θςτικα των αλλων κ λεω εγω δεν θα εχω.. και να που ηρθε και δε νπιρω να τ πιστψω και ειμαι τοσο ευτυχισμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η diana8 είπε:

Κανονικα αποτι εχω ακουσει ναι ανα δυο μερες αλλα αφου δεν μπορεις καντο οπως μπορεις κοριτσι μου 🍼♥️

Τελεια αυτο θα κανωωωω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

20200215_034947.thumb.jpg.52f1cd9ae9533eb65df0642b030b6af3.jpg

Δεν κανουν πουλακια τα ματια μου ετσι,???? Η ωρα ειναι 4 το ξημερωμα εδω κ ξυπνησα γτ ηθελα τουαλετα ειχω σκασει βασικα κ το εκανα. Ο αντρουλης μου διπλα κοιματε ξερος. Εμενα τωρα δε με παιρνει ο υπνος με τπτ.

20200215_034939.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να πάνε όλα τέλεια!!!! Πες μας κ εσύ όταν μπορέσεις πως το είπες στο καλό σου! 

Τώρα διάβασα το τελευταίο μυνημα... Με το μικρό αρχίζω να γράφω κάτι κ το τελειώνω μετά από 20 λεπτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να πάνε όλα τέλεια!!!! Πες μας κ εσύ όταν μπορέσεις πως το είπες στο καλό σου! 

Δεσ τ εβαλα παραπάνω.. δεν ειμαι ευφανταστη ποτε. Τ λεω μετα αφπυ τ εδειξα το θετικο οριστε τσαμπε το βγαλαμε το δωρακι του βαλεντινου το καλυτερο μασ ηρθε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα,με συνχωρητε που εξαφανίστηκαν αλλαααα...προσπαθώ να δω πως να σας το εξηγήσω!!! Κάποιες από εσάς θα θυμάστε ότι έπαιρνα αντικαταθλιπτικά λόγω κρίσεων πανικού και κατάθλιψης που είχα !!! Εφόσων όμως έχουμε ξεκίνησει τις διαδικασίες εξωσωματικής ,ο ψυχίατρος μου είπε ότι θα πρέπει να τα διακόψω όταν τον ρώτησα εάν θα έχω κάποια στερητικα σύνδρομα τα μου είπε πως ναι αλλά θα κρατήσουν λίγο και να σκέφτομαι ότι το τίμημα είναι πολύ μεγαλύτερο!!! Έτσι λοιπόν και εγώ εδώ και αρκετές εβδομάδες έχω ξεκινήσει την αποθεραπεία (διακόπτοντας σταδιακά τα χάπια) και εδώ και μια εβδομάδα είναι που δεν τα παίρνω καθόλου!!! Τα στερητικα όμως δεν θα κάναν διακρίση σε εμένα και φυσικά μου χτύπησαν την πόρτα!!! Ως αποτέλεσμα να είμαι από λίγο έως παρααααααα Πολύ κάπως αυτόν τον καιρό (δύο απανωτές κρίσεις με σπασμούς και εμετούς κλάμα πολύ και τέτοια) ο λόγος λοιπόν για να μην σας κουράζω που δεν έμπαινα είναι ότι επηρεάζομαι και ανχωνομαι πάρα πολύ αυτό το καιρό και το παραμικρό με ανχωνει φυσικά το πινακακι που έχω αναλάβει μου φαντάζει βουνό γι'αυτό εάν κάποια κοπέλα μπορεί να το αναλάβει μέχρι να συνέλθω θα με ευχαριστούσε πολύ!!! Δεν θα φύγω εδώ θα μείνω αλλά θέλω λίγο χρόνο για να πετάξω τα γαμωχαπα από την ζωή μου και να μην τα ξαναπάρω ΠΟΤΕ!!! ΤΟ ΤΊΜΗΜΑ ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ!!! Για να καταλάβατε σε τη κατάσταση είμαι σας γράφω και κλαιωωωω ότι να ναιιιιιι!!!! Τεσπά σας αγαπώ εδώ θα είμαι απλά θέλω λίγο χρόνο!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@st3llina μουυυυ δεν ξέρεις πόσο χάρηκα κορίτσακι μου να πάνε όλα τέλεια συνχαρητηρια !!! @Evie2 μπράβοοοοοοο κορίτσακι μου να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

@st3llina μουυυυ δεν ξέρεις πόσο χάρηκα κορίτσακι μου να πάνε όλα τέλεια συνχαρητηρια !!! @Evie2 μπράβοοοοοοο κορίτσακι μου να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη :-)

@Αννια27 ευχαριστώ πολυ κοπελα μου. Μας ελειψες εισαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

@Αννια27 ευχαριστώ πολυ κοπελα μου. Μας ελειψες εισαι καλα

Σας έχω γράψει παραπάνω γλυκάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα,με συνχωρητε που εξαφανίστηκαν αλλαααα...προσπαθώ να δω πως να σας το εξηγήσω!!! Κάποιες από εσάς θα θυμάστε ότι έπαιρνα αντικαταθλιπτικά λόγω κρίσεων πανικού και κατάθλιψης που είχα !!! Εφόσων όμως έχουμε ξεκίνησει τις διαδικασίες εξωσωματικής ,ο ψυχίατρος μου είπε ότι θα πρέπει να τα διακόψω όταν τον ρώτησα εάν θα έχω κάποια στερητικα σύνδρομα τα μου είπε πως ναι αλλά θα κρατήσουν λίγο και να σκέφτομαι ότι το τίμημα είναι πολύ μεγαλύτερο!!! Έτσι λοιπόν και εγώ εδώ και αρκετές εβδομάδες έχω ξεκινήσει την αποθεραπεία (διακόπτοντας σταδιακά τα χάπια) και εδώ και μια εβδομάδα είναι που δεν τα παίρνω καθόλου!!! Τα στερητικα όμως δεν θα κάναν διακρίση σε εμένα και φυσικά μου χτύπησαν την πόρτα!!! Ως αποτέλεσμα να είμαι από λίγο έως παρααααααα Πολύ κάπως αυτόν τον καιρό (δύο απανωτές κρίσεις με σπασμούς και εμετούς κλάμα πολύ και τέτοια) ο λόγος λοιπόν για να μην σας κουράζω που δεν έμπαινα είναι ότι επηρεάζομαι και ανχωνομαι πάρα πολύ αυτό το καιρό και το παραμικρό με ανχωνει φυσικά το πινακακι που έχω αναλάβει μου φαντάζει βουνό γι'αυτό εάν κάποια κοπέλα μπορεί να το αναλάβει μέχρι να συνέλθω θα με ευχαριστούσε πολύ!!! Δεν θα φύγω εδώ θα μείνω αλλά θέλω λίγο χρόνο για να πετάξω τα γαμωχαπα από την ζωή μου και να μην τα ξαναπάρω ΠΟΤΕ!!! ΤΟ ΤΊΜΗΜΑ ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ!!! Για να καταλάβατε σε τη κατάσταση είμαι σας γράφω και κλαιωωωω ότι να ναιιιιιι!!!! Τεσπά σας αγαπώ εδώ θα είμαι απλά θέλω λίγο χρόνο!!!!!!!!! 

Γερή και δυνατή! Θα το ξεπεράσεις κ αυτό κ θα επιστρέψεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα,με συνχωρητε που εξαφανίστηκαν αλλαααα...προσπαθώ να δω πως να σας το εξηγήσω!!! Κάποιες από εσάς θα θυμάστε ότι έπαιρνα αντικαταθλιπτικά λόγω κρίσεων πανικού και κατάθλιψης που είχα !!! Εφόσων όμως έχουμε ξεκίνησει τις διαδικασίες εξωσωματικής ,ο ψυχίατρος μου είπε ότι θα πρέπει να τα διακόψω όταν τον ρώτησα εάν θα έχω κάποια στερητικα σύνδρομα τα μου είπε πως ναι αλλά θα κρατήσουν λίγο και να σκέφτομαι ότι το τίμημα είναι πολύ μεγαλύτερο!!! Έτσι λοιπόν και εγώ εδώ και αρκετές εβδομάδες έχω ξεκινήσει την αποθεραπεία (διακόπτοντας σταδιακά τα χάπια) και εδώ και μια εβδομάδα είναι που δεν τα παίρνω καθόλου!!! Τα στερητικα όμως δεν θα κάναν διακρίση σε εμένα και φυσικά μου χτύπησαν την πόρτα!!! Ως αποτέλεσμα να είμαι από λίγο έως παρααααααα Πολύ κάπως αυτόν τον καιρό (δύο απανωτές κρίσεις με σπασμούς και εμετούς κλάμα πολύ και τέτοια) ο λόγος λοιπόν για να μην σας κουράζω που δεν έμπαινα είναι ότι επηρεάζομαι και ανχωνομαι πάρα πολύ αυτό το καιρό και το παραμικρό με ανχωνει φυσικά το πινακακι που έχω αναλάβει μου φαντάζει βουνό γι'αυτό εάν κάποια κοπέλα μπορεί να το αναλάβει μέχρι να συνέλθω θα με ευχαριστούσε πολύ!!! Δεν θα φύγω εδώ θα μείνω αλλά θέλω λίγο χρόνο για να πετάξω τα γαμωχαπα από την ζωή μου και να μην τα ξαναπάρω ΠΟΤΕ!!! ΤΟ ΤΊΜΗΜΑ ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ!!! Για να καταλάβατε σε τη κατάσταση είμαι σας γράφω και κλαιωωωω ότι να ναιιιιιι!!!! Τεσπά σας αγαπώ εδώ θα είμαι απλά θέλω λίγο χρόνο!!!!!!!!! 

Αρκεί να είσαι καλά κοριτσάκι όσο για το πινακακι μην σε ανησυχεί καθόλου μπορώ να το αναλάβω κι εγώ..μέχρι να νιώσεις καλύτερα Δεν μπαίνω συχνά αλλά το πινακάκι μπορώ να το ανεβάζω εκτός κι αν θέλει κάποιο άλλο κορίτσι να το κάνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα,με συνχωρητε που εξαφανίστηκαν αλλαααα...προσπαθώ να δω πως να σας το εξηγήσω!!! Κάποιες από εσάς θα θυμάστε ότι έπαιρνα αντικαταθλιπτικά λόγω κρίσεων πανικού και κατάθλιψης που είχα !!! Εφόσων όμως έχουμε ξεκίνησει τις διαδικασίες εξωσωματικής ,ο ψυχίατρος μου είπε ότι θα πρέπει να τα διακόψω όταν τον ρώτησα εάν θα έχω κάποια στερητικα σύνδρομα τα μου είπε πως ναι αλλά θα κρατήσουν λίγο και να σκέφτομαι ότι το τίμημα είναι πολύ μεγαλύτερο!!! Έτσι λοιπόν και εγώ εδώ και αρκετές εβδομάδες έχω ξεκινήσει την αποθεραπεία (διακόπτοντας σταδιακά τα χάπια) και εδώ και μια εβδομάδα είναι που δεν τα παίρνω καθόλου!!! Τα στερητικα όμως δεν θα κάναν διακρίση σε εμένα και φυσικά μου χτύπησαν την πόρτα!!! Ως αποτέλεσμα να είμαι από λίγο έως παρααααααα Πολύ κάπως αυτόν τον καιρό (δύο απανωτές κρίσεις με σπασμούς και εμετούς κλάμα πολύ και τέτοια) ο λόγος λοιπόν για να μην σας κουράζω που δεν έμπαινα είναι ότι επηρεάζομαι και ανχωνομαι πάρα πολύ αυτό το καιρό και το παραμικρό με ανχωνει φυσικά το πινακακι που έχω αναλάβει μου φαντάζει βουνό γι'αυτό εάν κάποια κοπέλα μπορεί να το αναλάβει μέχρι να συνέλθω θα με ευχαριστούσε πολύ!!! Δεν θα φύγω εδώ θα μείνω αλλά θέλω λίγο χρόνο για να πετάξω τα γαμωχαπα από την ζωή μου και να μην τα ξαναπάρω ΠΟΤΕ!!! ΤΟ ΤΊΜΗΜΑ ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ!!! Για να καταλάβατε σε τη κατάσταση είμαι σας γράφω και κλαιωωωω ότι να ναιιιιιι!!!! Τεσπά σας αγαπώ εδώ θα είμαι απλά θέλω λίγο χρόνο!!!!!!!!! 

 Κοριτσι μου όμορφο κανε υπομονη και ολα θα περασουν εχεις ενα λογβ που τα σταματας και πραγματικά εισαι η πιο γεναια και μπραβο σου που το παλευεις. Το πινακακι παρατα το εσυ πρεπει να εισαι καλα ψυχικα και σωματικα. Δυσκολο αυτο που περνας αλλα μετα που θα κανεις το μωρακι σου θα δεις το αξιζε... 

Κ σαφως αν το γκρουπακι σε αγχωνει ναι τραβηξου λιγο. Εμεις εσυωθελουμε να εισαι καλα.. σαγαπαμε κ εμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27 κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι... Συγχαρητήρια σε όλα τα θετικά των κοριτσιών.. κ εγώ είμαι χάλια αυτές τις μέρες . Εκτός του ότι αγχώθηκα . Την εξωσωματικη κ τα χαρτιά μόλις χθες έμαθα ότι Μ πήρανε αναπληρώτρια παράλληλη στήριξη. Το σοκ μεγάλο... Διλήμματα Πόλλα. Είναι η ευκαιρία μου δε μπορώ να την αφήσω... Απ' την άλλη θα μείνω μια ζωή στην αγορά αν δε ρισκάρω τώρα... Σκέφτομαι κ το οικονομικό αφού θα απολυθω Ιούνιο κ θα περιμένω κάθε χρόνο να Μ πάρουν. . Πολύ άγχος κοριτσιαααα οι γύρω μου χαίρονται κ εγώ κοντεύω να λαλησω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...